Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#34351) Micsurin válasza Beniii06 (#34349) üzenetére


Micsurin
nagyúr

PC 2 ez valami olyan szer mint a Ford Mustang EcoBoost? ;] :DDD :DDD

@MunezXBK: Köszi akkor " a hiba nem az ön gépében van" esete, OFF / ON-ra nem is reagál a TV pedig a box azt állítja azonnal felismerte a kis Philipset. Bekapcs még össze is jön néha néha de a ki az nem, Toggle módban ellenben jó. Nem halok bele a távirányítóba de este kényelmes lenne csak a kontival kinyomni. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34352) Beniii06 válasza Micsurin (#34351) üzenetére


Beniii06
őstag

Ennyi hangulatjelet ne használj egy hsz-ben mert baj lesz belőle, én szóltam.

"Got any other secret weapons?"

(#34353) Micsurin válasza Beniii06 (#34352) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem tudom hány éve kaptam utoljára akár egy szimpla warn.t pl, nyugi. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34354) MunezXBK válasza Micsurin (#34351) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Várjávárjá, a kikapcs nálam hibátlan.

(#34355) Micsurin válasza MunezXBK (#34354) üzenetére


Micsurin
nagyúr

De mire van állítva a konzol? Toggle vagy Off-ra?

Magától felismerte a TV-t a box?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34356) MunezXBK válasza Micsurin (#34355) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Offra, magától felismerte.

(#34357) Micsurin válasza MunezXBK (#34356) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi, hmm érdekes. Beállítom kézzel hátha.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34358) l.skywalker válasza Micsurin (#34355) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én a Google Home irányítással küzdök. Van amikor engedi van amikor nem

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34359) Def26


Def26
félisten

Nem tudtak olyan weboldalt, ahonnan autóra lehet metal hatású matricát rendelni? Ilyesmi érdekelne.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34360) MasterMark válasza Def26 (#34359) üzenetére


MasterMark
titán

Ne.

Switch Tax

(#34361) mike1334 válasza philoxenia (#34334) üzenetére


mike1334
veterán

Ezt kipróbálnám, de nem vagyok pénzügyőr :(

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#34362) l.skywalker válasza Def26 (#34359) üzenetére


l.skywalker
félisten

Aliexpress-en minden van :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34363) Micsurin


Micsurin
nagyúr

A vatera miért ekkora egy határf*s oldal, hogy nem tudsz PÜ-t küldeni a másiknak? Csak full public kérdésben kiírni bármit is a termékek alá? :DDD :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34364) Def26 válasza l.skywalker (#34362) üzenetére


Def26
félisten

Itthoni kéne. Ajándékba lenne, de szinte csak transformeresbe futok bele.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34365) Micsurin válasza Def26 (#34364) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Konkrétan bika?

Homasita.

[link] Tekerd végig ha nem találsz hívd fel őket, többször láttam már a Pólusban lévő üzletben. Nem nem vagyok törzsvásárló ilyen helyen ha unom magam mert várok valakire nézek csak be oda. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34366) l.skywalker válasza Micsurin (#34363) üzenetére


l.skywalker
félisten

Mert akkor mindenki megegyezne PÜ-ben és nem lenne a Vatera-nak bevétele :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34367) frankdelgado válasza Carlos Padre (#34343) üzenetére


frankdelgado
őstag

Nincs itt pálfordulás tapsifülesek. A Boxot mint platformot továbbra is jobbnak tartom, csak bele kell törődni, hogy jók azok a ps exek. Én kritizálom mindkettő nagygépet, a mimózalelkűek ki is tiltogatnak ezért. De inkább vagyok ilyen, mint aki 0-24-ben túrja a netet, felerészben kamu híreket linkelget, aztán meg itt lóg esszéket gyártva és sírdogál, h nincs ideje játszani. Meg jópofizik mindegyik topikban. Én inkább játszok mindennel, ami érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#34368) l.skywalker válasza frankdelgado (#34367) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem azért tiltanak ki, mert kritizálod a márkákat, hanem mert nem tartod be a fórum szabályait.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34369) frankdelgado válasza l.skywalker (#34368) üzenetére


frankdelgado
őstag

Erre csak annyit tudok írni neked, hogy kettős mérce és képmutatás. Meg "kádi" bíráskodás.

