Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 11:48:46

LOGOUT.hu

Minden játéknak van története. Azonban csak egyetlen egynek legendás... A legenda mindig visszatér!!! - The Legend of Zelda 1986 - Egy év amelyre minden Nintendo fan szíve összerezzen. Ebben az évben jelent meg The Legend of Zelda amely Mario mellett a Nintendo 2. legsikeresebb sorozata. Főhőse Link, egy Hylian, akinek minden részben akad problémája a gonosszal, de ő mindig győzedelmeskedik mindenki örömére. Eddig 17 Zelda játék jelent meg, de a sorozat nem szakad meg. A Twilight Princess az eddig verhetetlen Ocarina of Time nyomdokain haladva próbálta letaszítani ot a trónról a Világ Legjobb Játéka címért! A most megjelenő Skyward Sword is e célból készült...vajon sikerül neki? Beszéljünk erről! Beszéljünk arról miért tartjuk Linket az egyik legcoolabb játékkarakternek, hogy milyen nagyszerü elme Shigeru Miyamoto, mindenről beszéljünk, de egy biztos: A Zelda a Legjobb!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) Sirandrish válasza Weißturul (#550) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát például :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#552) Kvelstadt válasza Sirandrish (#551) üzenetére


Kvelstadt
veterán

napdalt eljátszottuk párszor mikor a szobrokat csináltuk. rmlékszel naponta csak egy szobor tehát a egy dal az estéhez mégegy a másnaphoz. miért csak 3 hangból állt? :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#553) Sirandrish válasza Kvelstadt (#552) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hogy ne törd ketté a lemezt :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#554) Kvelstadt válasza Sirandrish (#553) üzenetére


Kvelstadt
veterán

két dalt eljátszani egy fényképet leadni majd még két dalt eljátszani kb egy perc lehetett ha sietett az ember. és az utolsó szobroknál ez már azt jelentette hogy tényleg ennyire elszánt vagy? :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#555) Sirandrish válasza Kvelstadt (#554) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Szerintem az első 30után is ezt jelentette :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#556) Kvelstadt válasza Sirandrish (#555) üzenetére


Kvelstadt
veterán

meg azt a cápaféle halat lefényképezni mikor kiugrik a vízből és még mielőtt visszaesne és legyen benne az arca jól láthatóan. jó elszántak voltunk :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#557) Sirandrish válasza Kvelstadt (#556) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Szerintem tökre megérte :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#558) Weißturul


Weißturul
senior tag

Milyen szobrok? :F

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#559) Kvelstadt válasza Weißturul (#558) üzenetére


Kvelstadt
veterán

van egy plusz dolog a ww-be van egy szigeten egy galéria amit megtölthetsz a játékban lévő lények és karaterek miniatür szobraival ha lefényképezed őket.
csak egyszerre 3 képet csinálhatsz szóval elég gyakran vissza kell járni a taghoz aki elkészíti a szobrokat egy nap alatt.
de bőven megéri csinálgatni mert kitolja a játékszavatosságot. elmondhatod magadról hogy neked kész van és nem utolsó sorban bazi jól néznek ki a szobrok.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#560) Weißturul válasza Kvelstadt (#559) üzenetére


Weißturul
senior tag

hányféle szobor lehet?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#561) Kvelstadt válasza Weißturul (#560) üzenetére


Kvelstadt
veterán

sok. sztem több mint 100. van külön vannak pakolva termekbe kategóriánként. ellenfele, szigetek lakói tengeren található lények/karakterek stb.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#562) Weißturul válasza Kvelstadt (#561) üzenetére


Weißturul
senior tag

aztarohadt :Y gondolom az igazán büszke lehet magára akinek az összes megvan :D

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#563) Kvelstadt válasza Weißturul (#562) üzenetére


Kvelstadt
veterán

azok is vagyunk :)
andrissal kiszenvedtük végigcsináltuk. mert hozzáteszem csak két végigjátszás alatt lehet megcsinálni az egészet mert mikor először játszol nincs még meg a fényképező amivel le kéne kapni dolgokat amiket csak egyszer lehet látni egy végigjátszás során.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#564) Weißturul válasza Kvelstadt (#563) üzenetére


Weißturul
senior tag

akkor majd nekem is iparkodnom kell :K bódog gémkoczka tulaj leszek :))

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#565) Bangesz


Bangesz
csendes tag

Üdv!

