Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 11:48:46

LOGOUT.hu

Minden játéknak van története. Azonban csak egyetlen egynek legendás... A legenda mindig visszatér!!! - The Legend of Zelda 1986 - Egy év amelyre minden Nintendo fan szíve összerezzen. Ebben az évben jelent meg The Legend of Zelda amely Mario mellett a Nintendo 2. legsikeresebb sorozata. Főhőse Link, egy Hylian, akinek minden részben akad problémája a gonosszal, de ő mindig győzedelmeskedik mindenki örömére. Eddig 17 Zelda játék jelent meg, de a sorozat nem szakad meg. A Twilight Princess az eddig verhetetlen Ocarina of Time nyomdokain haladva próbálta letaszítani ot a trónról a Világ Legjobb Játéka címért! A most megjelenő Skyward Sword is e célból készült...vajon sikerül neki? Beszéljünk erről! Beszéljünk arról miért tartjuk Linket az egyik legcoolabb játékkarakternek, hogy milyen nagyszerü elme Shigeru Miyamoto, mindenről beszéljünk, de egy biztos: A Zelda a Legjobb!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) Sirandrish válasza Liquid Snake (#1750) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ebből a videóból csak annyi derül ki hogy hülye vagyok mert én élőben néztem hajnalba :DDD

Hja és gyönyörű lesz :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1752) Liquid Snake válasza Sirandrish (#1751) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Nem vagy egyedül! :DDD :DD Én is néztem! Amikor megláttam a Zeldát és a Metal Gear Online-t ! :C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

A Hideo Kojima Game

(#1753) Sirandrish válasza Liquid Snake (#1752) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Kár hogy a Zelda volt az utolsó...már nem volt értelme vissza aludni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1754) Dr.F.E.R.I. válasza Sirandrish (#1753) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Gondolom, te is így nézted már, mire leadták.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1755) Sirandrish válasza Dr.F.E.R.I. (#1754) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Néma..megrajzoltak :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1756) Liquid Snake válasza Dr.F.E.R.I. (#1754) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

+1 :C

A Hideo Kojima Game

(#1757) RangerFox


RangerFox
veterán

Elkzedtem játszani a Link Between Worlds-el, viszont most elakadtam. Most győztem le Héra tornyában a nagy gilisztát (az első boss-t), és most be van jelölve a térképen egy szélmalom, ami egy szigeten van, de nem tudom, hogyan lehetne átjutni oda. Az elején, mintha láttam volna egy ábrát, amin az a zöld bot van, amivel fel lehet emelkedni a földről. Én próbáltam, de azzal nem tudok átjutni oda. Illetve vannak ezek a maimaik, őket hogyan lehet felszedni? Szabad kézzel esélytelen.. Illetve látom hogy a vizben is vannak ilyen kis polipok. Tudok majd úszni is a játékban? :D Amúgy eddig nagyon tetszik a játék, tök jól sikerült a 3D effekt, eddig nekem jobban tetszik mint a Link to the Past.

(#1758) Sirandrish válasza RangerFox (#1757) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Igen tudsz majd úszni is de erre már rájöttél ahogy olvastam a másik topikot :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1759) xuldar válasza Sirandrish (#1758) üzenetére


xuldar
őstag

Milyen másik topik? :D

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1760) Sirandrish válasza xuldar (#1759) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

3DS topikban érdeklődött még :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1761) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

Végre-valahára beszereztem a Legend of Zelda: Twilight Princess-t Wii-re alig várom hogy ma kipróbáljam! :C :DD :C

A Hideo Kojima Game

(#1762) Sirandrish válasza Liquid Snake (#1761) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

nah hát akkor jó játékot :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1763) Liquid Snake válasza Sirandrish (#1762) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Nem tudod hogy hány óra alatt lehet végig tolni Zelda: TW? :)

A Hideo Kojima Game

(#1764) Sirandrish válasza Liquid Snake (#1763) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

TW? :F
Most vagy elírtad vagy nagyon nem ugrik be valami :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1765) xuldar válasza Sirandrish (#1764) üzenetére


xuldar
őstag

A Twilightot, amit az eggyel előtte lévő hozzászólásban említett, hogy beszerezte..... Biztosan elfáradtál már 16:00-ra :DDD

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1766) Sirandrish válasza xuldar (#1765) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát de az nem TW hanem TP..akárhogy is gondolom :)
Illetve ha előtte írja a TP-t akkor utána nem kell őjra megemlítenie a nevét mert tudom hogy miről beszélünk.
Ráadásul ott még TP-nem említette ő is...a lényeg hogy nekem van igazam :DDD

Mellesleg kb 30-40 óra...attól függ hogy mennyire akarja pörgetni...100%hoz (yt nélkül) még több is kell :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1767) xuldar válasza Sirandrish (#1766) üzenetére


xuldar
őstag

Szerintem egyértelműen a TP-re gondolt. Hány zelda címében szerepel "w", ráadásul pont "p" után? Nem lovagoljunk már egy betűn, mikor evidens, miről volt szó, csak "elírta" :P

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1768) Sirandrish válasza xuldar (#1767) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem lovagolok, csak bizonygatom az igazam...valld be hogy igazam volt :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1769) xuldar válasza Sirandrish (#1768) üzenetére


xuldar
őstag

Rendben. Igazam volt ;]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1770) Sirandrish válasza xuldar (#1769) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah láto....mi hogy MIIII?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1771) Liquid Snake válasza Sirandrish (#1770) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Bocsika véletlenül elírtam :D :D

