Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20251) olivera88


olivera88
veterán

Ennek Blacknak OP torpjai vannak ahogy Flamu mondta.. Tető lassúak de mire észre veszed már késő. Az előbbi csatában Yamato majdnem teljes HP ját az azok vitték el..

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20252) dokee78


dokee78
félisten

Van egy db T9 hajóm ami a Friedrich der Große.
Nem igazán játszom vele,mert bőven 100 k fölött kell lőni vele,hogy ne mínuszban zárjak prémium nélkül.

Viszont igaz hogy cirkáló,de kipróbáltam a D.Donskoit publicon és ez még a Chapayevtől is durvább csónak.
Nyilván köszönhető a nagyobb ágyúknak is.
Ezzel viszont 100 k alatt is pluszban vagyok,igaz alig.
Nem kell hozzá sok XP és meg is van.

Kérdésem az lenne,hogy alap hajótesttel el lehet vele lenni?
Vagy úgy csináljam,hogy free XP-ből meglegyen a nagyobb hajó test?

(#20253) olivera88


olivera88
veterán

Mai napra nem panaszkodhatok azt hiszem. :U

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20254) ddt500hu válasza olivera88 (#20253) üzenetére


ddt500hu
veterán

Neked valami nincs rendben a statoddal. Valamelyik hajó bezavar.

(#20255) LK


LK
addikt

Miért van az hogy csak 47-48% win rate-tel lévő "gamerek" oktatnak ki,hogy is kéne játszanom, legtöbbször hullák vagy utánam végeznek.....Az önkritika teljes hiánya jellemzi őket. Komolyan mondom kilövöm őket mostantól. Oktat 3600 csatával, 450 Personal ratinggel !!!!!!! Egyszerűen nem találom a chat off modot :O

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#20256) Razermazer válasza LK (#20255) üzenetére


Razermazer
őstag

Nyugi nem a rating számít, én kurva jókat megyek és sajnos a többiek miatt szar a statom, folyamatosan vesztés és vesztés. Szóval lehet igazuk amikor napi 20 csatával csak vesztés van akkor az ideg is elpattan.
Sajnos a divízió vagy klán a megoldás, hogy felhúzzanak, de találni olyat aki rá is ér, akkor amikor te, hát ez elég necces(meg legyen minimum 50 %-os statod és 1000-felett a PR rating, de így az sehogy nem lesz meg). Láttad az imént amit linkeltem ilyeneket mentem ma de 32 csatából csak 18-at tudtam megnyerni.
Én váltogatom a hajókat, most is mentem egyet farragutal epicenter kilövöm a dd-ket, aztán két bb-t, de a csapatom kegyesen hal le, vagy hátul valahol a sarokban meghúzódik teljes hpval, kész ideg pattan.
45% l@@sz

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#20257) ddt500hu


ddt500hu
veterán

És ez milyen már?

Köszi Kurfürst. :((

Torpedó wall!

0 hit. :D

[ Szerkesztve ]

(#20258) Razermazer válasza ddt500hu (#20257) üzenetére


Razermazer
őstag

Szép mi a baj ? én azért vagyok most bekattanva rá mivel van 30 napos prémem ki akarom tolni de nálam is a frigyes kiakasztja az ingát.
A legjobban a belfast nem tudom mi van, szarrá lövik, kiradarozzák, semmit nem ér lassan. Annyira erősek a dd-k a ca-k hogy a papír belfast az ilyen veszélyeztetett faj lett. Ad az citet az ellenségnek csak olyan komótosan, egy ruszki ca-nak vagy 9-kellett gyengék ezek az ágyúk, bezzeg ők, úgy ütnek át mint a szögbelövő.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#20259) dokee78 válasza Razermazer (#20258) üzenetére


dokee78
félisten

Chapayevvel szép citákat lehet lőni az angoloknak.

(#20260) ledgeri válasza Razermazer (#20258) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Haha, eladták rankedba, és failing randomba... ez van...

