Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 11:48:46

LOGOUT.hu

Minden játéknak van története. Azonban csak egyetlen egynek legendás... A legenda mindig visszatér!!! - The Legend of Zelda 1986 - Egy év amelyre minden Nintendo fan szíve összerezzen. Ebben az évben jelent meg The Legend of Zelda amely Mario mellett a Nintendo 2. legsikeresebb sorozata. Főhőse Link, egy Hylian, akinek minden részben akad problémája a gonosszal, de ő mindig győzedelmeskedik mindenki örömére. Eddig 17 Zelda játék jelent meg, de a sorozat nem szakad meg. A Twilight Princess az eddig verhetetlen Ocarina of Time nyomdokain haladva próbálta letaszítani ot a trónról a Világ Legjobb Játéka címért! A most megjelenő Skyward Sword is e célból készült...vajon sikerül neki? Beszéljünk erről! Beszéljünk arról miért tartjuk Linket az egyik legcoolabb játékkarakternek, hogy milyen nagyszerü elme Shigeru Miyamoto, mindenről beszéljünk, de egy biztos: A Zelda a Legjobb!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Sirandrish válasza rumos14 (#100) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

vagy csak nem találtad a tóvábbvezető utat :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#102) Birsinator válasza Sirandrish (#101) üzenetére


Birsinator
tag

Van az úgy... Pedig ott van a megoldás és a továbbvezető út mindig (esetleg egy végigjátszás segít ;] ). Esetleg ha emu-n játszottál, akkor hiányzott 1-2 textúra, és ezt értékelted bug-nak(én belefutottam ilyenbe), de friss pulgin-ekkel nincs gond, kirajzol mindent szépen.

A gombázás olyan mint a vallás, vannak hivők és hitetlenek, én hívő vagyok! (valaki szerint egyszerűen bolond :t)

(#103) rumos14 válasza Sirandrish (#101) üzenetére


rumos14
nagyúr

namivel lassan 8 éve volt ez, csak halvány emlékeim vannak, vmi olyasmi, hogy már nagyon a vége felé megyek lefelé ilyen szerpentinszerű úton, mögöttem a princess, oszt eccercsak ő vmi rácsos kapu mögött beragad, és semmi nem történik.
amúgy a savegame vhol még megvan. az emu amivel toltam, még csak glide (emlékszik vki erre) videókártyákon ment = 3dfx voodoo cuccosok, az én nVidia TNT-mhez glide emulátor is kellett. az újabb emulátoroknál ez már nem kell ugye?

[ Szerkesztve ]

(#104) Birsinator válasza rumos14 (#103) üzenetére


Birsinator
tag

Persze hogy nem kell Glide emulátor, sőt már dx9 utasítás készletet használó plugiek vannak, tehát szép és gyors. És naná hogy emléxem! 2 évig nyomtam 4 megás 3DFX VooDoo1 3d kiegészítő kártyával (hogy hasított a NFS2-SE, és a GL-Quake). Sőt egy vén csotrogány muzeális gépben egy Creative Voodoo2 12 megás kiegészítő kártya dobog a HalfLife-CounterStrike 1.5 és a Quake 3 valamint az Unreal Tournament alatt(meg is szenved vele, de már nem is használjuk mostanság játékra).

A gombázás olyan mint a vallás, vannak hivők és hitetlenek, én hívő vagyok! (valaki szerint egyszerűen bolond :t)

(#105) Sirandrish válasza Birsinator (#102) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

jahjah...mikór elsőnek nyómtam a rászeket énis elakadtam sók helyen..valahól 2 perc alatt tóbábjutóttam de valahól egy hétig szóbróztam:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#106) Sirandrish válasza rumos14 (#103) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

ótt elvileg 2-3 csóntinak kéne jönnie és ha őket levered akkór kiszabadul Zelda:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107) Birsinator válasza Sirandrish (#106) üzenetére


Birsinator
tag

próbálj meg kicsit helyesn írni, mert marhára zavarja a szememet a sok óóó, meg hasonlovak. (ugye a ló-nak a többes száma nem lók hanem lovak, szóval nem hasonlók, hanem hasonlovak ;))

A gombázás olyan mint a vallás, vannak hivők és hitetlenek, én hívő vagyok! (valaki szerint egyszerűen bolond :t)

(#108) Sirandrish válasza Birsinator (#107) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

mostmár tudok helyesen írni csak eddig nem volt rövid o-m:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#109) Birsinator


Birsinator
tag

Elhalálozott a topic... bühühü...

