Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 11:48:46

LOGOUT.hu

Minden játéknak van története. Azonban csak egyetlen egynek legendás... A legenda mindig visszatér!!! - The Legend of Zelda 1986 - Egy év amelyre minden Nintendo fan szíve összerezzen. Ebben az évben jelent meg The Legend of Zelda amely Mario mellett a Nintendo 2. legsikeresebb sorozata. Főhőse Link, egy Hylian, akinek minden részben akad problémája a gonosszal, de ő mindig győzedelmeskedik mindenki örömére. Eddig 17 Zelda játék jelent meg, de a sorozat nem szakad meg. A Twilight Princess az eddig verhetetlen Ocarina of Time nyomdokain haladva próbálta letaszítani ot a trónról a Világ Legjobb Játéka címért! A most megjelenő Skyward Sword is e célból készült...vajon sikerül neki? Beszéljünk erről! Beszéljünk arról miért tartjuk Linket az egyik legcoolabb játékkarakternek, hogy milyen nagyszerü elme Shigeru Miyamoto, mindenről beszéljünk, de egy biztos: A Zelda a Legjobb!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1500) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Pont karácsonyra vittem végig az Ocarinát. Nagyjából azt kaptam, amire számítottam, sőt még pozitív irányban is csalódtam. A grafikája nagyon jó lett, az eredeti játék ehhez képest - videók alapján - teljesen fakónak, élettelennek hat. A történet ugyan végtelenül sablonos, de a részleteket olyan szépen kidolgozták, hogy az ember mégis beleszeret. Két komolyabb hibája azért van, amit felróhatok neki.

Egyrészt az irányíthatósággal gyűlt meg a bajom, részint mert csak analóg kart kezel a játék, nagyrészt viszont a túlzott automatizálásból fakadó buktatók miatt. Sokszor pl. nem tudta eldönteni csóri gyerek a peremeken, hogy akkor ugorjon, vagy másszon inkább :U... De ami nagyon idegesítő, a bénábbnál bénább kameramozgások, amik sokszor mindent mutatnak, csak amit kellene látnom, azt nem. Az volt a csúcs, mikor akkurátusan célzok az íjjal, a szörny rátapos egy kapcsolóra, felsiklik a rács mögöttem, a program pedig rögtön odakapja a kamerát (hűha, most aztán felnyílt a rács! :C ), de ott is hagyja - a szörny meg azt csinál mögöttem, amit úri kedve diktál...

A másik fekete bárány a szopatások voltak, amiknek a továbbjutás érdekében muszáj voltam alávetnem magam. Nem a rejtvényekről, puzzle-jellegű dolgokról beszélek, mert azokat hosszabb-rövidebb idő alatt kitalálja az ember, sőt sok esetben már előre láttam, mit kell csinálni (kb. a játék közepétől, mikor már ráéreztem a készítők agymenetére - korábban nem Zeldáztam), hanem olyan dolgokról, amik feleslegesen keserítik csak a játékélményt. Ilyen, amikor kb tudod, mit kell tenned, de ha nem pontosan úgy teszed, ahogy a készítő gondolta, akkor puffneki. Zenélhettem én a nagytesónak napestig az ajtaja előtt, hogy beengedjen, mire a kőben meglestem, hogy egy lépéssel hátrébb, a szőnyegen állva kellett volna okarinázni... Ami itt a csúcs volt, hogy egy tolható blokk tetejére nem tudtam felmászni. 110% voltam benne biztos, hogy fel kell valahogy, mert más út már nem vitt előre, mindent végig jártam. De csak tolni engedte, felmászni rá nem, bármilyen szögben álltam is mellé. Megnéztem a követ, az is mutatta, hogy másszak fel. Hurrá. Visszakászálódtam a labirintusba, továbbra sem engedte. WTF, programhiba :F Go to Zeldadungeon. '...Hehe, cibáld oda a tömböt, hehe, mássz rá föl,...' Pfff... Már nagyon eltökélt voltam, és már ugye biztosan jó helyen is kotorásztam, így csakazért is addig akartam a gyereket nyüstölni, amíg fel nem mászik arra a tömbre (a fenti pár sorba úgy két nap krónikáját tömörítettem bele). Na az volt a nyitja a dolognak , hogy ha nekimegy a kölök a tömbnek, akkor a program nagyvonalúan felajánlja, hogy ellöködhetem valamerre. Ilyenkor viszont semmit nem szabad csinálni, csak tovább lépkedni egyhelyben, és akkor pár másodperc múlva felkínálja végre a mászást is, mint opciót... Bevallom, világéletben gyűlöltem az automatikát, mikor egy gép, vagy program akarta megmondani nekem, mit akarok, és sajnos nem a szépséges Zelda lesz az, aki kigyógyít ebből a perverz bajomból...

