Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20851) Chabe89 válasza #52588800 (#20850) üzenetére


Chabe89
addikt

Ennyi. :DDD

(#20852) olivera88


olivera88
veterán

Nocsak. Úgy néz ki lassancskán érkezik az új PVE játékmod. :C

Átesett már szupertesztelésen, elvileg akkor nem olyan sokára jön.

"PVE missions are on undergoing Supertest! What are your expectations for this mode?
Remember that all screenshots show a work in progress, the design and the texts are not final yet."

Forrás: WOWS Facebook oldal.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20853) olivera88 válasza #52588800 (#20850) üzenetére


olivera88
veterán

Azért az a 11 Milla kredit nem jön rosszul amit kapsz a Bismarck helyett, + zászlók.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20854) ledgeri válasza #52588800 (#20850) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Annak aki most érte el a bismarkot, vagy nagyban utazik, és váltogat elit hajókról XP-t, annak jól jöhet a camo-pakk... vagy achi hunter...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20855) #52588800


#52588800
törölt tag

Nem lesz nekem erre se időm, se türelmem :)

(#20856) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Két egész jó kör valódi csatacirkálóval:

Itt egy közel merészkedő Tirpitz benyelte mind a 4 torpedót:

Itt meg egy Bayern kapott belőlük:

https://www.coreinfinity.tech

(#20857) malystryx


malystryx
senior tag

Azt hiszem segítséget kérnék, ha nem túl nagy kérés.. :)
Igaz most még meló van, a hétvégém szabad lesz, de szombaton és hétfőn is játszottam este. Szombat tök jól ment, de hétfő gyalázat volt, 7-ből 7 bukó.. és csak egy hajóval mentem. Lehet összeesküvés elméletet szövök, (nem célom) de mintha a célzás most másabb lenne, mint az 1 éves kihagyásom előtt. Lehetséges ez? Mostanság nem igazán találom el a célpontot. Pedig azelőtt a gyors rombolókat is elsőre eltaláltam, most pedig még a cirkálóknak is mögé hullanak a gránátok... Ha esetleg tényleg változott valamelyest a célzás, akkor kérhetnék egy kis gyorstalpalót valakitől? Ha nem, akkor gyakorolnom kellene, anno iChase-t néztem sokat, tőle sok mindent elsajátítottam, de ez most nem megy :)
Ha egy screenshot erejéig is, de szívesen fogadok bármi segítséget. Előre is köszönöm szépen.

(#20858) olivera88


olivera88
veterán

0.6.6 Supertest Patchnotes

PVE Mode:
– A new mode has been added.
– In this mode, seven players cooperate against AI enemies in various scenarios (most likely historical)

New features:
– Three new maps
– Four new scenarios/modes (!!?)
– New ships and structures added (most likely just aesthetical things on maps)
– A new destructible onshore facility has been added (Return of Bastion?)
– A new kind of division, “Extended fleet” has been added. Can accommodate up to 7 players.
– Voice chat function for the “Extended fleet” has also been added.
– Some interface improvements
– Added results at end of the season.
– New scenarios/modes for PVE added.
– Added a new “repair area” – you can recover ship health in this area. (more camping, yay)
– Chat BOT message display function added (patchnotes called it BOT too, not sure what it really means)
– To start a scenario battle, a target ship needs to receive a “command” that is granted every 30 minutes, and by receiving this “command, you will get ingame currency.
– Haifuri collaboration : New ships added.
– HSF Harekaze
– HSF Graf Spee

– New premium ships added. Permanent camouflages for these ships have also been added:
– Tier VI Russian cruiser Admiral Makarov
– Tier VI British destroyer Gallant
– Tier VIII American aircraft carrier Enterprise

Szóval úgy néz ki a követkető patchban érkezhet az új csata mód, ami nagyon várok már. Remélem jó lesz.

Ez érdekes:
Added a new “repair area” – you can recover ship health in this area. (more camping, yay)
Nem tudom ezt hogy akarják elképzelni?? Jól hangzik, de kiváncsi vagyok rá h miként lesz megvalósitva. :F

Másik érdekesség, a divizóban játékos szám növelve lesz, az eddigi 3 helyett 7 főre. :Y Túl erősek lesznek így a divek, így erős ha 3 jó játékos megy divbe..

Kiváncsian várom a 0.6.6 Public testet. :U

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20859) ricinus13 válasza olivera88 (#20858) üzenetére


ricinus13
senior tag

Másik érdekesség, a divizóban játékos szám növelve lesz, az eddigi 3 helyett 7 főre.

Ja, de csak PvE-ben.

