Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 11:48:46

LOGOUT.hu

Minden játéknak van története. Azonban csak egyetlen egynek legendás... A legenda mindig visszatér!!! - The Legend of Zelda 1986 - Egy év amelyre minden Nintendo fan szíve összerezzen. Ebben az évben jelent meg The Legend of Zelda amely Mario mellett a Nintendo 2. legsikeresebb sorozata. Főhőse Link, egy Hylian, akinek minden részben akad problémája a gonosszal, de ő mindig győzedelmeskedik mindenki örömére. Eddig 17 Zelda játék jelent meg, de a sorozat nem szakad meg. A Twilight Princess az eddig verhetetlen Ocarina of Time nyomdokain haladva próbálta letaszítani ot a trónról a Világ Legjobb Játéka címért! A most megjelenő Skyward Sword is e célból készült...vajon sikerül neki? Beszéljünk erről! Beszéljünk arról miért tartjuk Linket az egyik legcoolabb játékkarakternek, hogy milyen nagyszerü elme Shigeru Miyamoto, mindenről beszéljünk, de egy biztos: A Zelda a Legjobb!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Kvelstadt válasza Sirandrish (#650) üzenetére


Kvelstadt
veterán

...időtemplom kész.. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#652) Sirandrish válasza Kvelstadt (#651) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az még nincs...sok az intro :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#653) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Nah...felnőttem 3 szívvel :)
Alakul ez :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#654) Kvelstadt válasza Sirandrish (#653) üzenetére


Kvelstadt
veterán

jó alultáplált vagy akkor :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#655) ldave


ldave
félisten

Őszi szünet van vagy mi? Vagy ti nem dolgoztok? :)

A Slime draws near! Command?

(#656) Sirandrish válasza Kvelstadt (#654) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Csáklya megvan...ló megvan :)
Kis pihi és nekimegyek a nagy kardnak...aztán lehet még ma 1-2 templomot betologatok :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#657) Sirandrish válasza ldave (#655) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én nem rég mondtam fel mert készülök külföldre, és ha minden jól megy hónap végén tiplizek is..
Eddig ott dolgoztam ahol Toturi, aki egyébként melózik de 3 nap meló 3 szabad a beosztás..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#658) Kvelstadt válasza ldave (#655) üzenetére


Kvelstadt
veterán

és most van a 3 nap szabad. éjszakáztam azért 12 órába hogy most ne legyen más dolgom mint ide irkálni meg játszani :)

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#659) Sirandrish válasza Kvelstadt (#658) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

És mi jót jáccol?
PÜ-ben válaszolj ne offoljunk :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#660) Weißturul


Weißturul
senior tag

Eh, vonaton nem tudok Zeldázni :( Pedig annyira belejöttem :Y
Én béna nem tudtam versenyben elnyerni a lovam, pont a célegyenesbe fogyott el a répa :W Újabb ötven ropim pedig nem volt :U
Gyerekkoromban lett volna egy küldi Kakariko-ban: volt egy ház aminek a lakói el voltak átkozva és erősen átalakulófélben voltak koponyapókká. Tudtam volna segíteni nekik? Böki a csőröm, hogy mit kaphattam volna jutalmul...

Annyit elárulnátok kérlek, hogy a Wind Wakerben lesznek-e Goronok és Zorák? Mert ugye az előbbieknek a nagyját megett Volvagia, utóbbiakból meg mirelit lett :F

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#661) Kvelstadt válasza Weißturul (#660) üzenetére


Kvelstadt
veterán

a pókok még ott vannak. az egész játékot kipörgeted mire mindet visszaváltoztatod és majd egyenként adnak jutalmat.
az első 5 családtag 10 golden skull-onként változik vissza a faterhoz meg 50 kell így összesen 100 golden skull pók van a játékba de mindet összeszedni nem egyszerű.
kb mint a galéria a ww-be csak itt keresni kell kőkeményen.
annyi segítség van hogy a térkép jelzi alul a hejszin neve mellett egy skull logóval ha az adott területen mind megvan.
de azt nem jelzi hogy az adott skullok kiskorba vagy nagykorba találhatóak meg. mert az sem mind1.
ha azt is összeszeded mind a 100t addigra elmondhatod hogy ocarina-ba tudod mi a dörgés.. :)

legyen meglepi h vannak e goronok. egyébként a zorak-nak sincs még vége. csak várják az idő hősét aki meg is fogja menteni őket ha ki nem is olvassza a befagyott zoras domain-t :)