Technikailag az tetszett nagyon a játékban, hogy mindent, ami nem kívánkozik a 3d képernyőre, azt átpakolták az alsó érintőre. Nem kell szíveket, tárgyakat, térképeket bámulni, amik a vége felé már kitakarják előled a fele hátteret, hanem okosan-ügyesen kettéosztották a játékot, kihasználva a duál képernyős rendszert. Előre látom, hogy a Wii U verzió is ezt a módszert követi majd - és helyesen. A Nintendo szerint nem kell ugyan a Zelda-techdemó szintjét várni a következő játéktól, de az biztos, hogy azt nem fogom már kihagyni. Régebbi részekkel már nem hiszem, hogy játszani fogok (talán a két Wii-re megjelent kivétel lesz), de tényleg elég szórakoztató ez a zeldázás, mégha nem is lopta be a szívembe magát annnyira, mint a jó öreg Mario :P. Hozzáteszem, lehet hogy tizenéve még más lett volna a hatás...

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1502) ldave


ldave
félisten

Egész jó fan-made animáció :)

A Slime draws near! Command?

(#1503) ldave


ldave
félisten

Szóval Wind Waker remake-el indul a Wii U-s Zelda történet, nekem az a rész kimaradt teljesen, szóval örülök neki. Már épp azon gondolkoztam, hogy szerzek Wii-hez GC memkarit és joy-t, bepótolni pár klasszikust.

Az új Zelda pedig új koncepció alapján készül, open-world, talán co-op, szintén jó hírek.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#1504) Kvelstadt válasza ldave (#1503) üzenetére


Kvelstadt
veterán

még így is megérné pótolnod mert alapból is meseszép a látványvilága. én anno mikor megvettem pár nappal az után hogy megvettem az első gc-m és elkezdtem játszani vagy egy óráig semmit nem csináltam csak rohangáltam a kezdő szigeten és gyönyörködtem a játékban :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1505) Sirandrish válasza ldave (#1503) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Lassan ideje lesz WII-U után néznem :K
Mennyi most egy? Tényleg veszek egyet :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1506) Dr.F.E.R.I. válasza Sirandrish (#1505) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Elég drágák, én a helyedben megvárnám a nyári ráncfelvarrást, +egy esetleges árcsökkentést. Persze ha csak nem akarsz mindenáron olyan játékokkal játszani, amik még ősz előtt kijönnek.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1507) Sirandrish válasza Dr.F.E.R.I. (#1506) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Zelda remake érdekelne elsősorban meg ofc majd idővel az új zelda..
Néztem amúgy..majdnem 100K, szóval mindenképp várok néhány hónapot :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1508) ldave


ldave
félisten

Szerintetek az új, Wii U-s Zelda (nem a WW remake) milyen irányítással lesz? Visszatérnek a gombokhoz hogy használják a GamePad-ed vagy marad a Skyward Sword-féle Wiimote-s rendszer? Én utóbbinak jobban örülnék.

A Slime draws near! Command?