(#20860) ledgeri válasza ricinus13 (#20859) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Szerintem az összes "jaj hogy képzelik" érzéses PVE-hez lesz

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20861) ricinus13 válasza ledgeri (#20860) üzenetére


ricinus13
senior tag

Több mint valószínű. Elég csak bele gondolni és rájön az ember.

(#20862) dokee78


dokee78
félisten

Komoly,hogy a Kagero 1 km-el rövidebb lőtávja van kifullozva,mint az Akatsukinak?
Akkor miben jobb a torpedó sebesség és sebzésen kívül?

(#20863) olivera88


olivera88
veterán

Holnap érkezik a HOOD invázió. :DDD HOOD hátán lesz majd HOOD.. A Bismarckom készen áll, és alig várja h elssülyeszthesse a HOOD-ot. :DD

HOOD 381 mm es ágyújának páncélátütő képessége.


EZ még arra se lesz elég elvileg h citadellázon egy New Mexico-t 15 km ről. A New Mex övpáncélja 343 mm + 25 mm plating, azaz 368 mm.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20864) dokee78


dokee78
félisten

Ennek a Kutuzovnak sem olyan rossz a légvédelme,igaz rányomtam még a Def AA-t,de így füstben szépen megritkítottam az enemy CV osztagait.
Konkrétan mindet lekaptam.
Persze majd még kapitányi skillekkel húzok rajta.

(#20865) #52588800


#52588800
törölt tag

MM elég fura mostanában, nagyon dobálja befelé a Tier8 -hoz a Tier9-10 -eseket... :(

(#20866) ricinus13 válasza olivera88 (#20863) üzenetére


ricinus13
senior tag

Nem lesz invázió, mert csak a 100 eurós csomag jön most, majd júniusban lesz amikor külön is meg lehet venni.

(#20867) olivera88 válasza #52588800 (#20865) üzenetére


olivera88
veterán

Vettem észre én is. :W Na majd megyek Bismarckal, h összefuthassak a Hoodal, erre folyton T9-10, egy csata volt ahol volt T7. Asszem most az ik 5 csatám Bismarckal és már megint T10.. A T9 az még nem igazán zavar a de a T10 igen.

ricinus13 Nyugaton az nem olyan sok. Meg főleg akik még HOOD fanatikusok is..

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20868) olivera88


olivera88
veterán

El is kezdtem a kampányt rögtön ahogy indult.

Eddig jutottam 5 csata alat
t

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20869) dokee78


dokee78
félisten

Játszogatok most és nagy része bukó.
Megyek foglalni B-t,jön mögöttem egy Leander gondoltam support lesz.
Amint meglátta,hogy jön a B-re is 2 enemy hajó,el is fordult szépen,én meghaltam.

Jó beidegeltem írtam neki angolul a szidást,hogy nem supportolt.
Kiderült,hogy magyar,sőt meglett a jutalmam is.(chatbann)

Szóval megnéztem az adatlapját.
Egy 237 csatával rendelkező embernek,hogy a frászban vannak meg ezek a hajók?

Friedrich der Grose
Bismarck
North Carolina
Gneisenau
Colorado

Kisebb Tiereket és a Prémiumokat nem írom.

Money boy?

(#20870) ricinus13 válasza dokee78 (#20869) üzenetére


ricinus13
senior tag

Ha váltogat XP-t akkor simán megvannak ezek ennyiből.

(#20871) dokee78 válasza ricinus13 (#20870) üzenetére


dokee78
félisten

Pénz nélkül biztos nem.
Főleg,hogy a kisebb hajókkal alig ment.

(#20872) FoxiestFox válasza dokee78 (#20871) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Sej, de hosszú kijelzője van a telefonodnak.. :D

(#20873) Chabe89 válasza FoxiestFox (#20872) üzenetére


Chabe89
addikt

Összehajthatós :DDD

(#20874) FoxiestFox válasza Chabe89 (#20873) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Vagy ami kihúzható, és összegömbölyödik, mint a szőnyegek. :D

(#20875) malystryx válasza dokee78 (#20869) üzenetére


malystryx
senior tag

Így jártam ma én is a kedves csapattársakkal, 2 csatahajó, 1 destroyer és 1 cirka mentünk "A" pontra, jött 4 hajó, és elkezdtem tüzelni, közben forgattam a hajót, és egy idő után azt vettem észre, hogy mind rám lő és a többiek nem lőnek vissza, hát egyedül hagytak. :( Természetesen nem húztam sokáig. Meg is köszöntem nekik. De szépen :)

