Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 11:48:46

LOGOUT.hu

Minden játéknak van története. Azonban csak egyetlen egynek legendás... A legenda mindig visszatér!!! - The Legend of Zelda 1986 - Egy év amelyre minden Nintendo fan szíve összerezzen. Ebben az évben jelent meg The Legend of Zelda amely Mario mellett a Nintendo 2. legsikeresebb sorozata. Főhőse Link, egy Hylian, akinek minden részben akad problémája a gonosszal, de ő mindig győzedelmeskedik mindenki örömére. Eddig 17 Zelda játék jelent meg, de a sorozat nem szakad meg. A Twilight Princess az eddig verhetetlen Ocarina of Time nyomdokain haladva próbálta letaszítani ot a trónról a Világ Legjobb Játéka címért! A most megjelenő Skyward Sword is e célból készült...vajon sikerül neki? Beszéljünk erről! Beszéljünk arról miért tartjuk Linket az egyik legcoolabb játékkarakternek, hogy milyen nagyszerü elme Shigeru Miyamoto, mindenről beszéljünk, de egy biztos: A Zelda a Legjobb!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) Weißturul válasza Sirandrish (#1080) üzenetére


Weißturul
senior tag

Mondottam, hogy elakadtoltam :((( Kb. 3 órát töltöttem PC előtt hétvégén és hát...

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1102) Sirandrish válasza Weißturul (#1101) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Azt is mondottad hogy küldesz screen-t :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1103) xuldar válasza DarkGubi (#1091) üzenetére


xuldar
őstag

Én is végignyomtam a Majorat, de _szerintem_ hangulatilag nem közelíti az Ocarinát. Mindemellett nagyon élvezetes volt, és sokkal nehezebb, mint az Ocarina, hiába csak 4 dungeon van benne. Hm, most kedvet kaptam az Ocarinához, a Majorahoz, a Twilighthoz és a Wakerhez is :D

Azt viszont meg tudom érteni, hogy ez a kedvenced, ha ez volt az első Zeldád. Sok dologgal van így az ember, pl. együttessel. Általában az a kedvenc albuma, amivel megismerte a zenekart.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1104) Sirandrish válasza xuldar (#1103) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Csak ennyihez kaptál kedvet?:)
Javasolhatom az Ocarinat 3 szívvel?
Nagyon király mikor az utolsó kis fisifosira is ügyelni kell.. :K
Amúgy nekem TP-zni volna kedvem de azt 100ra vinném úgy is megint ahhoz meg most nincs időm :(

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1105) xuldar válasza Sirandrish (#1104) üzenetére


xuldar
őstag

Simán végig tudnám tolni, mert én is töviről hegyire ismerem a játékot, viszont szeretek minden kis szart összeszedni, úgyse tudnám kihagyni a szívgyűjtögetést, meg hát jobban is néz ki két csík fehér keretes szív a végén ;)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1106) DarkGubi válasza xuldar (#1103) üzenetére


DarkGubi
aktív tag

Amúgy nem a Majora's Mask volt az első, hanem az A Link to the Past SNES-en. A Majoras Mask volt a 7. Zelda játék (ha jól emlékszem) amivel játszottam. Lehet, hogy kevés volt a dungeon, de a világ és annak hangulata viszont tetszett.

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#1107) Sirandrish válasza xuldar (#1105) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Aki ismeri az Ocarinát az simán végig tudja tolni 3 szívvel..
Nem egy nagy kaland...viszont sokat tesz hozzá a játékhoz hogy a lények 80%án nem csak átfutsz hanem tényleg oda kell tenned magad az elejétől a végéig.
Főleg az 1 hit kill-es enemyk bulisak 3 szívvel.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1108) Sirandrish válasza DarkGubi (#1106) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

"világ és annak hangulata viszont tetszett."

Hm....az ereidet azért remélem nem szeretnéd felvágni :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1109) DarkGubi válasza Sirandrish (#1108) üzenetére


DarkGubi
aktív tag

Haha. A sok mellékküldetésre gondoltam meg arra, hogy időhöz van kötve minden.

