Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 11:48:46

LOGOUT.hu

Minden játéknak van története. Azonban csak egyetlen egynek legendás... A legenda mindig visszatér!!! - The Legend of Zelda 1986 - Egy év amelyre minden Nintendo fan szíve összerezzen. Ebben az évben jelent meg The Legend of Zelda amely Mario mellett a Nintendo 2. legsikeresebb sorozata. Főhőse Link, egy Hylian, akinek minden részben akad problémája a gonosszal, de ő mindig győzedelmeskedik mindenki örömére. Eddig 17 Zelda játék jelent meg, de a sorozat nem szakad meg. A Twilight Princess az eddig verhetetlen Ocarina of Time nyomdokain haladva próbálta letaszítani ot a trónról a Világ Legjobb Játéka címért! A most megjelenő Skyward Sword is e célból készült...vajon sikerül neki? Beszéljünk erről! Beszéljünk arról miért tartjuk Linket az egyik legcoolabb játékkarakternek, hogy milyen nagyszerü elme Shigeru Miyamoto, mindenről beszéljünk, de egy biztos: A Zelda a Legjobb!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Neró


Neró
őstag

Na még egy Zeldás. :C Great. :C

| www.diablohungary.hu

(#52) Sirandrish válasza Peat;) (#48) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

huu igen emlékszem de azt csak azthiszem tavasszal lehetett megfogni és egyfajta csalival:)
Nekem megvolt...
meg ha már a pecás résznél járunk azis megkkora flash hogy van a tiltott csali és ha a csajt magaddal viszed nem használhatod mert rádszól..nagyon össze van rakva:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#53) Sirandrish válasza Neró (#51) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

alakulnak a dolgok:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#54) Birsinator válasza Sirandrish (#50) üzenetére


Birsinator
tag

Azért van bennük közös, mert mind a kettő rpg is és platform is.(A zelda inkább platform, a FF inkább rpg), de mind a kettő kaland. Kell keresgélni eldugott cuccokat, logikai feladványokat kell megoldani, néhol üldözni kell, néhol menekülni. Más más stílus, de valamilyen szinten rokonok, habár a harcrendszerük teljesen más! És mind a kettő iszonyatosan hangulatos sztorival és világgal rendelkezik (bár a FF mindig más-más világban játszódik, de hangulata mindig van).

A gombázás olyan mint a vallás, vannak hivők és hitetlenek, én hívő vagyok! (valaki szerint egyszerűen bolond :t)

(#55) Neró válasza Birsinator (#54) üzenetére


Neró
őstag

Te mióta nyomod?

| www.diablohungary.hu

(#56) Sirandrish válasza Birsinator (#54) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

jó közös vonásai vannak én nem azt mondtam csak azt hogy nem emlitem egy lapon mert ugye más stilus:)
De mindegy..a téma Zelda..lehet dumálni róla:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57) Neró


Neró
őstag

:DDD [link] :DDD
Nem ismerős Andris?

| www.diablohungary.hu

(#58) Sirandrish válasza Neró (#57) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

de..egy kis pöcörő majmolt éppen:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59) Birsinator válasza Neró (#55) üzenetére


Birsinator
tag

Hát Zelda korszakom amolyan 3 éve volt igazán fényében. A hasonló tipúsu játékokkal még 1995-ben ismerkedtem meg Sega GameGear színes hordozható (8 elemet zabáló) konzolon. A játék az AxeBattler című félig rpg félig akció/kaland volt, amely leginkább a legelső Zeldára hasonlított a GoldenAxe-hoz hasonló világban. Aztán volt egy zúzós pár évem mikor rákattantam a stratégiákra és FPS-ekre (WarCraft 1-2, StarCraft, Age of Empires II, Duke Nukem 3D, Unreal, UT, Quake3, UT2003/2004, HalfLife, CS, Return To Castle Wolfenstein, CoD) akkor hanyagoltam minden más játékot, és kb 4 éve, amikor felfedeztem az emulátorok csodálatos világát, akkor jöttek elő a régi idők játékai, és a saját tulajdonban soha sem volt konzolok emulálása és játékainak nyomatása. Így akadtam rá kb 3 éve az Ocarina of Time-ra és rabul ejtett. Miután végigtoltam (néha néha, sőtt gonosz módon egyre többször belelesve a végigjátszásba), rádöbbentem hogy valami hiányzik, űr tátong a lelkem mélyén, hiányzott a "Zelda" és az édes dallamok, ekkor kezdem el a többi Zelda játékkal ismerkedni, de az Ocarinát egyik sem tudta még überelni. Éppen ezért fogalmazódott meg bennem, hogy valamikor ha majd nem másra kell a pénz, akkor veszek egy Wii-t és irány a Hyrule kastély és célozni a csúzlival a Wiimote-al (és jól betörni azt a szép rózsaablakot a torony tetjén), no meg rácuppanni a netre és onnan leszedni a Zelda játékokat Wii-re, mert ha jól tudom, az az összes előzö Nintendo konzol cuccait képes lejátszani!

