Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38451) ako001 válasza csapee (#38449) üzenetére


ako001
aktív tag

Az on topic is csurig van ilyenekkel :O :O :DDD :DDD

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#38452) emre válasza Enzolord (#38450) üzenetére


emre
veterán

Dehogy is. :N
Tessék jobban odafigyelni, így sose lesz belőled komoly troll. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38453) TESCO-Zsömle válasza ako001 (#38451) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én is gondolkodtam rajta, de aztán úgy vagyok ezzel, mint a Cheat-ekkel. A saját játékélményemet eszem ágában nincs szétb*szni.

Másoké ellen meg ott az arti. ;]

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#38454) Macka válasza STlNG3R (#38434) üzenetére


Macka
veterán

Milyen modról beszélsz? :((( Az az ikon a replay-é.

Töltsd le, telepítsd, aztán utána vádaskodj... :(((

[ Szerkesztve ]

(#38455) lacibacsi válasza Macka (#38454) üzenetére


lacibacsi
addikt

Éppen most akartam én is írni. Az a gomb akkor látható, ha olyan mod van telepítve, ami interaktív. Ilyen pl. a wotreplay manager is. Csúnya dolog egyből a rosszra gondolni. Igaz ami igaz... az nem derül ki, hogy a gomb mögött kinél mi rejtőzik, de jól is van ez így. Nekem is ott van, csak a feltöltő miatt...

És ha már replay...

Tegnap farmolgattam a JT88-al és amikor már nagyon tele volt a hócimőm a sorozatos vereségek miatt, akkor EZ sikerült belőle. Volt már ennél jóval nagyobb sebzésem és több killem is vele, de ez tegnap akkor is jól esett.

Tegnap került fel a wotinfo-ra a Jagdpanzer IV elemzése. Nagyon csípem ezt a kis dögöt, de elég régen mentem vele. Gondoltam, hogy utolsó csatára kihozom a garázsból. Nem bántam meg.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#38456) lacibacsi válasza lacibacsi (#38455) üzenetére


lacibacsi
addikt

Bocs. Kifutottam a szerkesztési időből. Szóval, képet nem csatoltam, mert néha én is nézem mobilról a fórumot és tudom, hogy lassú nettel nem örömteli.

Kérdésem pedig: Nemrég kérdeztelek benneteket , hogy a 8000 össz dmg-s küldihez melyik HT-t tartjátok a legalkalmasabbnak. Akkor az volt a következtetés, hogy nem költök free-t új tankra, inkább bízok a szerencsében, csak meg lesz előbb-utóbb valamelyikkel. (T-10-zel 6400 a csúcsom... alakul). Szóval közben kifejlesztettem a KV-4-et. Igyekezem sokat farmolni mostanság, mert 4 db 8-as tank vár arra, hogy megvegyem. Ha nem sikerül mindegyikre összegyűjtenem a kreditet, szerintetek vegyem előre a KV-4-et? 3-4-gyel ezelőtti teszt szerveren mentem vele néhány kört. Úgy rémlik elég pattogós feje volt a kicsikének? Jól emlékszem?

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#38457) Szepi1979 válasza stork13 (#38446) üzenetére


Szepi1979
senior tag

WOW köszönöm, szép leírás. Ezek persze mind legálisak az Eu szerveren.

“ nem kell mindig nyerni “

(#38458) Macka válasza lacibacsi (#38455) üzenetére


Macka
veterán

_Szazados_ "Merő szánalom...._Szazados_ (22:13:03) Ha létezik az RNG, akkor egyszer egy csatába dob minket külön oldalakra, hogy jól elpicsázzam azt a csaló pofikádat :) "

Vajon a fenti emberke ki lehet? Szánalom az, hogy privátba irogat, meg vádaskodik.

