Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 11:48:46

LOGOUT.hu

Minden játéknak van története. Azonban csak egyetlen egynek legendás... A legenda mindig visszatér!!! - The Legend of Zelda 1986 - Egy év amelyre minden Nintendo fan szíve összerezzen. Ebben az évben jelent meg The Legend of Zelda amely Mario mellett a Nintendo 2. legsikeresebb sorozata. Főhőse Link, egy Hylian, akinek minden részben akad problémája a gonosszal, de ő mindig győzedelmeskedik mindenki örömére. Eddig 17 Zelda játék jelent meg, de a sorozat nem szakad meg. A Twilight Princess az eddig verhetetlen Ocarina of Time nyomdokain haladva próbálta letaszítani ot a trónról a Világ Legjobb Játéka címért! A most megjelenő Skyward Sword is e célból készült...vajon sikerül neki? Beszéljünk erről! Beszéljünk arról miért tartjuk Linket az egyik legcoolabb játékkarakternek, hogy milyen nagyszerü elme Shigeru Miyamoto, mindenről beszéljünk, de egy biztos: A Zelda a Legjobb!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) Weißturul válasza Sirandrish (#1250) üzenetére


Weißturul
senior tag

Megnézem, hogy te hogyan tolod végig négy óra alatt :U És az egyenlőtlenség is helytelen, nézőpont kérdése főleg úgy, hogy egy Oblivionba/Skyrimba/Fallout 3-ba bele tudsz ölni több száz óra játékot ellenben a Zeldába... jah NEM. Viszont az is igaz, hogy nem ugyanaz a kategória, de hidd el, hogy nem unalmamban sikerült felhúznom Oblivionban a karakterem 59-re és a játékba tennem 205 órát.

ldave: Ennek a Xenoblade-nek utánanézek, így első blikkre nem tűnik rossznak, Zelda mellé lehet tökéletes lesz :K
OFF: volt szerencséd a Lost Odyssey-hez? azt mondják boxon az a legjobb jRPG

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1252) Sirandrish válasza Weißturul (#1251) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Próbáld meg segítség nélkül végigtolni végre az Ocarinát..lesz az még 300óra is neked :D

Figyelj..nem kell megmagyarázni...az Oblivion és társai Sandboxok..én ezt aláírom..azt is hogy több időt lehet el tölteni velük mint egy Zeldával.
De (most ne haragudj meg) ne te kezd már el becsmérelni a Zelda szavatosságát mikor még 20perc gameplay-t nem toltál le egyhuzamban segítség nélkül és a legegyszerűbb templom legelső termében elakadsz...

És hidd el...ha csak fele annyiszor végigtoltam volna már az Oblit simán végigvinném 4 óra alatt...
A tesztelő aki ismeri a játékot, az tolta végig 2óra alatt...ha ismerném én is nekem is elég lenne ennek a duplája.
És mind emellett a Zeldában(ocarina) az utolsó téglát is ismerem még sem lehet, képtelenség 12 óra alatt végigtolni..
Akkor most miről is beszélünk?
A nagy RPG-ről aminek a story része (ami eléggé szerves része kéne hogy legyen) 4óra alatt végigjátszható? Az hogy belepakolnak 150-500 értelmetlen mellék küldit, az engem marhára nem érdekel.
Én értem hogy tuningolod a karaktert...de egy kérdés...Oblivonba MINEK???
A mobok veled lépik a szintet...lv5ön ugyanúgy végigviszem mint lv60 on...

Mindegy...ez nem vitaalap...teljesen más kategória a két játék.

Engem tényleg csak az bosszant hogy ...hát olvasd el az első hosszabb bekezdést még egyszer..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1253) ldave válasza Weißturul (#1251) üzenetére


ldave
félisten

Nem sajnos, sose volt boxom és ismerősömnek sincs, így nekem onnan minden kimaradt. Amúgy a Last Story és a Lost Odyssey fejlesztője ugyanaz, csak szerencsére "kiszabadultak" a microsoft fogságából így tudnak Wii-re is fejleszteni, ami azzal is jár, hogy a Wii-s Last Story-ból többet adtak el csak Japánban, mint a Lost Odyssey-ből összesen a világon :)

A Slime draws near! Command?

