Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#34201) csuvicsuva válasza csuvicsuva (#34200) üzenetére


csuvicsuva
őstag

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#34202) Micsurin válasza l.skywalker (#34199) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Idegbeteg kisgyerek könnyeben verheti vele halálra a testvérét ha kikapnak a Fótnájtban, ez ám az innováció. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34203) philoxenia válasza Micsurin (#34202) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Erős gyerek...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34204) Micsurin válasza philoxenia (#34203) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Najóóó van... :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34205) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Meg is van az összes* RDR2 befejezés a percekkel ezelőtt befejezett 3. playthrough-val, ez még mindig egy piszok jó játék... kezd egyre kevésbé zavarni az is, hogy félidőtől már tudni, hogy mi lesz. Kerek egész... több ilyet mint ez és a W3. Jöhet a Cyberpunk. :DD

*nem, a 4. nincs. Mivel wesder biztosan jelezte volna. :D

Fallout76 milyen? Gatyába rázták már? Rohad egy haveromnál és mivel elkérte az RDR-t általában "cserélünk" játékot egy időre ilyenkor. Megér egy próbát?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34206) echterion válasza Micsurin (#34205) üzenetére


echterion
nagyúr

Ha csak a sztorira koncentrálva játszik vele az ember, kb. hány óra van benne a játékban? Egy-egy mellékküldi mellett, ami néha azért tuti behúzza az embert. :))

**********

(#34207) Micsurin válasza echterion (#34206) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hát megmondom őszintén nem tudom. :D
Ha valami szembe jön én mindig megcsinálok ha valami felfedezhetőbe beleakadok megnézem de kb minden játékban AC Odyssey-jel is ezért szenvedek mindig találok valamit ami elterel a céltól. Olyan 3-350 óra körül lehetek saccra nem tudom valahol jelzi e.

[link] ezt szoktam nézni ha ilyen adat kell de sose tudom mennyire lehet rá hagyatkozni.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34208) csuvicsuva válasza Micsurin (#34207) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ha felfedezős vagy és nem rohansz, akkor számolj a másfélszeresével, vagy a duplájával.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#34209) echterion válasza Micsurin (#34207) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi. Hát, ha ez a csak a fő sztorira fókuszáló idő, akkor elég böszme játékideje van. Az a baj, hogy akkor nekem ez tuti 5-10 órával több lenne, mert azért meg-meg állok, ah olyat látok. :))

**********

(#34210) Micsurin válasza echterion (#34209) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Megéri hiába böszme és lassan indul be, nálam egyértelműen vitte az egész gent. De én 8 évesen is már westernt néztem faterommal. :DDD :DDD

Főleg, hogy állítólag jön GP-be a GTAV helyére.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34211) Wesder válasza Micsurin (#34210) üzenetére


Wesder
félisten

Gyakorlatilag is jön.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34212) F_Peter válasza echterion (#34209) üzenetére


F_Peter
őstag

A fő sztori 50 óra körül van, csak idővel elkapja az embert az érzés és nekiáll felfedezni.

(#34213) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#34214) Carlos Padre válasza oriic (#34213) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Van az a pénz, amiért korpásodik az ember haja. :K

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#34215) Wesder


Wesder
félisten

Vettem egy dobozos Lipton teàt és meglepődve tapasztaltam az első korty után, hogy szénsavas. Néha nem àrt elolvasni mi van a dobozra írva.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34216) MunezXBK válasza Wesder (#34215) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Almalével szptam be így.

(#34217) Wesder válasza MunezXBK (#34216) üzenetére


Wesder
félisten

Az nekem is sikerült, hülyék furák ezek a németek. :D
Mindenesetre nem volt rossz ez a citromos tea, csak nem vàrtam hogy szénsavas lesz. Nagy betükkel még rà is van írva hogy Sparkling

A màsik szívàs, akkor volt mikor kijöttem. Nem tudtam hogy itt minden is visszavàltós és kidobàltam a Monsteres dobozokat, aminek darabja 25¢.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34218) Def26 válasza Wesder (#34217) üzenetére


Def26
félisten

Erről jut eszembe, én régebben gyűjtöttem az energia italos dobozokat. Még megvannak a padláson. Pár hete kíváncsiságból felraktam a face csoportba pár darabot, hogy kinek mennyit érne, volt miért 3000ft -ot (usa darab) kínáltak. :D (nem adtam el)

Aztán olvasgattam kicsit a csoportban (rég voltam arra) és még mindig nagy keletje van a külföldi cuccoknak. Németeknél lehet kapni speckó italokat, szuper can -eket, import usa monster/rockstar energia italokat. Aranyáron, 10-12€/db. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34219) Wesder válasza Def26 (#34218) üzenetére


