Hirdetés

2024. szeptember 1., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 11:48:46

LOGOUT.hu

Minden játéknak van története. Azonban csak egyetlen egynek legendás... A legenda mindig visszatér!!! - The Legend of Zelda 1986 - Egy év amelyre minden Nintendo fan szíve összerezzen. Ebben az évben jelent meg The Legend of Zelda amely Mario mellett a Nintendo 2. legsikeresebb sorozata. Főhőse Link, egy Hylian, akinek minden részben akad problémája a gonosszal, de ő mindig győzedelmeskedik mindenki örömére. Eddig 17 Zelda játék jelent meg, de a sorozat nem szakad meg. A Twilight Princess az eddig verhetetlen Ocarina of Time nyomdokain haladva próbálta letaszítani ot a trónról a Világ Legjobb Játéka címért! A most megjelenő Skyward Sword is e célból készült...vajon sikerül neki? Beszéljünk erről! Beszéljünk arról miért tartjuk Linket az egyik legcoolabb játékkarakternek, hogy milyen nagyszerü elme Shigeru Miyamoto, mindenről beszéljünk, de egy biztos: A Zelda a Legjobb!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) Weißturul válasza xuldar (#1044) üzenetére


Weißturul
senior tag

Hát ez tényleg brutális... :Y

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1052) Sirandrish válasza Ocarina (#1048) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Azért ki lehet...a fíreg formája az akinek a farka végén van a gyengepont? mert az a legg*cibb :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1053) Kvelstadt válasza Sirandrish (#1052) üzenetére


Kvelstadt
veterán

azaz. még jó hogy aról nem kelett külön fénykép szemből jó látható raccal. még ott lennénk sztem :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1054) Sirandrish válasza Kvelstadt (#1053) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Eleinte lassú...simán lekaptam volna...bár lehet 17szer kellett volna lenyomni..
Mondjuk lehet inkább felnyomtam volna a kezét az orrába ha meglátom hogy aszonyga "Hmmmm" :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1055) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Skyward swordnak a limitálti kiadását megveszi valaki? Azzal szemezgetek.

3500Ft többlet nem sok egy arany wiimote+ért, és a zenei cd-ért. :K

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1056) Weißturul válasza Ocarina (#1055) üzenetére


Weißturul
senior tag

+3500 pénz egy Remote Plus-ért és a zenei CD-ért, nem mindegy ;) Ha van keret a drágábbik csomagra és van játszótárs a másik mote-hoz (vagy eladod a régit) akkor vedd meg :K

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1057) Ocarina válasza Weißturul (#1056) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Tudom, hogy Plus, a +-t azért írtam. :) Szerintem az lesz. Amúgy az nem semmi, hogyha az 576-ban venném a gyűjtőit akkor 20000-t kéne otthagynom, a sima is 14000, amikor a gyűjtőit meglehet venni 15500-ért.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1058) ldave válasza Ocarina (#1055) üzenetére


ldave
félisten

Simát veszek, zene cd ahhoz is jár, legalábbis az első szériához.

Gyűjtői csak akkor érdekelne, na Nunchuk is járna ebben az arany színben, sztem hülyén nézne ki, ha beledugnám a feketét vagy a fehért. Meg így is van már 2 kontroller, felesleges egy harmadik. Xenogears-ból gyűjtőit vettem, mert classic controllerem nem volt előtte, mondjuk az piros, de pöpec :)

A Slime draws near! Command?

(#1059) Sirandrish válasza Ocarina (#1055) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Simán vegyed aztat :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1060) Ocarina válasza Sirandrish (#1059) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Átgondoltam, és sima lesz. Abból a 3500-ból veszek inkább egy másik játékot.

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1061) Sirandrish válasza Ocarina (#1060) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

De ahhoz nem jár Zeldás moteee :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1062) Ocarina válasza Sirandrish (#1061) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Váááá!! :O :P
Elég a kettő nem kell még egy.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1063) Weißturul válasza Ocarina (#1060) üzenetére


Weißturul
senior tag

Embör, nincsen néked üzleti érzéked... sima mote-ot eladsz minimum 4e Ft-ért és máris kerestél kest amiből jobb játékra futhassa ;]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1064) Sirandrish válasza Ocarina (#1062) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Most miért? Ha lemegyek hozzád hogy nyomjunk valami jó kis party gamet akkor nem tudsz mote-t adni a kezembe? Felháborodnék :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1065) Ocarina válasza Sirandrish (#1064) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Hát tudnék adni. De inkább N64 kntrollert adnék a kezedbe, abból van négy is. :D

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1066) Sirandrish válasza Ocarina (#1065) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Tudnál tudnál..de aranyszínűt? Zeldásat?:D
Nekem N64 joyom csak egy szürke maradt régről..az a falamon lóg a "master sword" mellett ;]

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1067) Ocarina válasza Sirandrish (#1066) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Nem csak sima fehéret. Még olyan gumibugyi sincs rajtuk. :/

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1068) Sirandrish válasza Ocarina (#1067) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az nem is kell...az ratyi :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1069) Weißturul válasza Ocarina (#1067) üzenetére


Weißturul
senior tag

Engem kbaszottul idegesített a tízforintos, halálgagyi szilikontok. A wiirányító felülete amúgy se csúszik és legalább kinéz valahogy.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1070) Ocarina válasza Weißturul (#1069) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Én sem szeretem. Örülök, hogy nincs, de a Motion Plushoz hozzá van "nőve".