(#1254) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

mi az a sandbox?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1255) Sirandrish válasza Kvelstadt (#1254) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

"sandbox : aminek lényege, hogy a játékosok szabadon mozoghatnak az elérhető terepen és kedvük szerint manipulálhatják a környezetükben lévő dolgokat."

Van egy jó nagy világ amiben szabadon garázdálkodhatsz mint azattom :D
Nem igazán tudom megfogalmazni de mondok néhány példát:
Oblivion, Minecraft, Far Cry 2, GTA-k, etc..

Van fogalmad róla miket beszélek?:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1256) Kvelstadt válasza Sirandrish (#1255) üzenetére


Kvelstadt
veterán

assassin ide sorolható? mer amit irtál az alapján sztem igen és ha igen akkor tudom mi az a sandbox :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1257) ldave válasza Kvelstadt (#1254) üzenetére


ldave
félisten

Sandbox, open world játéknak hívják azokat a játékokat, ahol a játékos nagyrészt szabadon járhatja be a világot és szabadon választhat a különböző lehetséges célok között. Tipikusan ilyenek az újabb Bethesda játékok az rpg-k terén, Far Cry 2 az fps között, de akár a Mario 64 is ide sorolható. Szóval a lényeg, hogy van egy nagy, valamilyen szinten önálló élettel rendelkező világ, ahol nagyjából azt csinál a játékos amit akar, halad a főküldetéssel vagy csak mászkál mindenfelé és órákat eltölt anélkül, hogy lényegében előrehaladt volna.

A Slime draws near! Command?

(#1258) Sirandrish válasza Kvelstadt (#1256) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az AC szerintem nemigen tartozik a Sandboxba mert eléggé lehatárolt a mozgástered, főleg az elején és igazából nem is tudsz csinálni semmi úgymond értelmetlent, mint pl hogy a GTA-ban veszelk egy hot dogot vagy a Far Cryba felgyújtod a savannát.
Az AC szerintem szimplán egy Akció-Kaland...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1259) Sirandrish válasza ldave (#1257) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A Mario64-ben pályák vannak...szerintem az sem Sandbox..
Oké, összeköti őket egy nagy tér de akkor is külön pályákra van osztva..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1260) Weißturul válasza Kvelstadt (#1254) üzenetére


Weißturul
senior tag

Homokláda :D

ldave: a Mistwalker az jó :)

Sirandrish: értelek én, de mondjuk ezeknek a játékoknak a szabadságérzet adja meg az igazi ízét.
És már nem azért, de összesen három órát ültem a gép előtt a múlt héten. Warcraft III-aztam egy keveset a magyarokkal majd leültem Zeldázni, tíz perc múlva elakadtam, de úgy, hogy azt sem tudtam, hogy mi van. Aztán már csak mobilon tudtam elolvasni a helpet, mert a drágalátós bátyám elterpeszkedni kívánt a gép előtt... bezzeg ő ment a Warcraft III Tournamentjére :U

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1261) Sirandrish válasza Weißturul (#1260) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mondtam...én tudom mi a jó a sandboxba, de az obliviont pont nem hoztam volna fel.
GTA-ba tudsz baromkodni, kurvázni stb...és még az elején van is értelme mert jön a lé ha szétversz 1-2 embert meg stb...FC2ben rágyújtod az őrposztot a katonákra etc fasza.
De az oblivionba azért eltölteni 200+ órát hogy 59es szinten vidd végig azt amit amúgy lv5ön is meg tudsz csinálni....hát ne haragudj de nem látom értelmét.

OFF end

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1262) Ocarina


Ocarina
aktív tag

De szeretem mikor a nunchuck külön életet kezd. Link most rohangál körbe körbe, pedig hozzá sem nyúlok a karhoz. :U :W
Egyébként már N64-en is észrevettem, hogy az analog kar hajlamos megőrülésre.