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#662) Weißturul válasza Kvelstadt (#661) üzenetére


Weißturul
senior tag

á, jabuban volt kettő, azt se szedtem le :D
de a többi kérdésre is, ha lehet :R

zorák nagyon bejöttek :K

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#663) Kvelstadt válasza Weißturul (#662) üzenetére


Kvelstadt
veterán

lesz még alkalmad leszedni. minden helyszín bejárható újra és újra de csak az adott korban.
én mindig azt szedtem ami előttem wolt úgy az 50-et simán össze lehet szedni. aztán mikor végigtoltam rámentem a többi 50 pókra is.
szal gyüjtögessed őket mert néhány jutalom igen jól jön. pl nagyobb pénztárca stb..
lesz olyan is amit látsz de nem tudod leszedni hanem majd csak később mikor meglesz hozzá az item amivel eléred.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#664) Weißturul válasza Kvelstadt (#663) üzenetére


Weißturul
senior tag

tudok majd az időben utazni? :Y
amúgy asszem kihagytam egy dalt... az első három (Zelda's Lullaby (vagy mi), Saria's Song és Epona's Song) és az ötödik (Song of Time) között a négyes számú dalt nem ismerem :(

Tudtok egy jó kis feliratmentes, színes-szagos (akciómentes) Wind Waker hátteret linkelni? (Androidra) Az a békés kis sziget ahol a játék kezdődik egy jó pozícióból? (a sziget nevét nem tudom, ezért nehéz is rákeresni..)

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#665) Kvelstadt válasza Weißturul (#664) üzenetére


Kvelstadt
veterán

akkor az song off strom lesz a kedvencem.
azt nagykorba tanulhatod meg.

tulajdonképen időutazni két idő között a kezdeti és a nagykor között.
visszadugod a master sword-ot és újra kicsi leszel éa az idő is visszaál az akkorira.
de persze feltétele van. nagykoba 2 vagy 3 dungeon-t templomot meg kell csinálnod mert addig ott ál sheik és nem negedi h az idő templomba visszatedd a kardot a hejére.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#666) Weißturul válasza Kvelstadt (#665) üzenetére


Weißturul
senior tag

Tényleg, az a Sheik meg ki a bánat? Asszonta, hogy valami faj utolsó képviselője :F Info plz, mert ez a csávó ködös kissé... (a múltja érdekelne, a szerepét kiderítem majd én :K)

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#667) Kvelstadt válasza Weißturul (#666) üzenetére


Kvelstadt
veterán

impa utódja. tudod ő volt kiskorba zelda testőre.
az meg hogy ki ő ki fog derülni a játék során. lényeg h veled van csak akkor segyt mikor kiérdemelted pl egy templom megcsinálásával.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#668) Weißturul válasza Kvelstadt (#667) üzenetére


Weißturul
senior tag

impának annyi? :Y akkor most ez a sheik zelda bodyguardja? tényleg a hercegnő hol húzta meg magát?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#669) Kvelstadt válasza Weißturul (#668) üzenetére


Kvelstadt
veterán

azt nemtom h annyi e de h sheik van hejette azt tudom.
zelda az meg elvan bújva. pályázik rá ganon mert nála van a bülcsesség triforce.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#670) Weißturul válasza Kvelstadt (#669) üzenetére


Weißturul
senior tag

Jól tudom, hogy perpillanat az a Nagy Terv, hogy öt templomot körbejárva össze kell gerebjéznünk a Nagy Mágusokat/Bölcseket (nem tudom mit jelent a Sage) akik adnak majd egy-egy érmét amitől olyan hevik leszünk, hogy nekimehetünk Ganondorfnak?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#671) Kvelstadt válasza Weißturul (#670) üzenetére


Kvelstadt
veterán

kb.
azokba a templomokba nagy erő van amit fel kell szbadítanod és a pecsét amit kapsz képviseli az erőt és mehecc megmondani ganonnak h vegyen vissza az arcból :) de ez csak nagyon dióhéjban. ennél azért érdekesebb lesz a történet :)
majd mond el melyik templomot utáltad a legjobban. a nagyátlag szerint a víz a legszopóbb. én a shadow-t nem szerettem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#672) Weißturul válasza Kvelstadt (#671) üzenetére


Weißturul
senior tag

én még ott tartok, hogy anyázok rendesen a tűzremplom bejáratánál (ez a vulkán krátere, ugye?), mert nem tudok bejutni :D
a természet templomában (van ilyen? ami a zöld tallért adja) saria van, nem? a kokirik igen csak meg voltak lepődve, hogy követ engem egy tündér :DDD