A gombázás olyan mint a vallás, vannak hivők és hitetlenek, én hívő vagyok! (valaki szerint egyszerűen bolond :t)

(#110) Sirandrish válasza Birsinator (#109) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

én szivesen beszélgetnék de sajna nincs kivel..:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#111) Birsinator válasza Sirandrish (#110) üzenetére


Birsinator
tag

És volt már időd kipróbálni a nagyfelbontású textúrákat?

A gombázás olyan mint a vallás, vannak hivők és hitetlenek, én hívő vagyok! (valaki szerint egyszerűen bolond :t)

(#112) Sirandrish válasza Birsinator (#111) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

nem...most nagyon rááltam a cod4-re online...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#113) kisbodzsár


kisbodzsár
csendes tag

csá . jo kis topic :) nekem nagyon bejott a zelda..nintendo 64 en toltam ki a majorka mask-t meg a legend of zeldát..és mondthatom hogy nagyon jo kis története van. most csak azért fogok venni egy wii-t hogy kijátszam a twining princest xd.asszem vagy 3 éve jáccottam ki mind a 2-t kb fél évig játszottam a legend of zeldával egyfolytába mig kijátszottam(végiglyátszás nélkül) xd. valólyában a történetete és a játék hosszusága fogott meg benne.ja a wind wakerrel is játszottam már az eggyik spanomnál: hát az nekem annyira nem jott be.jok ezek az uj karakter rajzolások de nem nagyon jott be.na csak ennyit akartam mondani.továbbra is ZELDA 4EVER yeeeeeeeeeh ;] :C ;) :) :)) :D :DD :DDD

(#114) Sirandrish válasza kisbodzsár (#113) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

wiin a Twilight Princessre gondolsz szerintem:)

Sima legend of Zelda meg NES-en van..64en az Ocarina of Time és Majora:)

De végülis nem is ez a lényeg hanem hogy vannak még emberek akik tudják értékelni a tartalmas gamekat amik nem feltétlenül az eszetlen gyilkolásról szól:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#115) Birsinator válasza Sirandrish (#114) üzenetére


Birsinator
tag

Mééé a Zelda nem arról szólt? :P Nem folyton ugrabugra meg gyilkolászás, néha zenélés?... ;]

A gombázás olyan mint a vallás, vannak hivők és hitetlenek, én hívő vagyok! (valaki szerint egyszerűen bolond :t)

(#116) Sirandrish válasza Birsinator (#115) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

azért nem egy gyilok játék...rengeteg logika van benne(feladatok személyében)...hatalmas világtérkép..fejlődési lehetőséget...gyüjtögetési lehetőségek..

Persze az ellen el kell pusztitani de és Dara meg gyilkolászós game alatt az FPS lövöldéket értem amik mostanság nagyon elterjedtek..és örülök hogy néhányan amaelett ilyen klassziklus gamekkel is tolják/tolták:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#117) Birsinator válasza Sirandrish (#116) üzenetére


Birsinator
tag

Tényleg? :P
Pedig én azt hittem, hogy a Quake 3 Arena logikai feladványai az Unreal Tournament 3 érdekfeszítő története mellett a Zelda csak a hetelésről szól... :DD

A gombázás olyan mint a vallás, vannak hivők és hitetlenek, én hívő vagyok! (valaki szerint egyszerűen bolond :t)

(#118) Sirandrish válasza Birsinator (#117) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

jó ez igaz csak picit elferditem a valóságot a Zelda javára:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#119) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

ez a topic nem lehet ennyire lent:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#120) Spike 1983


Spike 1983
csendes tag

:R Nagy UP a topic-nak :R

A valaha készült legtökéletesebb, legszívmelengetőbb és legártatlanabb játék, pont! Egy olyan Műalkotás, amelyet mindenkinek látnia kell, kortól-nemtől függetlenül, szvsz :K

A mai napig megvan még a N64-em, és hozzá a Zelda! Egyszerűen nem volt szívem eladni, ezért a játékért! Lehet, hogy ezt nehéz elhinni, de megérteni csak akkor fogjátok, ha megérinti a szíveteket!

Itt egy link, hogy miért is a legjobb játék:[link]-IGN

De a legmérvadóbb ez az oldal, mivel itt átlagot vonnak több neves játékos oldal véleméynéből: [link] No Comment :R
9.9/10-es átlag!! Ezt überelje bármilyen eddig megjelent vagy megjelenő játék!