Csak véletlenül bukkantam rá erre a topikra, de kellemes emlékeket idézett fel bennem. :)
Én ugyan nem ismerem ezt a játékot annyira, de ex barátnőm szerette. Gamecube-on nyomatta elég sokat, na meg persze a Metroid Prime-ot, és a Soul Calibur-t is. :) Nekem annyi maradt meg ebből a játékból, hogy egy zöld ruhás, kiskrapek síppal a kezében rohangál össze vissza. :B Én pedig a Need For Speedeket szerettem Cube-on. Bejött nekem a konroller. :D Köszi nektek a szép emlékeket! :R

(#566) Weißturul válasza Bangesz (#565) üzenetére


Weißturul
senior tag

Nincs mit :K

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#567) Kvelstadt válasza Bangesz (#565) üzenetére


Kvelstadt
veterán

zeldás csaj? it's perfect girl! :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#568) Weißturul válasza Bangesz (#565) üzenetére


Weißturul
senior tag

Zeldás, Metroidos (!!!) ex :Y :R Bár én is fognék majd magamnak egy gamergirl-t :)) Az meg már csak hab lenne a tortán, hogyha Zeldázna meg Metroidozna :D

Amúgy a GameCube-nak tényleg baromi kényelmes a dzsojsztikkja :K Nintendo -> :R

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#569) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

én fogtam már pár joy-t. snes, sega, sega dreamcast, N64, ps-ps2-ps3, gamecube és xbox360 és nekem az x360 joy volt a legkényelesebb. utána persze a gc joy. a ps joy-okat is meg lehet szokni de lehetne kényelmesebb.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#570) Weißturul válasza Kvelstadt (#569) üzenetére


Weißturul
senior tag

naigen, 360 dzsoj... annak is baromi kényelmes a fogása, a ravaszokat is jól lehet vele kezelni, de a gc dzsojsztikk gombjai nekem jobban kézreállnak :)

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#571) Kvelstadt válasza Weißturul (#570) üzenetére


Kvelstadt
veterán

a két analóg és a dpad elhejezése az x360 joy-on megegyezik a másik négy gomb formája meg csak alakra tér el. a markolat formája is igen hasonló. a ravasz a gc-n is kurvajól és kényelmes egy rosz szavam nincs rá, sőt talán a ravaszok amit átennék x360 joyra és még kényelmesebb lenne.
szóval szerintem vonható némi rokonság a két joy között és igazából a markolat része ami a tenyeredben van ami nekem kényelmesebb mint a gc-s de rosz szavam nincs a gc-s joy-ra se.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#572) Weißturul válasza Kvelstadt (#571) üzenetére


Weißturul
senior tag

éppen ezért is emeltem ki azt, hogy a 4 gomb az nekem kézreállóbb, mert minden téren kb. ugyanaz a kettő :K nekem talán az xbox dzsojsztikkja nehéznek tűnik, mert ugye az vájőr lesz (vagyis már az) és elem köll bele vagy aksi... nameg a terepszinűsített (lila) gc-joy egyedibb :D

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#573) Kvelstadt válasza Weißturul (#572) üzenetére


Kvelstadt
veterán

nekem sima usb-s vezetékes x360 hoy-om van és az nem nehezebb mint a gc joy.
én nem szeretem ezt a vezeték nélküli megoldást. zsinór helyett lehet bajolni az elemekkel meg h mikor merül stb.. nekem had lógjon a zsinórja de legalább megy mindig.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#574) Weißturul válasza Kvelstadt (#573) üzenetére


Weißturul
senior tag

Naigen, vezetékes az más...

