Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20651) sh4d0w válasza olivera88 (#20649) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi, faja.

https://www.coreinfinity.tech

(#20652) dokee78 válasza olivera88 (#20649) üzenetére


dokee78
félisten

:R

(#20653) távcsőves válasza olivera88 (#20649) üzenetére


távcsőves
senior tag

Thx, már nem működik.

(#20654) olivera88 válasza távcsőves (#20653) üzenetére


olivera88
veterán

Pedig kellene... Az előbb még jó volt. Jól csináltad biztos :F

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20655) FoxiestFox válasza olivera88 (#20654) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Még én is rálőttem az alt accomra, amivel valszeg sosem fogok játszani, és elfogadta.

(#20656) ricinus13 válasza olivera88 (#20649) üzenetére


ricinus13
senior tag

Wow köszi, nekem is működött.

(#20657) távcsőves válasza ricinus13 (#20656) üzenetére


távcsőves
senior tag

Megpróbálom megint. Láma vagyok akkor. :R

[ Szerkesztve ]

(#20658) ricinus13 válasza távcsőves (#20657) üzenetére


ricinus13
senior tag

Elsőre nekem sem ment, arra figyelj hogy a bónusz kódot válszd, ne az invite kódot.

(#20659) dokee78


dokee78
félisten

Dögölne meg az összes agyhalott idióta aki ma feljön játszani.
Leningradot nem tudom leszorzózni a marhák miatt.
Annyi támogatást kapok amit az előbb linkeltem képen.

Amint megszűnik a chatbannom,így fogok rombolózni:
-Amint észreveszem,hogy nincs support,el is húzok a pálya szélére és nem spottolok semmit.
Sz@rni fogok rá,hogy bukjuk a csatát,de inkább vesztes legyen,mint az első capnél szarrá lőjenek,mert kretén a csapat.

Ahhoz is sok ész kell,hogy valaki rombolóval egy Tirpitzhez 5 km közelre menjen.
Az ilyen idióta,hogyan jutott el egyáltalán Tier9-ig?

Másik accounton is működött a kód,még egyszer köszi.

(#20660) távcsőves


távcsőves
senior tag

Thx, most ment. Valamit elsz...ttam tegnap.

[ Szerkesztve ]

(#20661) #52588800 válasza dokee78 (#20659) üzenetére


#52588800
törölt tag

Már egy ideje azt csinálom, hogy ha egyedüli DD vagyok, akkor beírom merre megyek és tartom a sebességet az egyik cruiserrel ami arra megy. Ha 2+ DD van, akkor meg a másik DD -vel megyek, még ha nem is jön senki, 2en csak lelövünk egy ellenséges DD -t. De még így is nagy a halálozási arány, kiskutya és kismacska is radarozik meg hydrózik, legalább egy tucat scout plane spotol, stb...

Nem túl szórakoztató újabban a DD, de lassan a CA sem (főleg az új papír hajók).

(#20662) sh4d0w válasza dokee78 (#20659) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Tegnap Gnei-jel mentem, jott velem egy DD meg egy CA. Legalabbis az elso salvoig, amit leadtak rajuk... Aztan otthagytak egyedul szemben ket BB-vel es ket CA-val. Nyilvan visszavonulo es wasd, de a vegtelensegig nem lehet csinalni, amikor 3 oldalrol lonek rad, a negyediken meg a palya szele. Kertem segitseget, mi jott? A Rangerunk szepen beuszott a 4 hajo lotavjaba...

