Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 11:48:46

LOGOUT.hu

Minden játéknak van története. Azonban csak egyetlen egynek legendás... A legenda mindig visszatér!!! - The Legend of Zelda 1986 - Egy év amelyre minden Nintendo fan szíve összerezzen. Ebben az évben jelent meg The Legend of Zelda amely Mario mellett a Nintendo 2. legsikeresebb sorozata. Főhőse Link, egy Hylian, akinek minden részben akad problémája a gonosszal, de ő mindig győzedelmeskedik mindenki örömére. Eddig 17 Zelda játék jelent meg, de a sorozat nem szakad meg. A Twilight Princess az eddig verhetetlen Ocarina of Time nyomdokain haladva próbálta letaszítani ot a trónról a Világ Legjobb Játéka címért! A most megjelenő Skyward Sword is e célból készült...vajon sikerül neki? Beszéljünk erről! Beszéljünk arról miért tartjuk Linket az egyik legcoolabb játékkarakternek, hogy milyen nagyszerü elme Shigeru Miyamoto, mindenről beszéljünk, de egy biztos: A Zelda a Legjobb!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Ocarina válasza Sn[4k3] (#1400) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Én itt a hardverapróról vettem, tavaly (vagy tavalyelőtt) 4000 Ft-ért mem.kártyával.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1402) Sn[4k3] válasza Ocarina (#1401) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

5000Ft máris kellemesebb ár :) Rá is írok az eladóra, hogy megvan-e még.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#1403) #24334592


#24334592
törölt tag

nahát , hogy a PH-n Zelda fanatikusok is vannak :C

nálam SNES - Link to the Past-tal kezdődött minden...Aztán Ocarina, na az aztán mindent vitt...Majoras Mask túl komplikáltnak tűnt, még emulátoron is ott hagytam:)

később vettem wii-t, de nem mertem megvenni a TP-t, nehogy csalódjak a Zelda érzésben :B ...Most a SS 25th anniversary-ra fenem a fogam.LÁtom a hozzászólásokból, h meg szabad venni:)

kérdés: mindenkinek megvannak az Ocarina-s zenék a gépén? ;]

(#1404) Kvelstadt válasza #24334592 (#1403) üzenetére


Kvelstadt
veterán

nem a gépen de valahol még megvannak meg az mm zenéi is meg a többi is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1405) misuti válasza #24334592 (#1403) üzenetére


misuti
tag

Jó játék nagyon,bár szerintem elég nehéz!Legalábbis aWW-hez képest!

(#1406) ldave válasza #24334592 (#1403) üzenetére


ldave
félisten

Nemhogy szabad, egyenesen kötelező :)

A Slime draws near! Command?

(#1407) #24334592 válasza Kvelstadt (#1404) üzenetére


#24334592
törölt tag

király :DDD

Dave: akkor elpasszolok pár megunt wii játékot, h meglegyen rá a cash, a limited box-ra gyúrok...csak 18-19k :Y

A kedvenc pólóm, mert ti értékelni fogjátok sztem :B

katt ide

ha még arany színű is lenne :U

[ Szerkesztve ]

(#1408) Kvelstadt válasza #24334592 (#1407) üzenetére


Kvelstadt
veterán

jól néz ki.

nekem ilyenem van meg ilyenem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1409) #24334592 válasza Kvelstadt (#1408) üzenetére


#24334592
törölt tag

a második az nagyon király! :R

(#1410) Kvelstadt válasza #24334592 (#1409) üzenetére


Kvelstadt
veterán

nekem az első jobban tetszik mert a kedvenc színem (zöld) plusz egyszerű letisztult minta.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1411) Sn[4k3]


Sn[4k3]
senior tag

Srácok, elmagyaráznátok nekem a hivatalos idővonalat, mert én durvára nem igazodok ki rajta :(

A legnagyobb gond természetesen az Ocarina of Time, nem nagyon vágom, hogy hogyan bomolhatott három ágra a sztori. A Hero Unsuccesfull rész talán érthető: elbultunk, Ganondorf győzött - gondolom én. Eddig oké, mert régebbi Zeldák jönnek utána. A nagyobb gond az Ocarina utániakkal, a Hero Succesful rész után vannak. Az Adult Erában felnőttként legyőztük Ganondorfot az Ocarina of Time-ban, utána jött a hős nélküli korszak, majd az özönvíz, stb. A Child Erát viszont már tényleg nem értem. Nem gyerekként győztük le Ganont, a Majora's Maskban, pedig ez a senkiházi Gerudo egy herceg, tehát fiatalabb, mint az Ocarinában, ekkor a Majorának előrébb kellene lennie és az OoT-nak meg se kellett volna történnie! Csak én érzek egy kis paradoxont az egészben? Kérlek magyarázzátok el nekem, hogy mi hogy van!

