Hirdetés

2024. szeptember 1., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 11:48:46

LOGOUT.hu

Minden játéknak van története. Azonban csak egyetlen egynek legendás... A legenda mindig visszatér!!! - The Legend of Zelda 1986 - Egy év amelyre minden Nintendo fan szíve összerezzen. Ebben az évben jelent meg The Legend of Zelda amely Mario mellett a Nintendo 2. legsikeresebb sorozata. Főhőse Link, egy Hylian, akinek minden részben akad problémája a gonosszal, de ő mindig győzedelmeskedik mindenki örömére. Eddig 17 Zelda játék jelent meg, de a sorozat nem szakad meg. A Twilight Princess az eddig verhetetlen Ocarina of Time nyomdokain haladva próbálta letaszítani ot a trónról a Világ Legjobb Játéka címért! A most megjelenő Skyward Sword is e célból készült...vajon sikerül neki? Beszéljünk erről! Beszéljünk arról miért tartjuk Linket az egyik legcoolabb játékkarakternek, hogy milyen nagyszerü elme Shigeru Miyamoto, mindenről beszéljünk, de egy biztos: A Zelda a Legjobb!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) Kvelstadt válasza Weißturul (#1200) üzenetére


Kvelstadt
veterán

én a helyedben wii-t vennék. van most rá új zelda meg még egy rakás másik.
az most a legolcsóbb konzol is ha meg mindet akarod amit írtál akkor érdemes így kezdeni.
ha valaki akkor én aztán szeretnék ps3-at. de az 5 gow-ból 2 már nem új és még ps2+két gow is majdnem annyi mint a kurva collectors kiadások. a psp-r részekből az egyikkel meg játszottam és rohadt rövid (vagy 5óra úgy hogy azért szétnéztem,bóklásztam) is volt meg nem is volt benne semmi extra se játéktéren meg storyba se sok említésre méltó. plusz ps3-al együtt amiket felsoroltál rá játékokat jó darabig szedheted összefele.
és itt a wii előnye a gép is olcsó és még ha zeldákat veszel is rá akkor is olcsóbban kijösz.
pl ha elég a wii-s TP zelda az olcsóbb mint a gc-s meg stb..
én biztos hogy sose alapozok arra ha gyüjtögetek osz majd kitalálom mert úgyis közbejön valami ami elviszi a pénzt ha akarom ha nem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1202) Sirandrish válasza Weißturul (#1200) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

PS3at vegyél...szerinted azon vannak a legjobb exkluzív címek úgy hogy nem kérdés..
no offesne..
De most már tényleg befejezheted ezt a kérdezgetést..
Legalább ezt a topicot ne offold tele a kérdéseiddel...leírtuk 15szor a véleményünket...most már próbáld meg te eldönteni hogy neked mi kell..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1203) Weißturul válasza Kvelstadt (#1201) üzenetére


Weißturul
senior tag

Nálam nincs mi vigye a pénzt :) Egyelőre amire szükségem van az megvan (lekopogom), az olyan luxuscikkekre, mint konzol ráérek gyűjteni.

Sirandrish: vettem, értettem! De amúgy nem állítottam, hogy arra van a legjobb exkluzív címek. Ha a másik topicban írtakra gondolsz az az Xbox vs PS címtárára vonatkozott. Wiire is nagyon sok exkluzív cím van, ezért is kell majd egy hónapon belül döntenem.

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1204) ldave


ldave
félisten

Mára ennyit, harmadik templomba még nem jutottam be, elég nagy ez a pálya itt előtte. Amúgy meg nem tudom a gamespot-os újságíró melyik játékkal játszott, de ezzel biztos nem, ha azt írta hogy nem tud megújulni a sorozat...

A Slime draws near! Command?

