Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38201) jozefgucci1 válasza Enzolord (#38200) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Igazság szerint csak rád vártunk :DDD Pedig az ON-ban még meg is idéztelek ,de áhh már te is olyan megbízhatatlan vagy mint Diegho netszolgáltatója :P

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#38202) zolika15


zolika15
tag

Egészen kezdem megszeretni a Type t-34-et, de még nagyon messze a 121!! :DD

Zoli

(#38203) Enzolord válasza jozefgucci1 (#38201) üzenetére


Enzolord
addikt

Ejj, hogy ilyen fölött elsiklom.. Pedig nem is ittam..
Lehet, ez a baj.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38204) lacibacsi válasza zolika15 (#38202) üzenetére


lacibacsi
addikt

Jó kis tank az.
Volt vele vagy 5-6 tank ászom, olyan 1500-2000 körüli sebzésekkel. :C
A maradék 80 csatában meg éppen csak vergődtem vele, tele 0 sebzéssel... :O
De utólag már... "csak a szépre emlékezem..."

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#38205) zsolthee


zsolthee
senior tag

Már megvételkor tudtam, hogy megtartós lesz....

Pershing - Ace

Jobban szeretek vele játszani mint az STA-1-gyel, mert megbízhatóbb az ágyúja. Indient 7végén fogom megvenni.Még annak van esélye nálam a legjobb 8-as med címre. Papíron elég jó.
Nektek mi a véleményetek róla? Rég játszottam vele...tornya annak is kemény? GunDep milyen?

[ Szerkesztve ]

(#38206) zolika15 válasza lacibacsi (#38204) üzenetére


zolika15
tag

Nekem az eleje indult nehezen most már egészen megkedveltem, de ma toltam egy 1300dmg, 7kill-es kört és csak 1. osztályt adta. :)

Zoli

(#38207) galervin93


galervin93
őstag

Jó barátságban leszek a 12t-vel, 6. meccsre meg is lett az ász vele: [link] Ha tudom hogy ez lesz, benyomom a 3 arty kill küldetést... :N Hogy mennyire beteg stathúzó, arról meg elég ennyi is...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#38208) fradi81 válasza zsolthee (#38205) üzenetére


fradi81
veterán

Hasonlóan kell vele játszani mint a sta1-el, de itt sidescrape megy inkább mint a hulldown. Tornya tud pattintani, megtartós tank nálam. HP-ja lehetne több+célzási ideje kevesebb.

moto g72, Ninebot d28e

(#38209) jr1994 válasza fradi81 (#38208) üzenetére


jr1994
addikt

Szerintem is remek tank az Indien panzer, de én nem fogom megtartani mert legénység nélkül azért nem játszanék vele. Eddig két tankot tartottam meg úgy hogy új legénységet képeztem bele (bár még egyiken sincs meg a 6. érzék se) az 50 100 és a Tigris. Csak szegény Tigris új töltőjét is el kellett lopnom hogy ne már egy 75%-os tag csatlakozzon az E100-ban :(

Enzolord: én néztem kíváncsiságból hogy meglesz-e a 24 óra poszt nélkül hát nem sokon múlott. Elrontottátok, Scheff mindjárt leiratkozok rólad ;]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#38210) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Egy kis Maus ! :)

(#38211) galervin93 válasza MinionFlasH (#38210) üzenetére


galervin93
őstag

Köszi a linket! Hadászati szempontból nem sok, inkább technika-történeti jelentősége volt.
Ha már pici tankok: [link] :))
És akkor.legyen már egy kis WoT is: [link] :Y

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#38212) grizlisandor válasza zolika15 (#38202) üzenetére


grizlisandor
addikt


(#38202) zolika15: Igen, ő egy jó gép, szerintem jobb, mint az orosz tesója.(Nekem jobban bejött)


(#38205) zsolthee: Indien egy jó gép: jó ágyú+gundep, tornyán vannak kemény pontok, lánccal sok mindent levesz. :)

(#38213) otto14


otto14
senior tag

T28HTC LT15 T49-el Mountain Passon. [link]

asd

(#38214) sith7


sith7
nagyúr

Lorr 40t - re milyen felszerelés ajánlott ?

(#38215) fradi81 válasza sith7 (#38214) üzenetére


fradi81
veterán

Stabilizátor, célzásgyorsító, venti.

Arty nézet csak nálam bugos időnként?

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#38216) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Megvan végre ez a retkes küldetés :DD :DD :DD A többi ehhez képest ( a gyújtogatós kivételével) sétagalopp.