https://www.coreinfinity.tech

(#20663) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Hú micsoda csata volt! :D Elsőre semmi extra. A 72 légi győzelmes Ranger egy köcsög noob 3F rajjal nyomult.
A végén 2v2-ben maradtunk ott 2CV nálunk én meg a cirkáló. Nekem nem maradt vadászgépem.
Beálltam foglalni de a faszfej cirkáló 1km a zóna előtt elfordult, hogy megölje a CV-ket. Amik a pálya túlsó felén voltak!!
Majdnem befoglaltam egyedül mert már 1mp belül voltam amikor megbombáztak 4-5 tized kellett volna csak!! De a végén így is nyertünk mert lejárt az idő és ezért nem égtem le, de a cirkálónknak is csak 600hp-ja maradt. Bármelyikünk meghal veszítünk. Szidtam mindenkit mint a bokrot mert azt hittem kikapunk. ;]

(#20664) olivera88


olivera88
veterán

Ilyent is rendkivül ritkán látni h két 7 es CV van.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20665) olivera88


olivera88
veterán

Tegnap frissült a PT is, 0.6.5 verzióra, de belépni nem tudtam. Gondolom hamarosan kint lesz a hír is h kezdődik a PT.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20666) ddt500hu válasza olivera88 (#20664) üzenetére


ddt500hu
veterán

Egyébként megdöbbentően rossz CV-s vagyok. Épkézláb ellen CV-nél azonnal felsülök. A TB manual drop-ot nagyon kell még gyakorolni.

[ Szerkesztve ]

(#20667) ledgeri válasza olivera88 (#20649) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Még 10 boldogabb játékos lett wows.hu-n, szóval újból: Köszi!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20668) olivera88


olivera88
veterán

Tegnap esti Tirpitz és Alabama.
Sajnos Tirpitzel vesztes csata lett, :o ltalált egy kosza torpedó Atago torpedó, és nem tudtam javitani, :W még előtte gondolkodom is h másik irányba kellene fordulni, de végül nem arra fordlultam és igy elérte egy torpedó a hajó tatját. :O És még volt egy TK csapat társunk is, akinek Teamkiller volt a neve. :U


Szerencsétlen NC kapott egy 3 cites dev striket. :DDD

ddt500 TE rossz CV s ? :DDD
ledgeri Szivesen. :R

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20669) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Annyira belemerültem a Hiryu-ba, hogy már 40k-val több XP van rajta mint amennyi a Shokakuhoz kell. :D

(#20670) ddt500hu válasza olivera88 (#20668) üzenetére


ddt500hu
veterán

Igen sajnos elég béna vagyok. De szerencsére tier8-ban is vannak nálam sügérebbek:

A Shokaku sajnos az amire számítottam. Fullosan is hamar elfogynak a gépek még tier8-as BB-k ellen is.

(#20671) ledgeri válasza ddt500hu (#20669) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Naa, az jó :)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20672) dokee78


dokee78
félisten

Lol,Amagi stock 1. kör.
Nekem nagy dolog. :K

1. és 3. fejlesztés mi legyen?

[ Szerkesztve ]

(#20673) ricinus13


ricinus13
senior tag

Nem tudom ki kezdte már el őket, de egy kis kedv csinálásnak: A francia cirkák egészen jók szvsz. T3-5-ig nagyon jó móka az összes, a T6 is használható bár semmi különös, jelenleg T7-nél tartok az viszont piszok jó, kedvenc T7 cirka a Belfastot leszámítva. 17,9km lőtáv, használható páncélzat, nem túl gyors alapból, de a speci Engine Boost upgraddel 4 és fél percig nagyon jól manőverezhető. A lövegek is tök jók, nem túl lassúak, nem megy ki a lövedék a holdat megkerülni, torpedók is egész jók, a kilövési szög kb legjobb az összes közül. Éget mindent szépen, cirkákat meg citezi mint állat, és az AP BB-k ellen is használható RNG függvényében 4-8k/salvo. Mondom mindezt úgy hogy az összes T7 cirka megvolt a Yorckon kívül.