Egyébként már várom mikor tűnik fel valahol az a stat, hogy csapatban átlag hanyadik vagy, és emellett csatában hanyadik vagy... kiváncsi lennék rá, melyik mostani (game) stat van vele párhuzamban...

(#20259) dokee78 Nagyobb ágyús DD-vel, vagy t5-ben akár a *kazekkal is.

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20261) kozi71


kozi71
senior tag

Nem értem miért vagytok ennyire oda azért a statisztikáért.
Én személy szerint azért játszok, hogy kikapcsolódjak, jól érezzem magam.
Nem munka ez, hogy azt figyeljem hogyan teljesítek, mert ha nem ütöm meg az átlagot levonják a fizetésem. Ez egy játék. Semmi több. Csak a kedvem menne el, ha folyton azon rágódnék, jaj most ezt majd megnézik és mi lesz akkor. Kit érdekel? Ha valakinek mégis ez a öröme, hát legyen boldog vele.
Szóval szerintem túlzásba viszitek ezt az aggódást, mások kritizálását. (ezt most minden él nélkül mondtam) :R

Tegnap játék közben, feljött egy ablak, hogy vegyem meg 10%-al olcsóbban egyik hajót, ami nincs is nálam a tech tree –ben, kicsit meg is lepődtem, de nem vettem meg. Ez szokásos dolog, érdemes lecsapni ilyen ajánlatokra? Ez konkrétan valami Tier kettes romboló volt.

Közben meg lett nekem is a Bismarck, nagyon jó masina. Érdemes a kormányzás is upgrade helyett a gyorsabb javítót berakni a negyedik bővítő helyre ? Most hogy meg van mindkettő ,tehát a Tirpitz is, bátran mondhatom nem érdemes Tirpitz-re pénzt kiadni. A másodlagos tűzerő sokkal jövedelmezőbb, mint a torpedók szerény véleményem szerint.

A napi küldetésnél van egy olyan, hogy öldös le egy Yamatot amerikai hajóval. Kiválasztom azt ami nekem van, indítom a játékot erre berakott egy olyan csatába ahol egy darab Yamato sem volt. :D

high tech, low life

(#20262) olivera88 válasza ddt500hu (#20254) üzenetére


olivera88
veterán

Mármint? H érted?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20263) ddt500hu válasza olivera88 (#20262) üzenetére


ddt500hu
veterán

Úgy, hogy ebben a pillanatban ha megnézem a statodat akkor a 7 naposon ezt látom:

Hogyan lehet 2338-as PR-ed ha lent egyik hajó-osztályod sem éri el az 1700-at? 1000+1000-nek az átlaga nálad 2500, nem pedig 1000. A Details fülön 1 hajód van ami-e felett van. A Pensacola-val van 2798 PR-ed mindösszesen 1 csatából.
Egyébként már látom, hogy az Alabama a hibás. Nézd meg. 30 csata és 0 PR.

(#20264) Chabe89 válasza kozi71 (#20261) üzenetére


Chabe89
addikt

Ugye tudod, hogy a falnak beszélsz? :DDD Az ilyen játékokban előbb-utóbb midnenki az e-péniszét fogja méregetni, csak idő kérdése. A topik felét az teszi ki, hogy az eredményeinket mutogatjuk. Ez van, majd megszokod. :)

A küldihez meg csak annyit, hogy hüllye lennék Yamatoval játszani, mikor az a küldi, hogy Yamatot kell lőni. :D Ez olyan mint a Nachi küldi volt, mikor 20 (azt hiszem) orosz hajót kellett kilőni és jó ha egy nap láttál kettőt, amiből az egyiket 50 HP-ról lelopták. :D

(#20265) sh4d0w válasza #65675776 (#20227) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Hiába állítja a WG, hogy a szórás %-osan van megadva, valahogy nem olyan, mint kéne. Meglett a Hipper, első napomon általában 8 lövedékből 5-6 találat. Tegnapelőtt rendszeres volt az 1-3...

