Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109751) i2k válasza FollowTheORI (#109748) üzenetére


i2k
senior tag

A KoTOR játékok is nem kicsit túl vannak misztifikálva.
OTt is ment az erőlködés, hogy mit is tegyenek bele, ami nem pepita.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#109752) tomsolo


tomsolo
őstag

Your Subsiege Steam key

*7TJN-GQ0*M-JM**5

* = 70

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#109753) FollowTheORI válasza i2k (#109751) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah bár én most a sztorira gondoltam egyben, nem a játékra meg minden apró lépésre.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#109754) tomsolo


tomsolo
őstag

Uplay

Zombi - 4 € kuponnal

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#109755) szami777


szami777
addikt

Ha valaki esetleg játszott vele, meg tudná mondani, hogy az Ac rogue is ugyanazon a játékmechanikán alapszik-e mint a Black flag? Van ugyanúgy nyitott világ és csomó gyűjteni való cucc, mellékküldetés?
Szeretném megvenni steamen, ez az egyetlen, ami a sorozatból eddig kimaradt, black flag nagyon nagy kedvenc, háromszor kivittem, csak érdekel, hogy így kisebb leárazás mellett is (-45%) bele lehet-e ölni sokat a felfedezéssel, vagy várjak még, mert eléggé megvágott, kiegészítő szagú a játék.
(Nem csak a fő sztori érdekel elsősorban, kimaxolós típus vagyok)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#109756) FollowTheORI válasza szami777 (#109755) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hasonló... nem pont olyan, de elég hasonló.
Ugyanolyan felépítésű, és vannak mellékküldik, csaták stb.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#109757) Frod válasza szami777 (#109755) üzenetére


Frod
addikt

Mivel a Rogue eléggé ilyen mellékszál jellegű, ezért nagyban merít a Black Flag-ből: ugyanazon a vidéken játszódik, van hajózás dögivel, és ha szeretsz mindent felfedezni akkor hetekre elvagy.
Én csak a fő sztorit vittem ki, mert ekkora jött az a pont nálam amikor csömört kaptam az AC-tól (azóta nem is játszok a szériával) - épp ezért tudom, hogy a főszál viszont egészen rövid.

Do you see the white shadow?

(#109758) cyberkind


cyberkind
félisten

Valaki segítene működésre bírni az Xbox One kontrollert a Dead Rising 2-ben? :R

Paranormal Cocktivity

(#109759) i2k válasza cyberkind (#109758) üzenetére


i2k
senior tag

X360-asod nincs - az huszárvágás lenne. :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#109760) cyberkind válasza i2k (#109759) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerinted ha ilyet kérdezek? :D

Paranormal Cocktivity

(#109761) i2k válasza cyberkind (#109760) üzenetére


i2k
senior tag

Azt hittem, hogy csak elitista vagy, és degradál elővenni a jó, régi és bevált irányító eszközt, na :DD :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#109762) cyberkind válasza i2k (#109761) üzenetére


cyberkind
félisten

A másik pedig az, hogy én utáltam a 360-as kontrollert, a One-os tökéletes minden téren. :K

Paranormal Cocktivity

(#109763) eami válasza cyberkind (#109762) üzenetére


eami
addikt

One Elit-ből van már olyan wireless ami windowsal is kompatibilis?

[ Szerkesztve ]

(#109764) i2k válasza cyberkind (#109762) üzenetére


i2k
senior tag

Nekem csak X360-as van, meg STEAM Controller.
Mindkettőt különböző okokból szeretem. Nem méricskélem őket - tiszteletben tartom az előbbi fejlesztés korát. :B

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#109765) cyberkind válasza eami (#109763) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem is olyan van (mármint az újak teljesen jók Windows-on), a GoW 4-es piros, de a Dead Rising 2-ben nem megy, és ahogy néztem csak ezzel az xinput progival tudták megoldani én meg még azzal se mert béna vagyok ehhez. :DDD

(#109764) i2k
Én se azért vettem ezt mert új és haladni kell a korral, hanem azért mert több 10 óra játék után amikor megvettem a 360-asat adtam is el, szörnyű volt, hiába mondták minőséginek meg mindennek, a One-os pont annyira másabb, hogy nekem ez tökéletes legyen bármelyik játékban.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#109766) oriic válasza eami (#109763) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Eddig is kompatibilis volt, de kell hozzá egy receiver. S modellek és az utána érkezők esetében már van beépített bluetooth.