Voltam olyan idióta, hogy spoilereztem magam :W :(8 Sebaj, betéve tudom a WW első negyedóráját :) De már azért is jobb lett volna, hogy nem teszem, mert ebben a nyamvadt 15 percbe is rengeteg klassz dolog van belevésve amit jobb lett volna kontrollert a kezembe szorongatva átélnem nem pedig egy okostelefon kis képernyőjén az ultraalacsony felbontású videója által :W :O :( Kell a GameCube, meg lettem győzve. És ofkórz kell a Wind Waker is!

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#575) Kvelstadt válasza Weißturul (#574) üzenetére


Kvelstadt
veterán

barátom ráléptél a megvilágosodás útjára :)
oké h a ww nem az a zelda wolt amit akkor vártak a mesés karakterek és a rajzfilmes grafikája miatt de ezt ellensúlyozta az egész játék minden része.
emlékszem mikor megvettem és hazajöttem már az elején mikor még csak az előzmény ment ott már kész voltam a zene miatt ami alatta szólt meg a pergamenes történetmesélés képeitől amik tényleg legendává teszik az ocarina-t és rámzudultak az élmények az új kaland előtt.
az elején van egy kis bevezető rész mielőt zöld link-é válsz én meg csak ámultam és bámultam az elém táruló képi világtól. annyira kellemes színeket használ. hullámzott a tenger a szél fújt és mozgott a fű stb.. szal már a látványvilág odabaszott és akkor még erre jött a játék ami ízig vérig zelda.
habár szerintem és még páran megegyeztünk abban de azt hiszem a tesztben is írták hogy ez egy kellemes kikapcsolódás az ocarina és a majora után.
nem könnyű ez sem de nem is nehéz. pont eltalálták... á haver elsőre hatalmas élmény lesz!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#576) Weißturul válasza Kvelstadt (#575) üzenetére


Weißturul
senior tag

Már alig várom :DD
A grafika még ma is kellemes, ez a cel-shaded dolog nagyon időtálló :K Nem is merem emu alatt futtatni :) Az nem lenne az igazi.

Írtak már itt (Logout/Gamepod) cikket a Wind Waker-ről? Mert ha nem akkor én bevállalnám :K

szerk.: 576 :P

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#577) Kvelstadt válasza Weißturul (#576) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ne is told emuval. kinyirja az élményt a billentyüs irányitás. ww esetébe meg főleg sztem.
itt nem hiszem h írtak hacsak nem sirandrish.

szerk: 576+1 :DDD

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#578) Weißturul válasza Kvelstadt (#577) üzenetére


Weißturul
senior tag

csekkoltam, gamepod ww mentes
szerk: logout is :))

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#579) Kvelstadt válasza Weißturul (#578) üzenetére


Kvelstadt
veterán

na akkor hajrá és majd adom az építő jellegű kritikát/véleményt :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#580) Weißturul válasza Kvelstadt (#579) üzenetére


Weißturul
senior tag

ha van tapasztalatod emutéren akkor azt megoszthatnád majd velem, hogyha odáig eljutok, mert nem hinném, hogy egy celeron 420 + x1600xt bírná-e a kiképzést :D

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#581) Kvelstadt válasza Weißturul (#580) üzenetére


