Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 11:48:46

LOGOUT.hu

Minden játéknak van története. Azonban csak egyetlen egynek legendás... A legenda mindig visszatér!!! - The Legend of Zelda 1986 - Egy év amelyre minden Nintendo fan szíve összerezzen. Ebben az évben jelent meg The Legend of Zelda amely Mario mellett a Nintendo 2. legsikeresebb sorozata. Főhőse Link, egy Hylian, akinek minden részben akad problémája a gonosszal, de ő mindig győzedelmeskedik mindenki örömére. Eddig 17 Zelda játék jelent meg, de a sorozat nem szakad meg. A Twilight Princess az eddig verhetetlen Ocarina of Time nyomdokain haladva próbálta letaszítani ot a trónról a Világ Legjobb Játéka címért! A most megjelenő Skyward Sword is e célból készült...vajon sikerül neki? Beszéljünk erről! Beszéljünk arról miért tartjuk Linket az egyik legcoolabb játékkarakternek, hogy milyen nagyszerü elme Shigeru Miyamoto, mindenről beszéljünk, de egy biztos: A Zelda a Legjobb!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) DarkGubi


DarkGubi
aktív tag

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#1152) ldave válasza Sirandrish (#1150) üzenetére


ldave
félisten

Elolvastam a tesztet, érdekes. Legnagyobb negatívumként az irányítást kiforratlanságát és a kissé elavult játékmenetet hozzák fel, más újságok pedig azt írják, hogy az irányítás szinte tökéletes és a játékmenet is teljesen megújult.
Hát igen, ki hogy érzi, de messze úgy tűnik, hogy a gamespot most nagyon is kisebbségi véleményt képvisel.

A Slime draws near! Command?

(#1153) xuldar válasza ldave (#1152) üzenetére


xuldar
őstag

Tökmindegy, mert annyi újítás tuti van benne, hogy egy igazi Zelda-fannak akkor is bejöjjön, ha egy rakás sz@rt tesznek elé. Márpedig a Nintendo nem titkolt célja a Skyward-dal, hogy letaszítsa a trónról az Ocarinát.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1154) DarkGubi válasza ldave (#1152) üzenetére


DarkGubi
aktív tag

Most, hogy nekem is volt lehetőségem kicsit játszani vele, elmondhatom, hogy az irányítással nincs semmi probléma. Legalábbis jelentős probléma. Az egyetlen hibát amit fel tudok hozni, hogy a játék nem használja az wiimote infra kameráját, azaz teljes egészében a motionplus-ra hagyatkozik. Viszont az is elég pontos. Szóval az a tesztelő aki szerint rossz az irányítás, az vegyen be valami gyógyszert, hogy ne remegjen a keze.
Játékmenettel sincs baj. Feltéve, ha az ember szeret felfedezni. Ha nem szeret, akkor... részvétem.

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#1155) Sirandrish válasza ldave (#1152) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát 33 kritikát összesítve is 9,3at kap ha jól emlékszem..
Szóval a GP most mellényúlt..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1156) ldave válasza Sirandrish (#1155) üzenetére


ldave
félisten

Majd megpróbálok írni róla egy tesztet ha végigvittem, 30-35 játékidőt írnak első végigjátszásra (főszál és mellékküldetések egy része, szóval nem 100%-osan teljesített játékra).

A Slime draws near! Command?

(#1157) Sirandrish válasza ldave (#1156) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Azt gondoltam..az Ocarinat jó párszor végigtoltam és most hogy toltam 3 szívvel..semmit sem vettem fel, semmit sem gyűjtöttem és így is 12+ óra..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1158) ldave válasza Sirandrish (#1155) üzenetére


ldave
félisten

Amúgy utóbbi időben a legjobb cikkeket mostanában az Eurogamer oldalán lehet sztem megtalálni (meg persze az Edge online része), 1up amióta az IGN-e már nem olyan jó, pedig régen azt is szerettem.

A Slime draws near! Command?

(#1159) vhunor válasza ldave (#1158) üzenetére


vhunor
őstag

Egyetértek, én is ezt a kettőt olvasom, eddig nem nagyon csalódtam az ítéletükben. A Digital Foundry pedig csak hab a tortán annak, akit a technikai háttér is érdekel.