(#20674) olivera88 válasza ricinus13 (#20673) üzenetére


olivera88
veterán

Én elkezdtem de csak lassan komotósan haladok vele, T6 nál járok jelenleg. Tetszett az 5 ös is meg 6 is, a 7 estől kissé félek de ha már azt mondod h jó akkor megnyugodtam.
Most inkább az USA cikáló ágat tolom, most lett meg a New Orleans. Pensát átszenvedtem végre, ez már jobban tetszik valamennyivel.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20675) ricinus13 válasza olivera88 (#20674) üzenetére


ricinus13
senior tag

Megéri elmenni érte, tényleg nagyon jó, a T7 MM meg még segít is pluszba.

Más:
Asszem erre mondják hogy égett mint a reichstag ;]

(#20676) ddt500hu


ddt500hu
veterán

A Japán romboló ág fekszik nekem. :) Mind a két csatában lelopták a kraken-t. :((

(#20677) ricinus13


ricinus13
senior tag

Jött itt egy ilyen is, nyerni? ugyan már az a veszteseknek való :D

Pedig jó kis first win lett volna.

(#20678) olivera88 válasza ddt500hu (#20676) üzenetére


olivera88
veterán

Na mentem már én is egyet Shimával. Nem volt rossz. :)) Megint rohadt Atlantic map, ma már vagy 3x vagyok ott..

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20679) olivera88 válasza olivera88 (#20678) üzenetére


olivera88
veterán

Na most sikerült nyerni is és még több dmg is lett. :DDD Ilyen achik is ritkán kapok DD vel. :DDD Withererem az egyszer volt már Gearingel de az tűzkárból.
Szegény Montana jól megszívta, jött a C re, a Bensonunk meg ráengedte előbb a torpedokat, végül elég jól sikerült kikerülnie, ekkora már velem szemben volt a Monti, na mondom most én jövök, elég lesz egy találat és nem tudja javitani egy ideig. ;] Hát végül egyáltalán nem tudta javitani és elsülyedt szegényke.
Na ugyan ezt eljátszok Yamatonál is, ott is Bensont talált előbb, én meg jöttem, aztán, ismét flood, :DDD de nem sikerült elsülyeszteni mert egy másik Benson is adott neki.
Aztán jött még egy Neptune ami 32 k sebzést kapott, a maradék HP t meg lelopta a Minotaur mire odeért volna a több torp. :O
A végére egy NC maradt ami 46 kapott, de nem egyszerre, és nem lett dev strike. :F

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20680) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Akkor mára ennyi. :D

(#20681) ledgeri válasza ricinus13 (#20677) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Van replay-e?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20682) ledgeri


ledgeri
nagyúr

E-heti hiba a képen rovatunk képe:
(videó hamarosan, az XP az base)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20683) olivera88


olivera88
veterán

Kint van már az Azsia szerón a 0.6.5 PT preview. Hát semmi érdekes nem lesz ebben a patchben..
Bejelentették a Hunt for Bismarck kampányt és jönnek az új zászlók.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20684) kozi71 válasza olivera88 (#20683) üzenetére


kozi71
senior tag

Zászlókra rá is fér már a fejlesztés. EU shopban igen csak szegényes a kínálat a többihez képest.

high tech, low life

(#20685) ricinus13 válasza ledgeri (#20681) üzenetére


ricinus13
senior tag

Fogyaszd egészséggel link Nem tudom nálad is úgy lesz-e, de most visszanéztem és azt mutatja hogy a végén még maradt egy füstöm, pedig 1000% hogy nem, be is jelentettem a Bensonnak hogy kifogytam.

[ Szerkesztve ]

(#20686) dokee78


dokee78
félisten

Ezzel a Stock Amagival eddig 7 csatából 7 vereség.
Mind a 7 csatában Tier10.
Bismarckkal nem dob fel ennyiszer Tier10-be.

Ja és van egy átkom a sok káromkodás miatt.
Nem enged a WG a 49,4% WR fölé!

