Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 11:48:46

LOGOUT.hu

Minden játéknak van története. Azonban csak egyetlen egynek legendás... A legenda mindig visszatér!!! - The Legend of Zelda 1986 - Egy év amelyre minden Nintendo fan szíve összerezzen. Ebben az évben jelent meg The Legend of Zelda amely Mario mellett a Nintendo 2. legsikeresebb sorozata. Főhőse Link, egy Hylian, akinek minden részben akad problémája a gonosszal, de ő mindig győzedelmeskedik mindenki örömére. Eddig 17 Zelda játék jelent meg, de a sorozat nem szakad meg. A Twilight Princess az eddig verhetetlen Ocarina of Time nyomdokain haladva próbálta letaszítani ot a trónról a Világ Legjobb Játéka címért! A most megjelenő Skyward Sword is e célból készült...vajon sikerül neki? Beszéljünk erről! Beszéljünk arról miért tartjuk Linket az egyik legcoolabb játékkarakternek, hogy milyen nagyszerü elme Shigeru Miyamoto, mindenről beszéljünk, de egy biztos: A Zelda a Legjobb!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) xuldar válasza Weißturul (#800) üzenetére


xuldar
őstag

Megkövetlek, én olvastam félre :R

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#802) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

nem gondolják az h szar csupán csak nem köti le őket nem az ő világuk és ami érdektelen az ember számára azt ma már nem elég figyelmen kívűl hagyni és azzal foglalkozni amit szeret az ember hanem le kell oltani.

az elmúlt egy évben dead space és assassin játékokon kívűl semmi újat nem vettem meg. nem játszottam velük de nem mondanám pl egy cod-ra vagy f1 játékra hogy szar. inkább csak hidegen hagy és nem is veszek róluk tudomást

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#803) Sirandrish válasza Ocarina (#798) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nekem csak volt :)

Weißturul Tökmindegy..ha még nem játszott vele honnan veszi hogy szar?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#804) Sirandrish válasza xuldar (#801) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Már csak 1 nagy templom van hátra:D
Hol fényképezzem majd le he?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#805) Weißturul válasza Sirandrish (#804) üzenetére


Weißturul
senior tag

[link] :)

amúgy elég egy [print screen] majd paintben [ctrl]+[v] :D

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#806) Kvelstadt válasza Sirandrish (#803) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ha játszott volna vele már csak azt mondhatná hogy hülye hozzá de jaj hát olyat neem mondunk..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#807) Sirandrish válasza Weißturul (#805) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Öhm...
1. Én GC-n tolom szóval nehéz lenne printscreent nyomnom
2. nem mindegy hogy hol fényképezem le mert olyan hely kell amivel bizonyítom neki hogy megcsináltam.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#808) Sirandrish válasza Kvelstadt (#806) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Van benne valami..
Amúgy úgy pörgök a Soniccal hogy beszarsz :DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#809) Weißturul válasza Sirandrish (#807) üzenetére


Weißturul
senior tag

Akkor nem szóltam :B

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#810) Weißturul


Weißturul
senior tag

Leszedtem egy Majora's Mask-os órát Androidra, de nem igazodok ki rajta :D Keresek vmi faja témát is.
És miazmá, hogy nem tudom laggmentesen emulálni a NES-t, SNES-t (droidon).

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#811) Kvelstadt válasza Weißturul (#810) üzenetére


Kvelstadt
veterán

micsoda gondjaid vannak... :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#812) Kvelstadt válasza Weißturul (#810) üzenetére


Kvelstadt
veterán

várjál már ha az az az óra ami a játékba is van az kurvajó cucc :)
tucc képet dobni róla?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#813) Sirandrish válasza Weißturul (#810) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Szar a rendszer..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#814) xuldar válasza Sirandrish (#804) üzenetére


xuldar
őstag

Ahol látszik a neved és a 3 szív. Azt úgyis tudni fogom, helyileg hol készíted a játékban, mert már én is keresztbe-hosszába ismerem.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#815) Kvelstadt válasza xuldar (#814) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ganon előtt a lépcsős fojsón? onnan mmár csak végigviszi az ember. vagy a ganon harc közbe is van mikor van idő fotózni egyet.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#816) Sirandrish válasza xuldar (#814) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nevemet ráírom egy papirra és a TV egyik sarkába rakom..gondolom így a legcélravezetőbb..

