Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42101) jézusom válasza devil-k (#42096) üzenetére


jézusom
addikt

Hardverileg elég lehetne vidozni nem?

(#42102) Patice válasza jézusom (#42101) üzenetére


Patice
Topikgazda

Simán. :K

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#42103) djnice válasza jézusom (#42101) üzenetére


djnice
veterán

Az 1-es is jó volt OpenElec-el, a korlátja időnként a kevés memória és a gyengébb cpu volt, most ezen változtattak tehát tökéletes lesz. A kadenciahelyes lejátszás és a jó deinterlacing pedig alap a Broadcom SoC-nál.

(#42104) devil-k válasza jézusom (#42101) üzenetére


devil-k
nagyúr

Már mire visszatértem volna, megkaptad a választ 2 helyről is. :D Nyilván a szolgáltatásokról kell itt lemondani, illetve olyan komplex biztos, hogy nem lesz, mint pl. egy Mednél.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#42105) jézusom válasza devil-k (#42104) üzenetére


jézusom
addikt

Ok de milyen szolgáltatàsrol kell lemondani? Állitolag kodi a BR isokban nem jeleskedik, de szerintem VLC is fut rajta...

(#42106) devil-k válasza jézusom (#42105) üzenetére


devil-k
nagyúr

A VLC semmire sem jó (okés, ez túlzás) ... A Kodi valóban nem jeleskedik BD ISO-kban.... Borzasztó. :W

"Ok de milyen szolgáltatàsrol kell lemondani?"

Pl. 3+2 év jótállás

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#42107) Patice válasza jézusom (#42105) üzenetére


Patice
Topikgazda

Kodiban is megoldható az, hogy külső lejátszót használsz a filmekhez, és automatikusan vált, amikor elindítasz egyet. Amikor meg kilépsz, akkor meg visszalép a Kodi felületére. :K

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#42108) cekkk válasza devil-k (#42100) üzenetére


cekkk
veterán

Szerintem az eddigi is simán jobb mint ezek. Már csak a Kodi miatt. Azért te is tudod mit tud az, és mit tudnak ezen lejátszó szoftverei. Oké mondjuk nem tud 3D-t, de hát minek is :D

(#42109) devil-k válasza cekkk (#42108) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ezzel is egyetértek. A Kodi lenyeli keresztbe a médialejátszók szoftverét. 1-2 dolgot még ha megoldanának, akkor már hibátlan lenne, de így is ég és föld a különbség a Kodi javára.

Azoknak kell a 3D nagyon akik a 40"-s TV-t 4 méterről nézik! ;]

- mozi bolondéria -

(#42110) djnice válasza djnice (#42103) üzenetére


djnice
veterán

A deinterlacingben tévedtem, a Videocore 4 GPU-nál csak sima BOB használható ami nem túl jó, a MIPS-es Broadcom-ok azok amik jók ebben. Mivel a Pi 2-ben is ugyanez a GPU van, ilyen téren sok jóra nem kell számítani (natív 1080i kimenetet meg a Kodi nem tud).

(#42111) Uzi74


Uzi74
senior tag

Tudtok olyan külső lejátszót vagy szoftvert HTPC-re ami a BD 3D ISO-t 60 Hz-es half SBS formátumban is le tudja játszani átkonvertálás nélkül? Eddig konvertálgattam, de elég körülményes dolog. (a projektorom csak 120Hz-es frissítést támogat (nem 144Hz-et), ezért frame packed jelként a 96Hz-es frissítés villogását már nagyon látom - a 60Hz-es SBS viszont 120Hz-en teljesen jó)

PowerDVD-n nem találtam ilyen opciót

[ Szerkesztve ]

(#42112) gorog67


gorog67
aktív tag

Véletlen futottam bele ebbe: zappiti player 4k Kb. 249 €. / 250 $ lesz az ára. Van benne a kedvencetek: Kodi / XBMC: Integrated Media Center application.

(#42113) dh66e válasza gorog67 (#42112) üzenetére


dh66e
veterán

Már beszéltünk róla,Addig meg senki nem tud semmit sem amíg egyetlenegy példány sem érkezik meg a gyárból és ez már hetek óta így megy....

(#42114) gorog67 válasza dh66e (#42113) üzenetére


gorog67
aktív tag

Bocs, nem olvastam annyit vissza. Ez a RTD1195 chip is már fél éve létezik.
Szétnézve a neten még van néhány androidos lejátszó, pl. az Eweat EW902. Eddig műholdvevők kapcsán azt olvastam, hogy az android oprendszernek problémát okoz a különböző képfrissítések (különösena 24p) közötti váltás. Akkor mégse? Merjen az ember ilyet venni valamikor?

