Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 11:48:46

LOGOUT.hu

Minden játéknak van története. Azonban csak egyetlen egynek legendás... A legenda mindig visszatér!!! - The Legend of Zelda 1986 - Egy év amelyre minden Nintendo fan szíve összerezzen. Ebben az évben jelent meg The Legend of Zelda amely Mario mellett a Nintendo 2. legsikeresebb sorozata. Főhőse Link, egy Hylian, akinek minden részben akad problémája a gonosszal, de ő mindig győzedelmeskedik mindenki örömére. Eddig 17 Zelda játék jelent meg, de a sorozat nem szakad meg. A Twilight Princess az eddig verhetetlen Ocarina of Time nyomdokain haladva próbálta letaszítani ot a trónról a Világ Legjobb Játéka címért! A most megjelenő Skyward Sword is e célból készült...vajon sikerül neki? Beszéljünk erről! Beszéljünk arról miért tartjuk Linket az egyik legcoolabb játékkarakternek, hogy milyen nagyszerü elme Shigeru Miyamoto, mindenről beszéljünk, de egy biztos: A Zelda a Legjobb!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Kvelstadt válasza Sirandrish (#300) üzenetére


Kvelstadt
veterán

hát az úgy volt hogy volt a kurvanagy semmi.
de jött 3 istennő Nayru Farore és Din. egyikük megteremtette a földet. a másik a többi összetevőt a harmadik pedig élletet teremtett rá hogy majd csokapikot fognak termelni mer bazira szeretik.
sza összeeggyesitették a zössesz erejüket varázsoltak egyet és puff igy lett a csoka... hé ez mi bazmeg? -kérdezték.
-dikk aranyháromszög bazze!
-ezt elkurtuk
-na hagyuk itt a népnek mimeg mennyünk keressünk más helyet ahol hátha sikerül csokapikot csinálni.
tehát itthagyták a világnak örökségül a triforce-t és annak hatalmát hogy rendet és békét hozzon hyrule világába ha már csokapikot nem lehet vele csinálni.. :)

.....ők meg azóta valahol egy messzi messzi galaxisban sikeresen szétboritottak egy megolvasztott csikihegyet a búzamaző bojgón és puff mostmár tényleg lett csokapik. -de ez már egy másik zeldát és link-et nomyokban sem tartalmazó történet ezért számunkra lényegtelen. :)

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#302) Sirandrish válasza Kvelstadt (#301) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Csokapik...nyammiii.
Imádom a csokapikot :B

Amúgy ezt honnan szülted te debil?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#303) Kvelstadt válasza Sirandrish (#302) üzenetére


Kvelstadt
veterán

elkezdtem írni a lényegét és közbe bevillant hogy így folytassam és nem tudtam ellenállni a kisértésnek hogy ezzel fokozzam az élményt :D Miyamoto büszke lenne rám sztem :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#304) Sirandrish válasza Kvelstadt (#303) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Most hívott engem..a teloszámod kell neki..megadhatom?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#305) Kvelstadt válasza Sirandrish (#304) üzenetére


Kvelstadt
veterán

aggyad.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#306) Sirandrish válasza Kvelstadt (#305) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Moto bácsi: Háló..én lenni zelda papa...messziről jöttem...nekem csokapikes story nagyon tecceni...ön eladni?
Nem tudni sokat fizetni, úgy 12milió forintot tudni adni...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#307) Kvelstadt válasza Sirandrish (#306) üzenetére


Kvelstadt
veterán

jó sóher. sztem még nem is látott olyan kevés pénzt egybe csak többet :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#308) Sirandrish válasza Kvelstadt (#307) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát én annyit szoktam borravalónak hagyni a bótba :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#309) Weißturul válasza Kvelstadt (#299) üzenetére


Weißturul
senior tag

:Y
Na már végképp nem értek semmit :DDD De akkor legalább jó tudni, hogy a világ mozgásban van.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#310) Kvelstadt válasza Weißturul (#309) üzenetére


Kvelstadt
veterán

mit nem értsz? kérdezz osz tisztázok :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#311) Weißturul válasza Kvelstadt (#310) üzenetére


Weißturul
senior tag

Ifj. Link meg minden, Zelda hercegnőből se egy van (de akkor már értem, hogy az Ocarinában miért szőke, a Twilightban meg barna hajú)
Nameg: Ifj. Link a Wind Wakerben akkor most gyerek vagy felnőtt? És Zelda?