[ Szerkesztve ]

(#38459) stork13 válasza Szepi1979 (#38457) üzenetére


stork13
aktív tag

Ha minden igaz, EU szerveren ezek a tiltottak:

"No modifications shall be created which, according to Wargaming.net, bring undesirable changes to the gameplay of Wargaming.net Games. The list includes, but is not limited to:

Transparent textures on game objects penetrated by game armament.
Replacement of game models with collision models.
Explicit highlighting of game objects that may seem dangerous as non-hazardous (e.g., white textures on destroyed tanks).
Any changes to auto-aim (e.g., leading targets, automatic targeting of vulnerable areas).
Fixing for the player the position of the other players that are not visible by the rules of the game visibility (locking the position of the player that disappeared from sight on map by tracer flares, display of the name of an enemy player that inflicted a non-critical hit remaining out of sight, etc.).
Fixing the destruction of destructible objects on the minimap.
Camera which is not attached to the position of a player, a “free” camera, able to move in three dimensions, and the use of artillery mode for other types of vehicles.
Using keyboard macros in game situations (e.g., automation of work of “manual fire extinguisher”, except for an automatic shot from a reloaded weapon).
Indication of an aiming point of other players which is different from its visual representation based on the position of a standard, unmodified 3D vehicle model operated by the player.
Full or partial automation sending a vehicle to battle, its operating and firing (use of bots).

The points above are considered illegal on EU server and will generally be punished by ban, which is something the useless post doesn’t tell you. Back to the post. There is very nasty ambiguity in this post as well."

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#38460) stork13 válasza Macka (#38458) üzenetére


stork13
aktív tag

Szerintem ezt töröltesd/moderáltasd.

"„Privát üzenetek kiadása”: a Felhasználók közötti ún. privát üzeneteket a levéltitok védi, azok megosztása a másik fél hozzájárulása nélkül tilos!"

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#38461) Macka válasza stork13 (#38460) üzenetére


Macka
veterán

Nem itt kaptam privátban, hanem a játékoban, így kiadható.

(#38462) lacibacsi válasza Macka (#38458) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem tudom ki ő (vagyis de, de mindegy) és azt sem tudom, hogy miért tőlem kérdezed, de ez is mindegy.

Ami furcsa: Ama bizonyos gomb láttán milyen sokan asszociáltak egyből a tiltott mod-okra, de csak ketten a wotreplay manager-re. Érdekes...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#38463) Macka válasza lacibacsi (#38462) üzenetére


Macka
veterán

Igazából nem szorulok magyarázkodásra, én tudom, hogy nem csalok, és ez a lényeg. Amúgy meg aki vádaskodik, az nyugodtan eljöhet hozzám, meghívom egy kávéra, és megmutatom neki a játékot.

(#38464) Enzolord válasza Macka (#38463) üzenetére


Enzolord
addikt

Söröd nincs? :)
Mert akkor viszek még egy ex topicgazdát is.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38465) Macka válasza Enzolord (#38464) üzenetére


Macka
veterán

De van az is. :DDD

(#38466) jozefgucci1 válasza Enzolord (#38464) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Mehetünk nem bánom :DDD Ingyen sör+KV és ha még meleg is van akkor összepakolok egy hétre és majd szólok az asszonynak , hogy csapatépítés van :C

Amúgy milyen érdekes , hogy Századost már mikor kitiltották végleg és még mindig vissza-visszatér valahogy !

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#38467) Macka válasza jozefgucci1 (#38466) üzenetére


Macka
veterán

Meleg is van. :DD

(#38468) zolika15 válasza Macka (#38467) üzenetére


zolika15
tag

Akkor jovok en is, meg helyi lakos is vagyok hamar odaerek, es a kv is jol jon. :) :DD

Zoli

(#38469) Enzolord


Enzolord
addikt

Na, ilyen gyorsan se intéztem még házibulit másnál.. :)
Emre jön felvigyázónak, és mehet az ereszd el a hajam WOT taktikai megbeszélés.. :C :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38470) Szepi1979 válasza stork13 (#38459) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Addig amíg nem lesznek szankciók azok ellen akik ilyen modokat használnak mindegy mit tiltanak.
Mivel a videókártyám tönkrement így hd3000 -en játszok és le kellett szednem minden modot, csak a szűz játék maradt. Picit többet kell használnom az agyam mint eddig de így is játszható a játék. 4 dolog hiányzik csak:
- auto equipment
- nagyobb zoom ( ez nagyon )
- auto aim indicator + ( nagyon, főleg a gyorsan mozgó könnyű tankokon )
- látótáv , spot körök a tèrképen