(#1205) Sirandrish válasza ldave (#1204) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Lehet szimplán pénzt várt a Nintendotol a tesztért.
Azért akár hogy is...minden Zelda más és más..nem tudom hogy mondhat ilyet.
ÉS az egymást követő részek is igencsak eltérnek...gondolok ott az OOT>MM-re vagy a WW-TP-re...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1206) Weißturul válasza ldave (#1204) üzenetére


Weißturul
senior tag

Szerintem az zavarja, hogy nincsen benne gépfegyverek és nem fröcsög a vér... vagy ki tudja. Ilyet állítani még én is hülyeségnek tartok, pedig nem is zeldáztam sokat.
Francba már. Be kéne fejezni az Ocarinát, de elakadtam megint a tűztemplomban :(

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1207) Sirandrish válasza Weißturul (#1206) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ha lőnél 1-2 képet szerintem páran szívesen segítenénk..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1208) Weißturul válasza Sirandrish (#1207) üzenetére


Weißturul
senior tag

Ha a bátyám méltóztatik felállni a gép elől akkor repül pár szkrínsát.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1209) Sirandrish válasza Weißturul (#1208) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Elöljáróban meséld el hogy eddig mit csináltál és jelenleg mit kéne csinálnod?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1210) Weißturul válasza Sirandrish (#1209) üzenetére


Weißturul
senior tag

Nyah:
Van egy terem. Cellában egy Goron, a nyitógomb meg valahol mögötte. A cella egy bazi nagy lépcsőzetes valamibe van beépítve, a tetején egy időzítős átjáró - meg kell ütni egy kristályt az aktiváláshoz, a kristály mellett pedig egy tolható tömb van, de nekem nem nagyon sikerült felmásznom rá. Ja, és volt még két tűzcsiga is.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1211) Sirandrish válasza Weißturul (#1210) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ha jól értelmezem akkor az még eléggé az eleje.
Ott amint beérsz a terembe bal kéz felől leütve a csigákat át tudsz ugrani a másik oldalra..onnan a nagy követ letolod, majd leugrasz aztán húzod a követ...betologatod a helyére..felmászol a rácson...aktiválod a kapcsolót ekkor mögötted kialszik a tűz és ott fel tudsz mászni...majd go tovább...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1212) Weißturul válasza Sirandrish (#1211) üzenetére


Weißturul
senior tag

:R, a letolás még ment, de úgy láttam, hogy egy vonalba lehet toligálni... na majd ha odakerülök többet tudok nyilatkozni. (mentségemre legyen, hogy a rácsot próbáltam csáklyázni :D)

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1213) Sirandrish válasza Weißturul (#1212) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Van ahol lehet amúgy csak nem ott.
Egyébként legközelebb figyelj oda...a kőnek ki van vájva a helye..szóval azt is lehet látni hogy meddig és merre kell tolni.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1214) Weißturul válasza Sirandrish (#1213) üzenetére


Weißturul
senior tag

Igenis :R

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1215) ldave


ldave
félisten

Na akkor Skyward Sword spoiler, csak az olvassa akit nem zavar :)

Ezt a skorpiót hogy lehet megütni amikor lemegy a föld alá, pajzzsal próbáltam védeni, de nem megy, dobtam neki bombákat össze-vissza, azzal se jött elő.

A Slime draws near! Command?

(#1216) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Spoiler
Azt a repülő, rakétalövő gömböt hogyan kell kiiktatni?

(#1215) ldave: Gondolom az már a boss. Nemsokára én is ott leszek, ha tudok majd segítek. :)

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1218) ldave válasza Ocarina (#1216) üzenetére


ldave
félisten

Nem tudom, én elfutottam mellettük :)

A Slime draws near! Command?

(#1219) ldave válasza ldave (#1215) üzenetére


ldave
félisten

Közben sikerült legyőzni :) tipikusan az utolsó ami eszembe jutott...

A Slime draws near! Command?

