Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 11:48:46

LOGOUT.hu

Minden játéknak van története. Azonban csak egyetlen egynek legendás... A legenda mindig visszatér!!! - The Legend of Zelda 1986 - Egy év amelyre minden Nintendo fan szíve összerezzen. Ebben az évben jelent meg The Legend of Zelda amely Mario mellett a Nintendo 2. legsikeresebb sorozata. Főhőse Link, egy Hylian, akinek minden részben akad problémája a gonosszal, de ő mindig győzedelmeskedik mindenki örömére. Eddig 17 Zelda játék jelent meg, de a sorozat nem szakad meg. A Twilight Princess az eddig verhetetlen Ocarina of Time nyomdokain haladva próbálta letaszítani ot a trónról a Világ Legjobb Játéka címért! A most megjelenő Skyward Sword is e célból készült...vajon sikerül neki? Beszéljünk erről! Beszéljünk arról miért tartjuk Linket az egyik legcoolabb játékkarakternek, hogy milyen nagyszerü elme Shigeru Miyamoto, mindenről beszéljünk, de egy biztos: A Zelda a Legjobb!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Sirandrish válasza Weißturul (#700) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Gondolkodtam rajta de szerintem nem...
De lehet Toturit meggyőzöm osztán ketten összehozunk valamit :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#702) Weißturul válasza Sirandrish (#701) üzenetére


Weißturul
senior tag

De ha lehet ne Wind Waker legyen! Azt én szeressek írolni :B

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#703) Sirandrish válasza Weißturul (#702) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem hinném hogy bárkinek is fizikai fájdalmat okozna ha 2 Wind Wakeres cikk is megjelenne a Gamepodon , de rendben..nem írok semmitsenem !:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#704) Kvelstadt válasza Sirandrish (#701) üzenetére


Kvelstadt
veterán

hallod írni kéne egy ww cikket ha már turul ennyire nem akar :DD

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#705) Sirandrish válasza Kvelstadt (#704) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Fogadjunk hogy hamarabb megírnánk :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#706) Weißturul válasza Sirandrish (#703) üzenetére


Weißturul
senior tag

Mondjuk valóban vérszegény az amatőr alkotások részlege...
De ti annyi más Zeldával játszottatok (MM, TP), ezekről kéne egy szösszenetet összedobnotok :) Nekem a WW lesz az első dobozos Zeldám, na (hacsak addig nem veszek N64-et).

szerk.: ketten naná, hogy gyorsabban összerakjátok, főleg, mert nem egyszer végigtoltátok...

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#707) Sirandrish válasza Weißturul (#706) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A WW-ről még anno akartam de mivel az Ocarinás cikket is alig alig olvasták így nem fektettem bele energiát..

szerl: akkor csinálom egyedül..a verseny indul...MOST! ;]

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#708) Weißturul válasza Sirandrish (#707) üzenetére


Weißturul
senior tag

de neked akkor is előnyöd van :U
-minimum ötször végigtoltad
-megvan

nekem még nincs meg, addig nem is lesz amíg ki nem tolom az ocarinát

miért nem logoutra írod?

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#709) Sirandrish válasza Weißturul (#708) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

AKkor kapsz még 20percet..csak 20 perc múlva kezdem el hegeszteni ;]

Annak mi értelme?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#710) Weißturul válasza Sirandrish (#709) üzenetére


Weißturul
senior tag

Miért ne lenne? Van "Játékok" kategória is.

Otthon se vagyok...

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#711) Sirandrish válasza Weißturul (#710) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Miért akarsz meggyőzni?
A játékos cikkeket gamepodra kell írni :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#712) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

asse tom h kell cikket irni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#713) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Áááá! Megtaláltam a PH legjobb topikját. :D
És, hogy ne legyen teljesen off:

Four Swords-t most kezdem, kíváncsi vagyok. Amúgy nyolcadik Zelda játékom, szóval van már egy kis tapasztalatom. :P De még van pótolni valóm is bőven.

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#714) Sirandrish válasza Ocarina (#713) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Szeressük az ilyen emberkéket! :) :R
GC-n tolod a FS-t?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#715) Kvelstadt válasza Ocarina (#713) üzenetére


Kvelstadt
veterán

four sowrds nem úgy megy ha többen vagytok?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#716) Ocarina válasza Sirandrish (#714) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Nem, a Gameboy-os verziót tolom DS-en. Ami ugye ingyen elérhető.

(#715) toturi: Sajna nincs kivel, de lehet egyedül is tolni. :)

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#717) ldave válasza Ocarina (#716) üzenetére


ldave
félisten

Én is leszedtem DSi-re, de még nem igazán néztem. Tudod esetleg, hogy lehet-e Nintendo WFC-n keresztül tolni?

A Slime draws near! Command?

