Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 11:48:46

LOGOUT.hu

Minden játéknak van története. Azonban csak egyetlen egynek legendás... A legenda mindig visszatér!!! - The Legend of Zelda 1986 - Egy év amelyre minden Nintendo fan szíve összerezzen. Ebben az évben jelent meg The Legend of Zelda amely Mario mellett a Nintendo 2. legsikeresebb sorozata. Főhőse Link, egy Hylian, akinek minden részben akad problémája a gonosszal, de ő mindig győzedelmeskedik mindenki örömére. Eddig 17 Zelda játék jelent meg, de a sorozat nem szakad meg. A Twilight Princess az eddig verhetetlen Ocarina of Time nyomdokain haladva próbálta letaszítani ot a trónról a Világ Legjobb Játéka címért! A most megjelenő Skyward Sword is e célból készült...vajon sikerül neki? Beszéljünk erről! Beszéljünk arról miért tartjuk Linket az egyik legcoolabb játékkarakternek, hogy milyen nagyszerü elme Shigeru Miyamoto, mindenről beszéljünk, de egy biztos: A Zelda a Legjobb!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) Sirandrish válasza Kvelstadt (#1349) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Meg WII-re is megjelent

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1352) Kvelstadt válasza ldave (#1350) üzenetére


Kvelstadt
veterán

az nem dark cloud amúgy? mert úgy ismerős lenne mint zelda féleség.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1353) ldave


ldave
félisten

Spoiler

Tegnap megcsináltam a vizes részt Faron Woods-ben, hát végére már elég belejöttem az úszásba. Utána meg jött a Skyloft-os trial, na ez jó nehéz volt, Fi már azt mondta, lehet mégse én vagyok a legendák hőse, annyit buktam :)

Tényleg, Fehérsólyom barátunk jól eltünt.

A Slime draws near! Command?

(#1354) Sirandrish válasza ldave (#1353) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Biztos elcserélte a telóját Xbox-ra, a géphez meg nem engedik oda

Vagy csak úgy elakadt az Ocarinába hogy felvágta az ereit :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1355) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Na, mától megint Zelda. Az első, NES-es. :C Club Nintendo-n összegyűlt annyi csillagom, hogy legyen 500 Wii pontom, így megvettem a Wii Shop-ból.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1356) Sirandrish válasza Ocarina (#1355) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Akkor hajrá..
Mozgásérzékelő megy vele meg minden? ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1357) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Nah mizu erre?
Sehun senki? Ha már nagyon nem SS-eztek skacok akkor adok egy címet..küldjétek el bátran míg én is végigjátszom..ne porosodjon otthon a masina játékostul ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1358) ldave válasza Sirandrish (#1357) üzenetére


ldave
félisten

Végén vagyok, utolsó dungeon.ban, csak most ps3-ff13 kicsit beszippantott, majd hétvégén befejezem.

A Slime draws near! Command?

(#1359) Kvelstadt válasza ldave (#1358) üzenetére


Kvelstadt
veterán

vagy bajban. nem tudsz egyszerre két konzolon két jó játékkal játszani. majdnem sajnállak.. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1360) Sirandrish válasza ldave (#1358) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Oh te szegény..hát nyugodtan koncentrálj az FF-re..a WII + Zelda kombót meg küldjed a papának :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1361) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Nah ha minden igaz sikerül szereznem egy DS Lite-ot úgyhogy lesz egy kis Link to the Past, Minish Cap, Phantom Hourglass ás persze Spirit Tracks is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1362) ldave


ldave
félisten

(#1363) xuldar válasza ldave (#1362) üzenetére


xuldar
őstag

Jól néz ki, csak én speciel egy szót sem tudok japánul. Angolul viszont érdekelne.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1364) Sirandrish válasza ldave (#1362) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát ebben maximum a képeket nézegetném
Nem értem a "jelbeszédet"...ahogy Felméri mondaná..."ablak, fogas, kicsiszék" :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1365) Zigur


Zigur
senior tag

Van egy új hír, Miyamoto szerint elképzelhető hogy a következő Zeldát a Retro Studios-la csinálják. A Metroid Prime-hoz nagyon jól nyúlt ez a csapat, szerintem a Zelda is érdekes lenne tőlük.

(#1366) Sirandrish válasza Zigur (#1365) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én nem bánnám ha a Nintendo nem adná ki külsős cégnek

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1367) ldave válasza Sirandrish (#1366) üzenetére


ldave
félisten

Retro nem teljesen külsős cég, és az eddigi játékaik alapján jobb kézbe nem is adhatnák. Prime-ból csak a 3-al játszottam, meg ugye az új Donkey Kong-ot ők csinálták. Szóval ha nem a belsős csapat csinálja, akkor a Retro a legjobb választás.
Approved :)

A Slime draws near! Command?