Nameg megvettem volna Debrecenből tegnap a Wind Wakert, de már elvitték :W Honlapon bezzeg kint maradt...

toturi: ha kézzel hímeznék egy terepzöld pólóra mondjuk fehérrel egy ilyen motívumot akkor vajon lenne majd gazdája? :)

A Skyward Sword, pedig nagyon tetszik nekem. Most voltam a hétvégén az egyik kolis barátomnál és megmutatta a játékot. Szerelem első látásra. Nameg milyen király lehet ott fent élni Skyloftban, lenne Loftwing madarunk, szállhatnánk szabadon meg minden! Tényleg, Skylofttal mi lett? A többi Zeldában tudtommal nincsen benne.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#1412) Ocarina válasza #24334592 (#1403) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Nekem zenei CD-m is van, amit az SS-hez kaptam. :))

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1413) Kvelstadt válasza Sn[4k3] (#1411) üzenetére


Kvelstadt
veterán

miért fehér mintával? miért nem aranysárga?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1414) Sn[4k3] válasza Kvelstadt (#1413) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Csak mondtam valamit, felőlem lehet hupilila is :)
De ezt az időrendes dolgot örülnék, hogyha elmagyaráznátok!

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#1415) Kvelstadt válasza Sn[4k3] (#1414) üzenetére


Kvelstadt
veterán

liláskékessárga? :)
annak én is örülnék. lóf..t se értek belőle onnan h szétválik 3 ágra. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1416) Sn[4k3] válasza Kvelstadt (#1415) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Libafoszöldesnarancssárgáspink? :)

Hagyd, én már a legelején lefagytam :D Érdekelne, hogy mi lett Skylofttal, eddig úgy veszem ki, hogy a Hylianok leköltöztek a földre.

[ Szerkesztve ]

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#1417) Kvelstadt válasza Sn[4k3] (#1416) üzenetére


Kvelstadt
veterán

nem lehet örökké a fellegekben járni :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1418) Sn[4k3] válasza Kvelstadt (#1417) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Pedig az volt a paradicsom... na mindegy, remélhetőleg a tavaszi szünet alstt beleáshatom magam, addig is beszerzek egy Wind Waker

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#1419) #24334592 válasza Ocarina (#1412) üzenetére


#24334592
törölt tag

én is olyan limited dobozra gyúrok amiben benne van, dacára, h ma már mindent le lehet tölteni...de vannak dolgok amik eredetiben kellenek, bármi áron :B

(#1420) Sn[4k3] válasza #24334592 (#1419) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Pontosítok: mindent le lehet tölteni, de mind eredetiben jobb ;)

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#1421) Sn[4k3]


Sn[4k3]
senior tag

A Soundtrackeket le lehet tölteni valahonnét? Tudtommal magáncélra szabad, remélem nem warez.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#1422) meoindil válasza Sn[4k3] (#1421) üzenetére


meoindil
aktív tag

Hogyne lenne az! Ettől még nyilván le lehet...

(#1423) Ocarina válasza #24334592 (#1419) üzenetére


Ocarina
aktív tag

A sima változathoz is adják a zenei CD-t. :K

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1424) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

itt egy ilyen kis szösszenet az idővonalról.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1425) Ocarina válasza Kvelstadt (#1424) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Nekem sem érthető teljesen. :(
De az a könyv nagyon kéne. Remélem angolul is elérhető lesz valamikor. :K

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1426) Ocarina


Ocarina
aktív tag

[link]
Várom mindkettőt szeretettel. Remélem nem kamu. :))

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1427) Sn[4k3] válasza Ocarina (#1426) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Ti is nézitek azt az oldalt? :) A legjobb Nintendós oldal szerintem. Van ott egy Nintendo történelem c. cikk, sok mindent nem is tudtam (az az Ultrahand érdekesnek néz ki).