(#34370) l.skywalker válasza frankdelgado (#34369) üzenetére


l.skywalker
félisten

A lényeg, hogy mindig találsz hibást :K

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34371) frankdelgado válasza l.skywalker (#34370) üzenetére


frankdelgado
őstag

Vettem pulzusmérőt edzéshez. Leteszteltem, hogy érdekel-e, feltettem és miközben olvastam a kioktatásaitokat, nem emelkedett meg a pulzusom. Itt nem az a kérdés, hogy ki a hibás, mert amit leírok az le van írva. Itt az a kérdés, hogy ki viselkedik hitvány módon.

[ Szerkesztve ]

(#34372) l.skywalker válasza frankdelgado (#34371) üzenetére


l.skywalker
félisten

Attól függ mi számít hitványnak. Az, hogy valaki feszt sérteget másokat az interneten vagy az, hogy ha valaki képtelen egy fórum szabályait betartani, akkor mások kénytelenek az előírások szerint eljárni?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34373) Wesder válasza frankdelgado (#34367) üzenetére


Wesder
félisten

Eddig is tudtuk hogy jók, csak van akit nem érdekel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34374) frankdelgado válasza l.skywalker (#34372) üzenetére


frankdelgado
őstag

Csak egy példa:

Mondjuk te beszolsz, hogy felesleges a hozzászólásom (ami a kommentek egy magas százalékára igaz), majd amikor sztem a tied felesleges és viszonoznám a kedvességedet, akkor az én kommentem törlésre kerül, pedig anyi sértő volt mint a tiedben. Persze ez csak egy fiktív példa....

(#34375) Wesder válasza frankdelgado (#34374) üzenetére


Wesder
félisten

Engedd el, nem ér annyit.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34376) l.skywalker válasza frankdelgado (#34374) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ha van konkrét példád, akkor érdemes megmutatnod. Ember vagyok, gyakran előfordul (főleg itt), hogy nem csak az ész érvek vezérelnek. Ráadásul nem vagyok egyenlőbb nálad, ahogy nekem, úgy neked is megvan minden jogod arra, hogy moderációt kérj.

Sőt, konkrétan magamról tudom, hogy többet OFF-olok, mint mások, akiket felszólítok, hogy ne OFF-oljanak, de próbálok igazságos lenni.

Csak, hogy a szituációt azért értsd meg. Én önként vállalom, hogy megpróbálom a fórumot, a Topikokat rendben tartani, nem kapok érte semmit cserébe, nem vagyok védhetetlen és nincsenek előjogaim.

Ha minden rendben lenne, nem lenne szükség rám.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34377) Beniii06 válasza Wesder (#34375) üzenetére


Beniii06
őstag

Ja, törlés helyett, csak a levél fog menni.

"Got any other secret weapons?"

(#34378) l.skywalker válasza Beniii06 (#34377) üzenetére


l.skywalker
félisten

Látom, megtaláltátok a hibást az életetekben.

Ajánlom figyelmetekbe a következő témát:
Általános Szolgáltatási Feltételek (ÁSZF)

10. Különösen tiltott a Felhasználói Tartalomban:
-> 7. „Flame”: erőteljes érzelmi töltetű, indulatokat gerjesztő, lejárató, elfogadható érv nélküli, valami ellen hangoló tartalom.
-> 8. „Trollkodás”: téma- és közösségromboló provokáció.
-> 9. „OFF-olás”: túlzott mennyiségű témába nem vágó tartalom.