(#42115) dh66e válasza gorog67 (#42114) üzenetére


dh66e
veterán

Ezt csak akkor lehet tudni ha valaki már kipróbálta.Papiron meg a neten minden szép aztán ki tudja mit tud valójában egy ilyen kütyü.

(#42116) BLOODSHOT


BLOODSHOT
senior tag

Sziasztok!

Kérdésem lenne XBMC-vel kapcsolatban.

Egyszerűen képtelen vagyok hozzáadni source-ként a külső HDD-met, úgy hogy ha a movie-ra megyek a főmenüben, akkor egyből a filmek jöjjenek be.

Valaki tudna segíteni?

köszi

Vennék: Régi deszkás polókat, pulcsikat: Hook Ups, Flip, Birdhouse, Alien Workshop, Blind, World Industries.

(#42117) Mezga Aladár válasza BLOODSHOT (#42116) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

[link]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#42118) GLOCK34


GLOCK34
aktív tag

Sziasztok!
Digi kábeltévé van,a két szobában 1-1 csatlakozási ponttal. A hálószobában egy szolgáltatótól bérelt beltérin(Humax Digi+c) keresztül van a készülékre (Sony kdl32p3600) csatlakoztatva,mert nincs benne megfelelő tuner.
Ezt is figyelembe véve keresnék olyan médialejátszót,ami ki tudná váltani a beltérit és egy usb eszközről lejátszaná az asszony kedvenc sorozatát hd felbontásban felirattal. :D
Nem kell semmi extra,csak az alapvető formátumokat tudja kezelni.

[ Szerkesztve ]

(#42119) Víz Elek


Víz Elek
senior tag

Sziasztok!

Ez a médialejásztó szerintetek megér 10k-t?

Illetve mit jelent az, hogy dts 2.0 digital out?

Samsung S9

(#42120) Multibit válasza GLOCK34 (#42118) üzenetére


Multibit
veterán

keresnék olyan médialejátszót,ami ki tudná váltani a beltérit
Nem találsz. Vagy beltéri (set top box), vagy mediaplayer. Ahol mást nyomat a marketing, ott hazudnak. Az egyik tévéműsor vételre és felvételre való, a másik médiafájlok lejátszására.
A set top boxok jó részének van korlátozott médiajátszó képessége. Amennyiben az adott set top boxnak beletörik a bicskája egy (de leginkább több) film, zeneszám lejátszásába, kénytelen vagy külön médiaplayert használni (ez lehet plug-and-play mp, vagy HTPC). Ha a kérdésed arra irányult, hogy meg tudod-e úszni egy készülékkel a két funkciót, akkor az a válasz, hogy nem.

u.i.:
HTPC-be belezsúfolhatsz mindenféle okosságot, ha van hozzá kedved, kitartásod, hozzáértésed. Így meg lehet egy dobozban a két funkció. De azért nem véletlen, hogy jól megélnek a kütyü (STB, mp) gyártók ;)

[ Szerkesztve ]

(#42121) dgyuri0123 válasza Víz Elek (#42119) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

14 körül már WD-t kapsz. Az lenyeli keresztben ezt.

Ezt semmiképp nem venném meg, főként, hogy a DTS-t is valószínűleg konvertálja 2.0-ás DD-re, vagy sztereóra. Nem is értem, hogy ha valami tudja a DTS-t, miért csinál belőle 2.0-át. Ilyen nincs is talán szvsz. :F

Még hány dologban kellene kompromisszumot kötni vele, ki tudja. ;)

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#42122) GLOCK34 válasza Multibit (#42120) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Igen,pont erre voltam kíváncsi,csak fordítva gondolkoztam. Azt hittem az asztali médialejátszók egy bizonyos szint fölött már tudják ezt a funkciót is.
Nem tragédia ha nincs,csak gondoltam hátha... :) HTPC nem játszik,nem szeretnék belefolyni.
Köszi a segítséget!

(#42123) dh66e válasza dgyuri0123 (#42121) üzenetére


dh66e
veterán

Segítek mert valami nagyon nem tiszta neked ez ügyben.

A dts-t azért keveri le 2.0-ba hogy tévén is lejátszható legyen. Ez pont hogy alapfunkciónak kellene lennie minden asztali lejátszón mert nem mindenkinek van erősítője.
Az első generációs wd-k például ezt a funkciót nem tudták.

(#42124) dgyuri0123 válasza dh66e (#42123) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Bocs, azt írta : DTS 2.0. Azt a büdös életben nem fogja látni a tv, csak, ha DD 2.0-ás, vagy PCM.