Live-Die-Respawn

(#109767) eami válasza oriic (#109766) üzenetére


eami
addikt

a simánál tudtam hogy megy de Elite mintha nem ment volna. Az viszont jó hír ha már megy gond nélkül wireless is :)

[ Szerkesztve ]

(#109768) Frod válasza cyberkind (#109765) üzenetére


Frod
addikt

mivel a kiosztása teljesen azonos megkérdezhetem miben másabb az xone kontroller? annyit változtattak volna a fogásán, meg az apróbb éleken/szögeken, hogy ennyivel jobb élmény használni?
nekem 360-as van, lassan tíz éve.

Do you see the white shadow?

(#109769) cyberkind válasza Frod (#109768) üzenetére


cyberkind
félisten

Picivel nagyobb és szélesebb, másabbak a ravaszok, kb ennyi, de nekem ez elég volt ahhoz, hogy tudjak normálisan kontrollerrel játszani szinte bármiben, a Dualshock 4 szintén nagyon jó kontroller lett.

Volt 2 360-as kontrollerem, a kábelessel sokáig próbáltam megbarátkozni de nem ment, aztán később rendeltem egy bluetooth-tosat ami rossz volt így azt nem is használtam nagyon.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#109770) eami válasza Frod (#109768) üzenetére


eami
addikt

Eliten pedig még az alján van +4 kar. Steam Controlleren is nagyon hasznos tud lenni (igaz ott csak kettő van).

(#109771) szami777 válasza FollowTheORI (#109756) üzenetére


szami777
addikt

+Frod

Köszönöm a válaszotokat, sale utolsó napján berántom, addig hátha kap nagyobb leárazást, ha nem, akkor marad ennyiért. :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#109772) Dilikutya


Dilikutya
félisten

X-Wing remake. Remélem, nem szól bele a kiadó. Igaz, csak mod, de az alapjáték olcsón beszerezhető, jó lehet majd ez.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#109773) Dilikutya


Dilikutya
félisten

DOOM 3 1,64€
Mikor lett ennek 5€ az alapára?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#109774) djculture válasza Dilikutya (#109773) üzenetére


djculture
félisten

Már rég ingyen kellene ezeket osztogatni, 12 éves játék. Új oprendszereken hardvereken kínlódik össze vissza eleve.

[ Szerkesztve ]

(#109775) csaba951 válasza Dilikutya (#109773) üzenetére


csaba951
veterán

2016.06.20. óta annyi.

(#109776) cyberkind válasza djculture (#109774) üzenetére


cyberkind
félisten

Hogyne, még fizetniük kellene, hogy TE megtiszteled azzal, hogy játszol a játékukkal, azért ennyire nem kéne elszaladni, illetve csak miattad leszedtem és megnéztem mit kínlódik a játék, mert az nagy helyzet, hogy semmit, tökéletesen megy ahogy kell Win 10-en (persze 1080p nincs benne meg hasonló finomságok de ezeket könnyedén orvosolni lehet), és ennél a játéknál már nem mondhatom, hogy day one megy ilyen állapotban mert 12 éves. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#109777) Dilikutya válasza cyberkind (#109776) üzenetére


Dilikutya
félisten

ID motoros játékokban az a jó, hogy a cfg-ben sima átírással normálisan megy az 1920x1080 is. Semmi torzulás, vagy hiba, talán a HUD az, ami nem méretarányos, ha nincs a motorban widescreen támogatás.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#109778) DFlash


DFlash
tag

Megvettem ma a Doom 3 BFG változatot, ha jól olvastam akkor ez tudja a Full HD-t, igaz?

