Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 11:48:46

LOGOUT.hu

Minden játéknak van története. Azonban csak egyetlen egynek legendás... A legenda mindig visszatér!!! - The Legend of Zelda 1986 - Egy év amelyre minden Nintendo fan szíve összerezzen. Ebben az évben jelent meg The Legend of Zelda amely Mario mellett a Nintendo 2. legsikeresebb sorozata. Főhőse Link, egy Hylian, akinek minden részben akad problémája a gonosszal, de ő mindig győzedelmeskedik mindenki örömére. Eddig 17 Zelda játék jelent meg, de a sorozat nem szakad meg. A Twilight Princess az eddig verhetetlen Ocarina of Time nyomdokain haladva próbálta letaszítani ot a trónról a Világ Legjobb Játéka címért! A most megjelenő Skyward Sword is e célból készült...vajon sikerül neki? Beszéljünk erről! Beszéljünk arról miért tartjuk Linket az egyik legcoolabb játékkarakternek, hogy milyen nagyszerü elme Shigeru Miyamoto, mindenről beszéljünk, de egy biztos: A Zelda a Legjobb!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) Kvelstadt válasza ldave (#1300) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ilyen részben az ocarina-ban is volt.
de gondolom hogy itt komolyabban kell értelmezni.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1302) xuldar válasza Kvelstadt (#1301) üzenetére


xuldar
őstag

Az Ocarinában csak pár skulltuláért kellett visszamenni (összesen 3 jut eszembe, Deku Tree, Dodongo Cavern, Fire Temple).
Tetszene, ha komolyabban is szét kellene nézni több, korábban már bejárt dungeonben.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1303) Kvelstadt válasza xuldar (#1302) üzenetére


Kvelstadt
veterán

jóvan csak megemlítettem g
hogy korábban már nyomokban tartalmazott ilyet a zelda.. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1304) Sirandrish válasza Kvelstadt (#1303) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A Lost Woods végébe is kell menned..először pityputyként a dalért utána csáklyával az erdő templomért. ;)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1305) Weißturul válasza Sirandrish (#1304) üzenetére


Weißturul
senior tag

És akkor már házörzőpitbullok fogják megkeseríteni az odajutásod... ;] Nameg a főbuksi a végén :(((

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1306) Sirandrish válasza Weißturul (#1305) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Megfejelem mindet oszt fekszenek :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1307) Weißturul válasza Sirandrish (#1306) üzenetére


Weißturul
senior tag

Azt meg hogy? Neked cshárdzsolnak oszt kifekszel...

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1308) Sirandrish válasza Weißturul (#1307) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Csáklya a seggükbe oszt alszanak :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1309) Weißturul válasza Sirandrish (#1308) üzenetére


Weißturul
senior tag

Aaah, jó tudni :) bár így is kikerültem őket eddigis :))

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1310) Sirandrish válasza Weißturul (#1309) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Íjjal is kifingathatod őket de ugye az csak az erdőtemplom után lesz

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1311) Weißturul válasza Sirandrish (#1310) üzenetére


Weißturul
senior tag

Hátigen... nekem az erdőtemplom nem jött be, elsőre bonyolult volt, inkább eljátszottam a Bolero of Fire-t oszt kész ;] A Minuet of Forestet is ezekután egyszer daloltam el, hogy menjek tündért fogni :) Ajh, de játszhatnékom van már :)

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1312) Sirandrish válasza Weißturul (#1311) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát a Fire e legegyszerűbb...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1313) Ocarina válasza ldave (#1298) üzenetére


Ocarina
aktív tag

spoiler

Most megyek másodszorra az Isle of Songra. Tegnap főleg mellékes dolgokat csináltam, Heart Piece-eket szedtem, megvettem a legjobb pajzsot, meg még pár dolgot.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1314) ldave válasza Ocarina (#1313) üzenetére


ldave
félisten

spoiler:

Ma sajna nem haladtam sokat, megvettem a táskát és a harmadik pajzsot, egyet fejlesztettem rajta, majd megcsináltam a második próbát, nehezebb volt, mint az első sztem. Shipyard-ig mentem, annak elején mentettem egyet, majd innen folytatom.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#1315) xuldar válasza Sirandrish (#1312) üzenetére


xuldar
őstag

Bezzeg a Majorában a jégtemplom, vagy mi. Ott is goronok vannak ugye, de az a főterem halálra idegesített.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1316) Sirandrish válasza xuldar (#1315) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A Majoraban a létezés is fáj :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1317) Kvelstadt válasza xuldar (#1315) üzenetére


Kvelstadt
veterán

meg hányszor megöltem újra azt a boss bikát hogy megtudjam csinálni az utána lévő küldetééseket amik a bika halála utáni dolgok elérésvel lehetséges.
de már alapból az hogy végre kiolvasztom az egész helyet ami kurvajó csak átmeneti mert előbb útóbb újra első napra kell menni és újra minden jeges havas.. szélmalomharc... kellemes :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1318) Ocarina válasza ldave (#1314) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Spoiler

Most fejeztem be a második próbát. A végén három őr jött már utánam, fel a templom tetejére. :D Amúgy neked megvan már minden eszköz? Nekem az eszközválasztó körből a felső hiányzik, ami a bombák, és a porszívófúvó közt van.