(#1160) Sirandrish válasza ldave (#1158) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Kár hogy magyar oldalakon nem igazán tesztelnek Nintendo játékokat..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1161) Kvelstadt válasza ldave (#1158) üzenetére


Kvelstadt
veterán

a tényleges legjobb cikkek meg anno az 576 konzolba voltak! :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1162) Sirandrish válasza Kvelstadt (#1161) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Jó reggeltet héj...
Mikor gyössz megskubizni a Fablet?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1163) Kvelstadt válasza Sirandrish (#1162) üzenetére


Kvelstadt
veterán

szerintem maj minygyá. :) hihetetlen h már fent vagyok. előbb még magamhoz térek. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1164) Sirandrish válasza Kvelstadt (#1163) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát én is meglepődtem rendesen :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1165) vhunor válasza Kvelstadt (#1161) üzenetére


vhunor
őstag

Szerintem még előbb, '92-'95 tájékán :).

(#1166) misuti válasza Sirandrish (#1150) üzenetére


misuti
tag

Amúgy mennyire irányíthatóak jól a wii-s Zeldák a remote-al?Gondolkodom hogy veszek egy gépet!A hagyományos írányítókat is támogatják?

(#1167) Sirandrish válasza misuti (#1166) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát a TP nem a legfaszább és az van GC-re is ahol joyal tudsz játszani. az SS-t meg sajna mér nem tudtam kipróbálni de a Motion Plus-nak köszönhetően szerintem biztos fasza :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1168) Ocarina válasza misuti (#1166) üzenetére


Ocarina
aktív tag

A hagyományos kontrollert nem támogatják. Nekem nem volt nagyobb bajom a TP-vel sem. Sőt a SS csak jobb lehet.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1169) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Ma van a nagy nap. :)):DD:))
Délután be is szerzem a drágaszágot.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1170) Sirandrish válasza Ocarina (#1169) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Majd valami SPOILER mentes beszámolót tolhatsz :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1171) ldave válasza Ocarina (#1169) üzenetére


ldave
félisten

Na, hát eljött :) Indulok is át plázába, aztán telefon kikapcs, redőny lehúz és megmentem Peac.. akarom mondani Zeldát!

A Slime draws near! Command?

(#1172) Sirandrish válasza ldave (#1171) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nehogy rossz játékot hozzál el :)
Amúgy eddigi Zeldás tapasztalataim azt sugallják hogy 3 nap (ha alszol is) kevés lesz elsőre :K

Persze csak ha nem használsz majd mankókat...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1173) ldave válasza Sirandrish (#1172) üzenetére


ldave
félisten


Amúgy azt imádom a Nintendoban, hogy nem készít hülye magyar szöveges borítókat :)

A Slime draws near! Command?

(#1174) Sirandrish válasza ldave (#1173) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nagyon széééép :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1175) Weißturul válasza ldave (#1173) üzenetére


Weißturul
senior tag

Grat :C

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1176) DarkGubi válasza ldave (#1173) üzenetére


DarkGubi
aktív tag

Grat! Garantálom, hogy kevesebbet fogsz aludni a játék miatt! Szerda óta folyamatosan (napi 6-8 óra) játszom és nem látom a végét. Csak ne is lássam még egy hétig. Nem akarom hogy véget érjen.

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#1177) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Megvettem a drágaszágot. A borítót nagyon eltalálták. Azt hittem, a plusz zenei cd miatt úgy lesz megoldva a csomagolás, mint a SMG2 esetén, ahol van egy plusz papír doboz is. De nem, a rendes tokban van egy másik cd tartó. Majd később írok a játékról is. :))

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1178) Ocarina válasza Ocarina (#1177) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Zseniális. :R

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1179) Sirandrish válasza Ocarina (#1177) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Gratula neked is :C
TOljátok ezerrel...majd aztán élménybeszámoló jöhet :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1180) ldave


ldave
félisten

Első templom kész (Skyview Temple), lényegében ez volt a demo-ban, kb úgy a fele meg a boss a végén. Azért teljesen más érzés úgy leverni egy bosst, hogy közben tényleg irányítod a kardot :)

A Slime draws near! Command?

(#1181) Weißturul


Weißturul
senior tag

Egyelőre nem áll túl fényesen az új Zelda, csak a hatodik helyet foglalja el :(

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1182) Kvelstadt válasza Weißturul (#1181) üzenetére


Kvelstadt
veterán

mit vársz? most jelent meg!
még most kezdett neki a nép. még végigtolják, átgondolják, leülepszik a sok élmény aztán majd kijön egy végeredmény.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1183) ldave


ldave
félisten

Amúgy az élménybeszámolók mennyire lehetnek spoiler-esek? :)

A Slime draws near! Command?