(#1368) Sirandrish válasza ldave (#1367) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Új Donkey Kong? Mikről maradtam még le?:D
Egyébként nem érdekel hogy mit adnak oda nekik de a Zeldát csinálják úgy, ahogy eddig :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1369) ldave válasza Sirandrish (#1368) üzenetére


ldave
félisten

Érdekes téma, szerintem a Skyward Sword-al elérte a Zelda a jelenlegi a határait, ennél jobbat ebben a stílusban nem hiszem, hogy lehetne alkotni. Egy 25 éves játékstílusről beszélünk, ami annak idején forradalmasította a kalandjátékokat, majd később a 3D-s játékok alapkoncepcióját fektette le, most pedig megmutatta, hogyan is kell mozgásirányítással igazán újat alkotni.
Egy új fejlesztőcsapat sokat adhat hozzá a Zeldához, és a Retroban teljesen meg lehet bízni, bár ha tippelnem kéne ők most egy Wii U-s Metroid Prime HD-t készítenek.

A Slime draws near! Command?

(#1370) Sirandrish válasza ldave (#1369) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát nem tudom.
Azért a Zelda eddig nem mutatott lejtmenetet szerintem.
Nézzük csak a 3D-s részeket.
Ocarina, nah az mindent ütött és azóta is a legjobb...aztán jött az MM, ami sokak szerint még jobb volt mint az Ocarina, bár ugye sokaknak nagyon nehéz is volt. Majd a Wind Waker ami ugyan kicsit más lett de ettől még marha jó. Szerintem az azért lett Cel Shaded meg könnyebb a többinél mert nem mertek ellenfelet csinálni az Ocarinának mivel az igen csak magasra tette a mércét.
Aztán jött a TP ami szintén annyi újdonságot hozott hogy a világ álla leesett...akkor megint jött hogy hu ezt nem lehet már hova fejleszteni erre BUMM, SS...ami megint csak odabaszott.
Szóval én azt mondom hogy valóban nehéz überelni 1-1 elődöt de ha valaki akkor a Nintendo meg tudja csinálni...szerintem bizonyították már az állításomat.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1371) ldave válasza Sirandrish (#1370) üzenetére


ldave
félisten

Lejtmenetről én se beszéltem, csak azt mondom én örülök neki, ha a Retro készít egy Zelda epizódot, az se baj, ha nem "főrész" lesz, hanem mondjuk csak egy mellékszál. Ha jól tudom akkor Gameboy Color-os Zeldákat a Capcom-al együtt csinálták, szóval nem ez lenne az első ilyen eset.

A Slime draws near! Command?

(#1372) Sirandrish válasza ldave (#1371) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát mondjuk azok pont nem sikerültek olyan nagyon jól szerintem :)
Mondjuk egy 3DS-es részt esetleg odaadhatnak nekik de a "nagygépes" Zeldát csinálja csak a Nintendo..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1373) Ocarina válasza Sirandrish (#1372) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Szerintem "csak" a 3DS-es Zeldába segít be a Retro. Wii U-ra, remélem nyitócímnek, a Nintendo maga csinálja.
3DS-re olyan Zeldát várok, mint a két DS-es rész. Wii U-ra pedig egy sötétebb hangulatú, TP-hez hasonló játékra számítok.
Wii U-nak van már megjelenési dátuma? Vagy csak annyi, hogy 2012?

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1374) Sirandrish válasza Ocarina (#1373) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah ez így ebben a formában rendben is lenne :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1375) ldave


ldave
félisten

Wii U ha minden igaz jövő karácsony, annyit mondtak hogy a végleges gépet a 2012-es E3-on fogják bemutatni.

Amúgy nem hiszem, hogy 3DS-re olyan Zelda jönne mint a 2 DS-es rész, mivel azok teljesen érintőkijelzős irányítással voltak, a 3DS-en meg a felső képé a főszerep, amit lehet tapizni, de ujjlenyomat gyűjtésen kívül másra nem jó :(

A Slime draws near! Command?

(#1376) Ocarina válasza ldave (#1375) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Igaz, az alsó képernyőn kell azokat játszani. Akkor a stílus és a grafika lesz olyan, mint a PH, ST, legalabbis remélem, mert ezek is bejöttek.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1377) misuti


misuti
tag

A Skyward sword limited kiadásához jár a remote-hoz csuklópánt és szilikon tok is?