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1319) ldave válasza Ocarina (#1318) üzenetére


ldave
félisten

Spoiler:

Megvan mind, most szereztem meg az utolsót és vele együtt a második tüzet. Ez a "time stone" móka nagyon pöpec.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#1320) ldave válasza ldave (#1319) üzenetére


ldave
félisten

Viszont most hétvégén még nem tudom mennyit tudok majd haladni, most lesz SWTOR béta teszt, azt meg azért szeretném kipróbálni rendesen.

A Slime draws near! Command?

(#1321) Sirandrish válasza ldave (#1320) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Arra engem is meghívtak :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1322) xuldar válasza Kvelstadt (#1317) üzenetére


xuldar
őstag

A bika még hagyján. Ha a halat is állandóan ki kellett volna nyírni, tuti kettétörtem volna a klaviatúrát. Annál totál kiakadtam. Soha olyan köcsög, szemét, csaló bossal nem találkoztam még Zeldában, pedig végigtoltam már néhányat...

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1323) Ocarina válasza ldave (#1319) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Spoiler

Nekem is nagyon tetszett a time shift-es rész. Most csináltam meg a harmadik próbát, érdekes, hogy ez sikerült elsőre is, a többi pedig nem. Amúgy lehet valahol venni kincseket, amik a fejlesztéskhez kellenek? Mert van amiből már 20+ van, és van olyan amiből alig találni.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1324) ldave válasza Ocarina (#1323) üzenetére


ldave
félisten

Spoiler:

Most kezdek játszani, 3. próba jön majd sztem. Nem tudom lehet-e venni, a jós a bazárban meg tudja mondani, hogy melyik területen milyen kincsek vannak. Meg Zelda szobájába be lehet menni, ha megvan már a "karom" :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#1325) ldave


ldave
félisten

THE LEGEND OF ZEL.. LINK!

A Slime draws near! Command?

(#1326) ldave válasza Ocarina (#1323) üzenetére


ldave
félisten

Spoiler:

Hát ma nem sokat haladtam, szereztem nagyobb pénztárcát és még egy szívet. Aztán gondoltam megcsinálok pár mellékküldit, de nem akartak sikerülni, főleg kocsmában éneklős nem megy, pedig majd fél órát próbáltam... na majd holnap újult erővel.

A Slime draws near! Command?

(#1327) Sirandrish válasza ldave (#1325) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Beteg állatok...de legalább a ruhák faszák...nem ezek a gagyik :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1328) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Spoiler
Harmadjára már kezd unalmas lenni a tüskés szörny. :U :(((
Hat szivet már levett, és még csak egy lábát vertem szét.

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1329) Ocarina válasza Ocarina (#1328) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Spoiler
Mondjuk a lepecsételés nagyon tetszik.
Már akartam kérdezni, nem lehet valahogy egy kistérképet kirakni? Zavar, hogy mindig be kell lépni a térképhez.
Ja, és találtam helyet ahol lehet venni kincseket. Éjszaka Skyloft-ban a barlangban kell hárfázni, ahol a pillangók vannak és ott a szobor árul pár dolgot.

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1330) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Mennyi gametime van már a SS-ben srácok?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1331) Ocarina válasza Sirandrish (#1330) üzenetére


Ocarina
aktív tag

38 óra 2 perc. :)
Szerintem 45 óra biztos lesz.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1332) Sirandrish válasza Ocarina (#1331) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

AZ nagyon fincsiiiii :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1333) ldave válasza Sirandrish (#1330) üzenetére


ldave
félisten

37 óránál tartok, kicsivel Ocarina mögött a sztorival.

A Slime draws near! Command?

(#1334) Ocarina


Ocarina
aktív tag

44 óra 40 perc.
Kb. még 20 perc a boss-ra, és meg is lesz a 45 óra. :C

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1335) ldave


ldave
félisten

Na kérem, így kell Zeldázni :D

A Slime draws near! Command?