Más.
Közben találtam iChase-nél egy videót amiben elmondja az új célzási metódust (ez csak nekem új a sok kihagyás után), és most már egyre jobban megy, meglett a Königsberg, nagyon papír, de elég szép pénzeket lehet vele keresni tényleg. :) Jó lesz ez, lassan visszarázódom, a Bismarck-ra nem kell menjek, még 5-ös BB-m sincs, csak 4-es :(
De a német ágon is elkezdtem, amcsi oldalon Wyoming van, és tetszik valamiért. :)

[ Szerkesztve ]

(#20876) olivera88 válasza malystryx (#20875) üzenetére


olivera88
veterán

Miért milyen volt régen a célzás?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20877) malystryx válasza olivera88 (#20876) üzenetére


malystryx
senior tag

Ennyire nem kellett a repülési idővel számolni régen.. Én még a CBT-ben is játszottam, és pl. vegyünk alapul egy csatahajót 20 csomó sebességgel. 15km-re legyen, és a gránátok repülési ideje legyen mondjuk 8,5 mp. A régivel talán a 4.-ik vonásig elég volt célozni, most a 8-9.-ik vonásnál kell elengedni hogy egyáltalán eltalálja. Ennyire nem kellett elé célozni semminek. Lehet hogy nem így gondoljátok, de tudom hogy így volt, mert akkoriban sokat játszottam amikor még csak 2 nemzet volt. Nekem így működött, mindig eltaláltam a célt. :K

(#20878) ricinus13 válasza malystryx (#20877) üzenetére


ricinus13
senior tag

Én CBT óta semmi változást nem tapasztaltam.

(#20879) fasyrt válasza ricinus13 (#20866) üzenetére


fasyrt
őstag

Biztos? :D

(#20880) #52588800 válasza fasyrt (#20879) üzenetére


#52588800
törölt tag

10 kör alatt 1 hoodot láttam.

(#20881) Arolotifar válasza #52588800 (#20880) üzenetére


Arolotifar
őstag

Most voltam csatában, kettő Hood volt a csapatunkban. Előtte pedig De Grasse flottilla :DDD

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#20882) fasyrt válasza Arolotifar (#20881) üzenetére


fasyrt
őstag

Nem tartom magam jo jatekosnak (--> nem a 4 kill erdekes), de azert ennyire bamba csapatot is ritkan kapni.

A cruiser ap-vel probal dd-t ölni, a bb egyenes vonalu egyenletes mozgast (na ez bezzeg megmaradt, meg az URI, azt' csok :D) vegez, kesz nyomor.

(#20883) Arolotifar válasza fasyrt (#20882) üzenetére


Arolotifar
őstag

Téged már láttalak párszor csatában, egyszer rendesen megizzasztottál :DDD Szerintem nem vagy rossz játékos :K

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#20884) fasyrt válasza Arolotifar (#20883) üzenetére


fasyrt
őstag

Gyer' bb-t ölni :))

(#20885) Arolotifar válasza fasyrt (#20884) üzenetére


Arolotifar
őstag

Most léptem ki, egész nap nyomtam :DDD Majd holnap leszek :DDD

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#20886) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Élvezet futó "hit citadels" misszió mellett Bismarkal, Full-broadside Mogamit overpenelni kémény közelében Bismarkkal... Leander VS Omaha kellett, hogy meglegyen az a küldi... #nobias..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20887) ledgeri


ledgeri
nagyúr

"prémium" bismark láda... persze...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20888) laskr99


laskr99
addikt

Én kicsit offolom a játékot, húzom magam a War Thunderben.

(#20889) olivera88 válasza ledgeri (#20886) üzenetére


olivera88
veterán

:DDD
Ismerős.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20890) #52588800 válasza ledgeri (#20887) üzenetére


#52588800
törölt tag

Ilyen MM mellett eszembe sem jutna megvenni. Ablakon kidobott pénz. Midenki kihátrál mögülem mikor foglalom DD -vel a spotot, 25k sebzésnél T8-T10 teamnél elsüllyesztenek és még így is a 2. vagyok a kör végi ranglistán...

[ Szerkesztve ]

(#20891) olivera88


olivera88
veterán

Hétfőtöl újra Public Test, azaz Technical Test, nem sima PT lesz!

Csak 1 napos. Valami speciális PT lesz ez. Az érkező új PVE játékmód miatt érkezik ez teszt most.

As this is a big step, we want to make sure everything works perfectly - so we decided to include a new stage between the Supertest and "proper" Public Test: A technical test. The Technical Test has a different goal than the Public Test. We need to check the game server settings and make sure that the large number of new features will not affect its efficiency. This means that the test participants might face performance issues and many bugs. After the Technical Test, Update 0.6.6 will be available for public testing. With your help, during Public Test we will focus on minor issues and the Operations balance.

Do you want to help our development team AND get a first crack on the new mode?

Here you can find how!