(#20687) sh4d0w válasza dokee78 (#20686) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Amagi elég puha a többi t8 bb-hez képest.

https://www.coreinfinity.tech

(#20688) olivera88 válasza sh4d0w (#20687) üzenetére


olivera88
veterán

Valami mintha változott volna az Amaginál. Máskor citnyelő volt. Most meg nem igazán mondható el róla. Közelöl is nehezen adja be citet. Bár van mikor sikerüll megcsipni azért. A Nagaot viszont puha továbbra is, tegnap 41 k ről löttem ki Alabamával. :DDD

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20689) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Team Heroes...

https://www.coreinfinity.tech

(#20690) FoxiestFox válasza olivera88 (#20688) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Mondom, hogy hónapok óta turtlebackes, meglepő, miket kibír. Ugyanoda kell lőni rajta, mint a németeken.

(#20691) olivera88 válasza FoxiestFox (#20690) üzenetére


olivera88
veterán

Mitnha azt olvastam volna én is, de valami silányabb fajta, nem olyan erős mint a Németeké. Mikor nekem volt Amagim nem emlékszem h ilyen erős lett volna.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20692) kozi71


kozi71
senior tag

Sziasztok!
Mutsu-t érdemes megvenni?
Nincs még egy japán gépem sem.

high tech, low life

(#20693) ledgeri válasza ledgeri (#20682) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Akizuki citadel... videó vagy a linkje mellékelve.

(#20685) ricinus13 A fogyó cikkek számlálói elcsúsznak ha beletekersz... gondolom az volt...
Köszi!

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20694) olivera88


olivera88
veterán

Des Moines tesztköröm. Mindent a tűzgyorsaságra tettem, raktam adrenalin rush skillt is, ami növeli tűzgyorsaságot picivel ahogy fogy a hajó HP je. Bár így kevés a lőtáv, de veszett tűzgyorsaság van. Kérdés h legyen e nagyobb lőtáv inkább, vagy kicsit kisebb lőtáv veszett tűzgyorsasággal. Sztem nem az a hajó amivel inkább távolról kell lövöldözni, az a ZAO, v a Hinden.
Ja lemaradt még h raktam rá IFHE + DE-t is.
Várom már h meg legyen live szeron is a Desmo.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20695) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Akinek van modellje, nevezze!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20696) ricinus13 válasza olivera88 (#20694) üzenetére


ricinus13
senior tag

Az IFHE-t nyugodtan leszedheted mert kb semmi bónuszt nem ad. A +30% pennel csak az amcsi BB-k fedélzetének egy részét tudod átvinni, semmi másra nem jó, és ez nem ér 4 pontot szerintem.

HE pen=kaliber/6, itt 203/6=38,33 ->38, tehát 37mm páncélt visz át. IFHE-vel 38,33*1,3=49,8 -> 50mm tehát azt még pont nem viszi át. Az armor viewerben nézd meg hogy mi van 37-49mm-ig. Nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

(#20697) olivera88


olivera88
veterán

Na kipróbáltam a Francia T10 es cirkálót.

Erős HE, ZAO szintű, csak lassabb lövedékek. Zászóval és DE vel 26 % os gyújtás. ;]
Rombolót megszégyenitő sebesség. :Y 42 kts boostal
Fos concealment. Fullosan (12.7) rosszabb concealmentje van mint a Tirpitznek.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20698) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Bismark küldi PT-n kipróbálva:
Úgy választhatóak a küldik, mint a bármelyik Campagin alattiak. Nyeremény értük: láda
Ládák úgy nyílnak, mint bármelyik (újabb kinézetűek), ugyanott tárolódnak, ugyaúgynyithatóak.
Nyitás után a profil új menüjében szépen listázódnak az ilyen eventek (sok hely van...) meg a pajzsok.
Jó lesz, csak tartson elég ideig...

A Clasht meg befejeztem

Persze a víz veszt...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20699) kozi71


kozi71
senior tag

Mégis csak jó valamire a Neptune. :DDD
13 citadel

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#20700) FoxiestFox válasza kozi71 (#20699) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Tripla ennyi sebzésekre is jó az, ha jól használod.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.