Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#34651) philoxenia válasza Madoc (#34650) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem is osztoznak? :F

;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34652) zsolti72837 válasza l.skywalker (#34646) üzenetére


zsolti72837
őstag

Az igen! :DD :C

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#34653) Carlos Padre válasza Wesder (#34635) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Látom nem esett le a pojén ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#34654) Wesder válasza Carlos Padre (#34653) üzenetére


Wesder
félisten

Leesett, mert nem tudtam elkapni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34655) Def26 válasza Madoc (#34650) üzenetére


Def26
félisten

próbáld már ki majd otthon. :D Most már kíváncsi vagyok, hogy ha online vagy akkor megy e vagy nem. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34656) Madoc válasza Def26 (#34655) üzenetére


Madoc
veterán

Nem fogok ezért homolni senkivel, hogy aztán csináljuk vissza. Gondolom több év tapasztalata csak meggyőző vagy nem? Nekem csak 1,5 éve van de kendek az jó ideje topicgazda ott.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#34657) Def26 válasza Madoc (#34656) üzenetére


Def26
félisten

nem néztem ki mit írt. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34658) Madoc válasza Def26 (#34657) üzenetére


Madoc
veterán

Ő írta az idézett választ.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#34659) l.skywalker válasza Def26 (#34657) üzenetére


l.skywalker
félisten

https://gamepod.hu/tema/playstation_4_2/hsz_244580-244580.html

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34660) Def26 válasza l.skywalker (#34659) üzenetére


Def26
félisten

elolvastam. :)

Szerintetek az új gépen is meg lesz a régiómentesség és a home -olás?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34661) Wesder válasza Def26 (#34660) üzenetére


Wesder
félisten

Megmarad. Miért zàrnàk le a régiókat? A régióvàltôs vàsàrlàsok elenyésző szàmúak. Ràadàsul nekem most 2 valid címem van. Most komolyan tartsak fent miatta 2 accountot? Milyen évet írunk? 2006? :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34662) Beniii06 válasza Wesder (#34661) üzenetére


Beniii06
őstag

"A régióvàltôs vàsàrlàsok elenyésző szàmúak. "
Valahogy ezért zárták le Argentínát és Törökországot is, amihez már nem elég a fizetőeszköz, hanem *** is kell? Plusz felemelték az árakat is, nem azért mert csődbe mentek, hanem túl sok volt a "turista".

"Got any other secret weapons?"

(#34663) #81556480


#81556480
törölt tag

(#34664) Wesder válasza Beniii06 (#34662) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom az ottani vàsàrlàsokhoz képest volt sok a túrista.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34665) l.skywalker válasza Beniii06 (#34662) üzenetére


l.skywalker
félisten

Mai napig lehet ott vásárolni. Valóban vannak korlátozások, de Argentína esetében gazdasági okai voltak, nem csak az MS hanem sok más tartalomszolgáltató vezetett be ideiglenes "zárást". Törökország esetében is az ha jól tudom ottani korlátozás, hogy még Török lakosok sem tudnak bármikor normálisan vásárolni.

Ez a régiós trükközés tényleg elenyésző, csak a fórumon lévők egy kisebb része használja csak, a többiek vagy nem ismerik vagy túl nagy macera.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34666) Beniii06 válasza Wesder (#34280) üzenetére


Beniii06
őstag

Ez is? ESRB és van benne olyan mondat, amitől hanyatt vágódsz.

"Players can select..."

Ha tesznek bene mikro-tranzakciókat, mi lesz ebből? Nagyobb lesz a karakter dákója, mint a karakter vagy a nőnek nagyobb lesz a keble, mint a feje? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#34667) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Elhagyó a konzol mellé mehet: Inside Xbox helyett Az Xbox belsejében.

Piros halott megváltás kettőt a népnek, most. :O

wesder: azt én tudom, mondd a guglinak. Meg az úgy rasszista, mert asszociálni lehet az indiánokra.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#34668) Wesder válasza csuvicsuva (#34667) üzenetére


Wesder
félisten

Vörös halott, mert a vér is vörös.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34669) l.skywalker válasza csuvicsuva (#34667) üzenetére


l.skywalker
félisten

Lovas Gétéa és csókolom

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34670) csuvicsuva válasza l.skywalker (#34669) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Szar napom van. Ne beszéljünk róla. :(

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#34671) Wesder válasza csuvicsuva (#34670) üzenetére


Wesder
félisten

Lovasul szar vagy gétéàsul?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34672) l.skywalker válasza csuvicsuva (#34670) üzenetére


l.skywalker
félisten

De mi nem beszélünk, hanem írunk. Mi a baj? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34673) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán


Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#34674) mike1334 válasza l.skywalker (#34669) üzenetére


mike1334
veterán

Én múlt héten kipróbáltam a Möghóttak, oszt' kóricálnak első évadát gp-ből, de nem gyere be volt :(

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#34675) Wesder válasza mike1334 (#34674) üzenetére


Wesder
félisten

Egy ősrégi TT jàtéktól nem szabad sokat vàrni. Mikor megjelent még jó volt. Elhaladt mellette a jàtékipar.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34676) mike1334 válasza Wesder (#34675) üzenetére


mike1334
veterán

Akartam szeretni, de már az irányítás is fájt...
Fable kíváncsi vagyok bekerül-e (nem az a fable, hanem a tt-s).