Kvelstadt
veterán

nem hiyzem h én vagyok az embered. n64 -emut toltam többit nem is próbáltam mert tudtam h megeszik a gépem és nem laknak jól vele. egyébként az emuk pc-n sokkal nagyobb hardvert igényelnek mint maga az eredeti konzol hardvere.
ja meg a futtatási problémákat akadásokat kifagyást az is okoz hogy a nintendo az jó messze ál a pc-rőé és pl 64 esetében nem it tudták úgy megoldani a hangok átkonvertálását ahogy az jó lenn. nem veszed észre mert jó a hang de ha szaggat pl a zelda v megakad az a hang miatt van.
anno andrishnak a korhoz képest elég erős gépe volt és a ps2 emu ilyen masszív 5 fps-el döcögött. és ha még rávertél egy olyannal hogy pl szaladtál egy olyan játékba amibe gyorsan lehet szaladni (pl okami) akkor aztán megizzadt az emu meg minden és lag-parade volt.
szóval én nem is erőltettem sose az emukat. inkább kivártam és kiadtam a pénzt a konzolra aztán mindenféle emu meg pc-től mentes gondoktól tudtam hátradőlve kényelmesen játszani.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#582) Weißturul válasza Kvelstadt (#581) üzenetére


Weißturul
senior tag

N64 emu azért szaggat, mert ott egy chip (névszerint RCP, azaz Reality Co-Processor) számolta a grafikus dolgokat, vezérelte a hangot, és látta el az I/O feladatokat. Asszem GameCube-ban is az ATi Flipper szolgált eképp a kompaktság miatt, de erre már nem esküszöm meg.

Ezeket emulálni nem kis feladat, főleg a GameCube PowerPC Gekko-jának nyelvjárását x86-tal megértetni...

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#583) Kvelstadt válasza Weißturul (#582) üzenetére


Kvelstadt
veterán

nekem ezt mondta egy haverom. mind1. ennyire nem értek hozzá de nem is érdekel.
3 szor vettem konzolt zelda miatt. egyszer n64-et kétszer meg cube-ot a ww miatt aztán meg a tp miatt. egyszer sem bántam meg. berakom a lemezt osz jáccok. aza nekem való :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#584) Weißturul válasza Kvelstadt (#583) üzenetére


Weißturul
senior tag

hátigen, a konzollét az egyszerűséggel jár :D nincs install, nincs vindóz, nincs driverhiba, nincs "gyengevas", van dzsojsztikk, van sok exkluzív gém :))

gondolom lassan negyedszerre fogsz konzolt venni zelda miat, ugye? :D

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#585) Kvelstadt válasza Weißturul (#584) üzenetére


Kvelstadt
veterán

lehetséges de csakis ps3 után. és az sem most lesz. de kitudja. lehet engedek majd a ps3-nál jóval olcsóbb wii-nek és ezzel együtt zelda egyértelmű. még meglátom. jelenleg még nincs olyan gondom hogy ezeken dilemázzak.. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#586) Weißturul válasza Kvelstadt (#585) üzenetére


Weißturul
senior tag

Amennyiért fogsz egy használt PS3-at annyiból ki is jön egy vadiúj Wii meg egy Skyward :K

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#587) Kvelstadt válasza Weißturul (#586) üzenetére


Kvelstadt
veterán

mondom ezt még átgondolom mikor oda érek. most viszont alszok mert ma még játszanom kell. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#588) Sirandrish válasza Weißturul (#576) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

WW ide vagy oda...könnyű játék ide vagy oda...higgy nekem...az Ocarina jóval könnyebb.
Én mindenképpen azt mondom hogy feküdj neki az Ocarinának és próbálj rájönni a Zelda nyitjára.
Nem azért hogy az is meglegyen és hogy elmondhasd magadról hogy az is megvan, szimplán hogy élvezhesd a WW-t.
Brutális méretű terület áll rendelkezésedre a WW-ben is ha nincs meg az a bizonyos "Zeldás agy" hozzá akkor szenvedni fogsz.
A saját szórakozásod rontod el ha azzal a Zeldával kezdel.
A Zelda pont az a játék ahol a felfedezés a lényeg, ahol ha rájössz 1-1 feladatra vagy csak megtalálod a helyes utat az büszkévé tesz...ha ez az Ocarinában nehezedre esik (egyelőre) akkor a WW-be véged.
Hidd el a jó szándék beszél belőlem...
Ha minden 30méter után a jutúbhoz kell nyúlnod, vagy a forumon kell kérdezgetned akkor kiölöd azt a varázst amit a Zelda képvisel és amit a Zelda ad neked amikor játszod.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#589) Weißturul válasza Sirandrish (#588) üzenetére