Sok szerencsét a topic-hoz:) Öröm volt konstatálnom, hogy ilyen is létezik ;)

[ Szerkesztve ]

"I am the God of War!"

(#121) Angel357


Angel357
csendes tag

Bocsánat hogy beleszólok, de az érdekelne, hogy az Ocarina of time- ban hogy tud tovább úszni a link, hogy ne csak 3 másodpercig bírja?

Valaki megírná nekem mert én sehogy sem jövök rá.... :W
Előre is köszi :R :DD

(#122) Sirandrish válasza Angel357 (#121) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

huu ezer éve volt már de aranypikkely kell hozzá...azthiszem Pecázással lehet megszerezni...ha az az estütöt adta amivel 3 secig tudsz a vizalatt maradni akkor a Zoraknal kapod meg mégpedig ha a minijátékot teljesited amikor le kell ugrani a vizbe..

ahogy most így belegondolog tuti ez adja mivel ha ez adná az ezüstöt akkor nemtudnál lemerrülni se...tehát a Zora adja:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#123) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Hali! Nincs véletlenül valakinek felesleges eladó zelda játéka GB-ra vagy GBC-ra?

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#124) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Nah ujra nekiáltam az OOT-nek.GC-n:)

Van valaki aki játszott/játszik bármelyik résszel?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#125) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

tudom hogy senkit nem érdekel de attól még leírom:)

Zelda - OOT
20Szív/100Skull/all item stb:)

Szóval 100%ra pörgetve:)

és most jön a Wind Waker:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#126) PHM válasza Sirandrish (#125) üzenetére


PHM
addikt

Jó szórakozást, és gratula! :R
Bár megvan a Majora's mask, jómagam leragadtam a 2D-s epizódoknál.
Nemrég épp a Minish cap-ot vettem elő nosztalgiázni kicsit.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#127) rumkola válasza Sirandrish (#124) üzenetére


rumkola
veterán

Most kezdek neki a Wii-s Twilightnek. A GC-st imádtam, itt remélek valami pluszt a kontroller miatt...
:)

(#128) wilddog


wilddog
tag

Ez a játék jónak tűnik :)
Nintendo Ds-re is megjele nik/ent? vagy Psp-re vagy X360 -ra?

(#129) rumkola válasza wilddog (#128) üzenetére


rumkola
veterán

DS-re és GBA-ra

(#130) rumkola válasza rumkola (#127) üzenetére


rumkola
veterán

Fura, meg van tükrözve az egész térkép, tökre bolyongtam az elején, nehéz volt megszokni. :B

(#131) Sirandrish válasza PHM (#126) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Megvan a WW is 100%-ra..hát a Galéri fullolás nem volt semmi..mindent le kell kapni..de a végén a Link&Hajó szobor miatt megérte:)

Rumkola: én GC-n nyomtam végig azt is...WII-n is belekezdtem de azt nem nyomtam végig me eladtam a WII-t...nagy mozgásbizbaszt ne várj...csapkodsz akkor ő is csapkod de nem ugy ahogy te..szoval a kombok előre bevannak progizva..

jah igen mert amugy Link balkezes de a WII-n jobbkezes..ezért van tükrözés:)

amugy a GC verzio nincs már meg?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#132) Sirandrish válasza wilddog (#128) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

a Játék Only nintendo szoval psp-re és boxra nincs...DS-re is és GBA-ra is van már Zelda..első hsz-ben le is van irva plussz kis leirást is találsz róluk:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#133) rumkola válasza Sirandrish (#131) üzenetére


rumkola
veterán

GC-s már nincs meg. Nekem bejön az irányítás, de furcsa mert elsőre nehezebb mint a kontrollerrel volt. GC-n nem fejeztem be, de most be fogom. :)
Balkezes dolog fel sem tűnt. :))))

[ Szerkesztve ]

(#134) Sirandrish válasza rumkola (#133) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

csupán majdnem 20játékon keresztül volt balkezes:))

a WII-sbe is csak azért lett jobbkezes mert ugye a Mote-t mindenki job kézbe fogja és milyen lenne már hogy míg te jobb kézzel csápolsz addig link Balkézzel:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#135) bloonon


bloonon
csendes tag

nem tudja valaki hogy lehet menteni a wiiware-es majoras maskban? a játék nagyon jó csak így elég nehéz hogy menteni nemtudok :O

A tapsikolós, pattogó guruló... smile-k nem fáradnak el? :) De most tényleg!