A gombázás olyan mint a vallás, vannak hivők és hitetlenek, én hívő vagyok! (valaki szerint egyszerűen bolond :t)

(#60) Neró válasza Birsinator (#59) üzenetére


Neró
őstag

Szép.:R Tehát 1995 óta ismered a Zeldát.De akkor megszerethetted mert 4 év után
megint elkezdeni,fojtatni egy játékot szép dolog... ;)

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#61) Birsinator válasza Neró (#60) üzenetére


Birsinator
tag

Akkor félreértettél :P A hasonló típusú játékokat ismerem 95 óta. A Zeldát olyan 2002 körül fedeztem fel.
Egyébként néha előfordul velem, hogy régi játékokat pár év kihagyás után nyomok végig, mert azoknál a játékoknál amelyek lekötnek egy időre általában a save-et el szoktam menteni, és előfordul, hogy felrakom visszarakom a savestate-et és végigtolom. Bár az is igaz, hogy ez ritkán fordul elő.
A Majora-s Mask-ot pl félbehagytam és nem is raktam el a mentést, de lehet, hogy megint előveszem.
Azzal játszadozok gondolatban, hogy a mostani gépemmel hátha fog menni egy majdani jó GameCube emulátor, és akkor tudok játszani újabb Zeldákkal is.
(Bár most a DreamCast emulálásba vagyok belebolondulva)

A gombázás olyan mint a vallás, vannak hivők és hitetlenek, én hívő vagyok! (valaki szerint egyszerűen bolond :t)

(#62) Neró válasza Birsinator (#61) üzenetére


Neró
őstag

Értem most már világos.Őszintén kicsit hosszú volt a szöveg és lusta voltam végigolvasni. :P
Sorry. :D

| www.diablohungary.hu

(#63) Sirandrish válasza Birsinator (#59) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

ez nemegészen így müködik...nem minden játék szerezhető be WII-re...viszi a régebbi N-es gamekat de csak azt tudod leszedni ami kaphato:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#64) Birsinator válasza Sirandrish (#63) üzenetére


Birsinator
tag

Remélem Mario-k és Zelda-k, és még egy két nagy név kaphatóak... (talán mem kártyán vagy usb-n lehet rá rakni mondjuk nes, snes, n64 romokat)

A gombázás olyan mint a vallás, vannak hivők és hitetlenek, én hívő vagyok! (valaki szerint egyszerűen bolond :t)

(#65) Sirandrish válasza Birsinator (#64) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

WII-n keresztül lehet őket leszedni pontokért cserébe...NES game 500pont N64 game 700pnt meg ilyesmi...nem pont ennyik de így müködik..2000pontos karit meg venni tudsz...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#66) Birsinator válasza Sirandrish (#65) üzenetére


Birsinator
tag

Jól hangzik ez is... A kérdés már csak az, hogy pontokat csak vásárolni lehet -e, vagy mondjuk egy játék végignyomásáért és mondjuk toplistás eredményért jár -e pont?
No de ez nem wii topic, hanem Zelda topic, így térjünk is rá vissza:
A felvetésem pedig az lenne, hogy tudtok -e olyan módszert, amivel mondjuk le tudnánk magyarítani a N64-es vagy bármelyik másik Zelda játékokat. Amit tudok, hogy PC-n N64 emulátorral az eredeti textúrákat le tudtam cserélni "hi-res" textúrákra az Ocarina of Time-ban, ami által még az 1024*768-as felbontásban is tűéles volt a textúrák minátzata, és ez által még élvezetesebb volt vele játszani, hasonló képpen szerintem a szöveget is le lehet cserélni, és az milyen komoly lenne ha teljesen magyarítani tudnánk a játékot(játékokat).

