Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#34551) mike1334 válasza l.skywalker (#34543) üzenetére


mike1334
veterán

Sztem is így van, csinálhatnám én is, de kinek lenne az jó? :D
Bezzeg, ha jogi gond van, rögtön nem probléma miért nem lettem villanyszerelő, eddigi munkahelyein kollégái is inkább engem hívták/hívnak, mint a saját jogászuk...mondjuk sokkal többet nem keresek, csak amíg vezető voltam (múlt héten megint megkérdezték nem akarok-e, de nem akarok)..na majd ha leült a járvány mizéria keresek vmi jobbat :P

Lehet átképzem én is programozónak magam :D

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#34552) Carlos Padre válasza l.skywalker (#34549) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ő meg a felcsatolható dildót :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#34553) Micsurin válasza Carlos Padre (#34552) üzenetére


Micsurin
nagyúr

[link] erről beugrott a SA. Akkor még volt humora a fejlesztőknek. :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34554) akooos válasza l.skywalker (#34549) üzenetére


akooos
veterán

És egyiktőknek sem hiányzik a "görbe este"? Hogy új (más) ingerek érjenek? És itt most nem a hűtlenkedésre gondolok, szimplán a haveros / barátnős programokra.

(#34555) Wesder


Wesder
félisten

Nap hülyéje egy TLoU II videó alatt.

"Sajnos nem egy olyan ember létezik, akiket azért raknak be egy céghez, hogy azt tönkre tegye... és persze mondanom sem kell, hogy éppen a konkurencia is benne lehet!:( "

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34556) l.skywalker válasza akooos (#34554) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ez embere válogatja. 25 éves koromig nagyon éltem ezt az életet, rengeteg barátom volt. Úgy gondoltam amikor beléptem a házas életbe és vállaltuk az első gyereket, hogy a barátokkal lesz a legjobb ezt az élményt megosztani. A sok barátból egy maradt. A többiek "nem akarok zavarni" felirattal távoztak az életemből :D

Egy barátom maradt, a legjobb, de ő meg évente pár hetet van itthon, mindig más elmaradott világrészen dolgozik, most épp Kongóban van. De ha ő jön, érte rajonganak a gyerekek és a feleségemmel is teljesen felszabadult és jó a kapcsolatuk.

A többiek pedig még vekengenek, de szerintem lassan a barátnőiknél idősebb lesz a legidősebb gyerekem :D

Szóval, nem. Nem hiányzik úgy egy görbe este, hogy csak egy görbe este. A barátok hiányoznak, de ez már elmúlt.

És persze, elgondolkoztam már azon, hogy én zárkóztam el, de korántsem volt így. Csak a csütörtök esti sörözésből én szombat délutánit ajánlottam. És ez nem működött mert más ritmus szerint kezdtünk élni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34557) akooos válasza l.skywalker (#34556) üzenetére


akooos
veterán

Jó, ezt mondjuk abszolút átérzem :) Az én baráti köröm is eléggé kikopott, amikor olyan munkarendben dolgoztam, ami mellett nem volt megoldható mindig a péntek esti banzáj :) 3 műszakba ez nem feltétlen fér bele, de legalább kiderült az igazság :))
Úgyhogy érthető, amit mondasz.

(#34558) mike1334 válasza akooos (#34554) üzenetére


mike1334
veterán

Az a titka, hogy kibulikázod magad fiatalon...egyetemet végig buliztuk, többet ültem kocsmában/kávézóban, mint az előadókban...nekem pl a legkevésbé sem hiányzik, de az asszonynak sem. Nekünk még jó is ez a mostani bezártság, csak a család hiányzik.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#34559) Micsurin válasza mike1334 (#34558) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Amikor ilyet olvasok néha elgondolkodom biztos rossz szakra jelentkeztem mert nekem sosincs időm semmire... :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34560) sugarforce válasza l.skywalker (#34556) üzenetére


sugarforce
őstag

Sok hasonlosagot velek felfedezni az elethelyzeteink kozott, teljesen egyet is ertek.

(#34561) sugarforce válasza Micsurin (#34559) üzenetére


sugarforce
őstag

Meg nem tartasz ott, majd térjünk vissza erre kov felevben :DDD

(#34562) Micsurin válasza sugarforce (#34561) üzenetére


Micsurin
nagyúr

3.? Talán a 4.-ben. Ha az ottani kredit határt túlélem többé nem fenyeget a kibukás. Nincs kötelező alsó limit, legrosszabb esetbe átvágnak önköltségesre. :DDD :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34563) akooos válasza mike1334 (#34558) üzenetére


akooos
veterán

Lehetséges, a fiatalságom és az egyetemet elszúrtam, 2 hónap után benőztem, aztán onnantól kezdve nem volt olyan és annyi buli, mint korábban :) Végülis nem jártam szarul, azóta már a feleségem :DDD De tény, nekem a "kiélés" kimaradt az életemből.

