Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 11:48:46

LOGOUT.hu

Minden játéknak van története. Azonban csak egyetlen egynek legendás... A legenda mindig visszatér!!! - The Legend of Zelda 1986 - Egy év amelyre minden Nintendo fan szíve összerezzen. Ebben az évben jelent meg The Legend of Zelda amely Mario mellett a Nintendo 2. legsikeresebb sorozata. Főhőse Link, egy Hylian, akinek minden részben akad problémája a gonosszal, de ő mindig győzedelmeskedik mindenki örömére. Eddig 17 Zelda játék jelent meg, de a sorozat nem szakad meg. A Twilight Princess az eddig verhetetlen Ocarina of Time nyomdokain haladva próbálta letaszítani ot a trónról a Világ Legjobb Játéka címért! A most megjelenő Skyward Sword is e célból készült...vajon sikerül neki? Beszéljünk erről! Beszéljünk arról miért tartjuk Linket az egyik legcoolabb játékkarakternek, hogy milyen nagyszerü elme Shigeru Miyamoto, mindenről beszéljünk, de egy biztos: A Zelda a Legjobb!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) Sirandrish válasza Weißturul (#848) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Náluk lehet..összességében viszont a COD tarol

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#852) Sirandrish válasza ldave (#849) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az szép, Grat!
Toljad majd bazze

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#853) Weißturul válasza Sirandrish (#851) üzenetére


Weißturul
senior tag

Sajnos :U

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#854) ldave


ldave
félisten

Ehune.

A Slime draws near! Command?

(#855) Sirandrish válasza ldave (#854) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nekem nemigazán jön be a link

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#856) ldave válasza Sirandrish (#855) üzenetére


ldave
félisten

Most nekem se, talán a "website is down"

A Slime draws near! Command?

(#857) Sirandrish válasza ldave (#856) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Már időközben bejött...
Nagyon pengeeeee

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#858) Kvelstadt válasza Weißturul (#850) üzenetére


Kvelstadt
veterán

amúgy ha így választhatsz vegyél wii-t.
n64-et már nem érdemes venni. gc játékokat meg lejátsza a wii. és gcre be tudod szerezni a ww zeldát pl.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#859) Weißturul válasza Kvelstadt (#858) üzenetére


Weißturul
senior tag

Igen, én is ezen filóztam... A GC olcsóbb, de a Wii tudja mindanzt amit ő, újabb játékok is vannak rá (Xenoblade Chronicles, Metroid Prime 3 és Other M, Monster Hunter 3, Skyward Sword), ellenben a GC a valaha volt legszerethetőbb felépítésével rendelkező konzol és ez se utolsó szempont ;]
Viszont egy Dreamcast talán belefér még a keretbe.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#860) Kvelstadt válasza Weißturul (#859) üzenetére


Kvelstadt
veterán

nekem ha lehetőségem lesz venni wii-t akkor gc valószínűleg nem fog megmaradni ha normális áron eltudom adni. az árából is lehet venni wii-re játékot. vagy megy az ára bele a skyward-ba.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#861) Sirandrish válasza Kvelstadt (#860) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Istenkáromlás!!!
GC-t eladni?
MINEK?
6K-ért bírod eladni játékok nélkül...akkor inkább maradjon a vitrinbe a drágasááág

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#862) Ocarina válasza Sirandrish (#861) üzenetére


Ocarina
aktív tag

A fehér GC szerintem meseszép. :B Mondjuk nekem a legtöbb kütyüből a fehér tetszik, de pl. a Wii pont nem. :D

Amúgy nekem lila GC-m volt. :D

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#863) Weißturul válasza Kvelstadt (#860) üzenetére


Weißturul
senior tag

Szentségtelenség! Máglyára vele! Megkövezni! Kerékbe törni! Karóba húzni!
Ne add el szerintem, egy ilyen kis lila kockát ami esetleg kis jószágnak tűnik az Xbox360 tápegysége mellett, főbenjáró bűn eladnod!
Mennyiért is adnád el? ;]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#864) Weißturul válasza Ocarina (#862) üzenetére


Weißturul
senior tag

Nekem az már kissé feminim, a GC alapból nem az a "férfias" atomreaktor, hát még fehérben :D

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#865) Sirandrish válasza Weißturul (#864) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Enyém fekete :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#866) Weißturul válasza Sirandrish (#865) üzenetére


Weißturul
senior tag

Akkorisalilaalegjobb:P

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#867) Sirandrish válasza Weißturul (#866) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem hinném :)Most gép előtt vagy? TOlod a Zeldát?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#868) Weißturul válasza Sirandrish (#867) üzenetére


Weißturul
senior tag

NdrojD / szmártfón - hétköznap van, nem?

Amúgy csábít a sötét oldal...