A másik ami érdekel, hogy ha jól tudom kéeszült egy Zelda PC-s játék valami rajnogó csapat berkein belül, ami az első eredeti Zelda játékot hivatott mai technikai kivitelezéssel megvalósítani (mp3 zenék az eredeti melódiák alapján, full 3d-s környezet, joypad, egér, billentyű használat), de ezt a projektet megfúrták, mivel nagyban készült a Wii és az új 3d-s gyönyörű Zelda. Erről ti mit tudtok, és hogy létezik -e ennek valami netre kiszivárgott kipróbálható változata?

Sayonara!

A gombázás olyan mint a vallás, vannak hivők és hitetlenek, én hívő vagyok! (valaki szerint egyszerűen bolond :t)

(#67) orkester


orkester
senior tag

Végre ma tudom folytatni a Zeldát(ha el nem alszom, elsősorban este játszom)...Párom itt volt hétvégén, aztán ilyen téren a Wii Play meg a Mario Party 8 elvette az erőmet.:)

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#68) Sirandrish válasza Birsinator (#66) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

pontokat csak venni lehet tudtmmal

Amugy azt is tudd hogy ésmit kell csinálni hogy kicseréld a texturákat?
Nagyon érdekelne 1024*768on hogy milyen is a game...persze játszani billen ugyse tudnék vele de azért érdekelne:)

Erről a rajongói váltzatról meg még csak nemis hallottam

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69) Sirandrish válasza orkester (#67) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

az MP8-ban hány minigame van amugy?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#70) Birsinator válasza Sirandrish (#68) üzenetére


Birsinator
tag

Több "hi-res texture mod" is van a neten és nem csak az Ocarina-hoz, hanem egy rakat másik N64-es játékhoz, körbenézek, hogy mos éppen melyik a legjobb, természetesen majd le is írom, hogy miként kell cserélni.

A gombázás olyan mint a vallás, vannak hivők és hitetlenek, én hívő vagyok! (valaki szerint egyszerűen bolond :t)

(#71) Birsinator válasza Birsinator (#70) üzenetére


Birsinator
tag

Van egy ígéretes, de ezen még csak most kezdtek el dolgozni, linkelek pár képet:
[1]
[2]
Bár az is igaz, hogy itt ha jól látom, akkor az eredeti textúrákat cserélik le valami újra. Van ahol újrarajzolták az eredetit csak nagyobb felbontásban.

[ Szerkesztve ]

A gombázás olyan mint a vallás, vannak hivők és hitetlenek, én hívő vagyok! (valaki szerint egyszerűen bolond :t)

(#72) sodzsu


sodzsu
csendes tag

esetleg van valaki aki végignyomta a Minis cap-et? mer jól jönne egy kis vagyis lehet sok segitség is mer én ugy elekadtam még a nyáron h azóta is ott járok.

(#73) orkester válasza Sirandrish (#69) üzenetére


orkester
senior tag

Nem tudom, mert ahogy néztem nem lehet sehol megnézni. De egy német oldalon azt írják több, mint 60(ha jól fordítom - németül nem nagyon tudok).

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#74) Sirandrish válasza Birsinator (#71) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Fuu nagyn állat a cucc..van ilyen ami márjátszható?
nagyn baba:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#75) Sirandrish válasza orkester (#73) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

azzalakkor már el lehet lenni:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#76) Sirandrish válasza sodzsu (#72) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

még mindig meg vagy akadva?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77) sodzsu válasza Sirandrish (#76) üzenetére


sodzsu
csendes tag

meg azaz el de találtam ojat h 300ft és teljes magyar neyelvü végigjátszás és pont a minish cap-hez. ugyh ha itt nem akkor postán jön a segitség.