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#1110) Sirandrish válasza DarkGubi (#1109) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Jól van, azért kicsit megijedtem :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1111) Kvelstadt válasza Sirandrish (#1107) üzenetére


Kvelstadt
veterán

csák norisz végigviszi 1 szívvel :)

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1112) Sirandrish válasza Kvelstadt (#1111) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én is végigvinném ha előbb Csák átírná nekem 1 szívre a kezdést :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1113) xuldar válasza Kvelstadt (#1111) üzenetére


xuldar
őstag

Negyedszívet akartál írni? ;]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1114) Weißturul válasza xuldar (#1113) üzenetére


Weißturul
senior tag

Akit csak Norrisznak hívnak végigviszi a Zeldát csukott szemmel, hang nélkül, negyed szívvel ;]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1115) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Nah, merre vannak a Zeldások? :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1116) Ocarina válasza Sirandrish (#1115) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Játszunk. :P

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1117) Sirandrish válasza Ocarina (#1116) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Akkor tessék élménybeszámolót tartani :)
Egyébként ha már kedvencekről volt szó.
Kinek melyik a 3 kedvenc része?
Sorrendbe pl..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1118) Ocarina válasza Sirandrish (#1117) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Ocarina of Time (3D)
Twilight Princess
Wind Waker

Most amúgy nem Zeldázok, azt majd péntektől. Most az inFamous 2-t tolom, eddig nekem ez az év játéka, nagyon megfogott.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1119) Sirandrish válasza Ocarina (#1118) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nálam ugyan ez a sorrend csak N64es Ocarinával :)
Amúgy én a Fable III-at tolom jelenleg :K

:Y Most nézem...Cuccok: 3GS; iPad; 3DS; PS3; Wii; N64...hát te se az a küszöbrágó csóringer gyerek vagy úgy látom :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1120) Weißturul válasza Sirandrish (#1119) üzenetére


Weißturul
senior tag

A Fable az jóó!! Az első és a második részt is fullra koakasztottam. A harmadik rész miatt fanyalogtam: mágia csak kesztyűvel? Így vész el a hősök tudománya :(

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1121) DarkGubi válasza Sirandrish (#1117) üzenetére


DarkGubi
aktív tag

1. Majora's Mask
2. Twilight Princess
3. Ocarina of Time (3D is)

Habár tiltakoznom kell, nehéz top 3 Zelda sorrendet felállítani.

[ Szerkesztve ]

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#1122) Sirandrish válasza Weißturul (#1120) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nekem hál istennek a 3is marhára bejön mert mire kijött a Fable II addigra már nem votl Xbox-om szóval az kimaradt..
Egyébként az elsőt én is szijjelnyomattam :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1123) Sirandrish válasza DarkGubi (#1121) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nekem is elég nehéz mert a WW-t és az MM-et kb döntetlenre hoznám ki és akkor tudna a 4. lenni a Link to the past :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1124) DarkGubi válasza Sirandrish (#1123) üzenetére


DarkGubi
aktív tag

Nekem a kedvenc Zelda játékom a The Legend of Zelda Series, azaz az összes! (kivétel CD-i borzalmak!)
Na, ez az én igazi toplistám :DDD
Az összes tartalmazza a Skyward Sword-ot és a még be nem jelentett 3DS Zeldát is!

Ajándék:
  ▲
▲ ▲

[ Szerkesztve ]

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#1125) Sirandrish válasza DarkGubi (#1124) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ez így nemér :N
Az ajándékot köszi de elég a felső háromszög...a többi a tiétek lehet :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1126) ldave


ldave
félisten

Szerencsére van wifi a szállodában
Nekem a gameboyos rész volt az első, a szines kiadás, majd emun a Link to the Past (Nem is tudom most így hirtelen, hogy hol van a gameboyom...), talán ezt mondanám a kedvencnek.

A Slime draws near! Command?

(#1127) Sirandrish válasza ldave (#1126) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A Link to the Past nekem is nagy kedvencem :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1128) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

kicsit lemaradtam de valakinek éjszakázni is kell..