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#312) Sirandrish válasza Weißturul (#311) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

NEM UGYANAZ!
Leszármazott...
Érted...generációk!
Nem tudom ezen mi a bonyolult..
Neked is volt ükapád meg neki is volt ükapja...annyi hogy lehet őt ferinek hívták téged meg pityunak hívnak..
Nah..Link-nek az ükapja is Link volt...
ezt tényleg nem lehet megérteni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#313) Weißturul válasza Sirandrish (#312) üzenetére


Weißturul
senior tag

de, értem.... ezért is kérdeztem akkor

most viszont kronológiailag nem tudom felállítani a soorendet: a Wind Waker akkor az Ocarina előtt volt - a Twilight Princess meg akkor hol? És hol lesz majd a Skyward Sword?

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#314) Sirandrish válasza Weißturul (#313) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Tessék

Chronology

The chronology of the Legend of Zelda series is subject to much debate among fans,but the producers have confirmed the existence of a confidential document, which connects all the games. Certain materials and developer statements have partially established an official timeline of the released installments. Zelda II: The Adventure of Link is a direct sequel to the original The Legend of Zelda, and takes place several years later. The third game, A Link to the Past, is a prequel to the first two titles, and is directly followed by Link's Awakening. Ocarina of Time is a prequel that takes the story many centuries back; according to character designer Satoru Takizawa, it was meant to implicitly tell the Imprisoning War from the manual of A Link to the Past. The ending of Ocarina of Time caused the timeline to split; the child era depicted in the game leads into the direct sequel Majora's Mask,and Twilight Princess set more than 100 years later. The Wind Waker is parallel, and takes place in the other timeline branch, more than a century after the adult era of Ocarina of Time. Phantom Hourglass is a continuation of the story from The Wind Waker,and is followed by Spirit Tracks, which is set about 100 years later on a supercontinent far away from the setting of Wind Waker. Skyward Sword will be a prequel again, and has also been stated by various Nintendo officials as the very first game over all.At the time of its release, Four Swords for the Game Boy Advance was considered the oldest tale in the series' chronology, with Four Swords Adventures set sometime after its events. The Minish Cap precedes the two games, telling of the origins of villain Vaati and the creation of the Four Sword.However these three games are often considered to be their own separate saga all together, having no chronological connection with the rest of the series. There have been no statements about the placement of the Oracle titles, or about which timeline branch some of the earlier installments are meant to be set in.

In the early 2000s, Nintendo of America released a timeline on Zelda.com, the official website of the Legend of Zelda series, which interpreted all stories up to the Oracle games as the adventures of a single protagonist named Link.At one point, translator Dan Owsen and his coworkers at Nintendo of America had conceived another complete timeline and intended to make it available online. However, the Japanese series developers vetoed the idea so the timeline would be kept open to the interpretation of the players.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#315) Kvelstadt válasza Weißturul (#313) üzenetére


Kvelstadt
veterán

he világosan leírtem hogy ocarina aztám majopra aztán wind waker aztán sok év múlva meg majd valmikor twilight.
és igen. mindig pont akkor jön a világmegmentés szezonja mikor az aktuális leszármazott link még kb gyerek.
a hajszin az meg full mind1. link családja folyamatosan örökli a szőke hajat. de az is lehet hogy eltelt gy két link generáció pl az ocarina és a wind waker között ahol nem szőke volt link leszármazottja és nem is link volt a neve. de akit mi irányithatunk az mindig pont szőke és link.
zelda meg örökölt mástól is hogy végül már nem szőke volt. de egyébként szőke az csak sötétebb szőke :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#316) Sirandrish válasza Kvelstadt (#315) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Annyi infot tud meg 1 óra alatt amit mi még anno net nélkül évekig gyüjtögettünk de 20percet még nem játszott :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#317) Kvelstadt válasza Sirandrish (#316) üzenetére


Kvelstadt
veterán

jaja kb :D
lehet az a baj. túl sok az infó. mostmár kérdezzen nyugodtan nem válaszolunk csak minden új egész szív megszerzésekor :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#318) Sirandrish válasza Kvelstadt (#317) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Szerintem nem nagyon fog ő már játszani vele, bár ne legyen igazam :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#319) Kvelstadt válasza Sirandrish (#318) üzenetére


Kvelstadt
veterán

én már alapból azt csodálom hogy nekiül játszani billentyűzettel. tudom h én nem vagyok hozzászokva a bill-el játszáshoz de nincs az a pénz hogy bill-el végigvigyem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#320) Sirandrish válasza Kvelstadt (#319) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Elég fasza beállításokat adtam neki..szerintem annak aki elsőnek játszik vele kezelhető.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#321) Weißturul válasza Sirandrish (#320) üzenetére


Weißturul
senior tag

Jók a beállítások és játszom :K De konkrétan azt se tudom, hogy mit csinálok :DDD Ez nem olyan egyszerű, hogy NEXT NEXT NEXT ACCEPT QUEST....