Wesder
félisten

Ezek csak sima Monsterek voltak, meg egy két olyan amit otthon nem kapni, szóval semmi extra. Azt a 25¢-et kifizeted, mikor megveszed, így motivàl az hogy ne a szemétben végezze valahol, hanem visszavidd.
Nem csoda hogy otthon a 2ft-ért csak az viszi vissza, akinek kenyérre is alig telik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34220) Micsurin válasza Wesder (#34219) üzenetére


Micsurin
nagyúr

A Monstert, hogy lehet meginni? :D
Aránylag sok energia italt tolok be reggelente de a Monster nálam valahol a Hell kategória nem csúszik le, az alap a tropic Red Bull ha nincs jöhet a kókusz áfonya ha az sincs akkor mangos Burn ha az sincs inkább nem iszok. :DDD

Rockstart kapni valahol itthon? Az még kimaradt.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34221) Wesder válasza Micsurin (#34220) üzenetére


Wesder
félisten

Màsfél éve nem ittam. Kipróbàltam az "újakat' és ennyi. Egyedül a Doctor Rossi-ra mondom azt hogy finom, meg a barackos rehab. A többinek mind ugyanolyan íze van. A zöldteàs egyenesen borzasztó.

A Rockstar tényleg jó? Dràgàbb, mint a Monster. Én azt hittem valami olcsó gagyi. Majd kipróbàlok egyet.

Most vettem sajàtmàrkàs Edekàs barackos teàt, megnézzük mit tud. Eddig ami ilyen sajàtmàrkàs cuccot vettem (chips, nàpolyi, mustàr, virsli, felvàgottak, gabonapehely, tej) mind jobb volt, mint vàrtam. Pénzben ugyan annyi, mint egy üveg víz, úgyhogy ha bejön akkor végre le tudok jönni talàn a Pepsi-ről.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34222) Def26 válasza Micsurin (#34220) üzenetére


Def26
félisten

Kisebb boltokban lehet kapni rockstart, vagy ha extra kell akkor pl. brittishstore. De ha közel vagy a szlovák határhoz akkor mákod van, mert náluk van hivatalosak rockstar. 1.25€ darabja és nagyon sok van náluk. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34223) Micsurin válasza Def26 (#34222) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszönöm! :R Azért meredek az árazásuk a sárga redbullt nem tudom láttam e 400 felett benzinkutakat leszámítva pedig kolozsi környéke még csak nem is olcsó környék. :DDD

Az a baj csak ezekkel a vackokkal jó az ízük és annyi cukor van bennük mint az állat...

Még jobb hír, BP környéke nincs közel de mivel rendszeresen járunk át haverokkal egom felől motorozni, hazafelé megpakolt túradobozokkal fogunk jönni legközelebb. :)

@wesder: hát nem tudom nekem nincs Monster ami ízlene pedig tavaly vagy tavalyelőtt haverommal ipari mértékben ittuk mikor lehetett Yamaha R3-at nyerni.... :DDD :DDD

Kolákról nem para leszokni elég várni egy kis időt mire megváltoztatják az összetételt. A cseresznyés Coca-t én pont ezért dobtam. Most a bodzás citromos Fanta megy nagyon.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34224) Def26 válasza Micsurin (#34223) üzenetére


Def26
félisten

"Az a baj csak ezekkel a vackokkal jó az ízük és annyi cukor van bennük mint az állat..."

Én is ezért raktam le, de őszintén megmondom nehezebb volt leszokni erről mint a cigiről. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34225) Wesder válasza Micsurin (#34223) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudom milyen sűrűn vàltozik, nekem mindig ugyanolyannak tűnik a cola. Sose fogtam ki olyat, amire azt mondanàm hogy ihatatlan vagy sz@r. Normàlról beszélek se nem diétàs, se nem zero.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34226) icemad válasza Def26 (#34218) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az igen... Nekem van algírból pár doboz Fanta, Coca Cola meg Pepsi is. Arab felirattal. Kb 20 évesek lehetnek. Most már megnézem mennyit érhet a doboza. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#34227) Micsurin válasza Def26 (#34224) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Cigi szerencsére nem érint. :D

@wesder: Ízesítettre gondoltam, a cseris / lime szériát is így cseszték el. Zerot csináltak belőle és ízt módosítottak. Egy kalap.. lett. A szedres limes NaturAquat is mikor édesítő szerezték túl tolták a dolgot, ihatatlan lett.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34228) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Igyatok Tikkadt Szöcskét vagy a szlovén Cockta-t. Azoknak egyedi ízük van és (szerinte) finomabbak is mint a Coca-Cola vagy Pepsi...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#34229) l.skywalker válasza Bogyi007 (#34228) üzenetére


l.skywalker
félisten

Szerintem nem. Mindet kipróbáltam az RC Colától kezdve az Aqua Elixis-ig, nekem csak a Coca Cola ízlik.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34230) Carlos Padre válasza l.skywalker (#34229) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#34231) Crytek válasza l.skywalker (#34229) üzenetére


Crytek
veterán

85ft / 2 liter :C Persze only cukormentes kivitelben

Next PC Upgrade: 2022

(#34232) Beniii06 válasza Crytek (#34231) üzenetére


Beniii06
őstag

A tesco-ban vagy a coop-ban látni sajátmárkásat, azt ha akciózzák 80 Ft alá kerül és talán 2.5 liter is, az ettől jobban bestbuy.

