Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 11:48:46

LOGOUT.hu

Minden játéknak van története. Azonban csak egyetlen egynek legendás... A legenda mindig visszatér!!! - The Legend of Zelda 1986 - Egy év amelyre minden Nintendo fan szíve összerezzen. Ebben az évben jelent meg The Legend of Zelda amely Mario mellett a Nintendo 2. legsikeresebb sorozata. Főhőse Link, egy Hylian, akinek minden részben akad problémája a gonosszal, de ő mindig győzedelmeskedik mindenki örömére. Eddig 17 Zelda játék jelent meg, de a sorozat nem szakad meg. A Twilight Princess az eddig verhetetlen Ocarina of Time nyomdokain haladva próbálta letaszítani ot a trónról a Világ Legjobb Játéka címért! A most megjelenő Skyward Sword is e célból készült...vajon sikerül neki? Beszéljünk erről! Beszéljünk arról miért tartjuk Linket az egyik legcoolabb játékkarakternek, hogy milyen nagyszerü elme Shigeru Miyamoto, mindenről beszéljünk, de egy biztos: A Zelda a Legjobb!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) Sirandrish válasza hombre[EU] (#4000) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

De el ám :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4002) hombre[EU] válasza Sirandrish (#4001) üzenetére


hombre[EU]
veterán

kipróbáljuk :D eddig úgy voltam a stasisszel,hogy csak annyit használtam,amennyi muszáj volt a durability miatt, de tegnap jártam a korok erdõben szóval már tudok eszetlenül csapkodni :)

Life, Uh, Finds A Way

(#4003) Sirandrish válasza hombre[EU] (#4002) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Össze lehet hozni pár vicces (és gyakran hasznos) jelenetet :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4004) draco31 válasza hombre[EU] (#4002) üzenetére


draco31
veterán

Azon az erdőn kicsit kiégtem elsőre, de aztán rájöttem a dolgokra. :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#4005) draco31 válasza Sirandrish (#3999) üzenetére


draco31
veterán

Rendben, akkor ma nekiesek megint.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#4006) Sirandrish válasza draco31 (#4005) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hajrá :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4007) draco31 válasza Sirandrish (#4006) üzenetére


draco31
veterán

Oké, sikerült.
Az volt a baj, hogy a hegy felé próbáltam lőni, és arra nem akart, meg gyenge fegyverre vertem.
Ez a mehanika pedig már meg volt, mert korábban voltam egy olyan shrine-ban, ahol mondhatni golfozni kellett így. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#4008) Sirandrish válasza draco31 (#4007) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Jajam, néhányszor kell használni :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4009) hombre[EU] válasza draco31 (#4004) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az egy nagyon jó hely volt :) pont mikor kezdett laposodni a játék akkor találtam rá és estét elvoltam ott.
nekem a sötét erdō ment az idegeimre :D egy csomó fát és szenet elpazaroltam.
ma estére beterveztem egykét low level Lynel levadászását,mert eddig csak távolról tiszteltem ōket :DDD

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#4010) draco31 válasza hombre[EU] (#4009) üzenetére


draco31
veterán

Amikor úgy kell menni, hogy ég a tűz? ott én egy szál fáklyával megoldottam :)

low level Lynel-eket én még hagyom szép kis kerülővel.
a levegőben ugráló idegesítő hangú villám szórós vacakokkal akadtam el egy toronynál, 4 is ugrál rajta körbe, egyenlőre reménytelen, hogy feljussak.
Ja meg valami téli ruhát kellene kukázni még, hogy ne a kajára támaszkodjak ha fagyos részen járok.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#4011) hombre[EU] válasza draco31 (#4010) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az, csak én a badlands-ek felōl repültem be és nem a bejáraton, ezért kétszer körbejártam mire megtaláltam a küklopszot :D
az a torony a korok erdō bejárata elōtt? ha nem akarsz harcolni (én se tettem) akkor movement speed + stamina kajával gyorsan fel lehet ugrálni
ruhából én is egy warm doublet találtam az elején egy boltban, de gondolom legalább kettō kell,mint a forrsóság ellen a death mountainnél

Life, Uh, Finds A Way

(#4012) draco31 válasza hombre[EU] (#4011) üzenetére


draco31
veterán

Nem, ez más torony, az erdős ment simán.
Ez a Ridgeland Tover, ha esetleg megnézed egy képen.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#4013) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

ott még nem jártam. most megyek északról nyugatra, talán a madár jön

Life, Uh, Finds A Way

(#4014) draco31 válasza hombre[EU] (#4013) üzenetére


draco31
veterán

Akkor arrafelé kell jönnöd, ott repked a madár nagyjából.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#4015) hombre[EU] válasza draco31 (#4014) üzenetére


hombre[EU]
veterán

tegnap este vettem az expansion passt szóval lehet még azzal is elszórakozok közben :D

Life, Uh, Finds A Way

(#4016) draco31 válasza hombre[EU] (#4015) üzenetére


draco31
veterán

Az mit tud pluszban?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#4017) hombre[EU] válasza draco31 (#4014) üzenetére


hombre[EU]
veterán

még én sem láttam. egyik dlc a master trial egy 6-7órás dungeon,ha jól értem...a másik a champions ballad egy nagyobb 10-12órás kiegészítō.