Talán nem így van? Vagy valaki rosszul fogalmazott, csak az nem én voltam. ;)

idézem: "Illetve mit jelent az, hogy dts 2.0 digital out?"

Most akkor hány éves a kapitány?

Persze lehet, hogy én vagyok értetlen, mert a DTS 2.0-nak semmi értelme. :DDD

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#42125) Dorian válasza dgyuri0123 (#42124) üzenetére


Dorian
félisten

Miért ne látná? Biztos van DTS 2.0-t nem tudó tévé, de nem kéne általánosságban nagy magabiztossággal ... kijelentéseket tenni.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#42126) djnice válasza GLOCK34 (#42118) üzenetére


djnice
veterán

Ilyen a Dune TV-102-C: [link]
Itthon csak a T2-es verziót látom, de meg kell kérdezni a forgalmazót hogy tudnak-e hozni DVB-C verziót.
Ha nem, hamarosan jön a TV-204-C is: [link]

(#42127) dgyuri0123 válasza Dorian (#42125) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Az előttem szólónak volt bármi halvány fogalma, hogy a kérdező mire akarja használni?

Hogy van-e DTS -re alkalmas bármilyen eszköze? Te most honnan tudod, hogy van olyan tévéje, ami igenis DTS kompatibilis?

Vagy a házi Mozi topik szellemiségének át kell jönni ide is? :D

Egyébként igazad van abban, hogy nem tudhatom, mije van otthon, de attól még nem kéne így reagálnod.

A DTS 2.0-ának pedig tényleg semmi, de semmi értelme. A büdös életben nem találkoztam még vele, de lehet csak én vagyok az egyetlen a világon.

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#42129) Dorian válasza dgyuri0123 (#42127) üzenetére


Dorian
félisten

Na álljunk meg egy szóra. Te kezdted el magyarázni a hülyeséget, mert fogalmad sem volt, mi az a DTS 2.0 vagy hogy a tévék is tudhatnak DTS-t fogadni. Úgyhogy vegyél vissza,.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#42130) dgyuri0123 válasza koncsik (#42128) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Az az Onkyo nem mérce ebben az esetben, mert pusztán arról van szó, hogy kezeli a DTS-t, de mivel 2.0-ás, így nem igazán várható el tőle az 5.1-es hangzás. :P

Én a 2.0-ás DTS-t, hordozóra értettem, de úgy látom már fogalmazni sem tudok ezek szerint, ha ennyire félreértitek a mondandómat.

"csak a zene van"

(#42131) dgyuri0123 válasza Dorian (#42129) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Én erre reagáltam, kérlek alaposan olvasd el, ha lehet Oké?

"Segítek mert valami nagyon nem tiszta neked ez ügyben.
A dts-t azért keveri le 2.0-ba hogy tévén is lejátszható legyen. Ez pont hogy alapfunkciónak kellene lennie minden asztali lejátszón mert nem mindenkinek van erősítője.
Az első generációs wd-k például ezt a funkciót nem tudták."

Az én tévém tud DTS-t fogadni, úgyhogy nekem nem gond, de akkor sem értem azt, hogy egy média lejátszónál mi értelme a DTS 2.0-nak, mert ha valami nem kezeli a DTS-t akkor az 2.0-ában sem fogja.

Vagy ennyire rosszul tudom? :F

"csak a zene van"

(#42132) dh66e válasza dgyuri0123 (#42124) üzenetére


dh66e
veterán

Volt már dolgod olyan lejátszóval ami nem küldte ki tévére a dts-t?Szerintem nem.Sajnálom ha nem értetted meg amit írtam.

(#42131) dgyuri0123

Nagyon rosszul tudod!

[ Szerkesztve ]

(#42133) GLOCK34 válasza djnice (#42126) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Köszi! Közben vettem egy kis Wd-tv cuccot,úgyhogy minden maradt a régiben. :) Később majd azért figyelem mik jönnek.

(#42134) Ance válasza dgyuri0123 (#42131) üzenetére


Ance
őstag

Az LG tévék többsége régebben nem kezelte a DTS-t, tehát a rákötött tárolóról lejátszott anyagnak nem volt hangja, ha DTS hangsáv volt rajta. Ennek a lejátszónak a közbeiktatásával már le tudja adni a hangot is a tévé, mert megcsinálja azt a 2 csatornára konvertálást, amit a tévé nem tud. Ennyi a lényege.

(#42135) dgyuri0123 válasza dh66e (#42132) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Ezek szerint a DTS 5.0-át nem tudó eszközök kezelik a DTS 2.0-át.