Toturi: Hát 3szívvel Ganon harc közben nem annyira van időm fényképezni de megpróbálok majd minnél közelebbit lőni a végjátékhoz :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#817) Kvelstadt válasza Sirandrish (#816) üzenetére


Kvelstadt
veterán

hallod mikor a kardért mész van idő rá. gyorsan felveszed. start. elvőesz fényképező te nyomod startot ildi meg lő egy képet. vagy valami hasonló akció :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#818) Sirandrish válasza Kvelstadt (#817) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ildi megy lökre me melózik szóval...
Egyik kezembe joy...másikba egy papír a nevemmel...pózolok... a lábammal meg lövöm a képet...nah?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#819) Kvelstadt válasza Sirandrish (#818) üzenetére


Kvelstadt
veterán

látod megoldod te. én meg ha ráérek felmegyek és nézem ahogy ezt kivitelezed. osz ha már ott vagyok dehogy segítek :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#820) Sirandrish válasza Kvelstadt (#819) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát mikor leszel itthon?
Szerda? Vagy kedden meló után?
Lehet elhúzom addig és akkor megoldod a gondom :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#821) Kvelstadt válasza Sirandrish (#820) üzenetére


Kvelstadt
veterán

kedden este már ráérek.
ha felmyegyek a joy-ért akkor meg is oldhatjuk. addig meg juss el oda aztán sonic-ozz. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#822) Sirandrish válasza Kvelstadt (#821) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Spirit temple fika...kis templomokat majd lábbal tolom aztán már csak a lépcsőn kell futni..azzal megvárlak :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#823) Kvelstadt válasza Sirandrish (#822) üzenetére


Kvelstadt
veterán

egyszer menj neki a master questnek fullra még ha pókokat nem is gyűjtöd. full bejárni minden templomot nem gyenge. víz templomot se utéltam de master-en leszopatott.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#824) Weißturul válasza Kvelstadt (#812) üzenetére


Weißturul
senior tag

Így e
Szkrínsát niccse mer nem vagyok rútóva :(

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#825) Sirandrish válasza Kvelstadt (#823) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ezután szerintem TP-zek..
Aztán majd meglássuk :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#826) Kvelstadt válasza Weißturul (#824) üzenetére


Kvelstadt
veterán

szerkesszed mer nem mutatja.

szerk mosmá jó.

nem az amire gondoltam de ez is benne van a játékba. elég érdekesen méri az időt ez is. meg az is ami a játékba a kép alján mutatja neked az időt.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#827) Weißturul válasza Sirandrish (#825) üzenetére


Weißturul
senior tag

Vegyé Wii-t

@_@

toturi: nem tudom a képbeszúrás tagjeit (droidon), link lett belőle

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#828) Ocarina válasza Sirandrish (#825) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Azt is három szívvel?

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#829) Kvelstadt válasza Ocarina (#828) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ahhoz még kell pár végigjátszás hogy abba is akkora penge legyen az ember sztem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#830) Weißturul válasza Sirandrish (#825) üzenetére


Weißturul
senior tag

Öccáz háesz oszt jómunkásembör löszel :K
Profilképed amúgy frissíthetnéd? Gondolom nem cserélnéd le a mostanit :D

Sajnos a GameCube vásárlással várnom kell egy kicsit, nem kaptam engedélyt rá :( :W Lehet akkor beszerzek egy N64-et... vagy bepróbálkozok a Wii felvetésével, mert az ugye egészségesebb.

Normális az, hogy én már azon gondolkodok, hogy milyen profilképem legyen? :D

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#831) Weißturul


Weißturul
senior tag

Próbáltátok már meg lejátszani az Ocarinában lévő dalokat? Végül is le van kottázva...

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#832) Sirandrish válasza Ocarina (#828) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Áááá.
Az Ocarinában 1-1 helyszínt lassan csukott szemmel le tudnám nyomni...a TP-ben még nem járok itt azért :)

Igazából nekivágnék...ha a jeges g*cik nem 3 szívet sebeznének :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#833) Sirandrish válasza Weißturul (#830) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Lecserélhetném de természetesen nem fogom :P

Lévén hogy 2 hónapja regiztél az avatarhoz meg 800napos reg kell...igen, hülyeség :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#834) Weißturul válasza Sirandrish (#833) üzenetére


Weißturul
senior tag

Hidd el, hogy sikerülni fog ;) Most négy avatat között vacillálok...

