Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 11:48:46

LOGOUT.hu

Minden játéknak van története. Azonban csak egyetlen egynek legendás... A legenda mindig visszatér!!! - The Legend of Zelda 1986 - Egy év amelyre minden Nintendo fan szíve összerezzen. Ebben az évben jelent meg The Legend of Zelda amely Mario mellett a Nintendo 2. legsikeresebb sorozata. Főhőse Link, egy Hylian, akinek minden részben akad problémája a gonosszal, de ő mindig győzedelmeskedik mindenki örömére. Eddig 17 Zelda játék jelent meg, de a sorozat nem szakad meg. A Twilight Princess az eddig verhetetlen Ocarina of Time nyomdokain haladva próbálta letaszítani ot a trónról a Világ Legjobb Játéka címért! A most megjelenő Skyward Sword is e célból készült...vajon sikerül neki? Beszéljünk erről! Beszéljünk arról miért tartjuk Linket az egyik legcoolabb játékkarakternek, hogy milyen nagyszerü elme Shigeru Miyamoto, mindenről beszéljünk, de egy biztos: A Zelda a Legjobb!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Sirandrish válasza Weißturul (#400) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Öööö. ne menj fel? :U
Igazából nem is értem..van ezer hely ahova mehetsz...te kipróbálsz egyet és ennyi? Ha nem az a tuti akkor elakadtál?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#402) Weißturul válasza Sirandrish (#401) üzenetére


Weißturul
senior tag

Nem, most követtem a folyót asszem a következő ereklye felé (Zora's Domain), de a folyó sodrása túl erős, benéztem a Gerudo völgybe (nem engedtek át mer gyerek vagyok :D), voltam a farmon és még délre is benéztem de kapuk fogadtak :F

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#403) Sirandrish válasza Weißturul (#402) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Próbáld újra az első lehetőséget..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#404) Kvelstadt válasza Weißturul (#402) üzenetére


Kvelstadt
veterán

kezd el úgy csinálni hogy "hm milyen lehetőségeim vannak?"
ott egy folyó de nem csak úszni lehet ott. meg nem is vagy te hal hogy csak az jusson eszedbe.
annak idején nekünk is volt olyan hogy egy dungeon végén nem tudtunk továbbjutni és elkezdtük kipróbálni a lehetőségeinket, megnézni milyen eszközeink fegyvereink vannak és végigpróbáltuk a dolgokat és végül amit utoljára hagytunk az segített pedig nem jutott volna egyből eszünkbe..
általában elakadni csak akkor lehet ha nem érted az angolt és célállomás rohadtul nem ott van ahol vagy.
de egy dungeonba általában mindig segít a próbálkozás a lehetőségekkel.
ez a dühömbe bombát dobtam a szemébe pont jó példa. lehet lesz még hasonló :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#405) xuldar válasza Sirandrish (#213) üzenetére


xuldar
őstag

Tessék, itt vagyok :) De én egyelőre lemaradtam az Ocarinánál és a Masknál. A WW és a TP egyelőre kimaradtak. A korábbi részek közül meg csak a Four Sword maradt ki.
Számomra is az Ocarina az eddigi legjobb megjelent játék, csak már annyiszor toltam végig, hogy unom :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#406) ldave


ldave
félisten

Elkezdtem TP-vel játszani Wii-n, első templom kész. Az irányítással azért nem vagyok teljesen kibékülve, párszor leestem a szakadékba, amikor ahhoz közel harcoltam egy-két rosszul sikerült ugrás miatt. Bár ez lehet nem a játék hibája, hanem én vagyok béna :)

A Slime draws near! Command?

(#407) Sirandrish válasza xuldar (#405) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem tudom te hányszor toltad végig de én minden túlzás nélkül állíthatom hogy én legalább 20szor..és még nem unom :)
Egyébként ideje volt már hogy meggyere :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#408) Sirandrish válasza ldave (#406) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Eredetileg GC-re készült a játék és nem sok idő maradt a WII-s irányítás kidolgozására..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#409) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

andrish le vagyunk maradva! mi még nem toltuk annyiszor végig hogy meg tudjuk unni.
nemtom én legutóbb kb egys évvel a korábbi végigjátszás után megint elővettem végigtoltam aztán nekimentem master quest-nek és meg se áltam 100%os végigjátszásig és aztán csak annyi jutott eszembe hogy ez még mindíg a legjobb!