Tegnap az E100-zal meglett a T55A HT-15 küldetés, most ez. Örülök :DD Csak haladok lassacskán.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#38217) sith7 válasza fradi81 (#38215) üzenetére


sith7
nagyúr

álcaháló és vagy csigaszem ? :F

(#38218) jozefgucci1 válasza mcwolf79 (#38216) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Gratula ! Nekem is ez van már nagyon régóta és és nagyon nem akar összejönni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#38219) Kakumix válasza fradi81 (#38215) üzenetére


Kakumix
senior tag

Tesztelted már alaposan a videókártyád? Esetleg másik windowst telepítve?

Legyen szép napod!

(#38220) mcwolf79 válasza jozefgucci1 (#38218) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hát igen ,mindennek nagyon össze kell jönnie hozzá.
Ha túl erős a csapat valamelyik biztos kilő egy arty-t, ha gyenge esély sincs eljutni hozzájuk.
Arról nem is beszélve, hogy mikor az ember ilyen küldetésen van tuti ritkán ad be 3-at egy meccsbe. Bezzeg ha heavy-ben ül az ember...

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#38221) fradi81 válasza Kakumix (#38219) üzenetére


fradi81
veterán

Lefuttatok pár tesztet.

sith7
Ha nem mész vele közelharcba akkor jó lehet.

moto g72, Ninebot d28e

(#38222) sith7 válasza fradi81 (#38221) üzenetére


sith7
nagyúr

ok :R

(#38223) zolika15


zolika15
tag

Nem olyan nagy cucc tudom csak 5-ös meccs, de izgalmas volt és ketten maradtunk 4 vagy 5 ellenféllel szemben, szeretem az ilyen szoros meccseket!!! :))

Zoli

(#38224) Emu


Emu
őstag

Ma kiderült kolléga is játszik. :W :Y :O

(#38225) kchryss válasza Emu (#38224) üzenetére


kchryss
addikt

Az igen. De legalább kitartó. :D
Eljutott a Centi 7/1-ig és van vele már 577 csatája. Bár ahogy nézem az előző 30 napban nem játszott, lehet kevés volt a sikerélménye. :)

(#38226) MasterHUn


MasterHUn
senior tag

szerintetek csaltam? csak mert report-oltak mert a kövön csattant a lövés....

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#38227) Kakumix válasza MasterHUn (#38226) üzenetére


Kakumix
senior tag

Igen! A valóságban, ha egy nálam magasabb szikla tetején robban a lövés, aminek az aljában állok nem hiszem hogy sérülnék a becsapódó lövéstől (kivéve ha felrobbantja a sziklát, légnyomás, elszívja az oxigént stb.).
Mivel tudjuk, hogy a WoT egy hibátlan szimulátor, így csak akkor sérülhetett a WTE-100, ha csalsz. Szóval a válaszom, igen! :)

ui.: a szikla biztos nem robbant fel, mert csináltam előtte-utána képeket a szikláról és nem volt eltérés a két állapot közt. :)

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#38228) MasterHUn válasza Kakumix (#38227) üzenetére


MasterHUn
senior tag

Szóval csaló vagyok értem én :D a repesz gránátból kiindulva 8.6x méter a hatóköre. ergó ha a kőre lövök az minden irányba 8.6x méterben sebez. mivel kedves ellenfelünk hülye volt én meg direkt a kő mögé céloztam így lehet az is hogy a kő utolsó cm-én akadt fenn a lövés és megölte.. sajnálom ez van ez a wot :D

[ Szerkesztve ]

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#38229) kchryss válasza MasterHUn (#38228) üzenetére


kchryss
addikt

Nem volt spoton amikor kilőtted. Lehet hogy felmászott a kőre a WTE100-zal és ott lőtted ki és aztán esett a hullája vissza a kő alá. Így ő a csaló, mert felugrott a kőre. :DD
Amúgy az volt a baja, hogy azt hitte arty safeben van, de nem volt. :)

(#38230) emre


emre
veterán

[link]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38231) robogo81 válasza emre (#38230) üzenetére


robogo81
aktív tag

Tigrist akart nem?Ne válogasson.
Azért még kap szerepet a gép később.... ;]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#38232) MinionFlasH válasza emre (#38230) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Hatalmas volt a második rész is. :)

(#38233) Greentea válasza MinionFlasH (#38232) üzenetére


Greentea
senior tag

:K De nálam még mindig etalon az első részben szereplő múzeumos és mekis jelenet. :D

(#38234) Macka


Macka
veterán

Kész, feladom mára. Akaármivel megyek, akármit csinálok, 15/2-15/5 csaták, persze a vesztes oldalon. Kitolnak a fedezékből, mellé megy a lövéseim 80%-a.m :W :W

