Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108601) tomsolo


tomsolo
őstag

ea-nal tudnak vmit, az origin telepítő egy 50 megás program ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#108602) djculture


djculture
félisten

Alakul a risen 3 complete is : [link]

(#108603) tomsolo


tomsolo
őstag

cdkulcson akkor fekete péntek van hogy sorba kell állni a weboldal megtekintéséhez :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#108604) eami válasza tomsolo (#108603) üzenetére


eami
addikt

és nincs mögötte semmi érdekes :\

(#108605) bullseye


bullseye
addikt

-10%, ha ráérsz, ennyiért már behörcsögtem a Mafia 3-t, majd megbánom... :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#108606) tomsolo


tomsolo
őstag

Stellaris 13 ojróért? Svéd VPN kell hozzá, meg newsletter feliratkozás a kuponhoz

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#108607) arty válasza Źşë' (#108406) üzenetére


arty
veterán

"Meg merem kockáztatni hogy a konzolok jelentősen visszafogják a játékipart..."

Pécén egy AAA játék elmegy 300 ezer példányban.
Ha nem lennének konzolok, az indie-mocsárban dagonyáznál, nem falakat törnél át... (hacsak nem valami soseelkészülő, örliakszessz Faltörő Szim 2017-ben)

De nyilván a piciny pécés lelked nem bírja elviselni, hogy átvágták (okosan gondolom preorderelsz, mint állat :D ) és mindenképp mosdatni kell a hazugféreg kiadót.... :R

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#108608) cyberkind válasza arty (#108607) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez mondjuk majdnem teljesen rossz példa :D , nézz meg egy Gta-t vagy Witcher 3-at, ha a kiadó nem szarik bele, hanem tisztességesen megcsinálja ahogy kell, akkor viszik a játékot, persze tudom itt a PH-n a Witcher 3 is szar meg csúnya mert nem azt adták amit promóztak a konzolok miatt. :DD

Paranormal Cocktivity

(#108609) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Nah mik vannak, remélem megérdemelnek a srácok egy esélyt. Ha lesz pozitív visszhang ezután, akkor lehet hogy december végén befizetek rájuk.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#108610) eami válasza DrTechnoid (#108609) üzenetére


eami
addikt

és hogy hogy nem, pont akkora időzítették amikor épp akciósan így talán megérheti behúzni ;]

(#108611) csaba951 válasza DrTechnoid (#108609) üzenetére


csaba951
veterán

Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me. ;]

Reggel láttam FB-n egy GOG ajánlót, aminek a központi képén pont ezt a játékot akciózták. Ennyi negatív post-ot szerintem eddig összesen nem kapott a GOG, mint ezen az egy post-on! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#108612) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Szerintem a sony keményen rugdosta a srácokat , már ha egyszer úgy döntöttek hogy óriáscégként és disztribútorként ezek mögé a gyerekek mögé állnak . Én azért erre tippelnék elsősorban, nem pedig arra hogy kis cégként minél előbb egy prealpha alpha early access mocskot kiadjanak a kezük közül és ezzel járassák le magukat a sárga földig megkockáztatva azt hogy az életben nem vesz tőlük loofaxt se a jövőben.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#108613) bullseye válasza DrTechnoid (#108612) üzenetére


bullseye
addikt

Jaja, mindenki erre tippelt, mert olyan jó fejek, és mennyit kommunikáltak miután kipukkadt a lufi. Persze nyilván azt is a Sony tiltotta meg, mert kifejezetten utálják az elégedett vásárlókat (ezért küldték ki a játékot üresen, amikor még a valami alapjának a kezdetének a kerete sincs kész), de a balhét kedvelik.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#108614) tomsolo válasza eami (#108610) üzenetére