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1071) ldave válasza Sirandrish (#1068) üzenetére


ldave
félisten

Hát amióta láttam videón, hogy egy elszállt Wiimote mire képes a tv képernyőjével, azóta én rajta tartom a bugyit :) Meg nekem fogásra is jobb, kicsit vastagabb lesz tőle.

A Slime draws near! Command?

(#1072) Weißturul válasza Ocarina (#1070) üzenetére


Weißturul
senior tag

Frászt ;]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1073) Weißturul válasza ldave (#1071) üzenetére


Weißturul
senior tag

Szerintem akkor már inkább csuklópánt. A szilikonbugyi se nem esztétikus, se nem kellemes - nekem legalábbis.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1074) Sirandrish válasza ldave (#1071) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Szerintem elég a csuklópánt...ha meg elszáll egy teniszes lecsapáskor..akkor azt a TV-t már semmi sem menti meg :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1075) ldave válasza Weißturul (#1073) üzenetére


ldave
félisten

Ahogy érzed, de ha egyszer úgy hozza az élet, hogy nálam Wii-znél, akkor kérlek viseld el, hogy rajta van :)

A Slime draws near! Command?

(#1076) Weißturul válasza ldave (#1075) üzenetére


Weißturul
senior tag

Rendben :D

andrish: biztos a bugyitól lepattan a képernyőről :D

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1077) Sirandrish válasza Weißturul (#1076) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Vagy csak úgy beleékelődik hogy még kihúzni sem bírod :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1078) Weißturul válasza Sirandrish (#1077) üzenetére


Weißturul
senior tag

Akkor már nem tök mindegy? :D

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1079) Sirandrish válasza Weißturul (#1078) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem mert a Mote még túléli attól...de ha csak ugy tudod kivenni hogy beletöröd a tv-be az gáz :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1080) Sirandrish válasza Weißturul (#1078) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Amúgy Fire Temple hogy áll? :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1081) DarkGubi


DarkGubi
aktív tag

The Legend of Zelda: Skyward Sword teljes gamerip MP3-ban és FLAC-ben: [link]
Csak a játék végigvitele után érdemes végighallgatni!

Amúgy már én is nagyon várom a pénteket és az arany színű wiimote-om. :))
Szerk: És persze a játékot is várom!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#1082) ldave


ldave
félisten

Na én most el 4 napra, pénteken A játék fotójával jövök :)

A Slime draws near! Command?

(#1083) Sirandrish válasza ldave (#1082) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Jó munkát :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1084) Sirandrish válasza DarkGubi (#1081) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah...egyre többen vagyunk :)
Ezek szerint te a limitedet rendelted elő?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1085) DarkGubi válasza Sirandrish (#1084) üzenetére


DarkGubi
aktív tag

Igen, azt. Bár elég későn rendeltem elő, remélem lesz nekem is pénteken.
Volt szerencsém a kiszivárgott E3-as demóval játszani és azt kell mondjam, most még jobban várom.

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#1086) Sirandrish válasza DarkGubi (#1085) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mi a Zelda történeted?
Melyik résszel játszottál ezelőtt?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1087) DarkGubi válasza Sirandrish (#1086) üzenetére


DarkGubi
aktív tag

Én nagy Zelda fan vagyok, a legtöbb rész meg is van valamilyen formában (cd-i nem számít). Jelenleg 2 játék hiányzik. A Game Boy-os Link's Awakening (majd a 3DS eShopban megveszem), és a Spirit tracks (az öreg DS-em haldoklik, 3DS-re meg pénz hiány miatt kicsit tolódik).
Ami késik, nem múlik. Előbb-utóbb megveszem a hiányzókat.

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#1088) Sirandrish válasza DarkGubi (#1087) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah az szép :)
Én is gondolkodtam rajta hogy beszerzem mindet de előbb valami biztos anyagi forrást keresek.
A kenyér helyett azért nem Zeldát veszek :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1089) DarkGubi válasza Sirandrish (#1088) üzenetére


DarkGubi
aktív tag

Azért én sem egy nap alatt gyűjtöttem össze. Az Ocarina of Time például háromszor is megvan. Első példányom a Wind Waker mellé kaptam Master Quest-el. A másodikat a Mario Kart Double Dash mellé Majora's Maskkal és a 2 NES-es Zeldával. A harmadik meg a 3DS-es verzió. Eredetiben, N64-re egyik sincs meg. Az NES-es verziókat is a Mario Kart mellé kaptam, madj 3DS-re ingyen.