(#136) bloonon válasza bloonon (#135) üzenetére


bloonon
csendes tag

:B bocsi nem wiiware hanem virtual console :B

A tapsikolós, pattogó guruló... smile-k nem fáradnak el? :) De most tényleg!

(#137) 9766267


9766267
csendes tag

Hello!
Grat a topichoz, örülök hogy van rajtam kívül zelda rajonó. Imádom a zelda játékokat! Eddig csak 3 van meg majoras mask (virtual consolos) phantom hourglass és a twilight princess , de szeretném összegyűjteni az összes részt.Nem tudna esetleg valaki olyan boltot ahol lehet kapni wind wakert , mert nagyon játszanék már vele?Már a P.H.-t és a T.P.-t 3-szor kijátszottam mert nem lehet megunni őket :) .
bloonon: sajnos én se tudok menteni a majoras maskban :( :O

Itt 1 kép a triforce-ról:

[ Szerkesztve ]

(#138) Kvelstadt válasza Sirandrish (#134) üzenetére


Kvelstadt
veterán

a brét rá mertem volna rakni hogy van rendes zelda topik ph-n és hogy te vagy az elkövetője :D egyébként jól tetted. had lásson a nép olyat is ami nincs a szeme előtt :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#139) ldave válasza Kvelstadt (#138) üzenetére


ldave
félisten

Hm, ezt én se láttam még eddig :)

Skyward Sword viszont megrendelve, szerencsére pénteken jön, így elég volt 1 nap szabit kérni rá :)

A Slime draws near! Command?

(#140) Kvelstadt válasza ldave (#139) üzenetére


Kvelstadt
veterán

zeldához egy nap szabi? de akkor menj le az orvoshoz is. bár azt fogja mondani úgy is hogy az egyetlen gyógymód ha pihensz(zeldázol) és ha kipihented(végijátszottad) mehetsz dolgozni.. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#141) Sirandrish válasza Kvelstadt (#138) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát izé :)
Sajnos nincs nagy forgalma de azért jó volt látni hogy nem teljesen ismeretlen a Legenda :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#142) Sirandrish válasza ldave (#139) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Pénteken megjelenik??
Irány a az MM kell egy WII :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#143) ldave válasza Sirandrish (#142) üzenetére


ldave
félisten

Még 3 hét (nov. 18.), annyira nem kell sietni, bár addig lehet gyakorolni TP-vel :)

A Slime draws near! Command?

(#144) Sirandrish válasza ldave (#143) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Jaaah hogy majd akkor pénteken :)
Nah csak azért mert nekem is November 20.a körüli dátum rémlett:)
Most hogy így mondod..lehet neki is ülök a TP-nek...megint :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#145) Kvelstadt válasza Sirandrish (#144) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ideje lenne már. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#146) Sirandrish válasza Kvelstadt (#145) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát már vagy 3 hónapja hozzá se nyúltam :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#147) Kvelstadt válasza Sirandrish (#146) üzenetére


Kvelstadt
veterán

pedig váer az 50 szintes hely hogy megmutasd neki mekkora zeldás vagy :)
nem nehéz amúgy csak úgy érdemes odamenni hogy mindenből megvan a max.
amúgy egy két szopó szint van ahol jól be tudnak sebezni de a nagy részét leugrás előtt meg lehet oldani. a végén meg a 3 lovag akár egymásról is leveri a páncélok egy részét ami jó.
persze akkor nem ha egy nél több is már full csupasz és gyorsan tud mozogni. én úgy jártam. de úgy is kevesek voltak:)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#148) Sirandrish válasza Kvelstadt (#147) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Csak a jeges geciktől félek..a többi nem jelent gondot :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#149) Kvelstadt válasza Sirandrish (#148) üzenetére


Kvelstadt
veterán

én is attól fostam. de könnyebb mint gondoltam. a dárdásokat csákjával széttörtem a nagy dög fujókáktól meg távol lehet maradni.
van egy olyan ahol a jegesek mellett rádtapadnak twiligt patkányok és ugye át kell változni hogy lerázd őket. na ott feltétel volt a harc melett a fojamatos egyenletes k.rvaanyázás :D
de nézd azt h ha én megcsináltam akkor neked sincs mitől tartani.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#150) Sirandrish válasza Kvelstadt (#149) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem félek én tőle..30+ floort megcsináltam elsőre és még messze nem volt fullos a kari..szóval pikkpakk :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.