(#1378) Weißturul


Weißturul
senior tag

Hali skacok!
Nyahh jó sokáig volt "jobb dolgom" :)
Előszöris: Ocarinát abbahagytam mert kikészített a zöld templom és a házörzőpitbullok inkább lövöldékbe vezettem le a feszkót.
Másodszor: bátyám vett egy GameCube-ot viszont Zeldát nem vett rá :U Állandóan Metroidozik de ahhoz se enged oda... csak TimeSplittersezni tudunk ketten.
Ojan nagyon nem pörgött a topic :F

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1379) Sirandrish válasza Weißturul (#1378) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Jelenleg mindenki pihenteti a Zeldát.
Én majd a DS-es részekre fogok ráfeküdni de most inkább Lanon tolom haverral a DD-t :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1380) Ocarina válasza Weißturul (#1378) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Én Wii-n kipörgettem az első Zeldát, ami egyébként jó volt.
Mostanában mással játszok. ICO collection - Shadow of the Colossus, és Mario Kart 7. :P

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1381) Sirpi válasza Sirandrish (#1379) üzenetére


Sirpi
senior tag

Én nem pihentetem, csak eddig nem volt időm írni.
Képzeljétek, milyen feleségem van: megvette nekem a Skyward Sword-öt karácsonyra :C
Azóta 2 este tudtam vele játszani, az első dungeon vége felé vagyok, és nagyon tetszik. Az ellenfelek szerintem keményebbek, mint a TP elején. Egyelőre ennyi, ha messzebb jutok, majd még jön részletesebb értékelés.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#1382) Sirandrish válasza Sirpi (#1381) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát akkor nagyon ügyes az asszony..
AZ enyém is vehetne nekem ilyesmit..
Bár neki jelenleg 1 WII-vel kellene kezdenie :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1383) Kvelstadt válasza Ocarina (#1380) üzenetére


Kvelstadt
veterán

rossz szavam nincs a zeldára de amiket most játszol azt jól teszed! :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1384) Weißturul válasza Ocarina (#1380) üzenetére


Weißturul
senior tag

Marikart7? Az 3DS-re jött ki, nem?

Sipri: okos asszony :)

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1385) Ocarina válasza Weißturul (#1384) üzenetére


Ocarina
aktív tag

De, 3DS-es. Talán a legjobb a szériában. :K

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1386) Kvelstadt válasza Ocarina (#1385) üzenetére


Kvelstadt
veterán

én még a mai napig elvagyok a gc-s double dash-el. time trial-okkal el lehet szórakozni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1387) ldave válasza Ocarina (#1380) üzenetére


ldave
félisten

Ezen az ICO kollekción gondolkozom én is, de egyelőre lebeszéltem magam, van elég játékom így is, újakkal sincs mind időm játszani :(

A Slime draws near! Command?

(#1388) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Mekkora sorozat! :R Bár én csak a Link of Past-tal játszottam sokat, a többihez sajnos nem volt szerencsém.

Sic Parvis Magna

(#1389) Sirandrish válasza 30z.Samu (#1388) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Link to the Past :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1390) 30z.Samu válasza Sirandrish (#1389) üzenetére


30z.Samu
félisten

Kimaradt egy "the"? :Y *pisztolyt teszi a szájába* :o ;]

Sic Parvis Magna

(#1391) Sirandrish válasza 30z.Samu (#1390) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

és nem "of" hanem "to", de azért nem volt az akkora baki hogy lelődd magad :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1392) 30z.Samu válasza Sirandrish (#1391) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lényeg, hogy hatalmas sorozat. :)

Sic Parvis Magna

(#1393) Sirandrish válasza 30z.Samu (#1392) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Úgy bizony :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1394) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Hivatalos idővonalat láttátok már?

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1395) Sirandrish válasza Ocarina (#1394) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah...köszike!
Le is mentettem...és ahogy látom nem túl egyszerű :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1396) Kvelstadt válasza Ocarina (#1394) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ez kvajó! akkor a PH után újra eltűnt a víz hyrle-ből vagy a ST nem ott játszódik?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1397) ldave


ldave
félisten

Zeldában gazdag új évet mindenkinek, holnap tuti előveszem kicsit Skyward-ot, jól induljon az év :)

A Slime draws near! Command?

(#1398) Kvelstadt válasza ldave (#1397) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ponn ezt akartam írni annyi különbséggel hogy én nem veszem elő a skyward-ot. :)
Link legyen veletek áve! :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1399) Sirpi válasza ldave (#1397) üzenetére


Sirpi
senior tag

Én eddig szinte minden nap elővettem, nagyon durván addiktív. 26 órát toltam bele karácsony óta (esténként, miután a gyerkőcöt már bealtattuk). Nagyon jól fel van építve az egész, és már várom a következő csavarokat a történetben (tegnap fejeztem be a 3. dungeont).

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#1400) Sn[4k3]


Sn[4k3]
senior tag

Sziasztok!
Nem tudom, hogy jó helyre írok, de tudjátok, hogy honnan/kitől lenne érdemes Wind Wakert vennem? Ahol eddig láttam ott aranyárban mérték, nem tudom, hogy tízezer forintot megérne-e.

Megnéztem a hivatalos idővonalat és valahogy nem vágom a "Hero Succesful" utáni elágazást :F

[ Szerkesztve ]

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.