(#1509) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1508) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Elég nagy öngól volna, ha nem az új kontrollerre írnák meg (ettől függetlenül kompatibilis lehet a wiimote-tal is). Én az Ocarinához hasonló rendszerre számítok, csak fejlettebb kivitelben a fejlettebb HW miatt.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1510) Sirandrish válasza ldave (#1508) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát szerintem tuti hogy az új tabletre fogják megcsinálni. :K
Lehetséges hogy kompatibilis lesz visszafele, bár erősen kétlem mivel úgy is Single Player lesz így nekik egyszerűbb lesz :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1511) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Találtam egy rajongói videót, amiben egy fiktív irányítási rendszert mutat be az emberünk a Zelda WW remake esetében. Alapvetően a táblakontrollert használja, de a wiimote is előkerül. Csak egy elképzelés, nem hivatalos N videó.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1512) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#1511) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem a Wind Waker remake hagyományos, gombos irányítást kap kiegészítve GamePad tapi funkciókkal, de az új, Wii U-s Zelda marad a Skyward Sword mozgásérzékelős irányításánál. Legalábbis én erre tippelek :)

A Slime draws near! Command?

(#1513) ldave


ldave
félisten

Ja, amúgy rendeltem egy ilyet :B

Áprilisban adják ki EU-ban.

A Slime draws near! Command?

(#1514) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1513) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Szép kiadvány, de nekem nem jelent annyit ez az univerzum, hogy beruházzak rá. Hirtelenjében egyetlen hasonló kezdeményezés jut csak eszembe, amit egy lapon lehet vele említeni: Peter Jackson és stábja amilyen aprólékos részletességgel, fizikai formában megalkották a Gyűrűk Ura világát. Nekem a gyűjtői DVD-ken van meg rengeteg anyag, de kiadták ők is artbook formában. A Zelda játékok és a Gyűrűk Ura szimfonikus zenéi pedig szintén ott vannak a szeren.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1515) Sirandrish válasza ldave (#1513) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mennyibe kerül és mit tartalmaz?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1516) Dr.F.E.R.I. válasza Sirandrish (#1515) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Itt még bele is tudsz lapozgatni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1517) ldave válasza Sirandrish (#1515) üzenetére


ldave
félisten

Amazonnál drága, én innen vettem, bár olcsónak itt se mondható, viszont ingyenes a postázás. Lényegében képek és történetek vannak benne.
Bevallom kikölcsönöztem pdf-ben az internetről és annyira megtetszett, hogy úgy döntöttem helye van a polcomon.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#1518) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Köszi srácok...nagyon igényesnek néz ki képek alapján :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1519) ldave


ldave
félisten

Na mit hozott ma a postás :DD

A Slime draws near! Command?

(#1520) Sirandrish válasza ldave (#1519) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Már csak azt kellene megbeszélnünk hogy mikor adod kölcsön? :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1521) ldave válasza Sirandrish (#1520) üzenetére


ldave
félisten

Na persze, kecskére káposztát? :D

A Slime draws near! Command?

(#1522) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1521) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Az ilyen lehetetlen helyzeteket elkerülendő, majd én vigyázok rá. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1523) Sirandrish válasza ldave (#1521) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát csak nem kopik el a szememtől :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1524) ldave válasza Sirandrish (#1523) üzenetére


ldave
félisten

Már csak valahogy dedikáltatnom kéne Miyamoto-val:)

A Slime draws near! Command?

(#1525) Sirandrish válasza ldave (#1524) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah akkor lehet "elkopna" a szememtől ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1526) ldave


ldave
félisten

Nagyon pöpec Zelda fanart (steampunk stlye):

A Slime draws near! Command?

(#1527) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Nah..még nem 100% de nagyon úgy néz ki hogy ezt felvarratom a vádlimra :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1528) ldave válasza Sirandrish (#1527) üzenetére


ldave
félisten

Király :R

Rákerestem google képkeresővel a "Zelda tattoo"-ra, vannak nagyon durva dologok :Y

A Slime draws near! Command?

(#1529) Sirandrish válasza ldave (#1528) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Igen..láttam..én is ott találtam ezt.
Mindenképp felkar de inkább vádlira szeretném így olyan sok lehetőségem nincs..
Full hátra már mehetne igen komoly Hyrule térkép is, de az első azért ne legyen már akkora :D
Bár most..így elgondolkodtam egy térképen...hmmmm :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1530) ldave válasza Sirandrish (#1529) üzenetére


ldave
félisten

Szerelmes vagyok :D

A Slime draws near! Command?