A Hideo Kojima Game

(#1772) Sirandrish válasza Liquid Snake (#1771) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah ugye...nem én voltam a gyagya :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1773) Liquid Snake válasza Sirandrish (#1772) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

:D

A Hideo Kojima Game

(#1774) Sirandrish válasza Liquid Snake (#1773) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Sikerült már elkezdeni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1775) Liquid Snake válasza Sirandrish (#1774) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Szoknom kell az irányitást. :) Még csak első faluban sétálgattam... Ennyire jutottam tegnap. :D

[ Szerkesztve ]

A Hideo Kojima Game

(#1776) Sirandrish válasza Liquid Snake (#1775) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát az nem olyan sok :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1777) Sirandrish válasza Liquid Snake (#1775) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

No? Hogy áll az a TP?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1778) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1779) Liquid Snake válasza Sirandrish (#1778) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Az első boss legyőztem :D Ma folytatatom!

Boldog Karácsonyt neked is! :D

A Hideo Kojima Game

(#1780) Sirandrish válasza Liquid Snake (#1779) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Amikor a bombával meg a bumerángal kell figurázni?
Az faja :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1781) Liquid Snake válasza Sirandrish (#1780) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Jaja az főgonosz! ;) Egyetlen ami idegesít a játékban az árnyèk szörnyek, elég erős ellenfelek!

A Hideo Kojima Game

(#1782) Sirandrish válasza Liquid Snake (#1781) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Arra gondolsz amikor farkas formában vagy és bekerítenek?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1783) Liquid Snake válasza Sirandrish (#1782) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Az! :D De amúgy így is nagyon jó játék! :)

A Hideo Kojima Game

(#1784) Sirandrish válasza Liquid Snake (#1783) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Azok a Zelda történelem talán legkönnyebb ellenfelei :K
Az a lényeg hogy egyszerre kell őket ugye, mert különben újraélednek akárhányszor. Csak össze kell őket szépen húzni...nyomod azt a gombot(meg nem mondom már melyik az) ami elkezdi a hatóterületedet(fekete felület a földön) növelni, aztán mikor az összes lény a területen BELÜL van akkor elengeded és K.O. Még csak irányítani sem kell :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1785) Liquid Snake válasza Sirandrish (#1784) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Igen ezt tudom! Csak kicsit fáradt voltam olyan hajnali 1-kor nem találtam a wii-n a B gombot! :D :D :D

A Hideo Kojima Game

(#1786) Sirandrish válasza Liquid Snake (#1785) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát úgy lehet hogy tényleg nehéz :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1787) anddrew


anddrew
tag

Udv. Ragodom ezen a nintendo teman... nem tudom, hogy beszerezzek-e egyet. Bizonytalan vagyok abban, hogy hosszutavra is elvezetes... valaki aki verbeli nintendos help

π

(#1788) Dr.F.E.R.I. válasza anddrew (#1787) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Attól függ elsősorban, milyen játékokat szeretsz. Platformok, kalandjátékok (Zeldák), Party-játékok terén nincs jobb a Nintendónál.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1789) anddrew válasza Dr.F.E.R.I. (#1788) üzenetére


anddrew
tag

Pokemom, Zelda, Mario... ilyenekre gondoltam.

π

(#1790) Dr.F.E.R.I. válasza anddrew (#1789) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Pokémon csak 3DS-re van, inkább az lesz akkor a te embered. Bár látom, azóta megtaláltad a topicját.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1791) Liquid Snake válasza Sirandrish (#1786) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Eljutottam a Water Templomba. Ez a hely kész katasztrófa...

A Hideo Kojima Game

(#1792) Sirandrish válasza Liquid Snake (#1791) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Miért?
Mi a baj vele? Néhányszor kell a vízszintet állítani meg ha jól emlékszem elég sokat kell körbe körbe futkorászni, de nem olyan nehéééz :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1793) Liquid Snake válasza Sirandrish (#1792) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Most így nézve nem is olyan nehéz. Csak egy kicsit kell gondolkodni. :)

A Hideo Kojima Game

(#1794) Sirandrish válasza Liquid Snake (#1793) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nézve? Ez mit jelent? Youtubet kérted segítségül vagy most kinyitottad a szemed?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1795) Liquid Snake válasza Sirandrish (#1794) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Youtub-t a legvégső esetben használom. Megyek és megölöm a Bosst

A Hideo Kojima Game

(#1796) Sirandrish válasza Liquid Snake (#1795) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Akkor még nem volt a legvégső eset ezek szerint :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1797) Liquid Snake válasza Sirandrish (#1796) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Nem még nem használtam semmilyen segítséget! :) Most eljutottam Gerudo Desertbe és bementem a Arbiter's Grounds nevű helyre... :D

A Hideo Kojima Game

(#1798) Sirandrish válasza Liquid Snake (#1797) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hjaa ott kapod majd meg a SPOILER búgócsigát SPOILER OFF ha minden igaz :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1799) Liquid Snake válasza Sirandrish (#1798) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Búgócsiga? :) Érdekesnek hangzik! :D

A Hideo Kojima Game

(#1800) Sirandrish válasza Liquid Snake (#1799) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát én neveztem el annak..
Spoiler alatt leírom mire gondolok, aztán majd megírod ha elolvasod vagy ha ott jársz.

SPOILER
Egy ilyen pörgős kör alaku valami amire rá lehet állni és azzal tudsz haladni:D
SPOILER OFF

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.