Amúgy nem tudom, hogy jó lenne egyidejűleg két Zelda egy platformra. Az mondjuk zsír lenne, hogy az egyik "Hero Successful" ágból átmehetnénk a "Hero Unsuccesful" ágra.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#1428) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

én a link elbukik szálból egy részel sem játszottam. az hogy van hogy elbukik? végigviszed és nem győzöd le a végén a gonosz v mi a rossebb?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1429) Sirandrish válasza Kvelstadt (#1428) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Szerintem az csak a story vonal...
HA...ha nem győzne így menne és ennyi...szóval a lényeg hogy ha az Ocarinanak a végén van egy alternatív szál ami onnan kezdődik hogy te a végén nem nyomod le Ganont.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1430) xuldar válasza Sn[4k3] (#1427) üzenetére


xuldar
őstag

Volt ilyen is, az Oracle of Seasons és az Oracle of Ages egyszerre jelentek Gameboy Colorra. Ha az egyiket végigvitted, kaptál egy kódot, amit ha a másikba induláskor bevittél, máshogy alakult a sztori. Aztán annak a végén is kaptál egy kódot az elsőhöz.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1431) Ocarina válasza xuldar (#1430) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Ilyen megoldást el tudnék viselni. :P

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1432) ldave válasza xuldar (#1430) üzenetére


ldave
félisten

Jaja, és csak akkor jött elő Ganon, ha mindkét játékot végigvitted.
(Mai napig bánom, hogy eladtam a Gameboy Color-om... :( )

A Slime draws near! Command?

(#1433) Sn[4k3] válasza xuldar (#1430) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Na, ilyesmire gondoltam én is, ezt a két fentebb említett 3DS-es Zeldánál elviselném :) (nettó négy végigjátszás, nem rossz)

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#1434) Kvelstadt válasza ldave (#1432) üzenetére


Kvelstadt
veterán

6500ért láttam gameboy sp-t ami nem nagy ár főleg ha azt nézzük hogy zeldázni akarunk rajta.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1435) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Új taggal bővült a Zelda gyűjteményem. Ma vettem meg a Phantom Hourglass-t. Egyszer már kijátszottam, de az régen volt. :))

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1436) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

ez szerintem kúrvajó! :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1437) #24334592 válasza Kvelstadt (#1436) üzenetére


#24334592
törölt tag

nagyon állat :DD

meg is osztottam fb-n...

(#1438) #24334592 válasza Kvelstadt (#1436) üzenetére


#24334592
törölt tag

erre gondoltál sztem, mert amit megosztassz, az a werkfilm,d e az is állat :DDD

(#1439) Kvelstadt válasza #24334592 (#1438) üzenetére


Kvelstadt
veterán

derossz. igen azt akartam kilinkelni amit te dobtál. én is FB-n kaptam. ott volt a videó linkje rányomtam kimásoltam osz azt hittem jó lesz.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1440) #24334592 válasza Kvelstadt (#1439) üzenetére


#24334592
törölt tag

szerintem elsőnek a werkfilmmel érdemes kezdeni :D hihetetlen vicces!Utána a rap-klip már csak hab a tortán...

(#1442) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1443) ldave válasza Kvelstadt (#1442) üzenetére


ldave
félisten

Na mizu? :) Kár hogy Wii U-ra nem jön Zelda egyhamar :(

A Slime draws near! Command?

(#1444) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Pinnyuspunnyos..
Senki sem tolja?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1445) ldave válasza Sirandrish (#1444) üzenetére


ldave
félisten

Napokban készülök beruházni egy 3DS-re, lehet megveszem az Ocarina 3D-t hozzá, akkor lesz újra Zelda.

A Slime draws near! Command?

(#1446) Kvelstadt válasza Kvelstadt (#1442) üzenetére


Kvelstadt
veterán

semmi csak van egy képem amit ha szerkeszteni próbálok befeketíti a hátterét a paint és kipróbáltam hogy feltöltöm ide hogy itt is feketére vált e a fehér háttér de itt jó volt szal nem vágom..

aztán szerkesztettem át a hsz-t pontra.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1447) Sirandrish válasza ldave (#1445) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én aztat már láttam hála egy hölgy forumtársnak...nagyon penge a cuccos :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1448) ldave válasza Sirandrish (#1447) üzenetére


ldave
félisten

Hehe, Zeldával jól lehet csajozni, elég csak fácsén megnézni a "Zelda fan of the week" képeket :)

A Slime draws near! Command?

(#1449) Sirandrish válasza ldave (#1448) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Háát...ez eddig még nem jutott eszembe.. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1450) Ocarina válasza ldave (#1445) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Szerintem várj augusztusig. 3DS XL
Amúgy én nemrég megváltam az enyémtől. Csak porosodott hónapok óta. :( Talán jövőre, vagy miután jött rá új Zelda beszerzek egy XL-t.

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.