https://www.coreinfinity.tech

(#20266) ooooobi válasza kozi71 (#20261) üzenetére


ooooobi
senior tag

Nem feltétlen csak epenis ez a statisztikázás, konkétan én is leszarom, hogy ki mit gondol a statomról. De azért szeretem látni, hogy fejlödgetek lassan, és nem olyan szarul megy már mint az elsö héten. Ilyen az ember, kellenek az eredmények :)
Mostanában viszont visszatértem Diablozni, de jó is néha szünetet tartani. ìgy nem unja meg az ember olyan hamar.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#20267) ddt500hu válasza kozi71 (#20261) üzenetére


ddt500hu
veterán

Pedig nagyon egyszerű. A statisztika ad súlyt a véleményednek.
Itt egy egyszerű story a facebook-os csoportból amiből kiléptem mert nem bírtam elviselni az ottani okosokat.
Egy fiatalember közölte, hogy "a Kutuzov a legjobb prémium hajó, mert az OP, mert 20km feléget mindent".
Én mondtam neki, hogy nem az mert egy karcolástól citadellát kap. De ő kötötte az ebet a karóhoz.
Hát ránéztem a statjára lássam mire megy az OP hajóval. Kiderült, hogy valami 35 000 vele az átlagsebzése. Ami annyit jelent, hogy egy tier8-as prémium cirkálóval hozza a tier 6-7 cirkálók sebzését.
Kérdeztem tőle, hogy miért sebez olyan marha keveset ha OP a hajó?
Erre nem volt válasza. (De nem visszakozott az Istennek se!)
Vagy a mi oliverünk aki régen még annyira noob volt, hogy repülőgép hordozós skill-t adott a csatahajó kapitányának!
Szóval ha te kérdezel valamit egy hajóról vagy skillről, gondolom azt szeretnéd ha olyan ember válaszolna aki tudja miről beszél. :U
Vagy pl. tegnap anyázott itt valaki, hogy a 400PR-es idióta akarta elmondani a taktikát.
Természetesen ez egy játék de én akkor kapcsolódom ki ha elégszer eltalálom az ellenséget, és az sem árt ha győzünk.
Mondjuk úgy, hogy prémium fiókkal játszom, vettem prémium hajót szóvak 2 év alatt ráköltöttem a játékra 50-100e Ft-ot ne mondja nekem senki, hogy ez csak egy játék. :DDD
És, hogy miért kritizálom olivert?
Mondjuk mert állandóan azt csinálja, hogy olyan hajókat OP-z amiket nem használ, vagy még ki sem jöttek.
A teljesség igénye nélkül: Moskva, Belfast, Kurfürst, Yamato, Grozovoi, Shimakaze.
Őket mind leOP-zta és hú de meg akarta szerezni őket, aztán vagy nem jut el odáig vagy amikor meg vannak már nem is OP-k.
Így van oliver?? :P

[ Szerkesztve ]

(#20268) kozi71 válasza Chabe89 (#20264) üzenetére


kozi71
senior tag

Nem az eredmények mutogatásával van bajom, hiszen én is büszke vagyok néha magamra. :C
Csak ez a statisztika ami zavar. Hiszen idővel mindenki fejlödik.De ez az idő mindenkinél más.
Milyen unalmas is lenne az élet ha mindenki egyforma lenne. A fiataloknak még jobbak a reflexei, a térlátásuk.
De nem akartam én erről vitát nyitni, csak megjegyzés volt.

Szeretnék egy tier VI-os masinát XP farmolás eszközének.
Szóval Warspite vagy Arizona,esetleg Dunkerque?

ddt500hu: Persze az is logikus amit írtál. De nem mindenki egyformán ügyes mint írtam előbb. Én bármivel képes vagyok béna lenni! :DDD
Aztán ahogy tapasztalom itt néha nem is az ügyesség számit, hanem a szerencse. Néha úgy érzem milyen jó voltam, aztán alig kapok érte pontokat. Máskor alig teszek valamit, és mégis meglepően honorálnak. Számomra kicsit lutri az itteni pontozás.