(#78) Sirandrish válasza sodzsu (#77) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

nymtatott formában?
annyit simán megér..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#79) Birsinator válasza Sirandrish (#74) üzenetére


Birsinator
tag

Persze hogy van, csak olyan sok csapat dolgozik a saját megoldásán, és van aki vegyíti is a létező megoldásokat, hogy per pillanat még nem is tudom, hogy honnan induljak el. De amikor rálelek egy számomra szimpatikus jól működőre, akkor rögtön megy a tájékoztatás.

[ Szerkesztve ]

A gombázás olyan mint a vallás, vannak hivők és hitetlenek, én hívő vagyok! (valaki szerint egyszerűen bolond :t)

(#80) Sirandrish válasza Birsinator (#79) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

remélem ez mihamarabb bekövetezik mert ugyan nem fikázni akarom de a kétszinü semmi szépségü rétmeg a készitett között óriási a kül...
NAgyon tetszik..akarooom:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#81) sodzsu válasza Sirandrish (#78) üzenetére


sodzsu
csendes tag

aha.

(#82) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

tessék beszélni a gameról nah:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#83) Neró válasza Sirandrish (#82) üzenetére


Neró
őstag

Mikor kezdték forgalmazni avagy hányba jelent meg? :))

| www.diablohungary.hu

(#84) Sirandrish válasza Neró (#83) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

az első hsz választ ad a kérdésedre:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#85) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

nah mivel nem pörög a tpic felvetek egy témát.
Emulátor!
PL tud-e valaki müködő DS emut?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#86) Birsinator válasza Sirandrish (#85) üzenetére


Birsinator
tag

Nálam volt ami elindult, de még nagyon gyerekcipőben jár, tehát azt mondom, hogy jelenleg nem tudok rendesen működő Nintendo DS emuról.
Viszont volna egy kérdésem, rég volt, talán még igaz sem volt, de anno én elég sokat játszottam az egyik 2d-s Zelda-val, és most nem tudom, hogy melyikkel, és ezt szeretném kideríteni. Van egy olyan sejtásem, hogy a SuperNintendo-s Link to the Past-al játszotam, azt tudom, hogy nagyon sokat szo.. szenvedtem azzal, hogy van egy rész ahol ha rálépek egy "teleportra", akkor kis állatkává változok, és ez nem elég hogy átváltozok, de még a táj is komolyan megváltozik amolyan inverze lesz az eredeti tájnak.
Nem tudjátok, hogy ez pontosan melyik Zelda volt? Azt tudom, hogy át kellett menni egy alternatív világba, ahok komolyabb monsták voltak, és hogy meg kellett találni a kristályba zárt hercegnőket, hogy be lehessen zárni a kaput a két világ között, különben a gonosz átjut a normális világba és ugyan olyan kopár sivataggá változtatja azt is mint az alternatív világot. Eléggé bonyolult volt, hogy hol a normál világba hol az alternatív világba kellett teleportálni ahoz hogy meg lehessen oldani a feladatokat.
Legalább 2 hónapig nyomtam a játékot (és talán végig is toltam), de nem tudom, hogy pontosan melyik Zelda volt, és megint neki veselkednék, ha tudnám...(Jelenleg megint OOT-vel nyomulok, mert megint elkapott a nosztalgia)

[ Szerkesztve ]

A gombázás olyan mint a vallás, vannak hivők és hitetlenek, én hívő vagyok! (valaki szerint egyszerűen bolond :t)

(#87) Sirandrish válasza Birsinator (#86) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Pontosan...Link to The Past a neve a 2D-srésznek amit keresel.:)

OOT-t emun nyomod?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#88) Birsinator válasza Sirandrish (#87) üzenetére


Birsinator
tag

Köszönöm, majd utánnalesek.

Igen. Nagy részletességű textúra módosítással. De azért még keresek másik féle textúra módosítást is, mert ez ugyan szép és jó, meg minden, de kíváncsi vagyok az eredeti játék textúráitól elrugaszkodott "valósághű" textúra módosításokra is.