Én OFF-ba teszek és törlök, ha szükséges. Ha ez nem elég arra, hogy megértse valaki az oda nem illő viselkedést, akkor jön a moderáció.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34379) Wesder válasza l.skywalker (#34378) üzenetére


Wesder
félisten

Én nem ellened szóltam, csak ezen a hisztin én is végigmentem, mint most Frank. El kell engedni és kész.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34380) l.skywalker válasza Wesder (#34379) üzenetére


l.skywalker
félisten

Senkitől sem veszem úgy, hogy ellenem szólna. Csak azt is tisztázni szeretném, hogy én sem felhasználókra utazok, hanem viselkedésre, hogy mások számára olvashatóbb legyen minden téma. Soha nem leszek tökéletes, mindenki számára megfelelő, de nem is ez a célom. A közösség hasznára akarok lenni. Aztán ha azt látom, hogy inkább csak a célkereszt vagyok, akkor max abbahagyom. Lehet, hogy akkor több időm lesz a nem létező PS-emen játszani :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34381) frankdelgado válasza l.skywalker (#34376) üzenetére


frankdelgado
őstag

Nem ismerted fel a példát..... :DD

A fórum szabályai meg úgy alakulnak, ahogy a moderátorok akarják
. A szabályok megfoglamazása olyan szintű, mintha - túlzással ugyan - de a Btk-ban az lenne leírva, hogy aki rosszat tesz, ami másnak nem tetszik, akkor bűncselekményt követ el különösen ha lop, vagy megöl valakit.... A warez tíltott, meg az offolás is, kivéve ha éppen nem...az "enteres csalás", a régiováltásos trükközés, ezek mind mehettek.... Ha leírom, hogy egy kontroller kinézete ilyen meg olyan, akkor törlik mert az "átlagtól eltérő szexuális beállítottsággal rendelkező" forumtársakat sértheti, pedig a szövegkörnyezetből kiderül, hogy még távolról sem ez a célja a hozzászólásomnak.

Végezetül kiemelem, h neked azért írom le mert neked le lehet írni. Van annyi IQ-d, hogy ne sértődj meg minden xaron. te is tudod viszont, h a cinkelésen nem sértődöm meg és ha helyreutasítást kapok priviben, akkor nem xarom le. Ha látnád milyen pökhendi, félfogyatékos válaszokat kaptam privátban :). ....... Persze nem tudok neked visszalinkelni üziket, mert törlöm őket és a hozzászólásaimat sem fotózom ki....

[ Szerkesztve ]

(#34382) Def26 válasza frankdelgado (#34374) üzenetére


Def26
félisten

egész más amikor valaki vitaindító (flame) generálást csinál és ezért offol, vagy pl. vicc miatt. Nem lehet egy kalap alá venni, az egyikre reagálnak 3 offot a másikra meg 20 -at.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34383) l.skywalker válasza frankdelgado (#34381) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én is tudnék feszt obszcén lenni, itthon élőben gyakran beszélek így. Faterom hasonló szókincsű ember mint te, egész gyerekkoromat végigkísérte a különböző vallású, szexuális beállítottságú agyagedények emlegetése.

De mivel itt a szabály ezt tiltja, így visszafogom magam - van amikor nem sikerül, de akkor legalább kicsillagozom egy részét.

És végül kiemelném újra, hogy én nem vagyok tévedhetetlen és nem vagyok példaértékű. Csak próbálom jól csinálni, ha nem megy akkor visszajelzések alapján megpróbálok változtatni.

Régebben katona módjára mentem neki az OFF-olásnak, de most már ha a téma olyan, akkor hagyom. Fejlődünk mindannyian és össze kell csiszolódni még ebben a közegben is.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34384) Beniii06 válasza l.skywalker (#34378) üzenetére


Beniii06
őstag

Nem.

Az lehet, hogy a hangulatjelek használata túl lett tolva, de az általad hivatkozott rész egyike sem illett a "kifogásolt" tartalomra.