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#20269) sh4d0w válasza ddt500hu (#20267) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Mondjuk a Moskva a leírt képességei alapján tényleg OP, sokkal inkább egy gyenge BB, semmint CA. Találkozni még nem sikerült, mert mindig meglépett előlem, hogy más végezzen vele - pedig a játékban a két legjobb dolog: ruszki cirkálókat kilőni és DD-ket kitorpedózni :)

A Belfast szintén OP, a játékban még nem láttam senkitől, hogy pl. bevitt volna neki egy devastating strike-ot ágyúkkal, ellenben a könnyűcirkáló ütegei komoly sebzéseket tudnak okozni akár BB-knek is, indokolatlan a sebzés mértékéhez képest a fire rate. Én is lőttem már Belfastnak citadellát, de amikor ellenfélként összekerültünk, nem emlékszem rá, hogy bárki is KO-zta volna.

https://www.coreinfinity.tech

(#20270) ooooobi válasza kozi71 (#20268) üzenetére


ooooobi
senior tag

Van Tirpitzed, attol jobb farmhajo nincs. Nekem nincs olyanom, de régen ezt mondta mindenki :)

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#20271) kozi71 válasza ooooobi (#20270) üzenetére


kozi71
senior tag

Hááát, én Scharnhorst-al szedtem össze a Bismarck-ra való XPnagy részét.
Valahogy a Tirpitz túl nehézkes volt hozzá képest. Igazából öt hajóval nyomtam egyszerre, de a végére a Scharnhorst-on volt a legtöbb XP. Három hét alatt jött össze ha jól tévedek, a fullos Bismarck.
Ha kilőttek, ültem is át a másikba rögtön. Nem vártam meg a csaták végét.
Bismarck meg egy álom. Nagyon szeretem.

high tech, low life

(#20272) távcsőves válasza sh4d0w (#20269) üzenetére


távcsőves
senior tag

Pedig hamar gatya a Belfast, rámész ugyan Te is, vagyis a hajód, de agresszívan kell felé nyomulni ha elszántad magad. Álltalában a HP-ja 80%-a elszáll elsőre, a maradék addig tart neki, amit a wg random generátorra dob. Problem solved, mindkettőtök csatája elvan bacva. :)

Amúgy nerfért kiállt, igen. Meg is lesz, jönnek új prémium hajók, azt is elkell majd adni.

[ Szerkesztve ]

(#20273) Razermazer válasza kozi71 (#20261) üzenetére


Razermazer
őstag

Ez kétélű dolog ha nem jó a statod nem tudsz bekerülni klánba(bár csinálhatsz magad is és haverokat meghívsz a lehetőség adott) itt jön az hogy nem kötelező bekerülni oda sem. Hát többek között én is a játék élményért játszom, mostanában van szabadidőm és sokat is, de az nem élmény amikor megnyerhetnéd a csatákat sorban, csak a csapattársaid a minimális együtt hajózás szintjét sem ütik meg, és az első percben, meghalnak.
Tegnap például egy mahan-al eldöntöttük, hogy nem játszunk tovább, inkább túléljük a csatát kicsit jobb lesz a stat ennyi, de nem voltunk hajlandóak ezt az eszement társaságot tovább támogatni elég volt.
Van ilyen bizony.
"Jól érezzem magam" igen ez lenne a lényeg, ez az első egy két menetnél ha vesztés, nyerés még oké, de utána már jön a frusztráció és a nem jól érzem magam(ilyenkor kell arra a napra letenni jön a válasz) de minden nap ezt eljátszani pfff hiába teszed le akár 1 hónapra is, hogy majd jobb lesz dehogy lesz.
Sajnos ez a mmo-átka vagy megszoksz vagy megszöksz, még tart a prém addig tolom, aztán megint leteszem ismét, nem lesz szabim.