“ nem kell mindig nyerni “

(#38471) zsolthee


zsolthee
senior tag

Van olyan auto-aim mod , ami csak a tankra való kattintást segíti elő? Ha igen, honnan lehet letölteni?
A gyári nagyon retek. Beszéltetek itt a fórumon már hasonló "problémáról", ha jól emlékszem akkor csak elég a tank közelébe vinni és jobb gomb hatására ráugrik rögtön a tankra a célkereszt. Sejtésem szerint ez még nem csalás.

(#38472) stork13 válasza Szepi1979 (#38470) üzenetére


stork13
aktív tag

WG tudná szűrni ezeket, de valamiért nem akarja.
Twitch-en nézek jópár embert, van köztük néhány aki semmi modot nem használ és mégis jó játékos.

Zoom érdekes dolog, sokszor látom, hogy nem is használják. Külső nézetből eresztik el a lövést.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#38473) Enzolord válasza zsolthee (#38471) üzenetére


Enzolord
addikt

Elvileg autoaim a neve..
Ha dobsz egy mail címet, át tudom dobni, mert én is mailben kaptam, nem tudom, honnan szedte le haverom

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38474) jozefgucci1 válasza Enzolord (#38473) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Persze-Persze én is ezt mondanám :N Ott bukott meg a dolog , hogy "haverom küldte " ezt írtad , pedig mindenki tudja , hogy neked nincs is . :DDD ......................Dobtam mailcímet én is :P

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#38475) Enzolord válasza jozefgucci1 (#38474) üzenetére


Enzolord
addikt

És hova dobtad azt a mail címet??

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38476) Enzolord válasza jozefgucci1 (#38474) üzenetére


Enzolord
addikt

Jogos, nem a haverom, hanem a főnök, a boss, a KH vezíre!
Upsz, két poszt egymás után.. Most törölni fogod?? ja, nem tudod... :C :C :C :C
Monnnnyyyooonnnn lleeeee! ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38477) fradi81


fradi81
veterán

Autoaim indicator http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/441413-0913-autoaim-indicationsnapping/

Telórol vagyok ezért nincs Op link. Szepi szerintem ez nem eszi a vga-t meg a zoom mod se.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#38478) Szepi1979 válasza zsolthee (#38471) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Ezt hívják autoaim indicator-nak, az aslainban is benne van.

fradi: thx!

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#38479) ballington


ballington
addikt

Szerintetek, ha egy 660GTX helyére egy 960GTX-et, vagy R9 380 -at teszek, minden más marad, felhúzhatom full-ra a grafikát úgy, hogy stabil 60 fps maradjo?
Jelenleg is nagyjából stabil, csak medium beállítással, illeve sniper módban, ha valami robban vagy sok a por, drasztikusan leesik.
Ja, nem az adataimnál lévő gép van: i5 4670+gtx660+8gb, sd-n (ami a lényeg)

[ Szerkesztve ]

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#38480) ollie válasza ballington (#38479) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem a proci miatt esik le, nem a vga miatt. Majd ha végre tényleg lesz többmagos támogatás, megváltozik a helyzet.

***

(#38481) ballington válasza ollie (#38480) üzenetére


ballington
addikt

Egyébként i5 4570 :B
Igazából az ritkán fordul elő. A kérdés, javítana-e rajta

[ Szerkesztve ]

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#38482) zolika15 válasza ballington (#38479) üzenetére


zolika15
tag

Stabil max akkor lesz ha bealitasokban bekapcsolod hogy fix 60fpsen tartsa, mondjuk miota g3220-at lecsereltem egy i3-ra joval stabilabb az fpsem!