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#34677) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Pénteken ergo holnap, jön a futár a boxért. :(

Sebaj... ennek örömére vettem 30nap Subot az Old Republichoz, valamivel kell kockulni. :D
mod.: 3 héttel a vizsgák előtt zseniális ötlet szerintem újra mmoba kezdeni. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34678) Fernet válasza mike1334 (#34674) üzenetére


Fernet
senior tag

Ha már zombik, én a bomlási állapot 2 korszerű kiadást vettem elő, de elég bugos szegény. Pedig nem ma jelent meg.

(#34679) Micsurin válasza Fernet (#34678) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Fura toltam pár hónapja aránylag sokat és semmi durvát vagy game breakert nem találtam max megmosolyogtató dolgokat. Mire gondolsz?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34680) csuvicsuva válasza l.skywalker (#34672) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Á, hosszú történet. Ma volt az angol érettségi és nem lehettem ott. Ha meg ott lehettem volna, akkor nem ma lett volna. :DDD 40 évesen végre rászántam magam a gimire, előrehozottra jelentkeztem angolra (középfokú vizsga már megvan) és infóra, erre beütött a vírus. Remélem legkésőbb ősszel le tudom őket tenni.

Ellenben ma csupa ötöst kaptam az összes vizsgámra. Na ja, itthonról könnyű. :D

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#34681) Micsurin válasza csuvicsuva (#34680) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ahol online teszt van... szerintem csak nálunk voltak ilyen bréarcuak, hogy mindent videokonferenciás szóbelire tettek be... mindent... :DD :W

Mod.: ja, nem. A hálózat az megmaradt tesztnek, 6 válasz amiből lehet jó mind a hat vagy akár rossz mind a hat. És ez ér így 1 pontot / kérdés. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34682) csuvicsuva válasza Micsurin (#34681) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Na jó, de ez csak egy "egyszerű" távoktatós gimi (pont ezért volt könnyű dolguk a digitális oktatással), te pedig fősulira jársz. Osztályozóvizsgákat is itthonról csináltam, aztán jött a hír, hogy egyelőre hiába. Máig nem tudom az eredményeket (nyilván négyes, ötös mindegyik), de nem is zaklatom vele a tanárokat. Mondjuk a vicc az, hogy mindent is tanítanak (biológia, kémia, földrajz, fizika, művészetismeret, majd jövőre jön a társadalomismeret meg az etika, igaz utóbbi három kb abból áll, hogy írjál esszéket), tehát nem a klasszikus felnőtt gimi a kötelező +1 tantárgyakkal. Életemben nem írtam még ennyi esszét. A legviccesebb egyébként az, hogy rohadtul hiányzik a heti két/három nap bejárás. Jó a közösség, jók a tanárok, az osztálytársak. Ha valaki azt mondja, hogy ennyi idősen én ilyeneket fogok írni, azt biztos agyonvágom. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#34683) Fernet válasza Micsurin (#34679) üzenetére


Fernet
senior tag

Pl:
- Autóval ráhajtottam egy kis kőre, mire felrepült kb. 20m-re a levegőbe és pörgött össze-vissza. Ebbe a hibába nem csak egyszer futottam bele.
- Vagy a küldetés mutatja kihez kell menni, de nincs ott, hirtelen elteleportál máshova, ahonnan aztán rohan vissza az eredeti helyre.
- Tegnap feladatként kaptam, hogy pucoljak ki egy fertőzött házat. Odamentem és hirtelen küldetés kész, nem volt ott egy zombi sem.
- Illetve néha grafikai bugok, a zombi benne áll az autóban pl.

Ettől függetlenül elvagyok vele, szeretem az epítgetős túlélős játékokat. Csak néha zavaró. Nálad nem volt ilyen? Lehet megpróbálok egy reinstallt, hátha...