(#1184) Kvelstadt válasza ldave (#1183) üzenetére


Kvelstadt
veterán

semennyire :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1185) DarkGubi válasza Kvelstadt (#1184) üzenetére


DarkGubi
aktív tag

Spoilermentes beszámoló: Nagyon jó a játék!!! :DDD
A mellékelt zenei anyag meg valami gyönyörű!
Az arany kontroller pedig szintén egy gyönyörű darab. Sokkal jobb fogni, mint a sima fehéret.

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#1186) Sirandrish válasza Weißturul (#1181) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Kevesebb mint 1% a 3. helyhez.
Mellesleg 22critika összesítve majdnem 94%..szerintem bőven jó..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1187) ldave


ldave
félisten

Na most megszívattam magam, lemerült az aksi a Wiimote-ban (tölteni meg legalább 12+ óra), irány a bolt, éljen a Duracell :)

A Slime draws near! Command?

(#1188) Ocarina válasza ldave (#1187) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Én már másfél órája játszok úgy, hogy pirosan villog jobb alul az elem ikon. :D

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1189) Sirandrish válasza ldave (#1187) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mikor nekem volt WII-m, nekem mindig volt egy tartalék adag aksim töltve..
így mikor merült már cseréltem is..a merülő félben lévőt meg töltöre toltam :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1190) Weißturul


Weißturul
senior tag

Nem hiszem el én se mit álmodtam: zeldáztam. (:Y) Tök komolyan ott terelgettem wiimotetal Linket és kalimpáltam föl-le mint egy hülye állat .DDD de ha már az álmomban ilyen jó volt milyen lehet a való életben? :))

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1191) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Elkezdtem a TP-t megint...sokat toltam..megvan a peca és a fa kard :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1192) ldave


ldave
félisten

Kész a második templom, ez már kicsivel azért komolyabb volt, mint az első. A főellenség is megszívatott egy kicsit, de azért 3.-ra lement :) Most kicsit mellékküldizek, mielőtt továbbmennék.

A Slime draws near! Command?

(#1193) Sirandrish válasza ldave (#1192) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hogy típním ki a szívedet amikor te tolhatod ín meg nem :DDD
Csak viccelek :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1194) ldave válasza Sirandrish (#1193) üzenetére


ldave
félisten

Van 9 szívem, 1-2-őt nyugodtan kitéphetsz :D

A Slime draws near! Command?

(#1195) Sirandrish válasza ldave (#1194) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Oh hogy az a...kötekedünk, kötekedünk?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1196) ldave


ldave
félisten

Tényleg, Fehérsolyóm, mennyi Zelda fogyott Debrecenben?

A Slime draws near! Command?

(#1197) Weißturul válasza ldave (#1196) üzenetére


Weißturul
senior tag

Amikor suli után benéztem úgy du. 1 fele azt mondták, hogy 41-et vittek (ebből 11 collectors) el amiből 35 előrendelés volt.

Wazz, most nem tudom eldönteni, hogy most vegyek PS2-t/GC-t/DC-t vagy spóroljak karácsonyig hátha lesz Wii/PS3. És ha az utóbbi variáció érvényesülne nem tudnám melyiket vegyem: engedjek Samus és Link csábításának vagy öntsön el az adrenalin és "I'm the God of War!!" kiáltással tépjem szét az Olympus-i isteneket?

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1198) Ocarina válasza ldave (#1194) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Nekem még csak nyolc. :/ De már csak egy heart container (?) kell.
Amúgy nekem is megvan a második temple. Az azutáni részt nagyon eltalálták, nagyon tetszik. :K

(#1197) Weißturul: A helyedben én beszereznék olcsón egy Wii-t, elsőnek. És ugye azzal tudsz GC játékkal is játszani. Tudom, nem olyan, mintha lenne egy kis kockád.

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1199) Sirandrish válasza Ocarina (#1198) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Jahj legalább már nekem is lehetne..elég lenne 7 is egyelőre :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1200) Weißturul válasza Ocarina (#1198) üzenetére


Weißturul
senior tag

Hát igen... de a Wind Wakeren és a Time Splitters 2-n kívűl nincs olyan game ami a liláról érdemes lenne áthoznom, a többit mind Wii-sítették.
PS3 mellett pedig 5db God of War és három Resistance szól... franc tudja egyelőre mi lesz, ráérek ezen még elmélkedni majd' egy hónapig.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.