Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#34101) l.skywalker válasza Beniii06 (#34100) üzenetére


l.skywalker
félisten

Azt még mindig nem értem, hogy akkor te mire kapsz 70%-ot, de jobb, ha megelégszem a békével. :R

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34102) Moby válasza Beniii06 (#34080) üzenetére


Moby
addikt

Egy halom tévedést írsz. Amire te gondolsz, az a betegszabadság. Azt fizeti a munkáltatód 15 napig, arra kapsz 70%-ot. A táppénzt már nem a munkáltatódtól kapod, és nem is 70%, hanem 60 (a kórházban töltött napokra 50).

[ Szerkesztve ]

(#34103) Def26 válasza l.skywalker (#34101) üzenetére


Def26
félisten

:DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34104) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Jó ez a topik... adóbevallásban is segítetek? ;] :DDD :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34105) oriic válasza Micsurin (#34104) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

ÉN meg már azt hitttem valami érdekes téma jött. :(

Live-Die-Respawn

(#34106) mike1334 válasza frankdelgado (#34072) üzenetére


mike1334
veterán

"a főnökség dolgozik, mindenki más munkája az vacak"
Nem tudom ezzel mi a gond, ő azért főnök. Ha jol dolgozol te is lehetsz főnök. Persze én azt vallom, h a hátsó fertály nyelvvel történő polírozásával és a munkatársak fúrogatásával az ember gyorsabban halad, de ez is egy lehetőség.

Az a gond ezzel, hogy nincs mindig így. Vannak kollégák, akik figyelmetlenek/nem olyan képességűek, de azért nem mindenki. Kollektíven így kezelni a társaságot nem éppen célszerű, mert rontja a morált is. Én pl jól dolgozok, és voltam is főnök, de aztán nagyon hamar (fél év) rájöttem, hogy nincs annyi pénz a világon, amiért ez megérné...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#34107) mike1334 válasza l.skywalker (#34077) üzenetére


mike1334
veterán

Én azt nem értem, hogy ezért minek elvenni a dolgozó szabadságát? Be kell menni melózni? Rendben, nincs ezzel gond, majd megyek szabira nyáron, ezt meg töröljék most...vagy úgy számolnak, hogy idén már nem lehet menni szabadságra?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#34108) l.skywalker válasza mike1334 (#34106) üzenetére


l.skywalker
félisten

+1
Egy idő után amikor a folyamatokat csoporton belül én kezdtem a legjobban feldolgozni és én lettem az ügyfél felé az elsődleges kontakt, felmerült, hogy vigyem én a csapatot. Elvégeztem egy fél éves képzést hozzá, minden második hét szombatján is bent voltam, majd 2 hét után rájöttem, hogy én nem lennék jó vezető, hanem förtelmes főnök :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34109) Beniii06 válasza Micsurin (#34104) üzenetére


Beniii06
őstag

Azt a hatóság csinálja meg helyetted(legtöbb helyen), de ne felejtsd el beleírni a múlthavi "házi" párlatod lefőzését is(eddig vicc) vagy ha dohányt vágtál azt is(ez már nem), ja és ha nem a szerencsejáték zrt-nél fogadtálés nyertél is, akkor az is adóköteles, különben le leszel te is feketézve. :DDD

;]

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#34110) l.skywalker válasza Beniii06 (#34109) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem pl. az egészségpénztári önkéntes befizetést is szépen belevette a NAV, nem kellett semmi módosítást kérnem.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34111) mike1334 válasza Beniii06 (#34109) üzenetére


mike1334
veterán

A szerencsejáték zrt. nyereményei adózottak.

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#34112) l.skywalker válasza mike1334 (#34111) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem, én úgy tudom azok után még adózni kell. Hanem a tévés vetélkedők nyereménye nettó.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34113) Madoc válasza l.skywalker (#34112) üzenetére


Madoc
veterán

A lottónyeremény is már nettó amit hirdetnek.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#34114) l.skywalker válasza Madoc (#34113) üzenetére


l.skywalker
félisten

:R

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34115) mike1334 válasza l.skywalker (#34112) üzenetére


mike1334
veterán

Az eurojackpot kivételével adózott a nyeremény.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#34116) GoSleep válasza l.skywalker (#34112) üzenetére


GoSleep
kezdő

Rosszul tudod.