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#322) Sirandrish válasza Weißturul (#321) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát nem.
És pont ez a játék lényege...bármennyire is gyerekesnek tűnik a karakterek miatt, egy hihetetlen összetett/komplex játék.
És ez az amit sokat nem értenek vagy hisznek el...ránéznek 2-3 képre és "oh..tök egyszerü szar gyerekjáték"...holott jóval több tartalom és fejtörő van benne mint a játékok 99%ában.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#323) Weißturul válasza Sirandrish (#322) üzenetére


Weißturul
senior tag

Ezért tetszik :)
GameCube-on amúgy miylen az Ocarina? 1:1 átültetés vagy csiszoltak rajta grafikailag?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#324) Sirandrish válasza Weißturul (#323) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Egy az egyben ugyanaz.
Meg persze hozzátették a Master Questet is..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#325) Weißturul válasza Sirandrish (#324) üzenetére


Weißturul
senior tag

Sebaj legalább megy rajta :D
Én meg megint elakadtam, agyalok egy keveset és ha nem megy akkor a közönség segítségét kérem :D

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#326) Sirandrish válasza Weißturul (#325) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Rendben :)
Amúgy ne csak agyalj..menj vissza 1-2 előbbi helyszínre meg ilyesmi :)
Meg amúgy a te érdeked hogy minél hamarabb ráálljon az agyad a Zeldára mert a nagy dungeonokban (Templomok) már nem fogok tudni ilyen pontos leírást adni mint az elején.

Nem azért mert nem emlékszem azokra csak azok több szintesek, sokkal több terem van benne és sokkal több mindent is kell csinálni, szóval nem valószínű hogy 1-1 szóból majd kapásból levágom hogy merre is vagy :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#327) Weißturul válasza Sirandrish (#326) üzenetére


Weißturul
senior tag

Aha thenksz azét :R

Most azt hittem tökönszúrom magam, mert elfelejtettem menteni :W Most beszélgetek megint Zeldával :D

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#328) Sirandrish válasza Weißturul (#327) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Jó hogy eszembe juttattad...lehetnek mentési problémák..de még anno találtam rá megoldást..

Ezt tessék elolvasni

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#329) Weißturul válasza Sirandrish (#328) üzenetére


Weißturul
senior tag

Á, én ROM-on belülről mentek :DDD Ugye nem gond?

Amúgy elkezdtem használni az eszem: nem tudtam, hogy hogyan nyittathatnám ki az őrrel a Death Mountain felé vezető utat. Gondoltam elkezdek bezélgetni az őrökkel. Az egyik (Kakariko Village elején) mondta, hogy a király pecsétjével (vagy mi) lehet engedélyt szerezni a továbbjutásra. Kiderült, hogy Zelda hercegnő okmánya is megteszi nekik :D
Az őr aki azt a kaput ügyelte meg akart kérni, hogy a piacról vegyek a fiának egy maszkot, ha majd arra járok, mert neki nincs ideje, de a végén lemondott arról, hogy egy gyerektől kérjen szívességet és "sajnáltatta magát", hogy az majd az ő dolga lesz... Megvettem az egy szem megvehtő maszkot, jól tettem?
Mondta azt is, hogy Hylian Shieldre is szükségem lesz, de az nyolcvan Ropi... és csak 56 van. Hol van sok gaz ami dob is dolgokat?
Gondoltam visszamegyek a Kokiri erdőbe, mert Link egyik barátja adott neki egy Ocarinát és ha emlékeim nem csalnak azzal haza lehet "portálni"? Vagy ha nem akkor valami mód, hogy oda jussak?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#330) Weißturul válasza Weißturul (#329) üzenetére


Weißturul
senior tag

Óóó, nem kell több Ropi :DD
Ahogy belépsz a városba és mielőtt elmennél a piacra van a kijárat/bejárat (nézőpont kérdése :D) mellett egy ajtó, benne egy raktár rengeteg vázával és egy őrrel. Az őr azt, mondta, hogy unatkozik és nyugodtan törjem össze a vázákat ;]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#331) Sirandrish válasza Weißturul (#329) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A masznak sok jelentősége nincs..legalábbis egynek..majd ide oda kell szaladgálnod mire érnek is valamit...story szempontjából lényegtelen.
Pénzt az elején úgy tudsz könnyen szerezni a már megvan a nap dal hogy nappal ráállsz a marketbe vezető kapu valamelyik láncára...estét csinálsz, ekkor ugye a kapu bezáródik de mivel te a láncon vagy így azon is maradsz.
Ha bezáródott sétálj végig magán a kapun..mármint a keskeny részén amin tudsz...az vagy 60 pénz :)
Mellesleg a 80rupis shieldet a temetőben ingyen is meg tudod szerezni.. :U