(#34564) mike1334 válasza Micsurin (#34559) üzenetére


mike1334
veterán

Az első évem lényegében elúszott, a második félévben vagy 11 kreditem volt, abból se sikerült mind... cserébe volt olyan félévem amikor 44 volt (és akkor volt a legjobb átlagom is, pedig a legnehezebb szigorlataim voltak*. De csak a vizsgaidőszak gáz, az év nagy része lógás...csak addig nehéz, amíg bele nem rázódsz abba, hogy 2-3 nap alatt kell megtanulni 2-300 oldalt :D

* Most már szigorlat sincs...tiszta szégyen, anno nekünk még 8 szigorlatunk volt és 4 államvizsgánk (5 tárgyból, az egyik alkalom dupla volt)..majd megszívják szakvizsgán, ott a három vizsga olyan 1800+1600+2200 oldal anyag...)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#34565) mike1334 válasza akooos (#34563) üzenetére


mike1334
veterán

Asszony nem kifogás, nekem is megvolt az egyetem felétől..azóta is megvan (lassan 13 éve), ő is bulizott, hagytunk teret a másiknak, ritkán mentünk egy helyre szórakozni :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#34566) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

...én voltam Gyed-en a fiammal.... Nyertem? :U

Ja és 1993-ban. Most már biztos... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34567) frankdelgado válasza mike1334 (#34564) üzenetére


frankdelgado
őstag

Èn is jàrtam egyetemre......onnan hordtam a moslèkot a malacoknak... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34568) sugarforce válasza Micsurin (#34562) üzenetére


sugarforce
őstag

Ez csak kifogás :DDD Nincs olyan szak, ahol ne lehetne ezt megjátszani, nem hiába az orvostanhallgatókok és az ügyvédek járnak a legtöbbet bulizni. Van több is az ismerősi körömben, programozók is, matematikusok, stb. Aki nem jár el sokat bulizni az csak simán egyébként sem ilyen.
Szerintem nálad is ez a helyzet, ami nem baj, sőt, csak próbálom a véredet szívni ;]
Én 16-17 éves koromtól kezdve kb minden hétvégén -volt, hogy hétköznap is- eljártam iszogatni, haverokkal lógni, egyetem alatt viszont nagyon hektikus volt ez a történet, de azért ott sem szenvedtünk hiányt. Én kiéltem magam, a menyasszonyom szintén, most viszont baráti társaság hiányában ritkultak meg az iszogatások, bár sok kedvünk sincsen a meló után, annyira leszív minket agyilag, így pár hetente felugrunk Pestre barátokhoz, vagy Békésre a családhoz, ott azért akad lehetőség, ha úgy tartja kedvünk. Bár ezeket a Covid-19 azért kicsit most megzavarta.

(#34569) mike1334 válasza sugarforce (#34568) üzenetére


mike1334
veterán

Az ügyvédek nem járnak egyetemre, max tanítani vagy másoddiplomát szerezni ;]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#34570) sugarforce válasza mike1334 (#34569) üzenetére


sugarforce
őstag

Jovanna :D

(#34571) philoxenia válasza mike1334 (#34569) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Orvostanhallgatókok se... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34572) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

#211107 On topikból wesdernek:

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#34573) Wesder válasza csuvicsuva (#34572) üzenetére


Wesder
félisten

Jéjj, egy új achi!😍

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34574) Beniii06 válasza csuvicsuva (#34572) üzenetére


Beniii06
őstag

GS érték?

"Got any other secret weapons?"

(#34575) mike1334 válasza philoxenia (#34571) üzenetére


mike1334
veterán

Ahhoz nem értek, sose voltam :P
Mondjuk még ügyvéd se :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#34576) Micsurin válasza sugarforce (#34568) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Lehet benne valami, haveromnak azért sikerült szorgalmiban is hajnalban püfölni a pusztaközepén a busz ajtaját, hogy hazaértek haverjával engedjék már leszállni őket. :D ... a végén még 30 évesen fogom elkezdeni kitombolni magam, na szép. :DDD

Vírusmírust ne mond, ami a legjobban hiányzik, hogy egyetemi haverokkal elmenjünk 3-4-en motorozni. Felejthetetlen minden alkalom, képtelenek vagyunk egy napot valami rendkívüli esemény nélkül eltölteni.