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1263) Sirandrish válasza Ocarina (#1262) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Szerintem az az Analog...hááát.
Emlékszem én egyszer olyan Joy-al toltam végig az Ocarinat amit 3 percenként ki kellett húzni és megfújkálni.
VOlt amelyik húzott balra...vlt amelyiknél előre nem lehetett menni csak bal+előre vagy jobb+előre és volt olyan is amit úgy kellett nyomni előre hogy a hüvelykujjadon 10perc múlva volt egy kráter:DDD
Szerintem toturi is emlékszik valamelyikre :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1264) Kvelstadt válasza Ocarina (#1262) üzenetére


Kvelstadt
veterán

zelda van gépbe osz hozzá se nyúlsz. akkor úgy kell neked :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1265) ldave válasza Ocarina (#1262) üzenetére


ldave
félisten

Ez tipikusan akkor jöhet elő, ha mondjuk bekapcsolásnál, vagy bármilyen kontroller reset-nél nem középen állt a kar, és akkor azt veszi alapértéknek, Wii home menüben nyomj egy Wiimote újracsatlakozást vagy mi a neve, az segíthet.

A Slime draws near! Command?

(#1266) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

de honnan jött egy ilyen kifejezés az ebbe atílusba tartozó játékokra h sandbox?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1267) Ocarina válasza ldave (#1265) üzenetére


Ocarina
aktív tag

:R Ez bevált.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1268) Sirandrish válasza Kvelstadt (#1266) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ezt így hívják..homokozó...tudod ahol kedvedre játszhatsz:)
Azt csinálsz amit akarsz blabla :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1269) Kvelstadt válasza Sirandrish (#1268) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ja értem.
akko lehet medence is. :)
de egyébként akkor az ac nagyon nem homokozó. hanem sokkal jobb :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1270) Sirandrish válasza Kvelstadt (#1269) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

hát. ez ízlésficam kérdése...
Neked a Minecrat sem tetszik pedig az nagyon faja kis homokozó :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1271) Kvelstadt válasza Sirandrish (#1270) üzenetére


Kvelstadt
veterán

az meg kb mint az oblivion. feltuningolsz mindent de minek?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1272) vhunor válasza Sirandrish (#1261) üzenetére


vhunor
őstag

Hát azért a Zeldáknak nincs valami nagy sztorija, abban mindig a kaland- és szerepjátékok (nem akció-kaland) lesznek erősek. WW-t, TP-t, meg az Ocarinát félig vittem végig, de a pár perces sztori elemek között több órás dungeon-ök, templomok vannak. Ha azt nézem, hogy mondjuk 10 óra játékidőben mennyi a sztori/vagdalkozós/ugrálós részek aránya, akkor az Oblivionban sokkal több "mese" van. Az, hogy egy Zeldát 30-40 óra végigvinni, nem azért van, mert annyira sok benne a történeti elem, hanem mert annyi muszájmegcsinálni dungeon meg templom meg ugrabugra van. Szerintem nem a történet adja a Zeldák varázsát.

De az oblivionba azért eltölteni 200+ órát hogy 59es szinten vidd végig azt amit amúgy lv5ön is meg tudsz csinálni....hát ne haragudj de nem látom értelmét.

Ennek pont annyi értelme van mint a WW-ben kimaxolni a galériát, meg Ocarinában 3 szívezni. Időb*szás, semmi több.

[ Szerkesztve ]

(#1273) Sirandrish válasza vhunor (#1272) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

"Ennek pont annyi értelme van mint a WW-ben kimaxolni a galériát, meg Ocarinában 3 szívezni. Időb*szás, semmi több."

Ez így van...akkor most jöjjek azzal hogy a WW-ben benne van 100óra gameplayem?
Mi a francnak mondjam mikor a játék marhára nem szerves része amivel elb*szom az időt..
Az Oblivionba is..játszol vele 200órát? de minek?
Ez tipikusan a "ki nem szarja le " kategória...
Őt érdekli, játssza..engem a galéria érdekelt és azt csináltam meg.