Life, Uh, Finds A Way

(#4018) draco31


draco31
veterán

Kezd agyamra menni az eső. Bármikor, ha nagyobbat akarnék mászni, akkor elkezd esni, és lehetetlenné válik, vagy van erre valami megoldás?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#4019) Sirandrish válasza draco31 (#4018) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Van ám...megvárod míg eláll a eső :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4020) cactuar válasza draco31 (#4018) üzenetére


cactuar
aktív tag

Csináld meg a Divine Beast Vah Medoht. Az ott kapott power is segít valamennyit, ha magasra akarsz jutni ;)

[ Szerkesztve ]

(#4021) draco31 válasza cactuar (#4020) üzenetére


draco31
veterán

Megpróbálkozok vele, ezekkel a nagy szörnyekkel még úgy sem verekedtem :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#4022) cactuar


cactuar
aktív tag

(#4023) hombre[EU] válasza cactuar (#4022) üzenetére


hombre[EU]
veterán

tegnap néztem ilyen összehasonlító/analysis videókat.

az a ragasztó mechanika elég érdekesnek tūnik, kiváncsi vagyok mennyire korlátozott a használata. jó lenne egy teljesen szabad kraftolás, fegyverek,jármūvek,csapdák stb

amit még észrevettem,hogy a trailerben mintha nagyobb fov-ot használnának,mint a botw-ben (ami nice)

és remélem a motion controlt ki lehet kapcsolni(kiváltani analóggal),mert a hori pad nem támogatja és nincs kedvem gameplay közben cserélgetni joyconokra :D egykét shrine-nál még okés, de úgy tūnik az égen a platformokat szintén gyroval kell forgatni

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#4024) Sirandrish válasza hombre[EU] (#4023) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Annyira de annyira sajnálom hogy nem raknak alá egy komolyabb erőforrást.
Ez a játék megérdemelné hogy olyan minőségben pompázzon ahogy azt megálmodták.

Persze a Switchez mértem így is gyönyörű, de azért gondolom már mindenki látott videót arról hogy egy középkategóriás gépen mit kitudnak hozni belőle..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4025) hombre[EU] válasza Sirandrish (#4024) üzenetére


hombre[EU]
veterán

majd lehet jövōre vagy azután :D

Life, Uh, Finds A Way

(#4026) Sirandrish válasza hombre[EU] (#4025) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Vagy esetleg 2027 körül kapunk egy Series S erejü Switch 2-t :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4027) PiszokAlfréd


PiszokAlfréd
tag

Bárcsak több időm lenne játszani! Elkezdtem a Wind Waker-t, alig jutottam túl a fortressen, és nem bírtam ki hogy ne kóstoljak bele a BoTW-ba. Nem kellett volna :DDD
Ezt nemigen lehet letenni. Pedig utána várólistás Twilight Princess is. :C

(#4028) PiszokAlfréd válasza PiszokAlfréd (#4027) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

El lehet valahogy menteni a recepteket? Vagy fényképezzem le?

(#4029) draco31 válasza PiszokAlfréd (#4027) üzenetére


draco31
veterán

Eleinte én is úgy voltam vele, hogy csak egy órát játszok, aztán hopp már éjjel óra :DDDe így lassan 80 óra után már sikerül lerakni kb akkor amikor terveztem :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#4030) PiszokAlfréd válasza draco31 (#4029) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

Elhiszem! :D
Az a baj, hogy munka mellett, még nyakig vagyunk egy házfelújításban, az is ritka hogy odajutok egyáltalán..

(#4031) PiszokAlfréd válasza PiszokAlfréd (#4030) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

Kedves naplóm!

Imádom az "új" Zeldát, tök jó hogy masszív open world játék létére meg tudta őrizni nintendós báját. <3
Már értem miért nem lehet elmenteni a recepteket, semmi haszna/értelme nem lenne, kb kismillió féle kaját lehet készíteni. Megvan hogy melyik összetevő milyen buffot ad, azt' annyi. :K

(#4032) cactuar válasza PiszokAlfréd (#4031) üzenetére


cactuar
aktív tag

Jó olvasni az ilyen lelkes hozzászólásokat. :)
Remélem a Tears of the Kingdom is minimum ilyen jól sikerül.

Én most az Ocarinát játszom. Még nyáron kezdtem el, csak mindig jött valami új megjelenés, ami elterelte a figyelmemet. Kb a felénél tarthatok. Utána pedig egy Link to the Past van betervezve.

(#4033) PiszokAlfréd válasza cactuar (#4032) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

Biztos hogy jó lesz! :K
Nekem is van pótolni valóm, sokszor szívesebben is játszom régi játékokkal mint a mostaniakkal.
A Link to the past-nek van újabb kiadása? Az eredetileg nem SNES játék volt?