(#1336) Ocarina válasza ldave (#1335) üzenetére


Ocarina
aktív tag

:DDD
Ez komoly!!! Tud a srác.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1337) Sirandrish válasza ldave (#1335) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ha így végigtolja én becsókolok neki :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1338) ldave válasza Ocarina (#1328) üzenetére


ldave
félisten

Spoiler:

Tegnap este eljutottam én is a 3. tüskés csatáig, de már nem volt erőm hozzá, elsőre pedig nem is ment, ráment a palackba zárt tündérkém is pedig. Lehet kéne venni egy sérthetetlenség italt hozzá :)
Az előtte lévő boss nagyon vicces volt, bár eltartott egy darabig míg rájöttem mit is kéne :D

A Slime draws near! Command?

(#1339) Sirandrish válasza ldave (#1338) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ez nemisis spoiler :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1340) Ocarina válasza ldave (#1338) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Spoiler

Igen, azzal én is sokat szívtam, leginkább a repülős részével. A sérthetetlenségi ital, meg nem ad sérthetetlenséget, csak kevésbé sérülsz.
A Song of Hero összegyűjtése nagyon tetszett, főleg a második része.
Eddig kb. 5-ször próbáltam a főboss-t legyőzni, de egyszerűen lehetetlen. 16 szívem van, 3 üvegem, 2-ben piros lötty, ami 8 szívet ad vissza, amit akartam fejleszteni, de nem találtam bogarat. Plusz van egy üveg sérthetetlenséget adó löttyöm is. Egyszerűen nem tudom úgy eltalálni, hogy ne ütne vissza. Fi sem mond semmi használhatót.

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1341) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Hát véget ért. :O :) :R<így érzek most kb.

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1342) ldave


ldave
félisten

Na, amcsik a Skyward Sword-ból 535 ezret vittek haza az első héten, ezzel a legsikeresebben nyitó Zelda lett az USA-ban.
Emelett a Super Mario 3D Land is már félmillió felett van, most jön pedig a Mario Kart 7, legjobb karácsonya előtt áll a Nintendo? :)

A Slime draws near! Command?

(#1343) Sirandrish válasza Ocarina (#1341) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mennyi idő alatt lett vége?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1344) Ocarina válasza Sirandrish (#1343) üzenetére


Ocarina
aktív tag

45 óra 32 perc.
De van még mit csinálni.

(#1342) ldave: Super Mario Land 3D-t a héten veszem meg, nagyon várom. :))

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1345) Sirandrish válasza Ocarina (#1344) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah az szép...tetszik :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1346) ldave válasza Ocarina (#1344) üzenetére


ldave
félisten

Hát nagyon meg vagyok most lőve ilyen szempontból, kéne a 3DS is a Mario bundle kiadás, meg egy PS3-at is tervezek (2 játékom már van is hozzá, de gép még nincs :) ). Lehet megnézem Saturn-ban ezt a 0% thm-es cuccot és veszek ott egy PS3-at, 576-ból pedig egy Ice White 3DS-t...

A Slime draws near! Command?

(#1347) ldave


ldave
félisten

Megpróbáltam ma minden egyebet csinálni, csak ne kelljen a tüskéssel harcolni, de már 2 küldi is odaküld, most már muszáj lesz mennem, de majd csak holnap, addig még erőt gyűjtök :)

Spolier
Ez a vulkános rész a cuccok nélkül nagyon jó volt, meg a timeshift köves vonatozás is, nem semmi, hogy még így a vége-felé is simán ad új dolgokat.

A Slime draws near! Command?

(#1348) ldave válasza ldave (#1347) üzenetére


ldave
félisten

Tegnap este csak legyőztem ezt a tüskést, hát megszenvedtem vele... mondjuk nem esett le elsőre, hogy mozgatni is lehet körbe az ágyút, azután másodikra lement :) Erre megint elküld az egyik npc, hogy bizonyítsam hős voltomat, na, ha ez a Fallout lett volna, akkor lenyomtam volna a kardomat a torkán :)

Amúgy PS3-re tudtok ajánlani valami Zelda-szerű játékot? A Dark Souls-al szemezgetek így elsőre, bár azt írják nem egy egyszerű menet.

A Slime draws near! Command?

(#1349) Kvelstadt válasza ldave (#1348) üzenetére


Kvelstadt
veterán

stílusba az okami volt a leghasonlóbb a zeldához de az ps2-n. ps3-ra én még nem tudok efféle játékról.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1350) ldave válasza Kvelstadt (#1349) üzenetére


ldave
félisten

Okami megvan PS2-re, jó játék nagyon. Dark Chronicle is jópofa PS2-es Zelda-klón volt annak idején, RPG elemekkel fűszerezve.

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.