Xuldar
ajánlom neked is figyelmedbe a master quest-et ha még nem toltad. azoknak adták ki akik már szénné játszották a sima ocarina-t és mindent tudnak benne. na masterbe lehetett megint agyalni hogy minden kész legyen de olyan szinten hogy pl bejuss egy dungeon-ba minden egyes terembe is. a víz templom nagykorba már nem volt piskóta de a spirit teplom a sivatagban na az megkövetelte a zeldás agyat keményen.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#410) Sirandrish válasza Kvelstadt (#409) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát én is ezt mondom...
Messze van még az hogy unjam :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#411) Kvelstadt válasza Sirandrish (#410) üzenetére


Kvelstadt
veterán

meg a wind waker mi? 100%-ra tolni fullos szobor galériával. nem baj hogy ketten csináltuk elég játszani valót adott mindkettőnknek. nem is mennék neki abba a 100%-nak már egyedül.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#412) Sirandrish válasza Kvelstadt (#411) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Jaja...de micsoda szobrot adott a végén :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#413) xuldar válasza Sirandrish (#407) üzenetére


xuldar
őstag

Ezt és a másik két topikodat is az eleje óta olvastam (hozzá is szóltam az első részhez). Csodálkoztam is, hogy átfutva a jobb oldali kiemelt topikok hasábot hirtelen 200 új hozzászólás jelent meg :)
Az Ocarinát hányszor toltam végig? Kb. 20+ :D

toturi: ismerem a MQ-t is, már rögtön a Deku Fa izzasztó tud lenni, ha nem koncentrálsz.

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#414) Sirandrish válasza xuldar (#413) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Tudom..a cikkemnél is dumiztunk..emlékszem én :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#415) Weißturul válasza Kvelstadt (#404) üzenetére


Weißturul
senior tag

áh, most olvasom az okosságaitokat :)

el is kezdtem gondolkodni és úgy láttam, hogy a folyó a kanyarban elég keskeny ahoz, hogy át lehessen ugrani - hát átugrottam :)

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#416) Sirandrish válasza Weißturul (#415) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hipphipp Hurrááááá :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#417) Weißturul válasza Sirandrish (#416) üzenetére


Weißturul
senior tag

Most viszont tényleg elakadtam :(

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#418) Sirandrish válasza Weißturul (#417) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah osztán hun?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#419) Weißturul válasza Sirandrish (#418) üzenetére


Weißturul
senior tag

zorákná nem tok becéni a kinggel mer fojton siránkodolik :U

éjs a Nagy Tócsáná is vótam ami onnét vezet egy átjárón át

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#420) Sirandrish válasza Weißturul (#419) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A King-nek egy levelet kell elvinni amit a Lake-nél találsz..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#421) Weißturul válasza Sirandrish (#420) üzenetére


Weißturul
senior tag

Jaigen én hülye :D Találtam egy üveget egy papírral, de arra már nem futotta a számításaimon belül, hogy meg is nézzem :DDD

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#422) Weißturul válasza Weißturul (#421) üzenetére


Weißturul
senior tag

Még zelda-üzzemódba kéne kapcsolnom az agyam :B

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#423) Sirandrish válasza Weißturul (#422) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát irgum burgum :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#424) Weißturul válasza Sirandrish (#423) üzenetére


Weißturul
senior tag

Ha keresel még új Wii-t akkor z 576-ban most dec. 31-ig akciózzák a fekete példányokat, 39990 egy Remote Plus-os Pack (Sports+Spots Resort)

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#425) Sirandrish válasza Weißturul (#424) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Találtam már annál olcsóbban is de köszi

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#426) Weißturul


Weißturul
senior tag

Lehet veszek egy GC-t...
Csak lenne jó áron :O Wind Waker jön be nekem így ránézésre legjobban az összes Zelda közül. Csak überelje nálam az Ocarinát ;] Meg jöhet SSBM, Mario Kart, Time Splitters 2 és akkor lehet nem is kell új konzol :))

Egyébként nem értem sok mindenkinek miért nem tetszik egyetlen Zelda sem... 10-ből 8 azt mondja szar, 1-nek túl nehéz, a maradék 1-nek meg tetszik (én :D).