A gombázás olyan mint a vallás, vannak hivők és hitetlenek, én hívő vagyok! (valaki szerint egyszerűen bolond :t)

(#89) Sirandrish válasza Birsinator (#88) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

és sk kül van ezekkel a texturákkal?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#90) Birsinator válasza Sirandrish (#89) üzenetére


Birsinator
tag

van... határozottan sok... pl még futás közben nem láttam, de olyan textúrákat is csináltak, ami az egész játékot cell shadderre cseréli. Ez annyit jelent hogy nem a szokványos grafika, hanem mint mondjuk az XIII című játékban volt amolyan képregény jellegű, vagy rajzfilm jellegű lesz, mint a mostanság megjelenő DragonBall Budokai és Naruto játékoknál. Meg olyant is láttam, ahol tényleg elég élethű textúrákat használnak, bár ez megítélés kérdése, hogy meg kell -e ennyire változtatni bármelyik játékot is. Amit most én használok ott a készítő csapat, az eredeti textúrákat rajzolta újra nagyobb felbontásra élénkebb színekre, így nincsenek a nagyobb felbontás miatt textúra hibák, valamint élesek közelről is az arcvonások, stb. Amit nem csinált meg, az a fix hátterek textúrái, mint mondjuk Link kunyhójának a belseje. Szóval érdemes próbálgatni. Sőt ha van hozzá türelme valakinek, akkor keverheti is a textúrákat. A neten vannak videók is a különböző módosításokról, pl youtube-on

A gombázás olyan mint a vallás, vannak hivők és hitetlenek, én hívő vagyok! (valaki szerint egyszerűen bolond :t)

(#91) Sirandrish válasza Birsinator (#90) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

öö és azt amit te most használsz hogy is kell pntosan müködésre birni? kmlyan kipróbálnám:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#92) Birsinator válasza Sirandrish (#91) üzenetére


Birsinator
tag

öö pontosan leírtam privátba még múlt héten pénteken ;)
Ha gondolod írok új privátot, de publicba nem szívesen írok linkeket...

[ Szerkesztve ]

A gombázás olyan mint a vallás, vannak hivők és hitetlenek, én hívő vagyok! (valaki szerint egyszerűen bolond :t)

(#93) Sirandrish válasza Birsinator (#92) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

a pü megvan:)
okéka csak azthittem időközben valami mást próbálsz:)
Jó azt majd megskubizm:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#94) Birsinator válasza Sirandrish (#93) üzenetére


Birsinator
tag

Kíváncsi vagyok a véleményedre...
De mielőtt felrakod a Hi-res Textúra modot, azelőtt nézd meg anélkül is, mert azért ég és föld.

A gombázás olyan mint a vallás, vannak hivők és hitetlenek, én hívő vagyok! (valaki szerint egyszerűen bolond :t)

(#95) Birsinator


Birsinator
tag

Újabb képeket találtam egy textúra modról:
[link]
[link]

Most épp ezt a modot vadászom. Hátha meglesz...

A gombázás olyan mint a vallás, vannak hivők és hitetlenek, én hívő vagyok! (valaki szerint egyszerűen bolond :t)

(#96) Sirandrish válasza Birsinator (#94) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

ááá megőrülök a képektől..ma tuti megnézem:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#97) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

odáig jutottam hogy lekaptam azt a plugint de a Zeldát meg az emut linkeld már be pliz:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#98) Birsinator


Birsinator
tag

No mi van... meghaltunk? Vagy mindenki Zelda-zik?
Nekem mostanság nincs sok időm rá. Sajnos, meg a fene mindenit annak a Colin Mcrae-enk meg a DiRT-nek, teljesen belemélyedtem, elveszi a többi játéktól az időt ha egyáltalán van időm és energiám játszani ;)

A gombázás olyan mint a vallás, vannak hivők és hitetlenek, én hívő vagyok! (valaki szerint egyszerűen bolond :t)

(#99) Sirandrish válasza Birsinator (#98) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

nekem a CÓD4 ónline viszi el az időt mindentől:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#100) rumos14


rumos14
nagyúr

óóó, a jó öreg zelda.
'93-ban amikor SNES-t kaptam, ez volt az első játékom. hát, azóta is nagyon kellemes emlékeim vannak. a zenéket még ma is kívülről fújom, igazi klasszikusak. nemcsak snes-en játszottam, hanem 1999 táján pc-n is, emulátorral, aztán pda-n, psp-n...
az N64-es Ocarina-t szintén nyomtam pc-n, emulátorral, de nem tudtam végigvinni mert sztem vmi bug szerűségbe ütköztem. annak is nagyon jó hangulata volt.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.