A bismarck-nak pont az a baja, hogy nincs torpja, én tegnap csak gneisevel mentem és iszonyatos gyilkolást csináltam a torpokkal, küldtem beléjük a salvókat, aztán kivégeztem a torpokkal őket. Utána mentem egyet bismarckal is csak elfelejtettem, hogy nincs torpja mondom torp :D ohhh bazz ennek nincsen, de sikeresen elsuhantam az ellen mellett, nagy kárt nem tett bennem.
A Tirpitz pont ezért jó sokan elfelejtik, hogy az is tank hajó, nem hátulra való, nagyon kevés játékossal találkoztam aki úgy is használja ahogy kell. Mellesleg iszonyatosan jó pénzgyár, és kapitányt nagyon jó húzni benne ahogy a Scharnhorst-al is, ott az a probléma, hogy gyengék a lövegei a mostani felhozatalhoz egyre jobban, ott is elfogy a hajó előnye.

Hát ahogy gondolod én lecsaptam egy ilyenre, mikor valamit vettem és jött egy levél, hogy akció 30 percig él azt hiszem pár dubiért adtak 14 nap prémet, nekem éppen kellett akkor így ráböktem.

Hát Yamatoval én találkoztam épp eleget és kellemetlent, elég gyakran a múlthéten párba, vagy volt hogy hárma is, le is hozták a csatát, persze nem a mi oldalunkon. Frigyes ágyúi meg se karcolták röhögtem nagyot, pedig már a 420-as van rajta rng jesus thanks.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#20274) Razermazer válasza ledgeri (#20260) üzenetére


Razermazer
őstag

Hát csapatba baromira nem fogok kerülni(szerintem nem nekem való bár örülnék neki, eleinte ez összejött divizió terén, de elmaradtak az emberek, voltak akik abba is hagyták, meg ilyen bénával nem mennek mint én :DDD kimondtam nem kell nektek :)) ennyi meg egy bambi) csatában első 4-5 átlagban.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#20275) ddt500hu válasza sh4d0w (#20269) üzenetére


ddt500hu
veterán

Na látod erről beszélek. ;]
Belfast, Moskva instant citadella kb. bármivel. Moskva annyiból jobb célpont, hogy ritkább rá az overpen. BB szemből is veri bele a citadellát, másik cirkáló meg oldalról egyből 4-6-os citadellát ad neki. És rosszabb a camoja mint a Yamatonak. Szóval mindenki mindig látja és egyből lövi.
Belfast-nak annyi a mázlija, hogy tier7-ben ritkábban találkozik radaros hajóval. De amúgy egy Kutuzov kisebb lőtávval.

(#20276) sh4d0w válasza ddt500hu (#20275) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

A Moskva valahogy mindig akkor lépett a gázra, miután elküldtem a full salvot Gnei-jel...

Hogy a Belfast Kutuzov-e vagy sem, azt nem tudom, közelről BB-re is veszélyes. Kutuzovval ritkán találkoztam, de sosem éreztem olyan veszélyesnek, mint a Belfastot.

Ja és igen, én tipikus noob vagyok ebben a játékban, de nem is nagyon van időm játszani. :)

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#20277) távcsőves válasza sh4d0w (#20276) üzenetére


távcsőves
senior tag

Elsődleges célpont skill hatása lesz az a gázralépés. Cirkálóra nagyon hasznos.

(#20278) ledgeri válasza kozi71 (#20261) üzenetére


ledgeri
nagyúr

És ezek miért is off-topikok?

(#20265) sh4d0w Kérdés, hogy te, és ők hogyan értelmetiktek a megadott %-ot + nem olyan ez se, mint ha fix lőteremben lőnél sörétessel x méterre egy felületre.... Más a stat ha minden mozog...