Ha így tudom, hogy Nintendo-s leszek a végén... Tuti nem vettem volna eddig Xbox360-at Halo meg GoW ide vagy oda (bár brutál gémek azok is)

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#427) Sirandrish válasza Weißturul (#426) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hááááát....szerintem előbb játszd ki az Ocarinát...ha ebben eltévedsz a Wind Wakerbe évekig bolyonganál :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#428) Weißturul válasza Sirandrish (#427) üzenetére


Weißturul
senior tag

Deénlájkolomacelshadedzeldáát:DD
De az is megeshet, hogy N64-et shoppingolok.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#429) Weißturul válasza Weißturul (#428) üzenetére


Weißturul
senior tag

Na, vagyon N64 4,5e HUF-ért, de Szuper Márijó 64-gyel, Zeldákat külön kéne hozzá megveszegetni :(
Vagy van GameCube 13k-ért öt játékkal és abból az egyik a Wind Waker.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#430) Weißturul


Weißturul
senior tag

Mi a különbség az Ocarina of Time és az Ocarina of Time Master Quest között?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#431) Sirandrish válasza Weißturul (#430) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

az MQ azoknak van akik pár párszor végigtolták az OOT-t és már nem találnak benne kihívást..
Alapjaiban a játék ugyan az csak a feladatokat másképp kell megoldani..

Amúgy elhiszem hogy te "lájkolod" a WW-t de hidd el..ha az OOT-be beletörik a bicskád akkor abba...hát kezdem azzal hogy kb 10szer nagyobb a bejárható terület...de lehet hogy keveset mondtam..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#432) Kvelstadt válasza Weißturul (#429) üzenetére


Kvelstadt
veterán

13-ért ara cspjá lefele merthogy a ee zelda önmagáben ér egy tizest.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#433) Kvelstadt válasza Kvelstadt (#432) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ee az ww akart lenni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#434) Sirandrish válasza Kvelstadt (#432) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nyanyanyanya...csak akkor 10K ha Limited...a sima WW 5-6körül megy..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#435) Sirandrish válasza Weißturul (#429) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Csak megsúgom hogy az a 13K-s GC az csak kikiáltási áron 13K...az messze nem biztos hogy annyiért oda is adja.
Illetve felhívnám a figyelmed néhány dologra..
1. a Zelda WW nem limited edition szóval az olcsóbb kategória
2. A Zelda WW-nek még csak tokja sincs, egy zacskóban van
3. A hirdetésben szerepel : "(enyhén karcosak)"

Egy szó mint száz...ez nem tűnik olyan jó vételnek nekem!

Ettől persze megveheted! :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#436) Kvelstadt válasza Sirandrish (#434) üzenetére


Kvelstadt
veterán

5 játékkal úgyh abból 1 zelda akkor is nemrossz. főleg ha még van közte bármi mario-s akkor az még eladni se rosz.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#437) Kvelstadt válasza Sirandrish (#435) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ezeket persze én nem tudtam. igy már egészen ergya ennyiért :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#438) Sirandrish válasza Kvelstadt (#436) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Olvasd a másik hsz.emet is..
Mellesleg az 5 játék: "COD, NFS HP2, FIFA 2004, ZELDA WW, DIE HARD"
Kb 20forintos kategória mind a WW-n kívül..
Jah, és a WW-hez és a Die Hardhoz nincs tok sem..és még karcosak is...
Oh és persze a 13K a kikiáltási ár..
Még mindig jó vétel? :U