Azért mert leírtam, hogy nem működik:

7-es pont. "elfogadható érv nélküli, valami ellen hangoló tartalom." Már ott is linkeltem a másik topikból egy fórumtárs által kapott kulcsot(én még odáig sem jutottam el). Csak utólag volt lehetőségem képekkel és egyéb formában igazolni, hogy nem légből kapott állítás, de mire linkeltem volna, már nem tudtam megtenni. Azért később pótoltam.

Ez aztán egy beváltható kulcs valóban: "THAN-KS4U-RSUP-PORT"
[link]

Nem működött.

8-as pont. Ha az ON témával kapcsolatos dologban írok és felhívom rá a figyelmet, hogy nem úgy vagy nem mindenkinek működik, akkor az nem közösség és témaromboló.

9-es pont. OFF-ban fejtettem ki az ON hsz-ben lévő tartalom nem megfelelőségét, ennyi legyen a legnagyobb gond, egyébként ON hsz-nek szántam, csak a végén off lett belőle.

Az ON topikban most is van pejoratív tartalmú, lejárató hsz. az biztosan nem sorolható be egyik kategóriába sem gondolom.
Csak abban egyetértek frankdelgado-val, hogy a szabályok elég relatívak és nézőpont kérdése ki és hogyan értelmezi őket/alkalmazza azokat. Mi választja el a "trollkodást" a vicctől? Az, hogy mennyi offot generál? Ha ide sorolnánk, akkor a 3 hsz-en belül volt a dolog és akkor vicc kategória.

wesder-nek van igaza el kell engedni a dolgot.

"Got any other secret weapons?"

(#34385) l.skywalker válasza Beniii06 (#34384) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem neked szólt az összes, hanem általában ezek szoktak kritikus pontok lenni azokban a Topikokban, amiket én felügyelek.

Nem is tehetem meg és nem is akarok konkrét moderációkkal kapcsolatban nyilatkozni. És nem is akarom azt éreztetni, hogy XY felhasználó nem ide való lenne. Nem erről van szó.

Adott helyzetben ezen elvek mentén jártam el, ha nem helyesen annak is vállalom a következményeit.

Nem akarom, hogy másmilyen legyél, a viccek kellenek, az OFF mennyiségtől és témától függően is mehet, de lesz és van mindig egy szint amin túl úgy érzem közbe kell avatkozni a fenti szabályok figyelembe vételével.

És igen nehéz igazságosnak lenni, főleg, hogy én is csak egy vagyok közületek. De ha még én sem lennék, akkor szerintem rosszabb lenne a helyzet. Nézzetek meg egy BestBuy Topikot vagy a Koronavírus topikokat. Ilyen élet lenne vagy lehetne a konzolos topikokban is.

De ezért szeretem az OFF topikokat :D

Szerk:
ezt pedig csak a helyzet tisztázásaképpen:

"Ez aztán egy beváltható kulcs valóban: "THAN-KS4U-RSUP-PORT"
[link]

Nem működött."

Hol nem működött a kód? Hol próbáltad beváltani?

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34386) MasterMark válasza l.skywalker (#34385) üzenetére


MasterMark
titán

Ez olyan mint a: ID10T-4V4GY-0LB4Z-DM3GT-3SZ4R

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#34387) l.skywalker válasza MasterMark (#34386) üzenetére


l.skywalker
félisten

Mi az, hogy 0LB4ZDM3G? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34388) Wesder válasza l.skywalker (#34387) üzenetére


Wesder
félisten

Vagyol

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34389) l.skywalker válasza Wesder (#34388) üzenetére


l.skywalker
félisten

:R

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34390) Beniii06 válasza l.skywalker (#34385) üzenetére


Beniii06
őstag

"Nézzetek meg egy BestBuy Topikot"

Szoktam is példának felhozni, hogy ott ha szóba kerül a kávé/szerszámgép/ital, akkor milyen trollkodások szoktak menni rendszeresen, mégsem sértődik meg rajta senki sem vagy nem kell törölni sem. Lásd, legutóbb valaki akciós jegygyűrűt akart és már mentek is rá a "legjobb tanács: menekülj" stb hozzászólások, semmi közük nem volt az akcióhoz.