Igen...a Zeldában kevesebb a mese de nem is egy RPG-ről beszélünk tudtommal...

toturi Nem, nem olyan...a MC egy teljesen más kategória a sandboxon belül is.
Ott kiélheted a kreativitásodat, azt építhetsz amit akarsz etc..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1274) Weißturul válasza Sirandrish (#1261) üzenetére


Weißturul
senior tag

Hidd el, szerintem a fősztori a leggyengébb része az Oblivionnak. Jah, és a fősztorit lvl10-en kivégeztem, szvsz nekem a játék világának a mélysége, felfedeznivalója, poénkodások (voltál már Anvil falain? Tudod a cheat nélküli kvázi halhatatlanság receptjét?), kismillió missziója (azért a guildoknak velős története van, én speciel élveztem a Mage's Guild és a Dark Brotherhood küldetését és azok hátterét) tartott a TV előtt. Loptam, gyilkoltam, vámpírként ámokfutottam, megvettem és berendeztem az összes házat, elértem a legmagasabb rangokat a céhekben, gyűjtöttem a különféle alkímiai összetevőket - órákat bírtam eltölteni csak azzal hogy a szabadba flangáltam szörnyeket öldösve bizonyos részeikért és szinte minden virágot láttam már, felhasztáltam, emellett majdnem minden dungeont kipucoltam. Asszem az egyik DLC be is rakott a játékba egy elhagyatott mágustornyot amit felújíthattál. Volt neki saját füvészkertje a játékban fellelhető gazok fajtáinak kb. felével, tudtál elementált is idézni, volt portál minden máguscéhbe (a Kvatchiba is, de ugye az ruined). Jah és olvastam. Rengeteget. Nem egyszer volt az, hogy az elején a legtöbb könyv szövegét leírtam papírra, odamentem a PC-hez és egy webszótár segítségével lefordítottam azokat - egy idő után már nem is kellett, értettem a könyveket. Nem hinném, hogy te ennyire elméjedtél volna benne.

Egyszóval best game, ever. Szerintem. És lehet akármilyen jó a Zelda (nehéz, de tetszik is) neken az Oblivion lesz a kedvencem. Vagy ha majd lesz alkalmam Skyrimozni akkor lehet, hogy trónfosztás lesz.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1275) Sirandrish válasza Weißturul (#1274) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Öhm csak így egyszerűen...kit érdekel?
Tudom hogy millió dolgot lehet benne csinálni de hidd már el hogy ez nem köt le mindenkit.
Azt meg végképp nem mondtam hogy neked a Zelda kell hogy a kedvenced legyen.

De itt és most (pokolgép 4ever) újra megfogalmazódott bennem a kérdés.
MI a francért erőlteted a konzolvásárlásnál a Nintendot ha a kedvenc játékot amihez már folytatás is kijött pont a másik két konzolon van?
Te pont az a pali vagy aki állítása szerint az exkluzív címek miatt vennéd ezt vagy azt, holott tök egyértelmű lenne hogy azokat vedd ha azon van a kedvenc játékod.
Nem értelek, bár szerintem soha nem is foglak.:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1276) Weißturul válasza Sirandrish (#1275) üzenetére


Weißturul
senior tag

Talán van PC-m? :U Ott is beleöltem 70 órát a játékba, Skyrimot is elviselném ott.
Viszont az exkluzív játékok miatt fogok konzolt venni. Elsődlegesen a Wii mellett szól a Metroid, 360 mellett a Halo, PS3 mellett a Resistance - tudom, te FPS miatt nem vennél konzolt, de ez legyen az én "ízlésficamom". Viszont valóban evidens lenne az utóbbi kettő közül választanom hamár ott van a kedvenc játékom és annak folytatása is.
A kiismerésemmel ne is próbálkozz, másnak sem sikerült :)

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1277) Sirandrish válasza Weißturul (#1276) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

"Talán van PC-m?"