Weißturul
senior tag

Nyomom azt is, de kell az a nyüves GameCube, a Wind Waker így ránézésre lenyűgöző :Y

Amúgy jóreggelt.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#590) Sirandrish válasza Weißturul (#589) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Jó reggelt!
Csupán azt mondom hogy mielőtt GC +WW vásárlás lesz...toljad az Ocarinát.
Ha ott lenne a GC-vel a WW akkor tuti leszarnád az emut az Ocarinával együtt ami nagy hiba lenne.

Kezdjük egy egyszerű ténnyel...az Ocarina a LEGJOBB Zelda játék...kell még ragozni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#591) Weißturul válasza Sirandrish (#590) üzenetére


Weißturul
senior tag

Megszerzem GC-re az Ocarinát, na? :D

Amúgy alakítottam az aprós modkerben... szerencsétlen GameCube topicot bevágták a Retro részlegbe és bitang nagy kavarodás történt :(

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#592) Sirandrish válasza Weißturul (#591) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Figyelj.
Én a WW-t is végigtoltam már vagy 5ször..
Toturival fullos galériát csináltunk szóval van benne játékidőm.
A TP-t is végigvittem már vagy 3szor (lassasn ideje is elővenni)
Az Ocarinát meg vagy 20-30 alkalommal.
Nekem tökmindegy hogy te mivel játszol. :D

Ajánlottam valamit amit vagy megfogadsz, vagy (ahogy én érzem) egyszerűen nem fogod élvezni a WW-t példásul amiért annyira GC-t akarsz venni.
Az meg szerintem kellemetlen lenne nemde?
A döntés a tiéd persze :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#593) Weißturul válasza Sirandrish (#592) üzenetére


Weißturul
senior tag

Oké...
Akkor: pétzén tolom még az Ocarinát, de a GameCube-ot is megveszem, viszont amíg nem viszem végig az Ocarinát addig Metroidozok.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#594) Sirandrish válasza Weißturul (#593) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mondom...nekem mindegy.
Ha találsz közben GC-t jó áron azt mindenképp vedd meg.
A WW-re viszont feküdj rá mert mostanában elég ritka szerintem..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#595) Weißturul válasza Sirandrish (#594) üzenetére


Weißturul
senior tag

Hallod ez a Princess Ruto nagyon köcsög... a halban nem tudok vele mászkálni, mert olyan helyekre tudnék csak menni aholmuszály őt elhagynom, de ki meg nem vihetem :U :W

GameCube-ot pedig kerítek, ha másért nem akkor már Metroidért :)

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#596) Sirandrish válasza Weißturul (#595) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Csak olyan helyekre lehet bevinni ahova be is kell..ráadásul most hogy friss az emlék így tudom hogy nem is kell sok helyre..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#597) Weißturul válasza Sirandrish (#596) üzenetére


Weißturul
senior tag

Jó, neked könnyű dolgod van, 30x végigvitted már :N

De én akkor sem tudom, hogy merre lehet vinni. Az elektromosságot vezeti? Mert akkor tudom mivel földeljek...
Na asszem megvan a helyes út. mégse... gyerekkel nem lehet akkorát ugrani (?)

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#598) Sirandrish válasza Weißturul (#597) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Persze..azért van ott hogy töltsd fel mert amúgy eredetileg ő egy aksi:DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#599) Weißturul válasza Sirandrish (#598) üzenetére


Weißturul
senior tag

Faxa... Ruto landolt azon a ponton, de én nem bírok addig elugrani :W

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#600) Sirandrish válasza Weißturul (#599) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Máshonnan tuti oda tudsz jutni...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.