1. ocarina of time.
2. minish cap
3. twilight princess.

ww volt a második sokáig de annyit toltam h viziszonyom lett meg abba túl sok nekem az ijen időhúzásos időtartam kitolás hogy etessem a halakat. meg bazi unalmassá tudnak benn válni dolgok mint a szél álitgatás meg stb.. a tp meg azért nem jöhet előrébb 3 helynél mert akárhogy is kurvajó szerintem de mégis csak egy oot tuning szal sok újat nem hozott. a minish cap viszont jött és imádtam minden percét meg a kis pürtyögő gba-s zenéit.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1129) Sirandrish válasza Kvelstadt (#1128) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Szerintem a WW-ben max a szélállítgatás ami uncsi egy idő után de a halat pl nem muszáj megetetni :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1130) xuldar válasza Sirandrish (#1117) üzenetére


xuldar
őstag

1. Ocarina of Time
2. Link to the Past
3. Szerintem a TP vagy a SS lenne, de egyikkel sem játszottam még :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1131) Sirandrish válasza xuldar (#1130) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mijaza SS? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1132) xuldar válasza Sirandrish (#1131) üzenetére


xuldar
őstag

Skyward Sword? :) Legalábbis megelőlegeztem neki. Majd kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1133) Sirandrish válasza xuldar (#1132) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

"egyikkel sem játszottam még"

Oké..ebből én arra asszociáltam hogy már megjelent játékról beszélünk :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1134) vhunor válasza Sirandrish (#1117) üzenetére


vhunor
őstag

1. Wind Waker (I'm such a sucker for cel-shading :P ).
2. Twilight Princess
3. Ocarina of Time

[ Szerkesztve ]

(#1135) Sirandrish válasza vhunor (#1134) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ha már a WW a kedvenced a galeryt kifulloltad?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1136) vhunor válasza Sirandrish (#1135) üzenetére


vhunor
őstag

Annyi idő a világon nincs (legalábbis nekem :) ). Sosem voltam achievment whore :), nincs annyi időm egy-egy játékra.

xuldar: jaja, én sem megyek rá a szedjünk össze minden fegyvert, kincset, ganajtúró bogarat típusú feladatokra.

[ Szerkesztve ]

(#1137) xuldar válasza vhunor (#1136) üzenetére


xuldar
őstag

Én is csak a reális dolgokat szoktam összeszedni, amiért használható bónuszt kapok. Az ilyen "szedjük össze az utolsó zászlót is a 450-ből, hogy eggyel több címünk legyen" dolgok annyira nem izgatnak, ha nincs közük a történethez.

Sirandrish #1133: De végülis nem állítottam valótlant :DDD

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1138) Sirandrish válasza vhunor (#1136) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát mi toturival megcsináltuk és kaptunk jó cuccot...el se merem mondani miről maradtatok le :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1139) Sirandrish válasza xuldar (#1137) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Igaz...tényleg nem játszottál még vele :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1140) DarkGubi


DarkGubi
aktív tag


:D :D :D :D

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#1141) vhunor válasza DarkGubi (#1140) üzenetére


vhunor
őstag

Hajrá hajrá, adj neki!

ui.: pukkadj meg ! :D

[ Szerkesztve ]

(#1142) Sirandrish válasza DarkGubi (#1140) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Oh hogy az a ......
Grat :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1143) Weißturul válasza DarkGubi (#1140) üzenetére


Weißturul
senior tag

Mennyelatudodhova :DDD

andrish: ha kijutt Angliába keveredsz vegyél egy Wiit, az olcsó ott

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1144) Sirandrish válasza Weißturul (#1143) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Majd ha sikerül melót találnom.
Jelenleg van fontosabb dolgom a Zeldánál :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1145) xuldar válasza Sirandrish (#1144) üzenetére


xuldar
őstag

Semmi nem lehet fontosabb Zeldánál! :DDD

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1146) Kvelstadt válasza DarkGubi (#1140) üzenetére


Kvelstadt
veterán

na ez már egy fokkal jobb borító! :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1147) Sirandrish válasza xuldar (#1145) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát sajnos ha a Zeldával játszom nem lesz saját házam/kocsim de még csak kenyér sem az asztalon :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1148) ldave válasza DarkGubi (#1140) üzenetére


ldave
félisten

Gratu, engem is ma hívtak a boltból, hogy megjött a Zelda, csak hát még kint vagyok Németországban holnap estig... De sebaj, pénteken nyitásra megyek :)

A Slime draws near! Command?

(#1149) misuti


misuti
tag

Sziasztok!
Érdekes módon a gamespot mindössze 7,5 pontot adott az új Zeldának! :F

[ Szerkesztve ]

(#1150) Sirandrish válasza misuti (#1149) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát az elég gyér...
de szerintem nem mérvadó...
Több helyen is 100at kapott...és alig alig van aki 90nél kevesebbet adott...szóval a GP elmehet a f*szomba :P

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.