Ezeken mindig elcsodálkozom, hogy olcsóbbak, mint az ásványvíz 1L-hez viszonyítva és miből lehet, ha így is megéri gyártani. :F

"Got any other secret weapons?"

(#34233) Def26 válasza Crytek (#34231) üzenetére


Def26
félisten

ezekből tököm se inna.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34234) MunezXBK válasza Def26 (#34233) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

De csak nyócvanöt forint!!!4!4!!négy

(#34235) sityuka89


sityuka89
tag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy van itt köztetek olyan személy, aki Xbox one X-en játszik? :)
Milyen tapasztalatai vannak?
Illetve az összes Xbox One- játékokat tudja futtatni? :)

Előre is köszönöm a segítséget! :)

(#34236) oriic válasza Def26 (#34233) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Isten tudja mi van ezekben. :DDD

Live-Die-Respawn

(#34237) Beniii06 válasza MunezXBK (#34234) üzenetére


Beniii06
őstag

Erre gondoltam én is, csak cenzúra van.

"Got any other secret weapons?"

(#34238) Beniii06 válasza sityuka89 (#34235) üzenetére


Beniii06
őstag

Ezt inkább az ON topikban kellene megkérdezned, de igen, sok embernek van One X-e és ahogy a nevében is benne van Xbox One X és fut rajta az összes Xbox One játék(mindegy, hogy FAT/S/X - egy platform), sőt néhány xbox 360-as és xbox classic játék is.

ON topik: [link]

"Got any other secret weapons?"

(#34239) sityuka89 válasza Beniii06 (#34238) üzenetére


sityuka89
tag

Köszönöm a segítséget! :)

(#34240) Def26 válasza oriic (#34236) üzenetére


Def26
félisten

fene tudja, de a cola tesztben ez nyert. :D [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34241) oriic válasza Def26 (#34240) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondanám hogy kipróbálom azért, de épp leszokóban vagyok minden szénsavas üdítőről. :D

Live-Die-Respawn

(#34242) Def26 válasza oriic (#34241) üzenetére


Def26
félisten

szánsav vagy cukor miatt?

Egyébként én is, valamiért megugrott a gyomorsavam, első körben diétáznom kell.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34243) Beniii06 válasza sityuka89 (#34239) üzenetére


Beniii06
őstag

Elfelejtettem kiemelni a "néhány" szót(bold/italic), tehát a 360-os és a classic játékok közül nem mind támogatott! További részletek másik topik összefoglalójában.

"Got any other secret weapons?"

(#34244) oriic válasza Def26 (#34242) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Is-is. :D Próbálok leszokni édességekről meg edrinkekről is + kevesebb zaba+több mozgás. :B

Live-Die-Respawn

(#34245) MunezXBK válasza oriic (#34244) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Egy kis stressz megold mindent. 94-ről 75 kilóra fogytam.

(#34246) Def26 válasza MunezXBK (#34245) üzenetére


Def26
félisten

Amikor asszony otthagyta a melóhelyét és baszogatták (mészáros és mészárosnál dolgozott) akkor én is fogytam rendesen, 14kg -ot. Nagyon ritkán stresszeltem de ott kibaszott ideges voltam hetekig és most a gyomorsavamat is arra az időre ehet visszavezetni.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34247) icemad válasza MunezXBK (#34245) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nézőpont kérdése az egész. Én egy betegség miatt fogytam 90-ről 72-re. Úgy néztem ki, mint egy csontrakéta. 2 év kellett mire vissza tudtam hízni 97-re. Viszont 197 cm magas vagyok, nekem ez az ideális. Érdekes, hogy a net tele van millió fogyókúrával, de olyan hízókúra nagyon kevés van, amivel nem nyírom ki a belső szerveimet.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#34248) oriic válasza MunezXBK (#34245) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Házasságom utolsó éve hónapjai alatt 15kg-t fogytam, na azt nem kívánom senkinek. Viszont amint eltűnt a képből a volt zasszony, fel is ment vagy 25kg. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#34249) GoSleep válasza oriic (#34248) üzenetére


GoSleep
kezdő

Ennyire megviselt hogy elhagynak?

(#34250) Carlos Padre válasza Crytek (#34231) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Kaólaszörp csapvízzel. Valahogy éreztem, hogy az élet más területén is ezt a mindegy mennyire szar csak olcsó legyen hitvallást követed.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.