tomsolo
őstag

miért benne van vmi 1 dolláros pakkban?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#108615) Źşë' válasza arty (#108607) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem félreértettél megint mint állat, mint már oly sokszor :C az eladásokat én sehol nem említettem, se pc-n de főleg nem konzolon ->> én technikailag értettem hogy visszafogják a gyenge hardverű konzolok a fejlődést, azok a downgradek konzolfejlesztéseknek köszönhetők, le kell butítani hogy meglegyen a 30fps... azt hogy milyen részletességű legyen az a csúcssszuperfranya game amit a piciny ujjaiddal bűvölsz nap mint nap, illetve ugye amivel a Batman Arkham Knightot reptetted oly sok nyűggel hajszáladat tépve, káromkodva hogy már megint azok a fenevigyeel preorderelők miatt nem tudok fix 60 fpsel játszani a tavalyi vadiúj kórájhetes dzsíforszoros túring gépemen, a ragya üsse ki őket! :DDD"... már rég olyan fizika lenne a játékokban hogy piciny lelked nyugalma felborulna és tükörtojást süthetnél a konzolodon, hogy elvigye 5 fps-el ;]

// :R

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#108616) Dilikutya válasza Źşë' (#108615) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én már valami sérülésmodellnek is örülnék. Már a Soldier of Fortune is tudta 15 éve, de újabban nem divat. 1-2 CoD részben volt minimális végtag leszakadás, de egyébként elég sterilek az akciójátékok.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#108617) Źşë' válasza Dilikutya (#108616) üzenetére


Źşë'
addikt

az a Sof az baromi jó volt, emlékszem h csak néztem mennyire véres a játék, szvsz nem ebből adódóan, de volt egyfajta hangulata!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#108618) tipuka válasza Źşë' (#108617) üzenetére


tipuka
addikt

azokat én is toltam, tetszettek, lehet elő is veszem a hétvégén. :D

(#108619) cyberkind válasza Dilikutya (#108616) üzenetére


cyberkind
félisten

Én meg annak örülnék ha PC-n is hozna valaki egy Uncharted 4 minőséget, mert egy 120k-s gépből ez több mint csoda volt.

Paranormal Cocktivity

(#108620) maross válasza eami (#108610) üzenetére


maross
veterán

"overwhelmingly negative" , durva :). Nem sok AAA árazású játék mondhatja el magáról. 35.99 euro...ez még nem az a kategoria ahol megerheti behuzni :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#108621) tomsolo válasza Dilikutya (#108616) üzenetére


tomsolo
őstag

Shadow Warrior 2 ilyen szempontból kellemes. :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#108622) i2k válasza Dilikutya (#108616) üzenetére


i2k
senior tag

Dishonored 1-ben is focizhatsz az ellenfél levágott fejével...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#108623) micafighter válasza i2k (#108622) üzenetére


micafighter
nagyúr

Fallout szintén, gondolom akkor a skyrimben is.

(#108624) Źşë' válasza i2k (#108622) üzenetére


Źşë'
addikt

sofban viszont ahol lőtted ott szakadt le :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#108625) i2k válasza Źşë' (#108624) üzenetére


i2k
senior tag

Tudom. :K

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#108626) tomsolo


tomsolo
őstag

Amazonon a 2013-as Tombi 1.74 USD

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#108627) Eversmann válasza tomsolo (#108626) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Akkor már adják ingyen :DDD Hát, na. Nem a vásárlók ellen akarok beszélni, de ennyire nem rossz játék még ma sem. Legalább 5-6$-ért megér, még minimál szinten is.

Life is better with a Titan

(#108628) maross válasza Eversmann (#108627) üzenetére


maross
veterán

best of 2013, 5$-t barmikor meger

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#108629) csaba951


csaba951
veterán

UPlay Calendar
Ma egy halom E3-as posztert kaptunk. Ez nekem még belefér, de az már nem, hogy mind a 14 db 843x504-es felbontású. Melyik idióta gondolta azt, hogy a vásárlási célcsoportjuk ilyen alacsony felbontást használ 2016-ban???

Bár amilyen optimalizáltak manapság a játékaik, lehet hogy csak ebben a felbontásban lehet velük 60 fps-sel játszani! ;]

(#108630) i2k válasza csaba951 (#108629) üzenetére


i2k
senior tag

Mármint hogy "Exclusive Digital Posters from E3 2016"
Ugyanis: nem kalendárium...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#108631) maross válasza csaba951 (#108629) üzenetére


maross
veterán

és tartják a kiszivargott utemtervet? Minden nap azt kaptuk ami a forraskodban volt, vagy atdolgoztak mar kicsit?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#108632) i2k válasza maross (#108631) üzenetére


i2k
senior tag

Eddig azt kaptuk.