(#34684) Micsurin válasza Fernet (#34683) üzenetére


Micsurin
nagyúr

A fizikai buggokat én megtaláltam, mást nem igazán. 1-1 textúra glitch talán pedig haverommal toltuk gépen is, én még boxon is. :) De én nem igazán vagyok érzékeny az ingame bakikra. :N

csuvicsuva: Ja, hogy jaaa. :D Hiába az arany gimis évek mi? Megjöttek a flashbackek. Nekem is hiányzik az előadások közbeni baromkodás meg sörözgetés péntekenként a haverokkal... Ez meg a motorozás hiány zavar ebben az egész szarban...:DDD

Ez a pont és hárombetűs, hokis avatáru tag tényleg ennyire értetlen és szándékosan bicskanyitogató?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34685) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Beniii06 köszi itt is! :R Nem akartam ott tovább folytatni de az a lényeg már az első klónból is hiszti volt, ellenben szeretném jövőre lehívni azt a profképet amit sanszos, hogy tartósan megtartanék jó ideig. Steamen és Originen is évek óta ott van. De mivel Wolffe is klón egység gyanítom ki fognak akadni rá a modok, bízom benne ha legalább work free lenne a dolog kevésbé lenne belőle hiszti. :DDD :DDD

És ezzel lenne értelme is be próbálkozni... :D

Azt nem tudom ha magamnak gyártom le akkor is él e a 3 év, mivel ha jól rémlik a képgyárosok terheltsége miatt lett 2-ről felemelve.

Izzítom is a PS-t... :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34686) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Sokan kedvelitek az Orit, így hát ezt most itthagyom...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#34687) Bogyi007 válasza Bogyi007 (#34686) üzenetére


Bogyi007
veterán

És egy kis extra...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#34688) Beniii06 válasza Micsurin (#34685) üzenetére


Beniii06
őstag

Az arckép választáshoz nem értek, hogy meddig engednek több hasonlót, illetve meglévőt milyen átalakításokkal.

A 3 év szerintem marad attól, hogy még te csinálod meg, mert előbb engedély kell és azután cserélhetsz.

Amiket ott linkeltem alaposan olvasd el és főleg a szövegükben az összes linket nyomkodd végig, mert ott van az információ, igaz egy kicsit elrejtve és hogy ne dolgozz hiába vele.

"Izzítom is a PS-t"

Ezt így itt ne írd le, mert baj lesz belőle. Remélhetőleg a Post Scriptumra gondoltál. Az egy jó játék és steam exkluzív is.(ON témára reagálva)

"Got any other secret weapons?"

(#34689) Micsurin válasza Beniii06 (#34688) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Tekintve nevesített parancsnokra szeretnék cserélni nem igazán fogható rá, hogy hasonlítanak. Ennyi erővel a sok anime vacak is halál ugyan olyan egy laikus számára. (No offense senkinkenek. :) )

Akkor van legalább időm rendesen megcsinálni még ha 50x visszadobják is. :DD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34690) Beniii06 válasza Micsurin (#34689) üzenetére


Beniii06
őstag

"Tekintve nevesített parancsnokra szeretnék cserélni nem igazán fogható rá, hogy hasonlítanak. "

Nem vagyok SW fan, nem azért klónok mert ugyanúgy néznek ki?

"Got any other secret weapons?"

(#34691) Micsurin válasza Beniii06 (#34690) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Arcra igen, de a páncélt kedvük és személyiségük szerint átalakíthatták maguknak a friss újoncokat és bakákat leszámítva.

mod.: Szerintem erős ráfogni, hogy nem megkülönböztethetőek. Még a Phase II sisakok sem megegyezőek. (-1 Keeli, Phaase 1)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34692) MasterMark válasza Beniii06 (#34690) üzenetére


MasterMark
titán

Nem. Azért klónok, mert klónozták őket. :)

Switch Tax

(#34693) l.skywalker válasza Beniii06 (#34690) üzenetére


l.skywalker
félisten

Volt olyan klón, aki megtagadta az Order66-et is, szóval külsőre hasonlóak, de személyiségükben eltérőek és ez idővel megjelenik a páncéljukon is.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34694) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Úgy vártam, hogy ki lesz az első :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#34695) Wesder válasza Carlos Padre (#34694) üzenetére


Wesder
félisten

Màrmint miben?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34696) Beniii06 válasza Carlos Padre (#34694) üzenetére


Beniii06
őstag

Az SX most jobban áll, mint a PS5, valamivel csak le kell húzni, bár a határtalan ígérgetést gerinctelennek tartom az MS részéről.

"Got any other secret weapons?"

(#34697) Beniii06 válasza Micsurin (#34691) üzenetére


Beniii06
őstag

Köszi, így már nagyjából értem. A legtöbb embernek "egyforma" sisakoknak tűnnek és lehet ezért korlátozzák, hogy mennyi lehet belőle + talán kisebb méretben kevésbé is látszanak az eltérések.

"Got any other secret weapons?"

(#34698) Beniii06 válasza Wesder (#34695) üzenetére


Beniii06
őstag

Biztos a kárörvendésre gondolt.

"Got any other secret weapons?"

(#34699) Carlos Padre válasza Wesder (#34695) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hogy ki kezd el először hisztizni, hogy a zindex megint báncsa a zikszbokszot ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#34700) Carlos Padre válasza Beniii06 (#34696) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát nem tudom hogy kapcsolódik hozzá, vagy mire gondolsz egész pontosan, de az SX sokkal rosszabbul áll a PS5-höz képest, mint az X a Pro-hoz képest.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.