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#869) Sirandrish válasza Weißturul (#868) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Telórol netezel?
Apu nem tudja?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#870) ldave


ldave
félisten

Na hát, akkor egy kis élménybeszámoló a demó alapján.

3 különböző dolgot lehet kipróbálni a demóban, azonban sajna van egy kb. 10 perces időlimit amit után visszadob minket a játék a főmenübe.

Történetről nem szeretnék írni, mert hát spoiler-es lehet.

Az első "Bird flying" névre hallgat és nevéhez híven egy madáron kell repülni :) Szóval a lényeg, hogy egy versenyen kell részt vennünk és elsőnek elérni a célt. Az irányítás kicsit olyan, mintha a Wii Sport Resort-ból az Air Sports-t részt kevernénk az Epona-n való lovaglással a Twilight Princess-ből. Eltartott pár percig míg biztosan tudtam vezérelni a madarat. Igazából ez a rész semmi extra.

A második lehetőség, a "Dungeon" menüpont, a Skyview Temple-be vezet minket. Ez gondolom a játék közepe felé lehet, mert már van 8 szív összegyűjtve és pár cucc is rendelkezésünkre áll a kard és a pajzs mellett. (Amúgy sajnos nem tudtam még végigmenni az egészen, 10 perc kevésnek tűnik a befejezéshez, de majd még holnap megpróbálom újra). Újdonság, hogy lehet sprintelni, van egy stamina-bar szerú cucc, amíg az kitart addig lehet gyorsan futni előre az A gombbal, a TP-ben ilyenkor bukfencezett egyet Link, itt szerintem ilyet nem tud. Másik újdonság egy cucc, a "Beatle", legyen Bogár a neve. Ezt ha kilőjük, akkor a Wiimote-al tudjuk irányítani repülés közben, ezzel eljuthatunk olyan helyekre ahova Link alapra nem tud mondjuk felmászni. A repülés közben összegyűjtött cuccokat (szívek, rupee) pedig megkapjuk. Az irányítás elsőrangú, de tényleg, minden szempontból. A Wiimote plus hibátlanul teszi a dolgát, még csavarni is tudjuk a kardot, azt is leköveti Link mozgása, egyszerűen zseniális. Ha esetleg elkalibrálódott volna elég csak megnyomni a le gombot miközben középre tartjuk a kontrollert és máris újra egyenesben leszünk. A harc nagyon jó, folyton figyelni kell, hogy melyik irányból tudunk ütést bevenni, a legtöbb ellenfél 1-2 oldalról mindig védi magát. Lethal blow újra van, ha fellöktük az ellent, akkor bevihetünk egy halálos döfést mielőtt felkelne.

Az utolsó opció egy "Boss battle". Egy kerek szobában kell megküzdeni a Lord G****-nek nevezett alakkal, aki elég furán néz ki, legalábbis Nintendo részéről az, szokatlan na. A boss nem túl nehéz, másodikra simán legyőztem. Itt már a pajzsot is használni kellett rendesen, amit a Nunchuk-al lehet előkapni és ilyenkor Link automatikusan maga elé tartja amíg nem támadunk újra.

Még pár dolog akkor. A grafika nagyon szép, mármint Wii mérce szerint. A stílus elsőrangú, mintha egy Monet festmény elevenedne meg előttünk. hihetetlenül jól néz ki. Ha technikailag nem is lesz az, de művészileg simán lehet a legjobban kinéző játék idén. Hangokról nem tudok nyilatkozni, zene nem volt a demó alatt.

Hát ennyi, most már mégjobban várom a jövő hetet.

A Slime draws near! Command?

(#871) Sirandrish válasza ldave (#870) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát grat hogy te már ki tudtad próbálni :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#872) Ocarina válasza ldave (#870) üzenetére


Ocarina
aktív tag

:R Jó lesz nagyon. Ugye titok honnan jutottál hozzá?
3DS-s bejegyzés meg készülőben van, ma arra sajnos nem volt időm.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#873) Weißturul válasza Sirandrish (#869) üzenetére


Weißturul
senior tag

Az nem izgatja csak a PC...

ldave: :R

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#874) ldave válasza Ocarina (#872) üzenetére


ldave
félisten

Titoknak nem titok, csak ugye nem legál, ha érdekel pü-ben adhatok linket.

A Slime draws near! Command?

(#875) Kvelstadt válasza ldave (#870) üzenetére


Kvelstadt
veterán

kössz a beszámolót. volt benn pár infó ami miatt mégjobban érdekel egy wii a jövőben.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#876) ldave válasza Kvelstadt (#875) üzenetére


ldave
félisten

Azt ne felejtsétek, hogy csak és kizárólag Wiimote plus-al vagy MotionPlus-os kiegészítővel megy, szóval régebbi használt Wii mellé venni kell egy új kontrollert.