(#20274) Razermazer Mint Random csata támogatandó oldalára gondoltam, nem team battle-ra, nem divisionre, csak arra, ami csata végét a másudik fülön elérhető.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20279) LK válasza Razermazer (#20256) üzenetére


LK
addikt

Kissé elértetted a hsz-emet :) Egyetértek veled, nem a rating számít, de ott van a DE!
Aki nem tud játszani, nincs stratégiai érzéke, nem mondjon véleményt más játékstílusáról, főleg ha nem is érti, hogy a másik mit is csinál. Ráadásul marhaságokkal zaklatni mást játék közben zavaró.
-Odaböfögnek,hogy mit csináljak, (én hülye, megcsinálom, mert hát csapatjáték) nem segítenek semmit, magamra hagynak
-miután egy perc múlva meghal, írja, hogy miattam halt meg (nem teamkill)
-fogalmuk sincs, hogy egy DD a felderítési határán mozog, és taktikáznia kell, hogy életben maradjon, azt hiszik menekül, nem rejti véka alá a véleményét
- tegnap mindenki a kezdőkörben maradt, és én miért nem derítettem fel !?!? Nem tűnt fel neki ,hogy a másik oldalon felderítettem, csak kihalt a csapat mellőlem, az ő oldalán 2DD volt
-egyik f.kalap nekemjön hátulról,nem jut eszébe hogy kikerüljön, a haverja még rám is lő egyet
-vesztésre álltunk ponttal, 1 percen belül voltunk,ellenfél szembe kerüli a szigetet, menekül, megyek utána,
társam villog, írja mi a fenét csinálok? 1 percen belül kilőttem a felém jövőt a sziget mögül kibukkanva, egyidőben a füstben üldögélő nmy DD-vel együtt. Nem írta hogy WP,GJ. Nem is várom el, csak hagyjon játszani.

És miután megnéztem ezeket, kizárólag nagyon gyenge-gyenge játékosok szólnak be, jobbak sohasem. Nem vagyok stathuszár, nem szeretem a méregetést, de ne mondja nekem senki, hogy aki 3600 game alatt tier 9-10-es hajói vannak és kiugróan rossz stattal rendelkezik (46-48% wr, 4-500 pr), az nem fejlődött semmit eddig sem ,és nem is fog, a saját sikertelensége miatt másokat okol igazságtalanul. (csak csöndben tenné)
Bocs, módosítok: ha egy jobb játékos tanácsait megfogadva megpróbál és tud fejlődni. Persze szövegelni könnyebb.
Egy kérésem még lenne,nem szeretnék vitát kirobbantani, erre figyeljetek oda! :)

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#20280) Razermazer válasza ddt500hu (#20275) üzenetére


Razermazer
őstag

Itt a lényeg hogy mázli ha Belfastal tier 7-be rak :D mert nem rak, feljebb meg keféltek neki.
Tulajdonképpen én vagyok az akire ráutaznak, ha meglátnak fújjj fújj krucifix, meg kell öni Frank Drebint mentalitással mindent elfelejtve, rám veti magát a fél banda. Pedig azért 8-ba 9-be az én kis inercia gyújtós he-el nem nagyon sebzek, még gyújtani sem gyújt ahogy régen igaz igaz, nincs még kifejlesztve a plusz gyújtási hatékonyság de kb inercia gyújtóval egálba ki is lövi egymást a két képesség, vagy ez vagy az. Ha zászló van egy kicsit jobb a gyújtás.
Ca-ból amit veszek majd egyszer, az a molotov lesz, papír az is, de legalább a tier 8-as lövege kárpótol, táncolni kell vele mint a budy-val akkor nincs gond jó munkás hajó.