(#109779) i2k válasza DFlash (#109778) üzenetére


i2k
senior tag

Tudja.
Én úgy emlékszem, hogy gond nélkül jelent meg a 27"-emen, otthon.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#109780) mg105


mg105
senior tag

Sziasztok! Haverokkal vettünk egy 4-es pack Terrariát, maradt egy darab pluszban, ha érdekel valakit (csere és megvétel is játszik) írjon privátot! Szép napot!

(#109781) Renok


Renok
senior tag

GMG-ről behúznám Fallout 4-et (GMG15 kuponnal -15%), így egész jó ára van, olyan 4e Ft körül.
Van olyan DLC, ami must have hozzá single player story szempontból?
Remélem ez a játék DLC nélkül is be van fejezve, és nincs kivágva belőle a sztori lezárása.

(#109782) Csapoati válasza Renok (#109781) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nincs kivágva semmi belőle, de a Far Harbor nagyon jó dlc lett (+ terület, sztori) és a Nuka World is jó.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#109783) Plebi válasza tomsolo (#109744) üzenetére


Plebi
senior tag

Az uplayen is visszatérhetnek az akciók, mint a steam akciók utolsó napján (most oké egész végig ugyanaz van)?

Nálam most a linkre kattintva akciósan is 30 eur, igaz közel 3 nap múlva. :)

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#109784) tomsolo válasza Plebi (#109783) üzenetére


tomsolo
őstag

passz, ez flash deal volt nem csoda hogy megváltozott

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#109785) reelc


reelc
veterán

Először is BÚÉK!

Ki hogy zárja játékos szemmel az évet?
Nálam diétán volt a hörcsög (és marad is) :) végül pár bundlét vettem idén, meg egy DLC-t.

Számomra a THQ Nordic okozta (mint kiadó) a legnagyobb meglepetést, mert régebbi játékaik újabb változatát ingyen adta azoknak, akiknek megvolt az általuk előírt változat.
Így lett egy Titan Quest Anniversarym (bele is öltem jópár órát, kompatibilis volt a mentés a régi változattal), és a Darksiders 1-2 felújított változata.
Ugyanezért piros pont jár a 2K-nak is a hasonló gesztusért a Bioshock széria ügyében.
+ a Skyrim Legendary.
Most ennyi jutott az eszembe így hirtelen.
Ellenpélda is volt nem egy idén.

A GoG Connect nevű akció is tetszett, szimpatikus hozzáállás, hogy ha már megvan a játék Steamen, akkor tőlük lehet igényelni a DRM Free változatot. Úgyhogy a CD Projektnek is jár az elismerés.

Ami a játékokat illeti a Grim Dawn volt számomra a legjobb. Igaz nem idén vettem, de februárban adták ki teljes játékként. Nemrég ültem neki újra játszani vele.
Ez volt az első Early Access játékom, szerintem nem is lesz több, ahogy elő sem szoktam rendelni semmit, sem 0 day. A Titan Quest miatt szavaztam nekik bizalmat. Nem bántam meg.
Egyrészt semmilyen játék nem érdekel annyira, hogy egyből teljes áron megvegyem, másrészt egy vagyonba kerül 1-1 új cím. Harmadrészt a gépem nem bírná a gyűrődést, és már rég túlvagyok azon a korszakon, hogy játék miatt fejlesztek gépet. :)
Ezt csak azért írtam, mert az Ubi, meg EA, stb. botrányok engem nem érintettek, így nem is emlegetem őket. Megtették mások helyettem. :D

Ti hogy vagytok ezzel az évvel?

[ Szerkesztve ]

(#109786) Cheesus


Cheesus
senior tag

Ti melyiket vennétek meg ezek közül, és miért?
Felgyűlt egy kis wallet pénzem, és nyilván van olyan játék, aminek az árát ki kell pótolnom, de mivel több cím nem biztos h belefér, meg megpróbáltam olyanok közül válogatni, amik nem valószínű h bekerülnek bundliba.