(#38235) sith7


sith7
nagyúr

Olyan létezik, hogy nem lőttem ki csapattársat, mégis bekékültem ? :F

Amire emlékszem, hogy egy Bulldog, meg egy ELC nekem jött, és ezáltal sebződtek

(#38236) Greentea válasza sith7 (#38235) üzenetére


Greentea
senior tag

:K
Kékülés már akkor is lehetséges, ha egy csapattársnak akármilyen sebzést okozol.
Asszem nem szabad 1 meghatározott szintet elérni de hogy ez mennyi vagy, hogy hogy számolják ki azt nem tudom. :U

(#38237) Enzolord válasza emre (#38230) üzenetére


Enzolord
addikt

-De én egy igazi tigrist akartam....
-Akkor ez szerinte mi a f@szom?? :C :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38238) Akcok94 válasza Greentea (#38236) üzenetére


Akcok94
senior tag

de van olyan hogy nem kékülsz és mégis kilövöd a csapattársadat.

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#38239) TESCO-Zsömle válasza Akcok94 (#38238) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Csak ha az már kék.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#38240) sith7 válasza Greentea (#38236) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, köszi

szerk.

Eddig tartott... már nem vagyok kék ... kb. 10 csata telt el

[ Szerkesztve ]

(#38241) jr1994 válasza TESCO-Zsömle (#38239) üzenetére


jr1994
addikt

Nem kell hogy kék legyen, ha csak egy lövés kell bele pl

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#38242) galervin93 válasza TESCO-Zsömle (#38239) üzenetére


galervin93
őstag

Illetve ha egy lövésből elküldöd melegebb éghajlatra akkor sincs semmi. (troll-szakasz kis artyval gyakori eset)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#38243) lacibacsi válasza Akcok94 (#38238) üzenetére


lacibacsi
addikt

Két (vagy három) napja próbálgattam a T-28E F30-at. Himmelsdorf-on indult a csata. Az első másodpercben kaptam egy lövést egy negyven valahány WN8-as emberkétől. Nem sebzett sokat, de gondoltam, hogy érezze a törődést láncon lőttem. Ha testre lövök, akkor egy lövés, de így sebzés nélkül láncoltam. Erre belém lőtt még kettőt és bekékült, majd megállt. Kapott egy szép autobann-t. Majd kapott tőlem egy "búcsúpuszit". erre két másik elmebeteg siemka is elkezdett lőni. A harmadik lövés után mindketten kékültek és bannolódtak. Két csapattárs befejezte a tervszerű kék-irtást és végre indulhattunk csatába. Három fővel kevesebben, az én HP-m 40%-ra redukálva, de végül nyertünk. Csak a poén kedvéért vettem meg ezt a kis prémiumot és már csak a poén kedvéért megyek tier 5 alatt, de minden ilyen csata alkalmával elgondolkodom azon, hogy minek...

MÁS:

Bár igazi light tankos antitálentum vagyok, mégis már csak 2-3 csatára vagyok a T49 kifejlesztésétől. A Bulldogot már korábban felírtam az "Örökmegtartós" listámra, így ha kifejlesztem a T49-et, akkor nem lesz bele való legénységem. Alsó ágon szeretném kifejleszteni a T71-et, de ott még csak az M7 közepesnél tartok. "Ha már meglenne" és "ha nem tetszene" a T71, akkor onnan lenne legénységem a T49-be, de így csak a 75%-osra képzett alap embereket tudom beültetni.

A kérdés: Hányszor fogok mérgemben az asztal lábába rúgni a stock állapotú, képzetlen legénységgel ellátott T49 csatáim alkalmával? 100%-re felhúzni a legényeket talán nem kell sok csata, de mire kifejlesztem a modulokat, addigra megőszülök. Kell/érdemes free-t áldozni rá? Skillek nélküli legénységgel lehet-e jó csatákat vívni, vagy olyan lesz, mint a Bulldog, ahol az első 80 csatámban szinte csak szolid megfigyelőként vettem részt?

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#38244) jozefgucci1 válasza lacibacsi (#38243) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Utolsó részéhez tudok hozzászólni a posztodnak !
Ugyan így voltam vele mint te , hogy a Buldogot megtartottam és így vettem meg a T49-et. Szerencsére van-volt egy rakat amcsi legényem a barakban így áldoztam rá némi goldog és átképeztem őket . Eleinte úgy voltam vele , hogy majd szépen lassan kifullozom a tankot addig a kisebbik ágyú is jó lesz ,de ez nem jött be ! A T49 csak troll ágyúval és fullos legényekkel az igazi és colával itatom mellé a jó népet ! Így a töltésem 18 felett van picivel és gyorsabban is szűkül a kör .Pont tegnap lett meg az első csillag a csőre 96. csatára .Amennyire féltem tőle annyira megszerettem a kicsikét.Nálam a taktika , hogy odarohanok kezdésnél ahol vannak az ismert vonulós helyek vagy beállók és az első tankba lövök is egy nagyot. Lehet a nagyok között is menni és úgy "csipegetni " az ellent ,de céllövöldére nagyon nem tudom használni . Nem azt mondom van , hogy több száz méterre is betalál ,de csak ha biztosan áll az ellen . Mondanom sem kell spotra nem alkalmas , mert a cammoja az nincs neki és miután lőttél malinovkán a kiugró peremről , még Proharovkán is látni fognak :O A papír tankokat szereti és a light futrinkákat , ott nem ritka az 1K körüli sebzés sem elsőre.