(#1531) Sirandrish válasza ldave (#1530) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ez lehet kevésbé mutatna jól az én szőrös seggemen :DDD

Komolyra fordítva: Próbálok kitalálni valami egyedit is a tetkóba..esetleg valami szöveg, persze zeldás betükkel..
Nem tudom..de valami kéne :)

Szerk: Mondjuk ebből alá hogy Zelda :K

[/IMG Szerk2: nincs is Z bazzeg :DDD

Vagy ilyenből..ez elvileg a TP-ben használt Latin-Hylian :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1532) ldave válasza Sirandrish (#1531) üzenetére


ldave
félisten

Na most elvetted a kedvem :DDD

Amúgy szerintem szöveg hülyén mutat tetkóban, csak simán egy ábra sokkal szebb.

A Slime draws near! Command?

(#1533) Sirandrish válasza Sirandrish (#1531) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Vagy innen választok valamit

Vagy ilyen ősi nyelven kellene vagy ha olvasható akkor a Ravenna és a Sherwood tetszik!
Vélemény?
Az egyik a TP-be a másik a WW-ben volt jelen :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1534) Sirandrish válasza ldave (#1532) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem konkrétan bele szeretném hanem alá vagy felé ilyen boltívesen..
Kicsit egyedivé tenné meg legalább "fel lenne címkézve".. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1535) Dr.F.E.R.I. válasza Sirandrish (#1533) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Szerintem ezeknek az "ősi" nyelveknek egyike sem régebbi 15-20 évesnél... Ha ősit akarsz, és nem valami mű vackot, még mindig ott a jó öreg rovásírásunk. Amúgy mindettől független az a véleményem, hogy 'olvashatatlan' írást (kínait, japánt, meg mindenféle sznobkodást) értelmetlen feltetoválni, mert ha nem ad át semmilyen üzenetet a külvilágnak, csak egy üres, öncélú dolog marad. Inkább ábratetkó, a fentebb belinkelt kardos elég jól néz ki.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1536) Sirandrish válasza Dr.F.E.R.I. (#1535) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem tudom feltűnt-e hogy ez egy Zelda topik, és hogy én egy Zelda őrült vagyok, illetve hogy amit linkeltem "ősi" nyelvek, azok mind mind a Zeldában használatosak. :K
Tehát úgy ősi hogy a Zelda univerzumban ősi..nah érted nem?:D

" 'olvashatatlan' írást (kínait, japánt, meg mindenféle sznobkodást) értelmetlen feltetoválni, mert ha nem ad át semmilyen üzenetet a külvilágnak,"

Én magamnak csináltatom és nem a külvilágnak..
Nem akarok üzenni vele senkinek semmit..nekem kell hogy tetsszen és nem annak aki látja, végül is én fogom életem hátralévő éveiben viselni.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1537) Dr.F.E.R.I. válasza Sirandrish (#1536) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Tudom jól, hogy Zelda-őrült vagy, csak én a képi szimbolikákat nagyobb előnyben részesítem. Egy szimbólum sokszor bírhat több jelentésárnyalattal, míg a szöveg egy elég egzakt dolog. Valamennyire én is ismertem a Zeldát, de azt például nem tudtam eddig, hogy saját írásrendszert is alkottak hozzá (illetve nem tűnt fel). Viszont a háromszögek és a jellegzetes kard motívumaira rögtön ráismertem magam is. Ennél fogva nagyobb lehet a 'cool-faktora' (hogy divatos kifejezéssel éljek), ha egy magamfajta földi halandó szeme is megakad rajta. Az önkifejezés az mondjuk másabb tészta, azt csak Te tudod eldönteni, mi a jó neked, mások nem. Természetesen nem szerettelek volna lebeszélni semmiről, meg persze rábeszélni sem, csak egy vélemény volt.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1538) Sirandrish válasza Dr.F.E.R.I. (#1537) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