Hááát ezt, ha agyonütnek sem gondoltam volna, de te tudod. Peace. :R

"csak a zene van"

(#42136) farkas-j


farkas-j
őstag

Tudom, hogy nem ide tartozik, de szeretnék egy kis segítséget kérni. Leszedtem egy filmet, és olyan kódolása van, amit Windows 7 alatt se a KMPlayer 3.7.0.113 se a VLCPlayer 2.1.5 nem tud lejátszani, azaz hang van kép nincs. Adatai:

Formátum : MPEG-4
Formátum profil : Base Media
Kódek azonosító : isom
Fájlméret : 151 MiB
Időtartam : 20 perc
Teljes adatsebesség : változó
Teljes adatsebesség : 1 050 Kbps
Kódoló szoftver : Lavf55.37.101

Kép
Sáv száma : 1
Formátum : hev1
Kódek azonosító : hev1
Időtartam : 20 perc
Adatsebesség : 978 Kbps
Szélesség : 960 képpont
Magasság : 540 képpont
Képarány : 16:9
Képkockasebességi mód : állandó
Képkockasebesség : 29,970 fps
Sorváltás típusa : folytonos
Bit/(képpont*képkocka) : 0.063
Adatfolyam mérete : 140 MiB (93%)

Hang
Sáv száma : 2
Formátum : AAC
Formátum/adatok : Advanced Audio Codec
Formátum profil : LC
Kódek azonosító : 40
Időtartam : 20 perc
Adatsebesség mód : változó
Adatsebesség : 64,0 Kbps
Csatornák száma : 1 csatorna
Csatorna kiosztás : Front: C
Mintavételezési gyakoriság : 44,1 KHz
Videó késleltetés : 67emp
Adatfolyam mérete : 9,13 MiB (6%)

Lenne tippetek, hogy milyen kódecet telepítsek?

[ Szerkesztve ]

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#42137) Multibit válasza farkas-j (#42136) üzenetére


Multibit
veterán

Kódek azonosító : hev1
Ez alapján egy h.265 kodek kéne neked.

(#42138) farkas-j válasza Multibit (#42137) üzenetére


farkas-j
őstag

Köszi, ezt sikerült kiderítenem, csak annyiféle kodec verzió és kodecpakk találat van, hogy nem tudom melyik az igazán jó. A gépet meg nem szeretném "összeszemetelni" mindenféle vacakkal. Ráadásul köztük több fizetős is van. Szóval lényegében ez a gondom.

[ Szerkesztve ]

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#42139) dh66e válasza dgyuri0123 (#42135) üzenetére


dh66e
veterán

Utoljára megpróbálom "Na ki a kapitány?" uram.
DTS-t nem tudó korábbi tévéken nem volt hangja a dts hangsávú filmeknek ha a player nem volt képes lekeverni sztereóra..Ezt már más is megírta nem részletezném.Ilyen playa volt a wdtv hd gen1,de a dune 102 sem képes erre.
Bitstreamben viszont ezek is képesek az erősító felé kiküldeni a dts -t..
Ez annak fontos legfőképpen akinek régebbi lapos tévéje van és nem támogatja a dts-t.Ettől függetlenül állítom hogy alapból kéne mindegyik playának tudnia és túlnyomó többsége tudja is.Ennyi és nem több.

(#42140) dgyuri0123 válasza dh66e (#42139) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Istenem, szerinted nem tudom mindezt?

Már a legelején félre értettél, (vagy én téged) és azóta győzködjük egymást, hogy mi az a DTS. :C

Volt Gen1-es WD TV-m ami nem tudott DTS-t sztereóra lekeverni, de akkor már rég Panasonic plazmám volt és Yamaha RXV1300-as erősítőm, így ez nem jelentett gondot.

Részemről befejeztem, mert ez már nagyon off. :K

"csak a zene van"

(#42141) dh66e válasza dgyuri0123 (#42140) üzenetére


dh66e
veterán

Szóval volt gen1-ed tudod is mi volt a gondja és egy egyszerű választ nem tudtál adni a kérdező kérdésére vagy nem akartál.Akkor ezt meg is beszéltük.

(#42142) dgyuri0123 válasza dh66e (#42141) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Nem értem miért kötekedsz? :(

Az az LG player egy rakat sz@r, de ha szerinted rendben van, akkor ajánld neki jó szívvel.
Nem mellékesen, senki sem ajánlott neki gen1-es WD-t. Ezt végképp nem tudom, honnan szedted, mert én még csak nem is utaltam ilyesmire.