-QUAKE Collection
-Metal Gear Solid V D.E
-Plague Inc: Evolved
-The Binding of Isaac: Rebirth
-Fable Anniversary
-ZOMBI
-Far Cry 4
-DOOM
-GTA V

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/csehla

(#109787) [Prolixus] válasza Cheesus (#109786) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nem írtad mennyiért...ha ár nem számít, akkor sztem nem sok ember lesz, aki ne a GTA5-öt mondaná. Mellesleg egyik-másik durván eltér egymástól, neked kell alapvetően tudni, hogy milyen jellegű játékra vágysz.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#109788) ayo válasza Cheesus (#109786) üzenetére


ayo
addikt

ha tuti biztos dolgot akarok, akkor GTA V, ha simán lövöldét, akkor Doom, ha meg lopakodni, akkor MGS vagy Hitman.. :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#109789) sixpak válasza Cheesus (#109786) üzenetére


sixpak
nagyúr

GTA5, FC4, Doom...lenne az én sorrendem.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#109790) cyberkind válasza Cheesus (#109786) üzenetére


cyberkind
félisten

Gta 5, FC4, Doom, Metal Gear, Quake Collection és el is lennék jó sokáig. :D

Paranormal Cocktivity

(#109791) sagem válasza Cheesus (#109786) üzenetére


sagem
addikt

ez így nagyon vegyes köret, tényleg attól függ, hogy milyen játékokat szeretsz:)

Ezek közül a legtartalmasabb vagy legalábbis legsokszínűbb szórakozást szerintem is a GTA V nyújtja, egyszer kapsz egy eléggé hosszú story módot, másrészt meg egy szintén sokrétű online részt is:)

Ha még nincs meg akkor én még esetleg a Witcher 3-at is ajánlom, azok alapján amik a listádon vannak az is bejönne, és az is tartalmas játék...

(Plague INC mobilon/tableten szokott nagyon olcsón akciós áron lenni, illetve a windows storeban is van, bár azt hiszem az régebbi változata)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#109792) Amantius válasza Cheesus (#109786) üzenetére


Amantius
senior tag

Én is a GTA V-öt venném és azért, mert még nincs VI.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#109793) alratar válasza [Prolixus] (#109787) üzenetére


alratar
addikt

Ha az ár nem számít, akkor már inkább mindet vegye meg. 😁

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#109794) tomsolo


tomsolo
őstag

Ezt megint elárazták végül
-0,94 €

Ezzel is lehet próbálkozni, a logoutos trükkel működik a szabad példány giftként megkapod

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#109795) [Prolixus] válasza tomsolo (#109794) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nekem már 0,94-et mutat árnak. :O

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#109796) Hokunda válasza [Prolixus] (#109795) üzenetére


Hokunda
aktív tag

3.19 az alapjáték ez meg dlcvel együtt 0.95. Gondolom ez akar lenni az elárazás egy 19 euros játéknál talán már érthető is. :D

(#109797) [Prolixus] válasza Hokunda (#109796) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nemtom, mert Price of individual products: 4,68 euro. Bundliban általában mindig olcsóbb, mint egyenként megvéve. Igaz arányaiban sokkal olcsóbb, de annyira sztem nem durva egy olyan játéknál ahol az all-time peak 16 ember...

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#109798) tomsolo válasza [Prolixus] (#109797) üzenetére


tomsolo
őstag

sale elején ment ennyiért utána felment 3,16€ ra

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#109799) Heavyrain válasza tomsolo (#109794) üzenetére


Heavyrain
őstag

Logoutos trükk? :F

(#109800) tomsolo válasza Heavyrain (#109799) üzenetére


tomsolo
őstag

kilépsz berakod a kosárba utána belépsz és megveszed

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.