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#1090) Sirandrish válasza DarkGubi (#1089) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Akkor van CE-d.
AZ nekem is kéne az MM miatt :)
Vicces mert már 2 is volt nekem és most egy sincs..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1091) DarkGubi válasza Sirandrish (#1090) üzenetére


DarkGubi
aktív tag

Na annak is van története.
Még régen, a Petőfi csarnok bolhapiacán mászkáltunk az öcsémmel valami játékért. Végül az egyik árusnál a falon megláttuk a Mario Kart Double Dash-t. Nem használt, hanem új, fóliás volt, így megvettük. Csak otthon derült ki, hogy a Zelda csomag is mellé járt. Ez volt aztán a nagy meglepetés és egyben az első találkozásom a Majora's Mask játékkal, ami máig is a nagy kedvenc Zelda játékon.
SZERINTEM ez a legjobb Zelda jelenleg.

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#1092) Sirandrish válasza DarkGubi (#1091) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah..ilyen emberrel sem beszéltem még aki szerint az MM a legjobb Zelda.
Nálam az Ocarina mindent visz...aztán a TP jön :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1093) DarkGubi


DarkGubi
aktív tag

Egy kis finomság Youtube-ról:
[Feature] The Recording of The Legend of Zelda 25th Anniversary Special Orchestra CD

2. finomság Youtube-ról:
VIGYÁZAT! ENYHE SPOILER VESZÉLY! E3-AS DEMÓBÓL SZÁRMAZÓ VIDEÓ!
Legend of Zelda - Skyward Sword in FullHD (not upscaled)
Remélem a Wii U képes lesz a Wii játékok felskálázására fullhd-ra, mert egy ilyen látványt elfogadnék.

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#1094) Sirandrish válasza DarkGubi (#1093) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az első videó nagyon penge...imádom az ilyen kórusokat :)
A második videon nem néztem meg...ugyan nem holnap fogok WII-t venni de mindent akkor akarok először látni amikor előtte lesz :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1095) DarkGubi válasza Sirandrish (#1094) üzenetére


DarkGubi
aktív tag

Akkor elárulom, hogy PC-n emulátorral futtatta valaki a kiszivárgott E3-as demót és fullHD-ban játszott vele. Itt-ott egy kis belassulás van, de valami ESZMÉLETLENÜL néz ki akkora felbontásban. Olyan, mintha eleve FullHD-ra készítették volna a játékot.
Most, hogy belegondolok, lehet, én is teszek egy próbát. Ugyan az én PC-m nem olyan erős, mint aki a videót készítette, de egy próbát megér. (Még sosem futtattam Wii/GC játékot PC-n.)

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#1096) Sirandrish válasza DarkGubi (#1095) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ááá...emuval inkább nem játszom.
Mondjuk ha jól tudom a mote-t össze lehet kötni pc-vel :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1097) DarkGubi válasza Sirandrish (#1096) üzenetére


DarkGubi
aktív tag

Minden gond nélkül és elég sok mindenre is lehet használni. Én a főiskolán Multimédia órán ebből szereztem ötöst! :)
Bemutattam a Wiimote 1000+1 felhasználási módját.
Pl.:
Bemutattam ezeket élőben kiselőadásban:
Head Tracking for Desktop VR Displays using the WiiRemote
Low-Cost Multi-touch Whiteboard using the Wiimote
és még néhány apróságot.

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#1098) Sirandrish válasza DarkGubi (#1097) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Akkor te nagyon ügyes vagy:)
Amúgy jól tudom hogy csak egy BT kell hozzá?
Vagy kell valami figura?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1099) DarkGubi válasza Sirandrish (#1098) üzenetére


DarkGubi
aktív tag

Egy BT és egy BT driver (Bluesoleil, Widcomm bluetooth stack, Toshiba bluetooth stack), ugyanis az Windows alap drivere nem jó hozzá.
Én építettem legóbol egy sensor bar-t, igaz csak 2 infra led van benne és kisebb, mint az eredeti, de minden gond nélkül működik kis távolságból.
Néha gamepad-nak is használom a Wiimote-ot egyszerűbb játékokhoz vagy emulátorhoz. Van egy program, amivel PL. az SNES/GBA-s zeldákat lehet használni úgy, mint a Twilight Princessben (suhintasz a wiimote-tal = B gomb lenyomása). Egész más élmény így egy régi játékkal játszani. :)

[ Szerkesztve ]

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#1100) Sirandrish válasza DarkGubi (#1099) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Te akkor nem vagy gyenge.. :N
Legobol sensor bar?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.