(#34117) Beniii06 válasza mike1334 (#34111) üzenetére


Beniii06
őstag

"ha nem a szerencsejáték zrt-nél fogadtálés nyertél is, akkor az is adóköteles, "
Eredetileg is így volt szerkesztés előtt, az "és nyertél is"-t szerkesztettem, mert az lemaradt, de a mondat eleje nem változott. :U

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#34118) l.skywalker válasza Beniii06 (#34117) üzenetére


l.skywalker
félisten

Új Válasz 2020-04-20 12:38:08 (#34109) Beniii06:
"Azt a hatóság csinálja meg helyetted(legtöbb helyen), de ne felejtsd el beleírni a múlthavi "házi" párlatod lefőzését is(eddig vicc) vagy ha dohányt vágtál azt is(ez már nem), ja és ha nem a szerencsejáték zrt-nél fogadtálés nyertél is, akkor az is adóköteles, különben le leszel te is feketézve. :DDD
;]"

Szerintem összezavarta a mondandód végén a troll emoji, azt hitte, hogy viccelsz :D :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34119) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Azt hiszem ma még trollkodni sem érdemes itt. Megyek is inkább játszok valamit, lépkedek a dashon mivel játék úgysincs boxra. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34120) Beniii06 válasza l.skywalker (#34118) üzenetére


Beniii06
őstag

Ja így már minden világos, elfelejtettem, hogy lebuktam: a konkurens fórumok küldtek, hogy belülről megfúrjam "az oldalt" és hogy csak téged idézzelek:

"Bakker hagyd már abba, teljesen dezinformálod az egész oldalt."

;]

Ezt most TG-ként írtad egyébként, mert akkor szót fogadok(fórum szabályzat szerint) vagy csak poénból? Ha nem poén, akkor törölhető(off topikból :U) a hsz.-eim. :R

A másik topikban(pc free games) is már írtam hogy befejeztem az offolást, csak ha már ketten is írtak, gondoltam egyet még válaszolok, de mivel megkérted, hogy több off ne legyen már nem tettem meg. Érdekes egyébként(ne vedd magadra és itt senki sem), hogy álralában mindig azoknak nagy a szája, akik semmit nem tettek le az asztalra még, kíváncsiságból megnéztem black... hszeit és még egy akciót sem tett közzé sosem(csak az a két hsz-e volt a topikban amit nekem írt), de ugyanez igaz energy...-ra is, na jó, ő repostolt egyetlen egy free game-t + 4-5 off hsz.-t gyárott és ezután már felhatalmazva érezte magát, hogy moderátornak képzelje magát, kitiltson embereket stb. :DDD

Jót is nevettem azon a 3 hsz.-en :C és amíg "írogattak" közben találtam két "akciót" is, de már úgy vagyok vele, hogy ha nem tartanak igényt rá(az eddigiek összegyűjtésén túl), akkor oda nem postolok és kész, marad a ninja és BB játék topik, ott off hsz.-ben természetesen.

Válaszoltam volna nekik is egyébként, csak hogy meghagytad ne legyen több off, úgy voltam vele nem is ér annyit.

"Got any other secret weapons?"

(#34121) Beniii06 válasza Micsurin (#34119) üzenetére


Beniii06
őstag

Az "utazásos" vásárlásokat beleírtad a tervezetbe, mielőtt véglegesítetted?

;]

"Got any other secret weapons?"

(#34122) l.skywalker válasza Beniii06 (#34120) üzenetére


l.skywalker
félisten

Hónapokig tolod a trollt, úgy, hogy nyíltan ki is mondod, hogy trollkodsz. Nehéz hirtelen egyik napról a másikra felfogni, hogy mikor is van az amikor már "nem viccelsz".