Az ocarinával nem tudsz bárhova teleportálni, majd csak a templomokba..
Mellesleg így is úgy is vissza kell menned megtanulni a Izéhozét a izébe mert különben nem tudsz beenni az izébe..
Remélem ez így nem túl sok infó :U :))

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#332) Weißturul válasza Sirandrish (#331) üzenetére


Weißturul
senior tag

Kakariko Graveyard? :Y :((( A hülye kisgyerek aki ott császkált nem is engedte a sírköveket tologatni, gondolom ott lett volna a pajzs.. Csemmeg, nembaj most a Goron City előtt el voltam a kavicsokkal amik folyton 3 Ropit dobtak :D

De a hegyre nem tudok felmenni, mert kavicsok zárják el az utat :(

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#333) Sirandrish válasza Weißturul (#332) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A hegyre még jóóóó hosszú ideig nem is kell felmenned...

Szerk: iccaka a kisgyerekek alukálnak ;)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#334) Weißturul válasza Sirandrish (#333) üzenetére


Weißturul
senior tag

Goron Cityben van középen kötelekkel kifeszítve egy szikla, azon egy Goron akivel lehet beszélni. namármost, azt mondta, hogy éhes, de követ kintről nem tudok neki behozni :F

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#335) Sirandrish válasza Weißturul (#334) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem is kell :)
A hegy alján van a következő dungeon bejárata..oda kell bejutnod :)
GONDOLKOOOZZZ!!!! :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#336) Weißturul válasza Sirandrish (#335) üzenetére


Weißturul
senior tag

Sir, yes sir

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#337) Sirandrish válasza Weißturul (#336) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ha nagyon nem megy, szólj!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#338) Weißturul válasza Sirandrish (#337) üzenetére


Weißturul
senior tag

Van egy dungeon, kavicsot tömtek a szájába, mellette egy Goron. Tábla isvan: "belépés csak engedéllyel!". Gondolom a Goron a kapuőr, de nem lehet vele trécselni és a zeném se hatja meg :D

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#339) Weißturul válasza Weißturul (#338) üzenetére


Weißturul
senior tag

Benéztem unalmamba a Lon Lon Ranchra és a kislány (aki a várnál volt és az apját várta) azt mondta az egyik lóra, hogy az enyém lehet. De a nyüves folyton elszalad :)

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#340) Sirandrish válasza Weißturul (#338) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Bent lent, ahol van a nagy korsó ott kell dalolni az egyiknek :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#341) Sirandrish válasza Weißturul (#339) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Majd nagykorban lesz a tied..de a hívó dalát már most meg tudod tanulni..odaállsz a csaj elé és megmutatod neki az Ocarinád...sajnos elég kancsi a kis csaj szóval lehet nem fogja egyből észrevenni...sőt..maradjunk annyiba hogy ha 10ből sikerül akkor már jól jártál :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#342) Weißturul válasza Weißturul (#339) üzenetére


Weißturul
senior tag

Na, elővettem az Ocarinámat és Melon megtanított egy dalra és a ló már nem fut el őlem :) de követni nem nagyon akar kívülre és most bebugolt :F

szerk: elsőre ;)

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#343) Sirandrish válasza Weißturul (#342) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Akkor örülj az emunak :DDD
Amúgy mint már mondottam majd nagy korban lesz a tied a ló..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#344) Weißturul válasza Sirandrish (#343) üzenetére


Weißturul
senior tag

Ok-ok

De a dungeonnal nem tudok mit kezdeni :F

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#345) Sirandrish válasza Weißturul (#344) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Próbáltál már bemenni?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#346) Weißturul válasza Sirandrish (#345) üzenetére


Weißturul
senior tag

Törjem át a sziklát?
Vagy erre gondolsz?

Ez a Goron City bejárata

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#347) Sirandrish válasza Weißturul (#346) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Legközelebb nagyobb képet próbálj linkelni.
Ha jól látom az a Goron CIty bejárata neked viszont a Dodongoba kéne eljutnod.
Ment be oda ami a képen van és legalul vagy egy ajtó amit úgy tudsz kinyitni ha eljátszod előtte a Zelda dalát..menj be oda..ott lesz a Brakemaster.....etc etc...sok infó sok infó :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#348) Weißturul válasza Sirandrish (#347) üzenetére


Weißturul
senior tag

Áá, kell egy 3DS :D

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#349) Sirandrish válasza Weißturul (#348) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Minek?
Merre jársz már amúgy? sikerült bejutnod?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#350) Weißturul válasza Sirandrish (#349) üzenetére


Weißturul
senior tag

Most megyek oda... Ha mentek (játékon belül) és kilépek majd vissza akkro a Kokiri Forestbe rak vissza

Miért kéne 3DS?

:D
ájem szorri de nem volt kisebb kép

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.