LK: Stimt ez igaz amit írsz egyetértünk, csak én sem vagyok csak 48%-as és 2800-csatám van igaz nincs is tier 10-es hajóm, 9-es már van, de nem is vettem hanem megdolgoztam érte. A kezem se olyan pontos, és én is pofázok bár feleslegesen úgysem hallgatnak rám, így ha esetleg mellém szegődik egy két hajó akkor azokkal egész jókat megyek. Pláne a kis dd-et szeretem mert füstölnek nekem, jó nem szedik ki az ellen dd-it azt nekem kell mint csatahajó, ami nem az én dolgom, de egye fene, már úgy megszoktam, hogy nem zavar annyira.
A jók így igaz hallgatnak, vagy annyit mondanak hogy lul vagy lol, nekik ingyen frag az ember :Y

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#20281) LK válasza Razermazer (#20280) üzenetére


LK
addikt

Lehet hogy te szóltál be tegnap? :DDD Egyébként Gaede-del tegnap adtam egy dupla citet Belfastnak (sosem gondoltam volna hogy sikerül) ennyire papír lenne ?

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#20282) Razermazer válasza LK (#20281) üzenetére


Razermazer
őstag

passz nem tudom mi a neved wow-ban hát ja papír, de nagy buffot kaptak a dd-k és a ca-k is kivéve őt.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#20283) olivera88 válasza LK (#20281) üzenetére


olivera88
veterán

Valamelyik nap Pensacolaval szemből citeztem :DDD , igaz közel volt, olyan 8-9 km re, de akkor is.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20284) Chabe89 válasza olivera88 (#20283) üzenetére


Chabe89
addikt

Pensacolának sosem az ágyúival voltak problémák. :U

(#20285) dokee78


dokee78
félisten

Tier9 hajóval tudok menni szakaszba Tier7 hordozóval?

(#20286) olivera88 válasza dokee78 (#20285) üzenetére


olivera88
veterán

Nem. És hülyeség is lenne. Mert behúznád T9 be vagy akár T10 be az meg kész szivás lenne a CV nek.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20287) olivera88


olivera88
veterán

Na, Alabama sebzésrekord született :) Csak lose. :O :o


Hála a f*** fej cirkáloinknak, egy Belfast és egy Pensa, elsüllyedtem a Kagero által, miután beletoltam egy 25 k s salvot az Arizonába. Bejött az Akatsuki bázisunkra erre mindenki odarohant, a Fuso, Pensa, Belfast, én meg elindultam h szétszedjem az Arizonát amely jött felénk. Két salvoig jutottam, aztán jöttek a torpok, :W ha több HP m lett volna túlélem mert csak 2 talált. Aztán még elhullott a Belfastunk is és pontokkal veszítettünk.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20288) Chabe89 válasza olivera88 (#20287) üzenetére


Chabe89
addikt

Mekkora f@xfejek már, hogy be akarták védeni a bázist! :U :DDD

(#20289) ddt500hu válasza olivera88 (#20287) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hogy a rákba fizetett ez ilyen keveset? :F

(#20290) đe$|re


đe$|re
senior tag

Hamar hátrányba kerültünk, ráadásul a csatahajóink franc tudja hol kempeltek, szemben velünk meg megtolta 2 NC, Gnei, 2 Miss. A 2-t NC-t hamar kicsaptam, nem bírták a torpot. :D A Gnei kilőtt, de előtte kapott 2-3 sorozatot, benyelt 1 torpot és miután meghaltam, el is süllyedt.

[ Szerkesztve ]

(#20291) dokee78


dokee78
félisten

Ezt a játékot nem a WG teszi tönkre,hanem az agyhalott marhák.
Ahelyett,hogy foglalnák a bázisokat bejönnek utánam b*ziskodni.
Holott ott akkor 1 db Yorck volt amivel simán elbántam.
Na nem baj,lett egy chat bann.
Hétvégén meg jön a D.Donskoi.

Monitoron olyat belevernék az ilyen kretének fejébe.

[ Szerkesztve ]

(#20292) sh4d0w válasza dokee78 (#20291) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ó, hát tegnap nyerésre álltunk, nálunk 7 hajó, ellennél 5. Aztán egyszercsak látom, hogy két csapattársam kilőtte egymást, meg az ellenfél is egyet, majd nem sokkal később még egyet. Megkérdeztem, hogy ugyanmá', mi értelme volt egy abszolút nyertes állást negatívba fordítani. Válasz: én kussoljak, mert a másik belelőtt a hajójába. Mondtam, hogy igazad is van, így kell csinálni, a többit meg úgy, hogy beriportollak mindannyiótókat szar játékért. Akkor is kussoljak. Oké, akkor chatért is, megfelel?