A viccel sincs baj, egy mennyiségig. De ha komolyan írsz bármit, azzal sincs baj. De ha a mondandód végén szerepl ez: ;]

Akkor nem tudom melyik van épp. A vicc vagy a komoly?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34123) mike1334 válasza Beniii06 (#34117) üzenetére


mike1334
veterán

Félre olvastam, mert meg se fordult a fejemben, hogy valaki illegális tevékenység után akar adózni, de igazad van, Al Capone óta tudjuk, hogy akkor is kell, mert bajok lehetnek belőle ;]

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#34124) l.skywalker


l.skywalker
félisten

The New Animated Mortal Kombat Movie Is Just As Brutal As The Games

:C   

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34125) sugarforce válasza frankdelgado (#34072) üzenetére


sugarforce
őstag

csak egy főnök nem attól lesz jó főnök, hogy a beosztottjait lenézve, magát sajnáltatva ugráltat és vegzeteti el veled a munkájának a 95%-át, max egy pöcs. Ez a lényeg, nem hogy miért lett főnök.

(#34126) sugarforce válasza Beniii06 (#34078) üzenetére


sugarforce
őstag

fizetett szabadságról beszél, ami mindenkinek jár x nap életkortól, családi állapottól és időjárástól függően, te meg fizetetlenről, illetve túlórából fakadó csúsztatásról (már ahol van ilyen egyáltalán) a kettő nagyon nem ugyanaz.

(#34127) sugarforce válasza balazs025 (#34097) üzenetére


sugarforce
őstag

így van, megbízási jogviszonyban az esetek nagyon nagy %-ban nem munkaidőre, hanem feladatra szerződsz, abban a közegben nem értelmezhető a munkaidő, mint tényező, erre szabadság sem jár. Én pl dolgozok több cégben is, az egyikben van munkaviszonyom heti 40 órával, minden MT-ben leírt jogosultságommal és kötelezettségemmel együtt. Emellett van megbízási szerződésem egy másik céggel, ahol nincs munkaidő megszabva, csak feladatkörök, amit ha egy hónapban 3 óra alatt megcsinálok, akkor nagy király voltam, de ha szarrás túlórázom magam, mert béna voltam / összejött annyi meló, akkor így jártam. A végén ígyis kiegyenlítődik. Viszont a kettő nagyon távol áll egymástól.

(#34128) st3v3np3t3r válasza Beniii06 (#34093) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Nem erről volt szó.
Hanem arról, hogy kiírják neki a törvényes szabit és szabi alatt berendelik ddolgozni, de a szabiját fizetik a munkában töltött időre is,ezt az MT alapján nem lehet. Nagyon sok cég abban a tévhitben van, hogy rendelkezhet a munkavállaló össz szabadságának 75%-val. Csak hogy ez tévedés, az MT 60. A szabadság kiadása részben annyival köti meg a munkáltatót, hogy 7napot maximum 2 részletben köteles akkor kiadni, amikor a munkavállaló kéri, illetve egy tárgyi évben legalább egyszer egybefüggő 14napot köteles kiadni,mialatt a munkavállaló mentesül a munkavégzés alól.A maradék szabadság kiadásáról nincs jogában szabadon rendelkezni, példálul hogy mikor, milyen körülmények között vagy feltételekkel adja ki. Ez a 75% jogosultság rohadt nagy tévhit,mégis sok cég így tesz. Illetve jelen helyzetben sok munkáltató küldi el a munkavállalókat fizetetlen szabadságra, ami ütközik az MT-ben leírtakkal, ugyanis az MT úgy rendelkezik, hogy csak a munkavállaló kérheti nagyon alapos indokkal a fizetetlen szabadságot, önként a munkáltató nem alkalmazhatja. A kormány tudtommal nem adott ki olyan helyettesítő rendeletet, ami ezt felülírja.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#34129) Beniii06 válasza st3v3np3t3r (#34128) üzenetére


Beniii06
őstag

Szép kis levezetés, csak azt hagytad figyelmen kívül, hogy akit érint az külföldön él és dolgozik(ahonnan elindultunk), oda az Mt. kötve hiszem, hogy vonatkozik vagy van ilyen rendelkezése is? :U [link]

Mi az itthoni helyzetekből/ismeretekből, próbáltunk találgatni, hogy kint mi vonatkozhat a kérdezőre, de már az elején volt egy félreértés, ami utólag tisztázódott is, ahogy sugarforce és balazs025 is írta, "szabadúszóknak" nem jár szabadság, én erről akartam írni, csak a pontos megnevezését nem tudtam.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#34130) st3v3np3t3r válasza Beniii06 (#34129) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

3. Értelmezési alapelvek
5. § (1) E törvény rendelkezéseit Magyarország és az Európai Unió jogrendjével összhangban kell értelmezni.