During Technical Test you might face different bugs and strange game performance: for example, ship 'teleportation', long response time or other troubles. Inform us about all issues and bugs, specifying their exact time and your time zone in the corresponding forum topic.
Share your comments on Scenarios in the corresponding forum topic.

The Tech Test will take place from 18:00 CEST May 22 to 18:00 CEST May 23.

Már lehet is letölteni a frissitést, 2 gb.

Nagyon várom már ezt az új játékmódot. Végre valami igazán ütüs újitás :C . Nagyon hiányzott már valami jó új játékmód

Vajon erre Róka is visszatér majd? :))

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20892) #52588800 válasza olivera88 (#20891) üzenetére


#52588800
törölt tag

Én inkább az új játékmódért járó jutalom miatt aggódom. Ha rossz lesz, senki sem fog oda menni.

(#20893) #52588800


#52588800
törölt tag

Done.

(#20894) olivera88 válasza #52588800 (#20893) üzenetére


olivera88
veterán

Kollekció, vagy kampányt is befejezted?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20895) #52588800 válasza olivera88 (#20894) üzenetére


#52588800
törölt tag

Csak a kollekció. Kampányban az 5. lépésnél vagyok. De pont az 5. meg a 6. az, ahol már eléggé számitani fog a csapatom és az ellenfél is, lehet sokáig tart majd. A 7. már könnyebb lesz.

(#20896) #52588800 válasza olivera88 (#20894) üzenetére


#52588800
törölt tag

Kicsit pontosítva :

- 16000 xp (modified)
- 7000 xp (base)
- 200 találat CA és DD -re

majd felveszem még

- 120000 HP damage torpedóval

A végén 240000 HP damage. A 7es meg majd a 2 XP küldetés meg az 5 német BB kill (ha más nem, DD suicide) és a 350000 HP damage.

Jobban aggódtam az eventtől, de pici tervezéssel átlagos játékkal is meg lehet csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#20897) olivera88


olivera88
veterán

Kollekció kigyüjtve, kampány befejezve!
Ez jó volt. :)) Jöhet még hasonló. Elég gyorsan teljesithető volt.
Nem gondoltam h ilyen gyorsan összejön. :D
Pénteken kezdtem rögtön induláskor, aztán este 11 folytattam.

A maradék taskok egy részét még teljesíteni fogom lassan.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20898) Razermazer válasza olivera88 (#20897) üzenetére


Razermazer
őstag

Na ezt hívják addictnak ez a veszélyes kategória már, engem ez abszolute nem mozgat meg, nincs nyeremény hajó ami nekem jó lenne így kilőve, a bismarck-ért járó 10 milla sem igazán érdekel összeszedem én azt mással is pár nap alatt, zászlók nem örök darabok elfogynak, legalább lenne mindegyikből 1 darab és lehetne áttenni mindig az aktuális hajóra amivel szalad az ember.
Kb 1 hónapja hanyagolom és inkább tankozok, nem mintha ott nem lennének agyhalottak, de jobban fekszik a masinának is. Nem hiányzik, így nem is vettem meg a molotovot sem se a warspite-ot. Majd ha valami értelmes is lesz benne,(ezt mondjuk várhatom mint a messiást) nem ilyen idióta missziók akkor majd hajózók megint.
Ahogy olvasom a fórumot a rendszer csak rosszabb lett megint patch-ről patch-ra építik lefelé magukat jól van.
Jó vadászatot nektek továbbra is :R

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#20899) olivera88 válasza Razermazer (#20898) üzenetére


olivera88
veterán

:DDD LOL. Nem is.

Gondoltam jobb ha túl leszek rajta minél hamarabb és kihasználtam h nagyon ráértem hétvégén, aztán nyugodt leszek, és lazitani fogok még nem jön az újdonság.
Meglett volna pár órval előbb is ha összejön az 5 Német BB kill, de 3 nál, elpártolt a szerencse tőlem, és mérgemben beraktam 25 k sebzés másodlagos ágyukkal taskot, és az gyors meglett.
Tudok olyant akinek 1 nap kellett csak. :U :DDD És HOOD nélkül persze.
Nekem kellett a pénz, + Bismarck camok is nagyon kellettek, meg az új fajta zászlók, akkor a Hunter camo, ami minden ládában voltak, meg az upgradek.

Sztem jó irányba haladnak. Ehhez az új módhoz nagy reményeket fűzök.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20900) sh4d0w válasza olivera88 (#20899) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Én olyan PVE-t preferálnék, ahol a múlt nagy tengeri csatáit lehetne lejátszani: Skagerrak, Csuzima, Pearl Harbor, Midway stb. Az engine tudja, mert tavaly a Halloween is hasonló volt.

https://www.coreinfinity.tech

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.