Amihez nem ülhetsz le? :U

No mindegy...offolásból épp elég volt ennyi mára :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1278) Weißturul válasza Sirandrish (#1277) üzenetére


Weißturul
senior tag

Jatélleg, bátyám hogyan kergetném majd el a Skyrim elől? :DDD De most ő úgy is kapott diákmunkát (mázlista), elvileg szombatonként is fog dolgozni ráadásul lassan újra kiharcolom a hétköznapi gépezést is :)

OFF vége :R

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1279) Kvelstadt válasza Weißturul (#1276) üzenetére


Kvelstadt
veterán

"PS3 mellett a Resistance"
ilyennel se sokat találkozik az ember hogy valaki nem valami mindenki által ismert és istenitett cím miatt vegyen egy konzolt.
én anno a ps2 melett azért döntöttem mert megláttam rá a Shadow of the Colossus-t ami annyira tetszett hogy nekem kelett egy ps2. aztán erre még rájött az ico ami szintén betalált.
ps3 ra meg majd jön a the Last Guardian ami a fő húzó cím nekem ps3-on.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1280) Sirandrish válasza Kvelstadt (#1279) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah és kinél láttad a SotC-t? Kinél?
Ki a kirrrááááály?:DDD

Weißturul fasza vagy hogy nekem kell felhívnom a figyelmed arra hogy neked biza van testvéred :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1281) Kvelstadt válasza Sirandrish (#1280) üzenetére


Kvelstadt
veterán

most akkor misi is király ha nála láttad a zeldát? :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1282) Weißturul válasza Kvelstadt (#1279) üzenetére


Weißturul
senior tag

Megígértem, hogy nem offolok, de erre muszáj reagálnom.

Nekem PS3-ra a Resistance A Játék. Írhattam volna MGS-t, Killzone-t, Unchartedet, de ezzel mind ugyanazt értem volna el: egyik sem Resistance.

Sirandrish: neeem, csak most nem az volt a fejemben, hogy mostanság kisajátítja a gépet hétvégente - nekem is van jobb dolgom mint játszani :D Amúgy se szokott mostanság sok vizet zavarni, mostantól még kevesebbet fog :)

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1283) Sirandrish válasza Kvelstadt (#1281) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

öö izééé...lapozzunk :DDD

amúgy nem is...ő csak megmutatta...de nálam...HAHA :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1284) Kvelstadt válasza Sirandrish (#1283) üzenetére


Kvelstadt
veterán

a splinter cellt meg én magamtól vettem és jöttem rá h ez nekem való játék és játéksorozat. dekirályvagyok :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1285) Ocarina válasza Kvelstadt (#1279) üzenetére


Ocarina
aktív tag

ICO collection nem rég jelent meg PS3-ra. Azt mondod jó játék?

Most tartok a vizes templomnál, amit egyik Zeldában sem szerettem, de itt tetszik, mert annyira nem erőlteti a vizet (:D), és az úszás is jobb lett.

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1286) Sirandrish válasza Ocarina (#1285) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az ICO akármennyire is jó szerintem nagyon rövid...az egyszerűsége meg vagy tetszik vagy nem...én a szavatosságát hoznám fel negatívumnak.
A SotC viszont überkirály cuccos minden téren...

toturi Ha magadtól jössz rá az ratyiság :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1287) Weißturul válasza Sirandrish (#1286) üzenetére


Weißturul
senior tag

Tehát ha megmondják neked, hogy ez meg ez a jó akkor vagy te a király? ;]

Amúgy visszatérve az Oblivionra: látszik, hogy nem játszottál vele sokat, mert akkor tudnád, hogy lehet veled lépik a szinteket a szörnyek, de te képezheted is magad: más a játék elején a rozsdás nyílvesszőkkel flangálni, mint magasabb szinten Master Marksmannal paralízissel lődözni - például. Jah és addigra látsz vmit a játékból és akár (az én módszeremmel) félistent is csinálhatsz magadból.