Kötve hinném, hogy a Hollandoknál szabadság alatt berendelhető a munkavállaló úgy, hogy a munkabér helyett szabadságot fizetnek.

Kis alap infó a holland munkatörvények alapján link
Mondjuk számomra meglepő, hogy nálunk 20nap az alapszabi, a hollandoknál 24nap

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#34131) st3v3np3t3r válasza st3v3np3t3r (#34130) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

link

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#34132) Crytek


Crytek
veterán

Most kaptam egy mailt

"Értesítjük, hogy jogérvényesítő intézkedést kezdeményeztünk az Xbox Live-fiókjában a Microsoft szolgáltatási szerződésének megszegése miatt."

Metro Exodusból a rúdon vonagló nő képe nem tetszhetett nekik pedig szolid volt a dekoltása és csak a csőcsei látszódtak... Ilyenkor mi a szankció? (Soha nem volt még ilyenem)

Next PC Upgrade: 2022

(#34133) Beniii06 válasza Crytek (#34132) üzenetére


Beniii06
őstag

Lehet megunták, hogy mindig csak a 300 ft-os GP-re fizetsz elő. :DDD

;]

"Got any other secret weapons?"

(#34134) st3v3np3t3r válasza Crytek (#34132) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

elvileg az okot is oda kellett volna hogy írják

gondold végig, hogy az elmúlt 3 hónapban mit csináltál.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#34135) Def26 válasza Crytek (#34132) üzenetére


Def26
félisten

ha az első ilyen eset akkor szerintem 48 órát kapsz. Én is annyit kaptam. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34136) Crytek válasza st3v3np3t3r (#34134) üzenetére


Crytek
veterán

Kifogásolták a tartalmat.

"gondold végig, hogy az elmúlt 3 hónapban mit csináltál" Egy db csőcsős képet tettem fel. Nem tudtam hogy a cégek gondolkodása fejekben ennyire eltérő. Valakinek megvan az AGONY nos ott kb csecsemőket esznek véresre nyúznak stb és tele a steam ilyen képekkel és a kutya nem szól hogy ne ezt nem kéne. Erre két mellbimbó miatt azonnal szólnak. Inkább a pc game pass béta szarjukat rakhatnák helyre azzal a fossal kéne foglalkozniuk nem az embereket baszogatni egy képért. Ebből is látszik mik a priorítás a msnál ezért nem jutnak soha sehova ,mert baromságokba ölik az időt

Def26: Első volt mivel nem is tudtam létezik ilyen.. De 48 óra mit kapok az még mindig nem tudtam meg?

Next PC Upgrade: 2022

(#34137) akooos válasza Crytek (#34136) üzenetére


akooos
veterán

De miért csőcs? Rövid ö-vel írják, elképesztően bassza a szemem, bocs :D

(#34138) Crytek válasza akooos (#34137) üzenetére


Crytek
veterán

Mert nem figyelem annyit a billt irás közbe és sokszor melléütök meg kimarad pár betű , néha magam is ledöbbenek mennyi elütés van. Sokszor már azon agyalok billt kéne cserélni mert eskü leütöm a gombokat de sokszor nem az jelenik meg aminek kéne

Beniii06: Ja igen.Arról nem én tehetek hogy ennyiért adják :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#34139) Def26 válasza Crytek (#34136) üzenetére


Def26
félisten

Én bannt kaptam. Nem tudtam online játszani.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34140) l.skywalker válasza Crytek (#34136) üzenetére


l.skywalker
félisten

Van egy másik játék a Metropolis: Lux Obscura. Amikor megjelent akkor is vagy 6 ismerősöm fosta tele a Live Feed-et csöcsökkel. Szinte azonnal leszedték és mindenki kapott egy kis pihenőt. Habár ez általában csak annyit tesz, hogy nem posztolhatsz és nem multizhatsz szóval nem nagy cucc.