A későbbi WD-k mind tudták a DTS konvertálást sztereóra, de azok sem kerülnek 13-15e-nél többe.
A gen 1-ek már kb. 5-6 évesek és 10 körül azt is meg lehet venni, ha nem gond a DTS.

Nem mondtam hülyeséget akkor sem és most sem.

Kit vezettem félre?
Visszakérdezett talán a kérdező?
Talán téged vezettelek félre?

Legvégül még egyszer leírom a kérdést, mert látom nem akarod tudni, mi volt: mit jelent a DTS 2.0 audio

NEM az volt a kérdés, hogy 2.0 analóg, vagy 2.0 PCM , vagy 2.0 DD.

Tényleg, mi a bajod velem? :F

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#42143) dh66e válasza dgyuri0123 (#42142) üzenetére


dh66e
veterán

"Nem mellékesen, senki sem ajánlott neki gen1-es WD-t. Ezt végképp nem tudom, honnan szedted?"

Légy oly kedves higgadj le és idézd be ahol én ilyet állítottam.Vagy ha most trollkodni szeretnél abban nem leszek partner.Befejeztem veled ha nem haragszol.

(#42144) dgyuri0123 válasza dh66e (#42143) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

"DTS-t nem tudó korábbi tévéken nem volt hangja a dts hangsávú filmeknek ha a player nem volt képes lekeverni sztereóra..Ezt már más is megírta nem részletezném.Ilyen playa volt a wdtv hd gen1,de a dune 102 sem képes erre."

Ezt ki írta? Talán én?

A trollkodást pedig szerintem te kezdeményezted és ráadásul folytatod. De tudod mit? Én is befejeztem a veled való diskurzust, mert unom már, ha nem haragszol te sem. ;)

"csak a zene van"

(#42145) dh66e válasza dgyuri0123 (#42144) üzenetére


dh66e
veterán

Neked súlyos értelmezési problémáid vannak másra nem tudok következtetni.

(#42146) dgyuri0123 válasza dh66e (#42145) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

"Illetve mit jelent az, hogy dts 2.0 digital out?"

Akkor folytassuk. Fenti kérdést hogyan értelmezed, te kis Lőrince Lajos? :DDD

Én DTS 2.0-ának. Te minek látod?

"csak a zene van"

(#42147) Ispy


Ispy
veterán

Mi lenne ha ezt privátban folytatnátok? Nem kéne teleszemetelni a fórumot a privát gondjaitokkal.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#42148) mettek


mettek
addikt

sziasztok, nem tudom mennyire fér bele a topic témakörébe, de talán...ilyen felhasználáshoz, mint torrent letöltés, hd film lejátszás, elég lehet a synologyc 115j nas? 800mhz proci és 256 mb ram...vagy érdemesebb a sima 115-ös verziót választani plusz 20ezerért, amibe dupla proci és ram van?? és persze erről lenne lejátszva a film popcorn a300-on keresztül..

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#42149) Sl!MBoy


Sl!MBoy
csendes tag

Sziasztok!

Eddig HDMI-vel kötöttem össze gépemet a TV-vel, de költözés miatt, túl távolra kerültek egymástól, így valami más megoldást kell találnom. Mivel a TV-nél nincs UTP és a WiFi jel is gyengécske ezért valószínű szükségem lesz egy külső HDD-re is. Sajnos a TV beépített lejátszója nem birkózik meg még az mkv-val sem ezért is használtam eddig HDMI-vel. Szóval az lenne a kérdésem, hogy milyen médialejátszó tudnátok nekem ajánlani figyelembe véve az alábbi szempontokat:

- Lehetőleg játsszon le minden ma népszerű formátumot és kezeljen feliratokat is. (3D nem szempont)
- Nincs hangrendszerem, tehát az audio rész nem sarkalatos.
- Bár a WiFi gyenge nem lenne baj ha tudná (bár gondolkoztam power-line eszközön is, de szerintem egy WiFi-s készülék felára kevesebb)
- Legyen stabil és gyors

Kicsit vissza olvasva a fórumban, úgy láttam sokan a Mede8er készülékekre tették a voksukat. Egyik haverom viszont Raspberry Pi B+ használ és Ő azt ajánlotta. Igazából nem tudom, hogy mivel tud többet egy Mede8er mondjuk egy Raspberry Pi 2-höz képest? Szükségem lenne-e egyáltalán egy Mede8er készülékre?

Előre is köszönöm a válaszokat és elnézést, ha nagyon amatőr kérdéseket tettem fel. :)

[ Szerkesztve ]

(#42150) Alex91 válasza Sl!MBoy (#42149) üzenetére


Alex91
félisten

[link]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.