Hirdetés

2024. szeptember 1., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 11:48:46

LOGOUT.hu

Minden játéknak van története. Azonban csak egyetlen egynek legendás... A legenda mindig visszatér!!! - The Legend of Zelda 1986 - Egy év amelyre minden Nintendo fan szíve összerezzen. Ebben az évben jelent meg The Legend of Zelda amely Mario mellett a Nintendo 2. legsikeresebb sorozata. Főhőse Link, egy Hylian, akinek minden részben akad problémája a gonosszal, de ő mindig győzedelmeskedik mindenki örömére. Eddig 17 Zelda játék jelent meg, de a sorozat nem szakad meg. A Twilight Princess az eddig verhetetlen Ocarina of Time nyomdokain haladva próbálta letaszítani ot a trónról a Világ Legjobb Játéka címért! A most megjelenő Skyward Sword is e célból készült...vajon sikerül neki? Beszéljünk erről! Beszéljünk arról miért tartjuk Linket az egyik legcoolabb játékkarakternek, hogy milyen nagyszerü elme Shigeru Miyamoto, mindenről beszéljünk, de egy biztos: A Zelda a Legjobb!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) RangerFox válasza Sirandrish (#1650) üzenetére


RangerFox
veterán

Az MH meg alsó hangon 300 óra, ha fullolod, akkor 600. :D Én csak azért nem a Zeldát választom, mert nagyon tetszik a doboza, meg a cserélhető fedőlap rajta, így azt mindenféleképpen dobozosan akarom megvenni. A Zeldáknak a polcon a helyük, nem adat formájában az SD kártyán!

(#1652) Sirandrish válasza RangerFox (#1651) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ezen nem veszünk össze de a "tartalomba" a városban beszélgetést meg craftolást meg ilyesmiket azért ne számoljuk bele :N

Mindenesetre állok elébe..jöhet majd ha meglesz az SSB.
Mondjuk hogy őszinte legyek egy Ocarina3D-nek vagy egy DK-nak jobban örültem volna :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1653) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

:Y

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1654) Liquid Snake válasza Sirandrish (#1653) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Fúúúú de jól néz ki!!!! :D Kell!!!! :C

A Hideo Kojima Game

(#1655) Sirandrish válasza Liquid Snake (#1654) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Azt mondjuk nem értem hogy miért pont 360hoz csináltak ilyet, de kétségtelenül meseszép :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1656) Liquid Snake válasza Sirandrish (#1655) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Én inkább ezt a Zeldás témájú skint inkább egy Wii-n vagy Wii U-n tudnám elképzelni. De akkor is jól néz ki!

:C :R

A Hideo Kojima Game

(#1657) Sirandrish válasza Liquid Snake (#1656) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát pont erről beszélek én is :K
Mondjuk anno az x360hoz azért elfogadtam volna 1-2 ilyet :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1658) Liquid Snake válasza Sirandrish (#1657) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

:D Amúgy érdemes kipróbálni Wii-re Link crossbow training játékot?

Sokat filóztam hogy melyik Zeldát kéne beszerezni, Twilight princess vagy a Skyward Swordot? :U

A Hideo Kojima Game

(#1659) ldave válasza Liquid Snake (#1658) üzenetére


ldave
félisten

Nekem a Skyward Sword jobban tetszett, Wii-n nem szeretem a TP irányítását, GC-n meg sajna nem tudtam vele játszani.

A Slime draws near! Command?

(#1660) Sirandrish válasza Liquid Snake (#1658) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Egyértelműen SS ...A HP is jó de az inkább GC re készült. Persze ha az SSel végeztél és nincs GB a közelben akkor jöhet a WIIs TP is

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1661) Liquid Snake válasza Sirandrish (#1660) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Köszi a válaszokat!! Megpróbálom ezen a héten beszerezni valamelyik Zeldát!! :C :R :R :R

A Hideo Kojima Game

(#1662) Sirandrish válasza Liquid Snake (#1661) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Sok sikert :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1663) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Nyehehehe

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1664) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Hát ez nem gyenge

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1665) Liquid Snake válasza Sirandrish (#1664) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Durvaaaaaa!!!!! :C :C :C

A Hideo Kojima Game

(#1666) Sirandrish válasza Liquid Snake (#1665) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Kíváncsi lennék hogy mennyi idő kellett hozzá

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1667) Liquid Snake válasza Sirandrish (#1666) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Szerintem több mint egy hónap alatt megcsinálta.... :F

A Hideo Kojima Game

(#1668) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

Pont most találtam ezt a képet! :DD :DDD

A Hideo Kojima Game

(#1669) Sirandrish válasza Liquid Snake (#1668) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Lehet többen tudnák ha nem csak annyit tudna mondani hogy "ha", hééja", "hu", és hasonlók :DDD

Itt látszik is hogy miért probléma :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1670) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Semmi...nem engedi valamiért..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1671) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Nah ki tudja mi ez?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1672) xuldar válasza Sirandrish (#1671) üzenetére


xuldar
őstag

N64 irányító Majora's Maskra festve. Valami nehezebbet kérdezz :P

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1673) Liquid Snake válasza Sirandrish (#1669) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Kurva nagy a videó! :DDD :DDD Vajon valaha beszélni egyszer Link? :F

A Hideo Kojima Game

(#1674) Liquid Snake válasza Sirandrish (#1671) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Jól néz ki! Csak könnyen fel lehetett ismerni! :D :DD

A Hideo Kojima Game

(#1675) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Nem akartam én nehezet kérdezni csak megláttam és gondoltam bepattintom ide :K