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#835) ldave válasza Weißturul (#834) üzenetére


ldave
félisten

Van még rá akkor 2 és fél éved, hogy dönts :)

A Slime draws near! Command?

(#836) Sirandrish válasza Weißturul (#834) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Sikerülni fog?
Ki mondta hogy nem?
Annyit mondtam hogy mivel van még több mint 2 éved így felesleges még gondolkodni..
Addigra 13szor fogod meggondolni magad..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#837) Weißturul válasza Sirandrish (#836) üzenetére


Weißturul
senior tag

Úgy értettem, hogy 800 nap előtt :)
De nem hinném, hogy meg fogom gondolni magam, eddig is csak bővűlt a paletta, ha akarod privátba felvázolom :)

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#838) Sirandrish válasza Weißturul (#837) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

címlapos írásra gondolsz?
Azért kell pörögnöd szerintem de hajrá.
PÜ jöhet..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#839) Kvelstadt válasza Weißturul (#830) üzenetére


Kvelstadt
veterán

nekem is elvan rakva 3 avatar képnek való ami már nem tud változni szerintem szl én is gondolkodtam már rajta. csak még van vagy 1500hsz híja

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#840) Kvelstadt válasza Weißturul (#830) üzenetére


Kvelstadt
veterán

nekem is elvan rakva 3 avatar képnek való ami már nem tud változni szerintem szl én is gondolkodtam már rajta. csak még van vagy 1500hsz híja

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#841) ldave


ldave
félisten

Nagyon remélem, hogy jövő hét pénteken tényleg jön az új Zelda. Előző nap jövök majd haza külföldről, aznapra szabit is kivettem így lesz 3 szép nap, hogy elmerüljek a kalandban :) Aztán ha úgy van akkor hétfőn majd betelefonálok irodába, hogy beteg vagyok :))

A Slime draws near! Command?

(#842) Kvelstadt válasza ldave (#841) üzenetére


Kvelstadt
veterán

irdatlan rosszul fogod érezni magad szerintem :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#843) Weißturul válasza Kvelstadt (#842) üzenetére


Weißturul
senior tag

Az nem kifejezés :D

Sirandrish: igen, azt, de már van rengeteg majdnemkész cikk csak lusta voltam csiszolni rajtuk :B

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#844) ldave


ldave
félisten

Na, megnéztem ezt a logout-ot magamnak, kis reklám :) Nem is nagyon tudtam, hogy van itt ilyen :B

A Slime draws near! Command?

(#845) Sirandrish válasza Weißturul (#843) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Kész van már a Tűztemplom?:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#846) Weißturul válasza Sirandrish (#845) üzenetére


Weißturul
senior tag

Iskolaidőben hétköznap tilos a gép elé ülni :(((

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#847) Sirandrish válasza Weißturul (#846) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Oh...ezt nem tudtam :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#848) Weißturul válasza Sirandrish (#847) üzenetére


Weißturul
senior tag

Tök gáz ez az eltiltás dolog... aztán meg apám van kiakadva, hogy utána meg hétvégén 7-8 órákat játszok. Még szép, ha kijátszhatnám magam hétköznap akkor nem ülnék annyit ott :U

Most benéztem a debreceni 576-ba: negyed óra alatt 12 előrendelt MW3 talált gazdára (mind xboxos) és még csak fél tíz van, mi lesz itt délután... :Y 18-án be se merek majd nézni :D Beszéltem az eladókkal: mindketten előrendelték a Skyward Swordot és nincsenek egyedül ezzel, elvileg többen rendelték elő, mint az újabb rókabőrt CoD-ot :)

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#849) ldave


ldave
félisten

"Hozzájutottam" egy Skyward Sword demo lemezhez, este betolom a gépbe. Írok majd róla :)

A Slime draws near! Command?

(#850) Weißturul válasza ldave (#849) üzenetére


Weißturul
senior tag

Pusztujjá megfele :(((
Csak karácsonykor vehetek majd magamnak egy új konzolt úgyhogy lehet egy Wii lesz a szerencsétlen... Skyward túl csábító.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.