(#718) Kvelstadt válasza Ocarina (#716) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ocarina 3DS hogy tetszik? k.va annyát a nintendo-nak amiért mindig új ds-t kell venni miattuk? :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#719) Ocarina válasza Kvelstadt (#718) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Nagyon tetszik. Gyönyörű lett, és a 3D is hozzáad az élményhez.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#720) Kvelstadt válasza Ocarina (#719) üzenetére


Kvelstadt
veterán

sztem is jó de én amondó vagyok hogy miért nem csinálták meg mindenidők zeldáját nagy konzolra aza wii-re olyan grafikával amit csak elbír a wii? mégnagyobbat durrant volna és ésszerübb is lett vna + 25évfordulón kidobják és paff világsiker az ocarina megint.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#721) Sirandrish válasza Kvelstadt (#720) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Szerinted a Skyward mi a büdös picsát akar a világtól?
Megmutatni hogy ha valami letaszítja az Ocarinát a trónról az egy másik Zelda lesz..
Ezért készül és pont a 25. évfordulóra..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#722) Ocarina válasza Kvelstadt (#720) üzenetére


Ocarina
aktív tag

De, akkor mi lett volna 3DS-re? Úgy gondolom, hogy sokan az árcsökkenés mellet, emiatt vettek 3DS-t. Ha a MM-ot adták volna ki azt nem vennék ennyire, szerintem.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#723) Sirandrish válasza Ocarina (#722) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Minden N konzolra kell Zelda...
EZ törvényszerű ha el akarják adni a gépet..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#724) Kvelstadt válasza Sirandrish (#721) üzenetére


Kvelstadt
veterán

az egyértelmű volt nekem h zeldát csak zelda dönthet meg. de nem minden zelda ami fénylik. pl a spirit tracks számomra akkora melléfogás a vonattal... nekem az olyan h adjunk ki egy zeldát ds-re osz legyen abból is plusz pénz.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#725) Weißturul válasza Sirandrish (#723) üzenetére


Weißturul
senior tag

Ezért is jött ki a megerőszakolt irányítású, de jóárasított Twilight Princess a Wii nyitányakor :K

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#726) Kvelstadt válasza Sirandrish (#723) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ha megengedhettem volna se vettem volna vonatos zeldáért ds-t.
persze ez amiatt is van hogy rühellem a touch screen-t.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#727) Weißturul válasza Kvelstadt (#726) üzenetére


Weißturul
senior tag

van phantom hourglass is :K

Ocarinával kapcsolatban: sehogy se bírom legyőzni azt a rohadék farmtulajt :W az első kör verseny még oké, de a második már nem megy :( :O

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#728) Sirandrish válasza Kvelstadt (#726) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A PH is kegyetlen jó volt.
Én is úgy álltam hozzá hogy áá táccsos...áá nem az igazi aztán már törtem ketté a DS-t mikor lemerült a rohadék :DDD
Szerintem vonat ide vagy oda a ST is jó lehet..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#729) Sirandrish válasza Weißturul (#727) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A második kör első kanyaráig túrbózz mint a gép..ha úgy nem menne akkor maradj mögötte és az eljő jobbra kanyarnál adjá neki keményen...és meglesz.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#730) Ocarina


Ocarina
aktív tag

A két DS-s részt hol érdemes megvenni? Mert amelyik boltokat ismerem, ott vagy nincs, vagy csak horror áron (10k) van. Van olyan bolt ahol használtan jó áron, sok DS játék van?
Vagy hagyjam a boltokat és irány az apró?

Amúgy játszottam már őket, de most újra rámjött a Zeldázhatnék. :)

(#731) Sirandrish: Ok, akkor majd körbe nézek az aprón. :)
:R

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#731) Sirandrish válasza Ocarina (#730) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mivel a DS kazettás így nem kell félned a karcoktól..simán vegyed használtan..

PH
Tok nélkül 3K, fóliásan 6K

ST
EZ kicsit húzósabb..7K használtan is..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#732) Kvelstadt válasza Weißturul (#727) üzenetére


Kvelstadt
veterán

na az egy fokkal jobb. bár abba is biztos rohadtul kelett az a sápadt pasas a hajójával de valamit újjitani kell. csak azzal meg az a bajom hogy only touc screen...