Liquid Snake Beszél ő, csak hangokat nem ad ki :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1676) Liquid Snake válasza Sirandrish (#1675) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

:C

A Hideo Kojima Game

(#1677) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Új feladvány :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1678) Liquid Snake válasza Sirandrish (#1677) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Twilight Princess? :N

A Hideo Kojima Game

(#1679) Sirandrish válasza Liquid Snake (#1678) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem :P
Ez egy Link rajz ami a falamat díszíti :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1680) Liquid Snake válasza Sirandrish (#1679) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

... :C Nice! :C

A Hideo Kojima Game

(#1681) Sirandrish válasza Liquid Snake (#1680) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Tőle jobbra egyébként Zelda is ott van :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1682) Liquid Snake válasza Sirandrish (#1681) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Napi fárasztó kép! :DD :D

A Hideo Kojima Game

(#1683) xuldar válasza Sirandrish (#1679) üzenetére


xuldar
őstag

Nekem egyébként is inkább Ocarinának tűnik, mint TP-nek.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1684) Sirandrish válasza xuldar (#1683) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mivel az is :K

Liquid Snake :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1685) Liquid Snake válasza xuldar (#1683) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Tényleg az Ocarina! :N Én buta :W

A Hideo Kojima Game

(#1686) Sirandrish válasza Liquid Snake (#1685) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Sok összehasonlító képet nem találtam de talán ezen is látszik a lényeg..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1687) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Ez dejó :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1688) Liquid Snake válasza Sirandrish (#1687) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Így érthető a két Link kép! :D De jól néznek ki ezek a pajzsok! :DDD A Két legelső pajzs milyen egyszerű kinézete van! :K

A Hideo Kojima Game

(#1689) Sirandrish válasza Liquid Snake (#1688) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát az volt az első 2. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1690) Liquid Snake válasza Sirandrish (#1689) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Jaja vágom! A két Nes rész! :K

A Hideo Kojima Game

(#1691) Sirandrish válasza Liquid Snake (#1690) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Jaja..nekem az OOT-s és a TP-s tetszik a legjobban :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1692) Liquid Snake válasza Sirandrish (#1691) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Amúgy a N64 közül a Ocarina of Time szerintem a legjobb, :C a Majora mask is jó volt de ott időhöz volt kötve! :(

Amúgy ezt a videót láttad már? :)

[ Szerkesztve ]

A Hideo Kojima Game

(#1693) Sirandrish válasza Liquid Snake (#1692) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

EZt a videót konkrétan nem, de millió kép kering a neten hasonló témában..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1694) Liquid Snake válasza Sirandrish (#1693) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Ezt én is láttam ezt a képet! Elkezdtem tanulmányozni és az egyik idővonalnál elveszítettem a fonalat! :O A hero is defatedben! Na már most itt Link nem tudta legyőzni Ganondorfot vagy valami más? Ebben tudsz segíteni? :F

A Hideo Kojima Game

(#1695) Sirandrish válasza Liquid Snake (#1694) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Pontosan nem tudom mert azok közül a részek közül csak a Link to the Pastal játszottam kb ezer éve, és ha jól rémlik ott is Ganon a főgóré...
Xuldar viszont kenivágja a LttP-t ugyhogy majd megmondja mindjárt :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1696) Liquid Snake válasza Sirandrish (#1695) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Oké! Remélem így tisztázodik ez az idővonal! :DDD

[ Szerkesztve ]

A Hideo Kojima Game

(#1697) xuldar válasza Liquid Snake (#1694) üzenetére


xuldar
őstag

Igen, az ábra szerint van olyan idővonal, ahol Link nem tudta lenyomni Ganont. ami nekem is fura, az Ocarina szerint már nála volt a Triforce of Power, amikor száműzték a Sacred Landre (ez az Ocarina vége), és ezért nem tudták megölni.
A LttP-ban ismét Ganon a főköcsög, de az ebben a részben mesélt sztori szerint a Golden Landen találta meg a Triforce-ot, emiatt a a Golden Land átalakult Dark World-dé. Plusz furcsaság, hogy amikor kijött a Link's awakening, úgy reklámozták, hogy a sztori közvetlenül a LttP után veszi fel a fonalat, erre ezen az ábrán közéjük ékelődnek az Oracle részek. A WW-t egyébként tervezem, hogy végigtolom, mert mindig is érdekelt a hozzá kötődő sztori, és bár külsőre nem tetszett annyira, rengetegen dícsérték. Annyira rossz azért nem lehet :DDD

A TP egyébként nagyon tetszett, csak túl hosszúnak találtam, mintha túl sok lenne az üresjárat, pl amikor farkas alakban kell szellemeket gyűjtögetni. A dungeon-ök viszont rendkívül ötletesek lettek, és a grafika is szép. Az Ocarinát is jó lenne megint megtolni. Nem tudjátok, melyik üzletben lehet időt venni? :D

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1698) Liquid Snake válasza xuldar (#1697) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Köszönöm a választ! :C Így már 100% érthető ez az idővonal! :C :C Kösz még egyszer is! :R :R Amúgy én is tervezem beszerezni Wii-re a Twilight Princesst és utána Skyward Swordot! Egy kérdés lenne még Twilight és Skyward Sword Linkje ugyan az? Vagy más idővonalbeli Link? :F

Szerintem nézzél be Pesten a playmaniába ott dögivel van retro gémekkel! :C :C

[ Szerkesztve ]

A Hideo Kojima Game

(#1699) Sirandrish válasza xuldar (#1697) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Időt manapság már nem lehet venni, csak cserélni melóra ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1700) Liquid Snake válasza Sirandrish (#1699) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

:DD

A Hideo Kojima Game

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.