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1288) Kvelstadt válasza Ocarina (#1285) üzenetére


Kvelstadt
veterán

nem. az nem játék. az művészet konzolon!
csak azért mertem eladni a ps2-es verziókat mert tudtam h jön ps3-ra és én nem vagyok ijen negy gyűjtő fan. nekem elég ha a játék megvan. az mindegy h mijen tokkal mijen kiadás.
a készitője is azt nyilatkozta hogy inkább alkotni akart egy művet mint játékot csinálni. a konzol volt a vászna.
a last guardian is neki lesz a következő játéka. nevezetesen Fumito Ueda.
az ico-t volt aki nem értette meg és nem jött be neki mert igen letisztult. se térkép se itemek se életcsík se semmi. csak a karakter. viszont így még beleélhetőbb sztem.
a colossus már izgalmasabb és jobban koncentrál a nagyobb látványra de az is követi az ico letisztult vonásait még ha már meg is jelenik a térkép és az élet.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1289) Sirandrish válasza Weißturul (#1287) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem..ha azt mondom hogy ez vagy az jó és te rájössz hogy igen ez tényleg jó akkor vagyok a király :D
Meg úgy alapjáraton is király vagyok de az most mindegy :D

Obli: nem játszottam vele sokat 1 egyszerű oknál fogva..meguntam...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1290) Weißturul válasza Sirandrish (#1289) üzenetére


Weißturul
senior tag

Hát, felség, pocsék egy ízlése vagyon ;] :P
És éppen ez a baj: alig játszottál vele, de olyan nagy elánnal állítottál dolgokat.
Az a 2 órás végigvitel is egy belsős tesztelői versenyen született és nekik az a feladatuk, hogy kismilliósszor kell végigjátszaniuk a produktumot, kipróbálni a lehető legtöbb küldetéseket, stb mielőtt kijön a játék - és utána is, hogy keressék a bugokat.

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#1291) Sirandrish válasza Weißturul (#1290) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az lehet de jó ez így nekem :K

Hány olyan dolgot állítottam aminek nincs alapja?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1292) ldave


ldave
félisten

Hát srácok, mozgásérzékelővel legyőzni egy nehezebb boss-t, ehhez semmi nem fogható*, egyszerűen brutál jó érzés (pedig wow-ban is átéltem nem egy boss-killt, köztük server 1st is volt).

* természetesen ingame értem :P

Spoiler:

The Mastah Sword :DD

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#1293) ldave válasza ldave (#1292) üzenetére


ldave
félisten

Hm, most látom csak a képen mennyi rupee-m is van, kéne venni valamit :)

A Slime draws near! Command?

(#1294) Ocarina válasza ldave (#1292) üzenetére


Ocarina
aktív tag

spoiler

Ezt a boss-t nagyon eltalálták.
Menj abba a boltba ami a Bazaar körül repül. ;) Ott jó dolgok vannak.

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1295) ldave válasza Ocarina (#1294) üzenetére


ldave
félisten

Nagyon jó volt ez a boss, mondjuk eddig mindegyik tetszett, egyedül a tüskés volt idegesítő a végén. A skorpióval szívtam sokat, amíg nem jöttem rá, hogy mit is kéne :)

Ja, ott már voltam, onnan van az egyik szív, de mintha árulna táskát is, az jó lenne plusz egy, mert a szív elfoglal egy helyet.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#1296) Ocarina válasza ldave (#1295) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Árul táskát is. :K

Nekem is tetszett eddig az összes, de ez jobban, mint a többi.

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1297) xuldar válasza ldave (#1292) üzenetére


xuldar
őstag

Olyan a kép, mintha az Ezeregy Éjszaka Meséiben lennél. Prince of Pe...Hyrule? :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1298) ldave válasza Ocarina (#1296) üzenetére


ldave
félisten

Amúgy hol tartasz? Jóval előrébb ennél? Sajna napi 1-2 órával így hétköznap lassan haladok... de azért 1 nap / 1 dungeon megy :)

A Slime draws near! Command?

(#1299) Sirandrish válasza ldave (#1298) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hány dungeon volt eddig?
Remélem van benne vagy 6-8 :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1300) ldave válasza Sirandrish (#1299) üzenetére


ldave
félisten

Annyi gondolom lesz, de itt kicsit más az egész világ felépítése, többször is vissza kell menni már teljesített területre vagy dungeonba, mert az azóta szerzett cuccokkal új részek nyithatóak meg, olyasmi mint ahogy a Metroid Prime 3-ban is voltak a pályák.

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.