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#733) Kvelstadt válasza Ocarina (#730) üzenetére


Kvelstadt
veterán

only nintendo játékoknak mindig húzós áruk van főleg a mario meg a zeldáknak.
pont néztem múlkorába hogy kezdtek lemenni a gc játék árak de ha benne van a nevébe hogy mari vagy zelda akkor az még rádobott vagy 4-5ezer ft-ot.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#734) Weißturul válasza Kvelstadt (#732) üzenetére


Weißturul
senior tag

barátkozz meg vele :D

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#735) Kvelstadt válasza Weißturul (#734) üzenetére


Kvelstadt
veterán

lófaszt.
a régi snes-es zeldákat többe nézem mint ezeket a huzzunk a touch screen re zeldát osz akkor el is lehet adni a nevével.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#736) Sirandrish válasza Kvelstadt (#735) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hééé...
Azért ne nézd le a touchos Zeldákat..
Tudod milyen király mikor a gyertyát el kell fújni meg ilyesmi..imádtam :))
Jah és SNES-re egy Zelda volt csak te kis butus :P

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#737) Kvelstadt válasza Sirandrish (#736) üzenetére


Kvelstadt
veterán

tökmind1 a régi zeldákra gondoltam.

nem a zeldákat nézem le hanem amit képes művelni a nintendo egy ilyen címmel.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#738) Sirandrish válasza Kvelstadt (#737) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

De a PH egy tök jó Zelda...tartalmas, hosszú és kihívásokkal teli, mint bármelyik Zelda :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#739) Kvelstadt válasza Sirandrish (#738) üzenetére


Kvelstadt
veterán

nem azt mondom mert igen rengeteg játéknál jobb de zelda viszonylatba nekem ez így nem jött be.

mikor már nem lesz más zelda és lehetőségem is lesz rá fogok vele játszani. :)

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#740) Ocarina


Ocarina
aktív tag

AVGN-t ismeritek? Van pár Zeldás videója is. Én nagyon bírom. :K

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#741) Sirandrish válasza Kvelstadt (#739) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah majd ha veszek egy DS-t az orrod alá tolom a PH-t mint anno a chatet..
Bár a DS hamarabb lemerül majd mint a telóm :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#742) Kvelstadt válasza Ocarina (#740) üzenetére


Kvelstadt
veterán

te én ponn most ismertem meg :D

ez szétgyalázta szegény ocarina-t

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#743) Weißturul


Weißturul
senior tag

Áá!
Tudom mit veszek! Gamecube + DS :DD Ezek meg majd egy idővel lecserélődnek Wii + 3DS-re :))
Otthoni frontra így tudom biztosítani magamnak a minőségi Zeldát (Wind Waker) és úton-útfélen sem kel abbahagynom (Phantom Hourglass + Spirit Traks) :DD Ráadásul mindhárom ugyanabban az idősíkban vannak (víííz) :)) Ezt majd lecseréli később akkor a Wii (Twilight Princess -GameCubera drága-, Skyward Sword) és a 3DS (Ocarina of Time 3D), sőt utóbbira Metal Gear Solid is lesz :K

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#744) Kvelstadt válasza Weißturul (#743) üzenetére


Kvelstadt
veterán

hajrá.

de melyik 3 is van ugyanabban az idősíkban? ber lehet én tudom rosszul de a spirit tracks az szárazföldön vonatos és jóval kevesebb vizet tartalmaz mint a phantom meg a ww.
de a grafikai megvalósitása tényleg ugyan az.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#745) Weißturul válasza Kvelstadt (#744) üzenetére


Weißturul
senior tag

Cel-shaded, az a lényeg :D Amúgy milyen kafa már, hogy milyen időtálló nagygépen ez a technológia...

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#746) Weißturul


Weißturul
senior tag

Egy jó Wind Wakeres hátteret linkelnétek, plz?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#747) Kvelstadt válasza Weißturul (#746) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ez alap.
ez is egész jó
nekem ez volt a kedvencem a pergamenes háttér miatt.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#748) Sirandrish válasza Kvelstadt (#742) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem tudom hogy bukkan rá ilyenekre hacsak nem direkt keresi..ketten összesen jónéhány végigjátszáson vagyunk túl és szerintem nem túlzok ha azt mondom hogy egy ilyen bugot nem találtunk.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#749) Sirandrish válasza Weißturul (#746) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ej de rá vagy kattanva arra a WW-re...már ide látom ahogy falhoz vágod a GC-t mert egy hete fogsz körbe körbe hajókázni :DDD
Persze csak ha nem nézel végigjátszás után..
Ha meg azután nézel akkor szégyeld el magad..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#750) Kvelstadt válasza Sirandrish (#748) üzenetére


Kvelstadt
veterán

amúgy ja.

bár amiket próbál az nekem eszemben sem volt mert mindig ara koncentráltam hogy tudom mit kell csinálni. ha elkezdtünk volna direkt azon gondolkodni h mi lenne ha az csinálnám... akkor lehet mi is kihozunk hasonlót.

egyébként volt egy ami ebbe nem volt benne. a gerudóknál a tömlöc ahova bedobnak ha meglátnak. na ott felette van egy láda amit ha széttörsz egy bazinagy rózsaszín rupi van benne. ahhoz meg fel lehet úgy jutni hogy a negyedszuves láda ami a ház tetején van ott előveszed a csákját a falhoz mész célzol akkor belelóg a csákja a falba ezáltal a fal eltűnik és a távolba látszik a láda amihez oda is tudod húzatni magad csákjával a falon keresztül.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.