(#437) Tudod hogy én mindig csakis az igááát beszílem :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#439) xuldar válasza Weißturul (#396) üzenetére


xuldar
őstag

Elárulok valamit: a legtöbb dungeonban ha valahol elakadsz, akkor az ott megszerzett eszközzel lehet boldogulni. Tehát itt a bombával, a Deku fában a csúzlival, a következő dungeonban meg majd a bumeránggal. Csak gondolkozz picit. Ha most ennyire nem megy, mi lesz a Spirit vagy a Shadow Temple-ben?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#440) Kvelstadt válasza Sirandrish (#438) üzenetére


Kvelstadt
veterán

kettőt kérek! köszönöm :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#441) Sirandrish válasza xuldar (#439) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A Game Over számláló az egekbe szökik ! :K

Toturi: Már rendelem is! :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#442) xuldar válasza Sirandrish (#431) üzenetére


xuldar
őstag

Ne szépítsük a dolgokat. Azért Master Quest a neve, mert a dungeonök sokkal-sokkal nehezebbek. Ebben már tényleg fejtörők vannak.

De ha már mindent ismersz az Ocarinában, mondok egy kihívást: oldd meg a Fire Temple-t úgy, hogy fel se veszed a vörös ruhát, tehát a goron trónterem ajtaját ki sem nyitja a pici goron. Elárulom, megoldható, Volvagiát kb. 2mp-cel az idő lejárta előtt ki lehet csinálni a nagy karddal. Először ugyanis a kisköcsög nem állt meg, hiába bombáztuk, így a ruha nélkül mentünk neki a templomnak :D

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#443) Sirandrish válasza xuldar (#442) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Haverom egyszer azzal szórakozott hogy 3 szívvel próbálta végigvinni..
Azt nem tudom hogy végül sikerült-e.:)
Az a tűztemplomos dolog viszont érdekesnek tűnik..
Amúgy hány szívvel mentetek oda? Mert az sem mindegy..plussz idő minden egyes szív ugye..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#444) xuldar válasza Sirandrish (#443) üzenetére


xuldar
őstag

Ez 98-ban volt. Szerinted emlékszem? :D Viszont egyik teremben se maradtunk addig, hogy lejárjon az idő, tehát a szívek nem számítanak. Mint írtam, Volvagiát is az idő lejárta előtt 2mp-cel végeztük ki.
De már önmagában az is kérdés, be tudsz-e jutni máshol is a templomba a goron tróntermen kívül? :D

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#445) Sirandrish válasza xuldar (#444) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát már hogy a p*csába ne tudnék :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#446) xuldar válasza Sirandrish (#445) üzenetére


xuldar
őstag

Mesélj! :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#447) vhunor


vhunor
őstag

Múltkor felraktam egy GC emulátort (dolphin) és elindítottam fullhd-ban a Windwakert, hát ez még mindig qrvaszép. Csak nincs időm nekiállni harmadjára is :D , ráadásul az irányítás elég macerás.

(#448) Sirandrish válasza xuldar (#446) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Öhm a Hegy tetejéről gondoltam de eszembe jutott hogy ahhoz már kéne a kalapács ami még ugye nincs meg szóval te mesélj! :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#449) Sirandrish válasza Sirandrish (#448) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Várjál csak!
A babnak köze van hozzá? A hegyről amin a negyedszív van le lehet ugrani...a kérdés hogy hova:DDD
De más megoldást nem látok szóval rákérdezek..erre gondolsz?:)

Szerk: megnéztem mert pont ott járok és igen..arról a hegyről le lehet ugrani szóval ez lesz a másik "út" :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#450) xuldar válasza Sirandrish (#449) üzenetére


xuldar
őstag

A babnak nincs hozzá köze, mivel az a bejárat előtt van, ahova le kell jutni. A kalapáccsal viszont már közel jártál a megoldáshoz (persze kalapács nélkül, hiszen előbb be kell menni érte a templomba). Többet nem mondok, csak ha sikerült, vagy ha egyáltalán nem jön össze.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.