Amúgy Diegho szokott áradozni róla , szóval ő biztos töltött már fel az oldalára pár visszajátszást , érdemes ott csemegézni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#38245) bigobert válasza lacibacsi (#38243) üzenetére


bigobert
tag

Az esetek 43%-ában. :P Szerintem a baby derp ágyú jópofa. Végülis mindenen sebzel egy keveset, papírokra meg egész jó. A kis kaliber miatt a lánc és spaced túl sok sebzést fog fel. Óvatosan egész kellemes köröket lehet vele menni akár stockon is. Ez alatt nem a "hard carry-t" értem, hanem hogy jobb mint a stock VK30.01H :D Nekem a t49 áll a garázsban, míg a Bulldog valahogy nem lett a kedvencem.
Miért akarsz továbbmenni a Bulldogon?

(#38246) bigobert válasza jozefgucci1 (#38244) üzenetére


bigobert
tag

Amúgy annyira azért nem rossz a kamója. T8 light camo értékek Viszont a magassága miatt lehet, hogy nem takarja el minden olyan bokor, ami más esetben megfelelne.

Ugyan nem a legjobb felderítő, azért a T49-el is összejöhet.

A meccs elején én is úgy csinálom, ahogy te. Pl. Mines esetében kezdésnél úgy állok be, hogy a dombra vonuló jellemzően gyors és gyengén páncélozott tankok oldalát elkapom. A franciák örülni szoktak. Jól indul a csata egy közel 1k-s lövéssel :)

Persze én annyira nem tudom kiküszöbölni a randomot, amit a tank és az RNG együttese okoz, így kb a HP-m sebzem le átlagban. Kell még az a skill vagy mi, de nem tudom hol kapni... :DDD

121 Romulán álcázó technológia

[ Szerkesztve ]

(#38247) lacibacsi válasza jozefgucci1 (#38244) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszönöm. Nézegettem visszajátszásokat és azokból valóban az jön le, hogy szenvedés a kis ágyú. A free-nek jobb helyet is tudnék, de lehet, hogy erre áldozni fogok... Más tankosztályból sincs a barakkban amcsi katonám, így az átképzés nem járható út, legfeljebb a frissen toborzottakat tudom 100%-ra képezni némi aranyért (ha rá tudom venni magam megtakarításaim elköltésére).

Apropó képzett legénység. Az idén nem lesz valami fun játékmód? A tavalyi 8 bites nem volt rossz a gyorsan képezhető állományt nézve...

"miután lőttél malinovkán a kiugró peremről , még Proharovkán is látni fognak"

Ez a poén (és az éppen fogyasztott kávém) feldobja a délelőttöm. :R

(#38245) bigobert:
"Miért akarsz továbbmenni a Bulldogon?"

Továbbmenni? A Bulldogot megtartom, mert azzal még én is tudok igazi light-ot játszani, akár aktív, akár passzív scout-ról van szó. De továbblépni muszáj, mert egyszer majd nagysokára azért szeretném T54E1, vagy T57Heavy nyergében ülve aprítani a népet.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#38248) zolika15 válasza bigobert (#38246) üzenetére


zolika15
tag

Szep alcafeszes a 121-en, mar lehet lancra is festest rakni. :DD :DDD

Zoli

(#38249) bigobert válasza lacibacsi (#38247) üzenetére


bigobert
tag

Akkor ki kell seggelni. Én a T49-ért húztam ki idáig az ágat. Lassan megvan az xp a t54e1-re, de sok kedvem nincs ahhoz a géphez, így tovább se lépek. (T9 stock grind brrrr....)

(#38248) zolika15 Ez kaméleon bőr: drága és gyorsan kopik, de megmutatja ki a helikopter. Aszfaltra nem is megyek vele, így kell hozzá az offroad driving.

(#38250) zolika15 válasza bigobert (#38249) üzenetére


zolika15
tag

Elofordul felem is, de csak neha teszi fel olyan kulonleges!! :))

Zoli

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.