De a kardos pajzsos motívum így is úgy is maradna :)
Tehát azt nem vetettem el csak az alá vagy felé ívesen lehet odabiggyesztek egy zelda feliratot is, csak még nem tudom milyen betűvel :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1539) Dr.F.E.R.I. válasza Sirandrish (#1538) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Sok helyen látom, hogy a triforce eredeti 'erő-bölcsesség-bátorság' jelentését tetováltatják a szimbólum közelébe. Egyébiránt jogosan, mert eredetileg - a játék szerint - is ezt az üzenetet hordozza. Az Ocarinában mutatták azt a három istenséget, akik megalkották, a játékban nincs ezeknek valamilyen ál-ősi nyelve? Mert akkor kézenfekvő lenne ezen a nyelven kiírni, ha van ehhez tartozó írás.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1540) Sirandrish válasza Dr.F.E.R.I. (#1539) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Azon a képen is van valami az "ábra" alatt csak nem nagyon értem :D
Illetve ez a kép nagyon szép és jó, de én mindenképp feketét akarok..a színes nekem túl csicsás, és pl ez az ábra is túl zsúfolt lenne feketében..
Elvesznének a részletek..annak meg semmi értelme nem lenne :N

Azért ez sem gyenge

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1541) Dr.F.E.R.I. válasza Sirandrish (#1540) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

A színes tetkókról nekem sincs nagy véleményem, úgy néznek ki vele az emberek, mintha leöntötték volna őket egy vödör festékkel. Sokkal letisztultabb a hagyományos egyszínű szerintem is. ;)

Szerk.: vehették volna az ábrát 20-30%-kal kisebbre, így aránytalanul nagynak tűnik az illető karjához képest.

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1542) Sirandrish válasza Dr.F.E.R.I. (#1541) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát már nem tudom..de valami egyediséget szeretnék belevinni, hogy azért ne egy az egybe legyen copyzva..
Szerintem megy majd egy felirat alá vagy felé az tuti, de még valami "csavar" kellene bele :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1543) Dr.F.E.R.I. válasza Sirandrish (#1542) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Nekem az Ocarinában a kedvenc helyszínem az Idő Temploma volt, ahol ugye Linkkel előre-vissza tudtunk utazni az időben. Nagyon tetszett a letisztult, minimalista belső dizájn, de főleg az, ahogy a csarnok közepén ott volt az emelvény, ahová a kardot kellett beszúrni, az ablakokon átszüremlő fény pedig igazi misztikus hangulatot adott hozzá. Ha egyetlen meghatározó képet kellene kiemelnem a játékból, akkor ez volna az.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1544) Sirandrish válasza Dr.F.E.R.I. (#1543) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

És a kardos motívumba hova tennél egy Templom belsőt, beszűrődő napfénnyel?:D

Egyébként köszi a segítséget, de túlzsúfolni se szeretném..
Most épp azon gondolkodom hogy ami az előbb mondtál hogy a Triforce jelentését ilyen szalagra bele lehet-e valahogy építeni, de szerintem az már sok lenne vagy valamit ki kéne hogy hagyjak..

Nah erre még alszom 1-2-t szerintem :K :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1545) Dr.F.E.R.I. válasza Sirandrish (#1544) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Bocsi, nem szeretném teleszemetelni a fórumot, de Deviantart-on nagyon szép 'master sword'-képeket találtam. Talán ez az egyik legszebb.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1546) Sirandrish válasza Dr.F.E.R.I. (#1545) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Jaja..én is nézegetem a Devian Artot és próbálok is némi ihletet szerválni :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1547) ldave válasza Sirandrish (#1546) üzenetére


ldave
félisten

Te, Andrish, ezt mivel magyarázod? :DDD

A Slime draws near! Command?

(#1548) Sirandrish válasza ldave (#1547) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Pénzhiány?:D

Amúgy neked még mindig nem kell ? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1549) ldave válasza Sirandrish (#1548) üzenetére


ldave
félisten

Kellene, de ebben a pár hónapban brutál túlköltekeztem magam, szóval sajna most nincs rá keret, megálljt kellett parancsolnom magamnak :(

A Slime draws near! Command?

(#1550) Sirandrish válasza ldave (#1549) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Kevesebbet kéne k*rvázni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.