(#1220) Ocarina válasza ldave (#1218) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Sikerült: (fém)pajzsal kell visszaütni a őket. Sok rupee-t adnak. ;)

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1221) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Spoiler:

Rendesen megizzasztott ez tüskés valami. Hárfázás egész jó lett, rosszabra számítottam. :B

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1222) Ocarina


Ocarina
aktív tag

16 órája játszok, és szerintem kb a felénél járhatok. :C

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1223) xuldar válasza Ocarina (#1222) üzenetére


xuldar
őstag

Az egésznek? Azért ezt picit erős kijelentésnek találom így látatlanban is :D

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1224) Sirandrish válasza Ocarina (#1222) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát ha tényleg a felénél jársz akkor az elég rövidke :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1225) ldave válasza Ocarina (#1222) üzenetére


ldave
félisten

Én most 20 óránál járok, de elég sok időt eltöltöttem nézelődéssel, a tüskés izé után vagyok én is. Mára viszont ennyi, holnaptól meló, de azért 1-2 órát megpróbálok rászánni naponta.

A Slime draws near! Command?

(#1226) ldave válasza ldave (#1225) üzenetére


ldave
félisten

Na csak nem bírtam ki meg egy kis Játék nélkül :)
Első próba kész.

A Slime draws near! Command?

(#1227) Sirandrish válasza ldave (#1226) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

van egy javaslatom.
1 hét táppénz :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1228) xuldar válasza Sirandrish (#1227) üzenetére


xuldar
őstag

Vagy szabadság, ha még maradt. Nálunk pl. mindig ki kell venni a tárgyévben az összeset.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1229) Sirandrish válasza xuldar (#1228) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Volt melóhelyemen nekem is így volt..be is szoptam.
Első évbe hagytam év végére egy csomót aztán rinyáltak hogy így ugy ki kell venni...jó, kivettem.
Következő évbe (idén) meg direkt kivettem minden szabimat még szeptember előtt mert tudtam hogy leszámolok...igen ám csak azt meg nem tudtam hogy attól hogy véglegesítve vagyok és januárba megkapom az összes szabimat az attól még hónapokra le van bontva így augusztusba mikor eljöttem azokat a szabikat ami szeptember és utánna lettek volna gyönyörűen levonták így az utolsó hónapban alig kaptam pénzt...
köcsögök :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1230) ldave válasza Sirandrish (#1227) üzenetére


ldave
félisten

tudsz orvost aki kiír? :DD

A Slime draws near! Command?

(#1231) Sirandrish válasza ldave (#1230) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én kiírlak bazze:DD
Amúgy a hasmenés jól bevált dolog...nem nagyon tudnak vele mit kezdeni :)
Meg hát a "doktor úr, tegnap éjjel lázas voltam és még most sem érzem túl jól magam" duma is bejön.
Nem figyelted még meg (vagy még nem szimuláltál) ha semmi bajod nincs de bemész hogy fáj a torkom akkor az tuti hogy "egy kicsit tényleg piros" lesz :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1232) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Spoiler:

Hol találom azt a spirál cuccost? Ami kell a "szélturbinához". Mert amikor beszélek ott a fickóval a kamera a Faron Woods-hoz mutat, de ott nem találom. :B

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1233) Ocarina válasza Ocarina (#1232) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Megvan. Kihagytam egy lépést. :B

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1234) Ocarina válasza Ocarina (#1118) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Változás történt.
De még végig sem játszottam. :R

Skyward Sword
Ocarina of Time
Twilight Princess
:C

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1235) Sirandrish válasza Ocarina (#1234) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ennyire jó? :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1236) Kvelstadt válasza Ocarina (#1234) üzenetére


Kvelstadt
veterán

szólítsunk ezentúl skyward-nak? :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1237) Weißturul válasza Sirandrish (#1235) üzenetére


Weißturul
senior tag

Ezek szerint :) Játszanék vele én is :K
@_@ Vegyé Wii-t @_@

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1238) Sirandrish válasza Weißturul (#1237) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én már nem vagyok gyerek...vannak fontosabb dolgaim!
Ha nem kéne foglalkoznom semmivel már rég vettem volna, elhiheted...

toturi a 9 törött emlékből 7et bírok megcsinálni :))
A másik kettő picit felhúzott és mivel sajnálnám a joyt, így pihentetem :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1239) ldave


ldave
félisten

Spoiler:

Sárkányt begyógyítottam, nem volt egyszerű menet, aztán amikor azt hittem végre odaadja a cuccost, akkor meg beküld egy új dungeon-be, na itt adtam fel mára :)

Hát srácok, ez a játék egy csoda, már csak ezért simán megéri egy Wii. El se merem képzelni mi lett volna, ha ez mondjuk pár évvel korábban jön, azt hiszem teljesen más lenne a mai játékfelhozatal.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#1240) ldave


ldave
félisten

Ja, amúgy meg nem tartom magam egy béna játékosnak, de ez a tökcipelős mellékküldi azért kicsit kiakasztott, majdnem repült a kontroller a tv-nek,még jó hogy van rajta bugyi! :)

A Slime draws near! Command?