(Azért a végén sikerült életben maradnom és nyertünk pontokkal.)

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#20293) Razermazer válasza sh4d0w (#20292) üzenetére


Razermazer
őstag

Akkor derekasan megdolgoztál érte gratula, és még nyertetek is minden tiszteletem.
Hétvégén aki van olyan elvetemült és ezzel fog foglalkozni nem pihenni és más értelmesebbet csinálni, azt szívesen várom divbe, ha láttok fent máskor is nyugodtan írjatok akkor is. Tier 4-től tier 9-ig bármivel hajózhatunk, talán cv-vel nem, nem vagyok master vele ha te az vagy hozhatod.
Egy feltétel van csak discord-on keresztül vagyis legyen mikrofon és fülhallgatód, nem írogatunk csata közben.
Az itteni topik elején lévő ph-s szobában, remélem tavaszi fórumtárs egyetért vele megengedi.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#20294) sh4d0w válasza Razermazer (#20293) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Úgy bujkáltam a szigetek között, nehogy a másik oldalon még meglévő Fuso és Cleveland megtaláljon. Rohadtul utálok "taktikusan" játszani, sajna néha a hülyék miatt muszáj.

https://www.coreinfinity.tech

(#20295) Razermazer válasza sh4d0w (#20294) üzenetére


Razermazer
őstag

Jah de gyakorlatilag mindig úgy kell :D nem lehet lazítani a gyeplőn.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#20296) #65675776 válasza dokee78 (#20291) üzenetére


#65675776
törölt tag

Érdekesek a chat megnyilvánulásaid, figyelembe véve, hogy pont te vagy legmesszebb mindenféle cap point-tól...

Szakaszokra: mostanában leginkább azt látom, hogy a szakaszban nyomulók kb nulla hasznot hoznak a csapatjátékban. Elvannak magukkal ketten-hárman, mennek a maguk feje után, és rendszeresen miattuk bukja el a csatát a csapat, s nem ritka, hogy ők hullanak el legelőször, vagy egy csoportban campelnek hátul. Esetleg egy cap point-ot foglalnak, aztán onnan semmi szín alatt el nem mozdulnak. Ha esetleg valaki bedobja, hogy kellene neki némi támogatás, ők nyomják be először az F6-ot. Persze mindenki más noob.

(#20297) Razermazer válasza #65675776 (#20296) üzenetére


Razermazer
őstag

Ez is szakasz függő, én a hirtelen csinált szakaszokra gondolnék, amit játék közben lehet csinálni az semmi.
Egy összeszokott szakasz azért nem igazán ezt csinálja, és a játékukon is látni.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#20298) sh4d0w válasza #65675776 (#20296) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Erre azt tudom mondani, hogy amikor szakaszolunk a klántársaimmal, két verzió szokott megvalósulni:

1. Villámgyorsan kinyíratják magukat a csapattársak, így hamr a szükséges támogtás nélkül maradunk - lealáznak minket.

2. Ha életben marad a csapat nagy része, akkor általában lehozzuk a meccset, mert annyira együtt tudunk dolgozni, ami máshogy nem lehetséges.

https://www.coreinfinity.tech

(#20299) kozi71


kozi71
senior tag

Papa-papa zászlót szerintetek lehet úgy vásárolni , ha átmegyek egy másik szerverre ahol lehet venni.
Ott megvásárolom majd, visszatérek EU szerverre?

high tech, low life

(#20300) Chabe89 válasza kozi71 (#20299) üzenetére


Chabe89
addikt

Szerintem külön fiók van minden régióban, így nem hiszem, hogy lehetséges ezzel trükközni. Nem kizárt, de azért jár rendesen utána mielőtt vásárolnál.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.