@mike1334: Szigo? Hesss. Látom már elúszni magam előtt a megajánlott szakszigom mint AC4-ben a kalóz dalokat... 2-3 nap alatt aha. :D Eddig csak azt látom végig fogok szívni még egy pár évet...
Mondjuk vannak előnyei egy műszaki karnak az is biztos... szerintem már tudom 3.-4. félévben miért lesz érdemes egyeseknek(gólyák közt) megírni a prog beadandókat. :DDD ;] :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34577) philoxenia válasza Micsurin (#34576) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34578) Micsurin válasza philoxenia (#34577) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Akkor már GTA 4 Lost and Damned. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34579) Micsurin válasza Micsurin (#34576) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mondjuk de, egy egészen jó parti szerűség már volt mióta idejöttem. A gólyák korsó avató szakestje az valami kegyetlenül jó volt névre szóló korsóval.

Csak ott meg kevés volt az alapvetően kapott sör (ergo utána még muszáj volt menni valamerre) még úgy is, hogy a hökös csajok nekem legalább 3x annyi alkalommal töltöttek mint haveromnak. :D Szvsz az öltönynek másnap egészen vállalhatatlan formája és szaga volt. :DDD

Na de ilyen meg egyszer van csak. :(

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34580) philoxenia válasza Micsurin (#34578) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Esetleg...

Ugye ezek nem Ti voltatok? :Y

;] ;] ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34581) Micsurin válasza philoxenia (#34580) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Amúgy már többször agyaltunk kéne 2-3-4 babetta. Mekkora poén lenne. :DD
Nekünk csak ezek a "szarok" vannak. :DDD

Ma megint formában vagy, a héten már másodjára. EZ veszélyes. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34582) philoxenia válasza Micsurin (#34581) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ezekhez én öreg lennék, nekem az ilyen lenne jó... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34583) Micsurin válasza philoxenia (#34582) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi! Most legalább beugrott melyik platformert szedjem le újra. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34584) icemad válasza philoxenia (#34582) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ilyenhez kell egy BT hangszóró is, amin ez a zene megy.
Vagy ez: [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#34585) philoxenia válasza icemad (#34584) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Csak moziban láttam vagy tízszer.... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34586) #81556480


#81556480
törölt tag

mik a hírek ? bann vót vagy valami?

(#34587) Micsurin válasza #81556480 (#34586) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem, még nem de a moderátor tagunk jó kedvében van ha jelentkezel. :DDD

Kis vibrátoros akarom mondani kontroller frissítéses téma vót csak tegnap. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34588) MunezXBK válasza #81556480 (#34586) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Jönnek az írek.

(#34589) #81556480 válasza MunezXBK (#34588) üzenetére


#81556480
törölt tag

Támadnak

(#34590) #81556480 válasza Micsurin (#34587) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nagyon gyenge

(#34591) l.skywalker válasza #81556480 (#34586) üzenetére


l.skywalker
félisten

Te szoktál járni Bann felé? :D
[link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34592) #81556480 válasza l.skywalker (#34591) üzenetére


#81556480
törölt tag

Még csak Bonn-bann voltam ;] de egyszer tuti eljutok ide is

(#34593) l.skywalker válasza #81556480 (#34592) üzenetére


l.skywalker
félisten

Akkor már menjel Fucking felé is :D
[link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34594) Wesder válasza l.skywalker (#34593) üzenetére


Wesder
félisten

Wellcome to Fucking.
link

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34595) oriic válasza Wesder (#34594) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még mindig zseniális. :D

Live-Die-Respawn

(#34596) #81556480


#81556480
törölt tag

Ide akartam elmenni mikor usankába voltam: [link]

(#34597) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Szerintetek várható még HALO az Osiris teammel és Locke vezetésével? Harmadjára tolom a Guardianst és baromi jó lenne ha felépítenék rendesen a karakterét.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34598) oriic válasza Micsurin (#34597) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nope.

Live-Die-Respawn

(#34599) Def26


Def26
félisten

Mik vannak :D
Beperelték a Microsoftot az Xbox Elite kontroller miatt

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34600) Wesder válasza Def26 (#34599) üzenetére


Wesder
félisten

Melyik Elite? S1 vagy S2?
S1 van itthon és azon kívül hogy elkezdett feljönni a gumi, semmi baja. El is raktam hogy ne jöjjön le róla a gumi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.