A Slime draws near! Command?

(#877) Weißturul válasza ldave (#874) üzenetére


Weißturul
senior tag

2500HUF egy MP, húdenagy érvágás :)

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#879) ldave válasza Weißturul (#877) üzenetére


ldave
félisten

Lehet, hogy nem drága, csak kellemetlen élmény lenne, ha ez akkor jut eszébe az embernek miután beült a fotelbe és bekapcsolta a játékot :)

A Slime draws near! Command?

(#880) Sirandrish válasza Weißturul (#873) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Közöld már vele hogy a PC-vel sem tudsz mást csinálni és mikor nem figyel toljaaaad :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#881) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Amúgy este elfelejtettem de a Spirit temple is kész a 3 szíves végigjátszással :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#882) Kvelstadt válasza Sirandrish (#881) üzenetére


Kvelstadt
veterán

szemtanúja voltam! :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#883) Sirandrish válasza Kvelstadt (#882) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Közben a kis templomokat is betoltam szóval már csak a Boss fight van...ergo később felnézhetnél és betolnám te meg fotózhatnál :)
Itteni 576ban lehet kapni 360joyt? te ott vetted?
Me veszek egyet én is holnap...eladtam a SUN karimat :P

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#884) Kvelstadt válasza Sirandrish (#883) üzenetére


Kvelstadt
veterán

majd csörgess meg osz felugrok. de amúgy így h nekem van driver neked elég az olcsóbb driver nélküli joy-t megvenni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#885) Sirandrish válasza Kvelstadt (#884) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én is úgy gondoltam :D
De te hol is vetted?
Me az 576 oldalán 8K..az lenne a driver mentes?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#886) Weißturul válasza Sirandrish (#880) üzenetére


Weißturul
senior tag

Már egyezkedek vele :K. Meg építek lassan egy "szervert" aminek 4GB-s SSD-je lesz, na azzal beadhatom, hogy játékra nem jó ;]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#887) Sirandrish válasza Weißturul (#886) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Trükkös fiju :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#888) Kvelstadt válasza Sirandrish (#885) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ot vettem és te is ott vedd. ha nem rendel az ember akkor ott a legolcsóbb. de neten is szét kell nézni h újat olcsóbban találjon.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#889) Sirandrish válasza Kvelstadt (#888) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

AKkor majd bemegyek oda..van fehér is?
És mennyi is az olcsóbb?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#890) Kvelstadt válasza Sirandrish (#889) üzenetére


Kvelstadt
veterán

annyi az olcsóbb. 7 vagy 8k. igen fehér. merthogy az enyém volt 10 vagy 11 driverrel.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#891) Sirandrish válasza Kvelstadt (#890) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

ÉS fekete is van az olcsóbbol?
EZ milyen duma, mintha valami kinai szart akarnék venni :D
Szóval a driver nélküli is van mindkét színben? esetleg pink? ;] :DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#892) Kvelstadt válasza Sirandrish (#891) üzenetére


Kvelstadt
veterán

nincs.
így különböztették meg. hogy akinek pc-hez kell annak a driver-es kiadás kell és az a fekete.
akinek meg van driver vagy box noz kell annak ott a fehér.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#893) Sirandrish válasza Kvelstadt (#892) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ahhaaa...
Okés..nah még alszom rá egyet :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#894) Kvelstadt válasza Sirandrish (#893) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ha játszol más nem mol játékokkal is akkor simán megéri. nekem az új ac a az 6. lesz amit joy-al nyomok és van még pár ami a joy miatt sokkal inkább érdekel mint ha bill-en kéne kinlódnom.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#895) Sirandrish válasza Kvelstadt (#894) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát az AC-t pont lkesz*rom de lesz pár game amihez beizzitom :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#896) Kvelstadt válasza Sirandrish (#895) üzenetére


Kvelstadt
veterán

nekem pont azért is tetszett mert végre valami ami érdekel és úgy mond zelda korabeli azaz kardozni meg lovagolni kell.
2 résztől már vannak úgymond dungeon-ok is perse boss nincs benne de agyalni azt lehet meg a jobb item megszerzése érdekében tuti nekimegy az ember.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#897) Weißturul válasza Kvelstadt (#896) üzenetére


Weißturul
senior tag

AC2 nagyon istenes game, emlékszem mennyit barangoltam a városokban a ládák és tollak után...

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#898) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Nehogy már megint a süllyesztőbe kerüljön ez a topic

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#899) ldave válasza Sirandrish (#898) üzenetére


ldave
félisten

Tegnap voltam 576-ban, megerősítettek, hogy jön jövő hét pénteken a Zelda, szóval majd akkor felpörög részemről a téma :)

A Slime draws near! Command?

(#900) Sirandrish válasza ldave (#899) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát reméljük :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.