(#4034) cactuar válasza PiszokAlfréd (#4033) üzenetére


cactuar
aktív tag

De igen, SNES játék, 3DS-re kapott egyfajta remaket, a Link Between Worlds-t.

(#4035) PiszokAlfréd válasza cactuar (#4034) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

Viszi valamelyik emulátor a 3DS címeket?

(#4036) cactuar válasza PiszokAlfréd (#4035) üzenetére


cactuar
aktív tag

Passz, én már kb 10 éve nem figyelem az emulátorokat.

(#4037) PiszokAlfréd válasza cactuar (#4036) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

Jaa, hogy van 3DS-ed! Nekem van többek között NES, SNES emum is, mivel gyerekkorunkban agyon nyüstöltük őket, néha még mindig jó elővenni egy kicsit. Kényelmes, mert pár száz megában elfér kvázi az összes valaha megjelent játék rá és egy-két kattintással elérhető.

(#4038) sirarcheer


sirarcheer
senior tag

Sziasztok!
Én nem rég kezdtem el a BoTW-t. Az elején megszereztem a 4 shrine-t, az öreg pedig azt mondta, hogy ezek metszetében találkozzunk. Ezt hogyan kell érteni? A két szemben lévőt kössem össze és ahol metszik egymást ott keressem az öreget? (Glidert kéne oda adja...)

PSN: sirarcheer

(#4039) cactuar válasza sirarcheer (#4038) üzenetére


cactuar
aktív tag

Így van. A metszéspontban van egy dolog, amit már messziről is könnyen észreveszel, ott keresd.

A templomban :)

(#4040) Phobion


Phobion
őstag

Azt lehet tudni, hogy ToTK-ban is véglegesen megsemmisülnek majd a fegyverek? :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#4041) cactuar válasza Phobion (#4040) üzenetére


cactuar
aktív tag

Igen, ez megmaradt benne. Viszont lesz benne craft, amivel lehet tuningolni a meglévő fegyvereinket, és azok így tovább bírják.

(#4042) Phobion válasza cactuar (#4041) üzenetére


Phobion
őstag

Hát ez nem jó hír, ez az egyetlen dolog ami visszatartott a BotW-tól is. Mert azzal nincs gondom, hogy eltörik, de miért nem lehet megjavítani? Agyrém. :F

Meg tudom érteni, hogy ha az ős zelda játékokban is így volt, de 2023-ban miért kell ezt featuret még erőltetni? Vagy akkor miért nem lehet egy ki/be kapcsolható opciót beépíteni?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#4043) sirarcheer válasza Phobion (#4042) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Engem nem zavart a fegyver törése, mert annyit adott, hogy sosem bírtam elrakni.

PSN: sirarcheer

(#4044) cactuar válasza Phobion (#4042) üzenetére


cactuar
aktív tag

Engem se zavar. Egy tábor kitakarítása közben eltörik egy fegyver, de találsz helyette öt másikat.
Ha véletlen nincs nálad semmi normális fegyver, akkor meg használhatod a környezeted: pl felkapsz egy fém ládát a mágneses erőddel, és azzal vered agyon a moblinokat :D

(#4045) Phobion válasza cactuar (#4044) üzenetére


Phobion
őstag

#4043 + #4044 - Természetesen az elején megszerzett kis common szürke fegyverek elvesztését meg el tudom könyvelni, de amikor valami ritkább kardot vagy bármit megszereznék és az eltörik, az már nem a legjobb érzés. :F

Na mindegy ez van, majd egyszer talán. Köszi az infót!

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#4046) sirarcheer válasza Phobion (#4045) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Igen, de azt írják több helyen, hogy azokat csak a nagyon erős ellenre kell tartogatni. Én az utolsó két slotot hagytam a common fegyvereknek, és ha jött erősebb azt előre pakoltam.

PSN: sirarcheer

(#4047) Phobion


Phobion
őstag

Na, valaki pörgeti már? BotW-hoz képest eddig kinek milyen?

Tegnap végignéztem egy 40 perces videót AustinJohnPlays-től, azért eléggé felkapott a hype engem is. :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#4048) hombre[EU] válasza Phobion (#4047) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az elsō feltūnō különbség,hogy az elsō 30percben több a story,mint a komplett a botw-ben :DDD persze túlzás, de már most érezni,hogy ebben sokkal több lesz a történet/cselekmény

Life, Uh, Finds A Way

(#4049) Phobion válasza hombre[EU] (#4048) üzenetére


Phobion
őstag

Na ez jó, ez a része sem tetszett nekem a BotW-ban. :C

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#4050) hombre[EU] válasza Phobion (#4049) üzenetére


hombre[EU]
veterán

meg javítottam qol dolgokat is. pl. ami nekem nagyon tetszik,hogy egybōl a fegyverváltásnál el tudod dobni (nem kell bemenni az inventory a) illetve a ládanyitásnál is felkínálja,ha tele vagy

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.