Nov 24 RAYMAN CLASSIC on Mobile
Nov 25 30% off Ubisoft Games
Nov 26 Exclusive Collection of E3 2016 Cards

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#108633) maross válasza i2k (#108632) üzenetére


maross
veterán

ubisoft calendar leak - eddig terv szerint

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#108634) djculture válasza csaba951 (#108629) üzenetére


djculture
félisten

Ezeknek mindegy csak valami szemetet adjanak és addig is mivel ingyen van mindenki elfelejti a szemétségeiket...

(#108635) i2k válasza csaba951 (#108629) üzenetére


i2k
senior tag

Amúgy az Alien Skin Blow Up-pal gyönyörűen feltolhatóak 4K-ig a képek, ugyanis bár csak 72 dpi-sek, nincsenek agyontömörítve [3,6-3,8 MB méretűek].

maross: miért, én mást írtam volna?

//Á, értem - csaba az oldalra gondolt, mint kalendárium...
//Én meg erre: "Dec 1 Ubisoft DIY Advent Calendar" - hogy ezt még nem kaptuk meg ma.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#108636) maross válasza i2k (#108635) üzenetére


maross
veterán

nem, es en mondtam hogy mast irtal? :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#108637) cyberkind


cyberkind
félisten

A Deadpool fog valaha kapni 50%-nál nagyobb eksönt vagy el is lehet felejteni mint a sikeres CoD-oknál? :U

Paranormal Cocktivity

(#108638) i2k válasza cyberkind (#108637) üzenetére


i2k
senior tag

66%-ért már most megvehető nem teljesen tiszta forrásból...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#108639) cyberkind válasza i2k (#108638) üzenetére


cyberkind
félisten

Jöhetne privátban annak a boltnak a neve, ugyanis ahol én nézem ott csak 57%-ot kapott. :R

Paranormal Cocktivity

(#108640) i2k válasza cyberkind (#108639) üzenetére


i2k
senior tag

Meg is írtam. :B

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#108641) micafighter válasza cyberkind (#108639) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szerintem itt offba simán elfér a szürke bolt amúgy, szerintem a topiklakók tisztában vannak a dolgokkal :)

[ Szerkesztve ]

(#108642) cyberkind válasza micafighter (#108641) üzenetére


cyberkind
félisten

Már nembaj, megkaptam privátban. :)

Paranormal Cocktivity

(#108643) eszement24


eszement24
aktív tag

Engem is érdekelnének a szürke boltok itt offban

(#108644) eami válasza cyberkind (#108642) üzenetére


eami
addikt

és szerinted mást nem érdekelne? de :U

(#108645) cyberkind válasza eami (#108644) üzenetére


cyberkind
félisten

Engem ez nem izgat mert nem én nyafizok mindenhol, hogy szürke így meg szürke úgy, így inkább megelőzöm az esetleges gondot (tiszetl a kivételnek).

Vagy írhatnám, hogy ez van, nem kéne mindenhol sokaknak nyafizni a szürke miatt.

DE TESSÉK!

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#108646) eami válasza cyberkind (#108645) üzenetére


eami
addikt

huh, ez azért sötétebb a szürkénél... :\ azért köszi :)

(#108647) cyberkind válasza eami (#108646) üzenetére


cyberkind
félisten

Instanton 12EU kb.

Paranormal Cocktivity

(#108648) bullseye


bullseye
addikt

Humblén monthlyval 13,5 :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#108649) i2k válasza eami (#108646) üzenetére


i2k
senior tag

Csak úgy írok ebben a témában, hogy már kipróbáltam: eddig egyetlen (!) szürke esetében sem jártam rosszul.
Minden vásárlásom hibátlanul lezajlott, minden játékom megvan még [van, ami ~2 éve...].

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#108650) eami válasza i2k (#108649) üzenetére


eami
addikt

csak úgy mondom, hogy én a héten becumiztam 1800 forintot G2A-n.... 4 vásárlásból 1 lejárt cucc volt. szóval örülök hogy neked még sosem volt ebből semmi gondod, de attól még elég lutri.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.