Az meg, hogy ebben hol a logika ne kérdezd. És azt se, hogy mennyibe kerülne ha a rendszer automatikusan 18+os szűrővel rakná ki az adott játékokból a képeket...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34141) st3v3np3t3r válasza Crytek (#34136) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

A kirívó szexualis tartalmú képekre hamarabb kapnak a szolgáltatók... Rakjál a 2 bimbóra 1-1 pici csillagot,egyből nem lesz vele bajuk, instán működik ez a módszer :DDD

A Game Pass(és Béta) appra gondolsz, mert az balóban egy rakat hulladék. Amúgy tartalmilag nekem nincs bajom vele, de azért az árakkal is kezdhetnének valamit, mert a régi 360-as játékok már enyhén túlárazott kategóriába mennek át.

Én személy szerint kipróbálnám a Diablo 3-at, még akár Xbox360-as grafikával is, de 14ezer forint azért kicsit húzós ár egy x360as játékért, XO-ra meg 21ezer... na de kérem,6 évey játék. Értem én, hogy sokan játszák, a Diablo II is kelendő volt anno. De a 360-as Diablo3al sem érnék semmit, mert nem kompatibilis az XO-nal.Ráadásul a D3-RoS-nak nincs demo verziója, nekem még az is jó lenne kipróbálásra. Zsákba macskázni meg nem szeretek.
Tehát szerintem sok sebből vérzik a Microsoft Xbox platformja ilyen szempontból.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#34142) Crytek válasza Def26 (#34139) üzenetére


Crytek
veterán

Akkor az semmi nem büntetés nekem pc-n tolom a single játékokat.

st3v3np3t3r: Xbox 360 címek árai nekem is szúrják a szemem. De gondolom azért vannak ezer év után is platina áron tartva mert jók one-ra is :(
Raklap kedvencem van eltárolva naponta nézem és sose kapnak jó akciót :(

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#34143) GoSleep válasza st3v3np3t3r (#34141) üzenetére


GoSleep
kezdő

Diablo3 sűrűn szokott lenni 6900ert storeban...legutóbb a húsveti akcióban is annyi volt.

(#34144) #81556480


#81556480
törölt tag

A GTA 5 ben is vannak csöcsök, na ki is rakom. Úgyis bann fan vagyok.

(#34145) l.skywalker válasza st3v3np3t3r (#34141) üzenetére


l.skywalker
félisten

Játéktól függ az Xbox360 játékok ára. Én amióta megvettem a 360-at azóta meg akarom venni a Call of Duty Classic-ot de még nem láttam 5ezer alatt.

De a Diablo3-at megvettem 360-ra is és One-ra is 4ezer körül valami akciókban. Azóta sem játszottam vele sokat :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34146) Wesder válasza st3v3np3t3r (#34141) üzenetére


Wesder
félisten

A jàtékok àrait a kiadók, és nem a konzolplatform tulajdonos hatàrozza meg. Ott csapkodd az asztalt, akié a jàték.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34147) Crytek válasza Wesder (#34146) üzenetére


Crytek
veterán

Az EA most promozhatná annyit a Cryteket igazán ,hogy a Remastered örömére akár csak 1 napig FREE letölthetővé teszik vagy a következő havi goldba belerakják a Crysis 1-et :C

Next PC Upgrade: 2022

(#34148) st3v3np3t3r válasza Wesder (#34146) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Nem csapkodok asztalt... azzal se lesz olcsóbb... :DDD

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#34149) Wesder válasza Crytek (#34147) üzenetére


Wesder
félisten

Remélem nem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34150) l.skywalker válasza Crytek (#34147) üzenetére


l.skywalker
félisten

Crysis 3 már volt egyszer 2015-ben, szóval nem lehetetlen

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.