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#673) Kvelstadt válasza Weißturul (#672) üzenetére


Kvelstadt
veterán

egyébként hivatalosan az erdő templom az első nagykorban de mindenki a tüzzel kezdte.
ennyit enged vaiálni a story. ez után mindenképp az erdő jön majd aztán a víz. ja és a végén a spirit és a shadow amiből hivatalosan a spirit az utolsó de megintcsak legtöbben a dhadow-t hagyták a végére.

egyébként elárulok egy infót amire nemtom van e utalás a játékba de elég elengedhetetlen item a tüz templomba való bejutáshoz.
a csákja.
menj a temetőbe és húzd el bal szélen a sírt ami előtt virágok vannak lesz ott egy juk, ess le és menj végig. találkozni fogsz a sirásó dampé szellemével aki kihív egy játékra. követni kell. lángokat fog dobni h mutassa az utat és nem szabad lemaradni. a végén megál és megkapod tőle a csákját ami igen haszbos cucc harcban is és egyes helyek elérésében is.

szerk:
most jut eszembe hogy meg kelett tanulnod a bolero of fire. piros hangjegy jelöli a menübe. azt ha eljátszod oda teleportálsz a bejárathoz közel onnan már egyenes az út előre aztán le a tűztemplomba.
de nem emlékszem pontosan h a csákja kell e hogy átjuss vagy a teleport dal már rögtön oda dob ahonnan már bejuthatsz..
túl sok már a zelda infó a zagyamba.. :)

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#674) Weißturul válasza Kvelstadt (#673) üzenetére


Weißturul
senior tag

:R
Dampé is meghalt? :( Felteszek inkább másképp: ki NEM halt meg?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#675) Kvelstadt válasza Weißturul (#672) üzenetére


Kvelstadt
veterán

amúgy bazze dejó neked h forditgatod amit mondanak.
mi annó egy kukkot nem értettünk a szövegekből és a storyból is csak annyit fogtunk amit láttunk.
a dolgokra meg rájöttünk pedig a szövegekbe sok segítség van.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#676) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Fire Temple kifilézve 3 szívvel :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#677) Sirandrish válasza Weißturul (#674) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mi lenne ha játszanál?
Ki fog derülni minden!
Ha mindent előre elmondunk akkor mi marad a storyból??

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#678) Kvelstadt válasza Weißturul (#674) üzenetére


Kvelstadt
veterán

te még élsz! :D
dampé amúgy is elég le volt már harcolva ugyh jobb helyre került :D
ugytom más nem halt meg.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#679) Weißturul válasza Kvelstadt (#675) üzenetére


Weißturul
senior tag

oblivionon edződtem ;] :P

amúgy szerintetek milyen "játékos" az aki minden dialógust, videót elnyom, a sztori hidegen hagyja, de mégis zeldázni akar?

andrish: most csesszé le, hogy a vonatom bent áll a peronon és elég erotikusan viszonyul a rajthoz (b@szik elindulni)...

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#680) Kvelstadt válasza Weißturul (#679) üzenetére


Kvelstadt
veterán

az nemjó játékos.
én is elnyomtam annó de csak mert nem értettem angolul. de érdekelt a story és más forrásokból összeszedtem a story infókat.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#681) Weißturul válasza Kvelstadt (#680) üzenetére


Weißturul
senior tag

Az még hagyján, de még a quest logot se bírja elolvasni :W Mindig nekem kell mennem fordítani, segítséget nyújtani, stb :((( 100%, hogy nem engedem majd a GC elé az öcsém :U Ha nekem ennyire magas a Zelda akkor ő mit csinálna? Ja,tudom: "Dani, gyere má'..." :W

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#682) Kvelstadt válasza Weißturul (#681) üzenetére


Kvelstadt
veterán

hány éves?

egyébként én pont a story centrikus játékos vagyok. lefosom a garfikát meg a tápolást meg a többit de ha nincs jó story akkor bukta az egész játék.
most szét dead space-eztem magam amit imádok játék és story szempontból is. ugyanez a helyzet az assassin sorozattal is.
viszont annak is vége míg nem jön az új rész.
nézelődtem most és sok jó játék van de egy se kötött le eddig. bepróbáltam a batman arkham asylum-ot is ami kurvajó játék minden téren. egy baj van vele rohadtul nem érdekel a batman világ és a történet thát bukó.
most vettem egy ilyen kis klikk and point ezt vedd meg kategóriás játékot 500ft-ért ami viszont mivel más nincs benne történetre van kihegyezve. van hozzá magyarosítás és vagy két órás szenvedés után már el is indul úgy hogy kép is van... :)
nyomozgatni kell és az olyat szeretem.
syberia volt még hatalmas! ott tényleg még ütni se kelet nem hogy lőni viszont olyan története volt hogy nemtom a kategóriába lesz e jobb.