(#1241) Sirandrish válasza ldave (#1240) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mennyi idő van már benne neked?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1242) ldave válasza Sirandrish (#1241) üzenetére


ldave
félisten

Fejből nem tudom pontosan, úgy 25-26 óránál tartok, de ebből elég sok elment csak nézelődésre és mellékküldire, főszálra úgy 20 óra mehetett, de az alatt is bénáztam egy keveset :)

A Slime draws near! Command?

(#1243) Sirandrish válasza ldave (#1242) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Elsőre nem mehet perfekt :)
Ez jó hír...mert akkor 20+óra a főszál előszörre..sőt..lesz az még 30+ is szerintem :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1244) ldave válasza Sirandrish (#1243) üzenetére


ldave
félisten

30-35 órát mondanak első végigjátszásra, főszállal és pár melléküldivel. Ezek szerint kb. felénél lehetek, vagy kicsivel túl rajta.

A Slime draws near! Command?

(#1245) Sirandrish válasza ldave (#1244) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az kircsi mert akkor fullolva olyan 50 óra lehet vagy picit kevesebb.
EZ nekem nagyon jó hír :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1246) Weißturul válasza Sirandrish (#1245) üzenetére


Weißturul
senior tag

Hát azért ez ló**sz ahhoz képest amennyit én az Oblivionban töltöttem úgy, hogy hozzá se szagoltam a főküldihez és be sem csuktam egyetlen kaput sem :D És a JRPG-k többsége is hosszabb nála, de ez nem von le semmit az értékéből, sőt! Egy sztoriorientált akció-ügyességi játéknak (remélem jól határoltam be :D) ez több, mint jó :K

ldave: grafikailag milyen? Jó, lehet ez nem szempont egy Zeldánál, de azért kíváncsi vagyok, hogy milyen. Other M-hez képest? (ha játszottál vele)

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1247) ldave válasza Weißturul (#1246) üzenetére


ldave
félisten

Hát azért az Oblivion, Fallout 3 és társai ugye sandbox típusú open world játékok, nem teljesen egy kategória ezzel, főleg hogy ott a főszál megoldható 8-9 óra alatt is. jRPG-ben pedig otthon vagyok (lásd aláírásom és játékgyüjteményem), azért azok többsége is teljesíthető 30-35 óra alatt, persze lehet velük 100-at is eltölteni, ahogy én is tettem mondjuk a Final Fantasy 12 esetében (best game ever. ever. :) )

Grafikailag a célnak tökéletesen megfelel, ennél többet nem tud a Wii. Other M technikailag talán erősebb, de ennek olyan egyedi látványvilága van, hogy csak na, mindegy egyes újabb szoba újabb ámulatba ejt.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#1248) Weißturul válasza ldave (#1247) üzenetére


Weißturul
senior tag

Zsír :DD
Wii-re sajnos nem sok JRPG van :(

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1249) ldave válasza Weißturul (#1248) üzenetére


ldave
félisten

Sok nincs, de ott van a Xenoblade ami az FF12 óta a legjobb játék a jRPG kategóriában, és szinten Wii-re jön majd jövőre a Last Story, ami hasonlóan jónak ígérkezik.

A Slime draws near! Command?

(#1250) Sirandrish válasza Weißturul (#1246) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Jah..csak az Obliviont végig bírod tolni 4 óra alatt a Zeldát meg...jah NEM!
Ha így számoljuk akkor az Oblivion+Skyrim+Fallout3+New Vegas < Zelda!
Nem mellesleg azok sandbox játékok...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.