Zoli

(#38483) ballington válasza zolika15 (#38482) üzenetére


ballington
addikt

Be van pipalva, de vannak körülmények, amikor leesik. De nem ez a jellemző. A kérdés, vajon elérhető-e ez az állapot magasabb beállításokkal egy 960gtx-el vagy R9 380-al.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#38484) Enzolord válasza ballington (#38483) üzenetére


Enzolord
addikt

Nézz terhelést, hogy melyik limites, ha a proci nem megy tovább, akkor tuninggal tudod csak följebb tolni, akkor hiába cserélsz kártyát!
És ha ez a fő játék, akkor NVIdia inkább, mert arra van a játék kihegyezve

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38485) zolika15 válasza ballington (#38483) üzenetére


zolika15
tag

Egy 960-nal szerintem menni kell fullon 60 fps felett, nezz par videot youtube-on, en most szeretnek 950-re valtani azzal is menni kell mar elvileg!!

Zoli

(#38486) Chris0321 válasza ollie (#38480) üzenetére


Chris0321
addikt

Többmagos támogatás? Lehet előbb nyer a lottón és vesz egy komolyabb gépet.

(#38487) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Most találtam ezt a PH-s celebet a neten :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#38488) Enzolord válasza jozefgucci1 (#38487) üzenetére


Enzolord
addikt

Most PH-s, régen KH-s!
De vajon kire EMRÉkeztet? :C :C

Fogadjunk, ezt nem mered az ON topicba is posztolni.. :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38489) MinionFlasH válasza Enzolord (#38488) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

A háttérbe paintel rajzolunk egy KV-2-est, és simán elmegy az onba is :DDD

(#38490) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Vállalkozó szellemű fiatal fórumtagot keresek, "nem oké" jeligére, jutalom DW-2-es tank. :D

(#38491) Enzolord

Jó munkához idő kell ;)

[ Szerkesztve ]

(#38491) Enzolord válasza MinionFlasH (#38490) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez egy igen király fotósop lett... :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38492) ballington válasza Enzolord (#38484) üzenetére


ballington
addikt

Ha full képernyőn van, mivel nézzem a terhelést? Vagy tegyem ablakra és úgy nézzem valami software-el a terheléseket?

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#38493) Enzolord válasza ballington (#38492) üzenetére


Enzolord
addikt

Van olyan program, ami játék közben is kiírja a cpu, meg a gpu terhelését, és hőfokát is..
Azt hiszem, Emre használ valami ilyet.. :)

(#38490) MinionFlasH Az előző sokkal karajabb volt... :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38494) Atti777 válasza ballington (#38492) üzenetére


Atti777
senior tag

HWiNFO, indulásnál válaszd a Sensors only opciót, tud grafikonokat is rajzolni, bár azt hiszem OSD-je niincs, de csata után lehet Alt+Tab-olni

Путин, иди нахуй!

(#38495) Veatta válasza ballington (#38492) üzenetére


Veatta
aktív tag

MSI afterburnerrel megoldható.

(#38496) Enzolord


Enzolord
addikt

Gyerekek, hogy pörög a topik, ez is, meg az on is, mióta a hatalom szétcsapott a pór nép közt.. :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38497) emre válasza Enzolord (#38469) üzenetére


emre
veterán

Benne vagyok

És ha szerényen megjegyezhetem a személyi kultuszomat nem szükséges mesterségesen gerjeszteni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38498) Enzolord válasza emre (#38497) üzenetére


Enzolord
addikt

:R :R :R
Hát ez hatalmas.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38499) Szepi1979 válasza MinionFlasH (#38490) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Én kérek elnézést, nem kv2 hanem kettő kv!

emre a személyes személyi kultuszod öngerjesztővé vált, nem lehet megállítani. Úgy is mondhatnánk hogy öntudatra ébredt.

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#38500) MinionFlasH válasza Szepi1979 (#38499) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Jó ez már mindennek a teteje, házibuli lesz az on topicba Kávékettővel, de a díszvendég nem is akar megjelenni sörrel a kezében, és megnézzük a warpakkot, ami nincs telepítve...

Csodálkoztok, hogy zárni akarják az ont?! :D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.