áhá! weißturul dani alias. :)

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#683) Sirandrish válasza Weißturul (#679) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az addig rendben van de hidd el hogy jobb amikor kiderülnek a dolgok és nem elolvasod amit mi itt leírunk..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#684) Weißturul válasza Kvelstadt (#682) üzenetére


Weißturul
senior tag

13 hónappal fiatalabb nálam, most lesz 11-én 16 éves... én azt szeretem egy játékban, hogyha a jó sztorihoz kellő játékmenet társul. Ha rövid akkor b@sszon oda a falhoz, mint a God of War, ha hosszú akkor legyen olyan komplex és tartalmas, mint az Oblivion - nálam ez a két véglet. De úgy néz ki, hogy át kell definiálnom a skálám, mert a Zelda hosszú, de oda is b@sz a falhoz ;]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#685) Kvelstadt válasza Weißturul (#684) üzenetére


Kvelstadt
veterán

nintendo fan körökben erre azt mondanák hogy vannak a játékok, és van a ZELDA! :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#686) Weißturul válasza Kvelstadt (#685) üzenetére


Weißturul
senior tag

:R

Lehet veszek egy N64-et, 7k-ért megkapom a konzolt, egy dobozos Super Mario 64-et és egy Ocarinát :K

Mster Questhez, Majora's Maskhoz kell memóriabővítő?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#687) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Megvan a nagy kard is :C
Tök jó 3 szívvel tolni...sokkal finomabb és precízebb játékot igényel :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#688) Sirandrish válasza Weißturul (#686) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Majorahoz kell..
Master Quest nincs N64en..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#689) Kvelstadt válasza Weißturul (#686) üzenetére


Kvelstadt
veterán

az jó ár ha nem olyan mint az előző gc-s hírdetés.

aha majora-hoz kell a bővítő. de meg is látszik a játékon. nem sokkal de szebbek meg kerekebbek a textúrák.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#690) Kvelstadt válasza Sirandrish (#687) üzenetére


Kvelstadt
veterán

d emellé angyalt használsz? mert a nélkül az igazi :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#691) Sirandrish válasza Kvelstadt (#690) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Van angyalom de még nem kellett használnom :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#692) Kvelstadt válasza Sirandrish (#691) üzenetére


Kvelstadt
veterán

mondok egyet: TP zelda 50 szintes hely 2 szivvel angyal és bármiféle élettöltő nélkül!
ezt elnevezem "a zeldák legbrutálabb gigamegaultra játékosa cseledzs"-nek

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#693) Weißturul válasza Sirandrish (#691) üzenetére


Weißturul
senior tag

Az meg mi és mire jó?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#694) Kvelstadt válasza Weißturul (#693) üzenetére


Kvelstadt
veterán

a "hol lehet olyat találni és hogy kell szerezni" lemaradt.. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#695) Sirandrish válasza Kvelstadt (#692) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Előbb végigviszem ezt 3 szívvel...aztán az MM-et maskok nélkül..a WW-t pálca nélkül majd a WW-t hajó nélkül és majd utána neki megyek a te cselendzsednek is ;]

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#696) Sirandrish válasza Kvelstadt (#694) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

és a hogy néz ki is :K

Turul: életet tölt

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#697) Weißturul


Weißturul
senior tag

Nyah, gyűlik a "Zelda-csavar" lista :)
Ocarina of Time - okarína
Majora's Mask - maszkok
Wind Waker - plátza
Twilight Princess - farkas form
Skyward Sword - ???

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#698) Weißturul válasza Sirandrish (#695) üzenetére


Weißturul
senior tag

beteg vagy :N

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#699) Sirandrish válasza Weißturul (#698) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát nah...
ez a 3 szíves móka nagyon bejön :D
A többihez még hackelnem is kell de megoldom :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#700) Weißturul


Weißturul
senior tag

andrish
Készülsz mostanság Zeldás cikkel?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.