"Hol nem működött a kód? Hol próbáltad beváltani?"

"csak a helyzet tisztázásaképpen"

A humble eredetileg steamre adott volna kulcsot és miután "megvédted magad", direkt kipróbáltam, hogy úgy beadja-e az egyébként is előre láthatólag nem működő kulccsal és természetesen nem is működött, nem lett hozzáadva sem a humble, sem a steamhez hozzáadva úgy ahogy linkelted és mondtad(én erre írtam, hogy nem működik, nem a kulcsra) + még vagy 10 másik reddit commentet is linkelhettem volna akiknek ugyanúgy az volt a hiba, mint nálam, kosár után az urlben is látszott, hogy hiba üzenet következne, ehelyett fehér oldal és sehol semmi.

"Got any other secret weapons?"

(#34391) Beniii06 válasza MasterMark (#34386) üzenetére


Beniii06
őstag

Nahát, van ilyen steam kód is(saját felelősségre):

H0LY3-GY3R3K-K1K3R-D3Z377

Ha nem működik a kód, írj a supportnak steamen, szerintem biztos adnak helyette másikat.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#34392) l.skywalker válasza Beniii06 (#34390) üzenetére


l.skywalker
félisten

Akkor a probléma még mindig az, hogy a Humble sehol sem írta, hogy Steam kódot ad.

Amit linkeltem neked képeket (EZ, EZ), ott volt a lap tetején, hogy a játék elindítása után a játékon belül kellett volna beváltani a kódot, nem pedig a Steam-en. Az oldal alján pedig ott volt a letölthető DRM Free telepítő. Erről szólt az egész Humble Bundle-s ingyenesség.

Bekerült az egyik Topikba amit én látogatok, erre te jöttél ezzel a rém kedves hsz-el, hogy "hiába lesz belinkelve", meg, hogy "Értem én, hogy kell a hsz" meg, hogy "előtte le lehetne ellenőrizni".

Előtte el kellett volna olvasni, utána nem kellett volna arcoskodni és ha már egyszer kiderült, hogy te és még 10 ember nem tudta felfogni, hogy ez nem Steam kód, nem "viccekkell" kellett volna elvenni a dolog élét és utána /hangulatjel/-ekkel protezsálni a rendszer ellen.

Nem a rendszer irányítja a szemed mozgását.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34393) csuvicsuva válasza l.skywalker (#34392) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Jól látom, hogy kiraktad a MenjélAludni gyereket? :R Volt egyáltalán normális hozzászólása mióta megjelent?

#34394: Akkor egy moderátor volt.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#34394) l.skywalker válasza csuvicsuva (#34393) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én nem tudok kirakni senkit. OFF-ba rakni és törölni tudok.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34395) GoSleep válasza csuvicsuva (#34393) üzenetére


GoSleep
kezdő

I see you! ;]

(#34396) Wesder válasza GoSleep (#34395) üzenetére


Wesder
félisten

Innen is kitessékelhetünk, ha nem tudsz normàlisan viselkedni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34397) zsolti72837 válasza Wesder (#34396) üzenetére


zsolti72837
őstag

Mindenhol ott van úgy látszik.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#34398) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Lám még nem jöttem ki a gyakorlatból :C :R

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#34399) Wesder válasza Carlos Padre (#34398) üzenetére


Wesder
félisten

Szóval a te màsodreged. Gondolhattam volna. ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34400) csuvicsuva válasza GoSleep (#34395) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Most látsz, most nem látsz!

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.