Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20501) ddt500hu válasza #65675776 (#20500) üzenetére


ddt500hu
veterán

Thx. Desmora ráfért. :U

(#20502) Chris0321 válasza sh4d0w (#20482) üzenetére


Chris0321
addikt

Rendben akkor csak a RAM-ot veszem meg egyenlőre mert az úgy tudom drágulni fog.

RareParrot: Talán egy I5 7600 árát össze tudom hozni de majd kiderül viszont ennél drágábbra jelenleg nem telik.

[ Szerkesztve ]

(#20503) ledgeri


ledgeri
nagyúr

A heti küldi elvitte az enegrgiám, de eddig jutottam a clash-sel...

Az Akizukit meg csak most fedeztem fel....

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20504) olivera88


olivera88
veterán

Na már frissítettem is, jó gyors volt. A múltkori jó frissítés jó sokáig tartott, a letöltés és telepités is..

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20505) dokee78 válasza olivera88 (#20504) üzenetére


dokee78
félisten

Elkezded te is a francia cirkálókat?
Vagy hidegen hagy?

Alig várom haza érjek és már el is kezdem.
Fő cél a T7-T8.
De meglátom,ha jó a T6,akkor jó lesz a következő Rankedre.
Bár arra lehet veszek,majd egy Molotovot.
Meg ott lesz a Gnevny.

[ Szerkesztve ]

(#20506) Razermazer válasza dokee78 (#20505) üzenetére


Razermazer
őstag

höh ez kérdés volt oli felé :D naná hogy elkezdi minden hajót begyűjt ő ilyen gyűjtős ;)

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#20507) #65675776 válasza dokee78 (#20505) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mert már lehet tudni, hogy a következő ranked melyik tier-ekben játszható majd?

(#20508) #52588800 válasza ledgeri (#20503) üzenetére


#52588800
törölt tag

Én meg 120ig, de az is igaz hogy nemrég kezdtem a játékot, meg igazából nincs is rá annyi időm, hogy meglegyen a 800.

(#20509) dokee78 válasza #65675776 (#20507) üzenetére


dokee78
félisten

Volt:
9
8
7

Gondolom 6 a következő.

(#20510) olivera88


olivera88
veterán

Na első csata, majd kipróbálom a Tirpitz​-et a 10 km es secondaryval, erre nem elmegy az áram alig pár percre rá h elkezdődött a csata, és azóta se jött meg :O :W
Dooke78 Igen, de annyira nem sietek velük. Majd hétvégen sztem.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20511) #65675776 válasza dokee78 (#20509) üzenetére


#65675776
törölt tag

Rossz a sorrend. Az 5. szezonban 6+8 volt. Rank 15 felett volt T8, alatta T6. A 6. szezon meg T7 volt, mert ott van a legtöbb prémium hajó, így jól el lehetett adni egy csomót belőlük.

Egyébként gondolod, hogy a 12. szezon már T1-ben lesz játszható? Nem hiszem, hogy lentebb fog menni a tier. T6 még talán, de azzal nem fogsz tudni eljutni a felsőbb régiókba, oda biztosan magasabb tierű hajók kellenek majd.

A launcher Alabama grafikáját meg igazán kijavíthatnák.

[ Szerkesztve ]

(#20512) Chabe89 válasza dokee78 (#20509) üzenetére


Chabe89
addikt

T9 sose volt rankedben. T5-T8 között volt eddig az összes.

Szerk.: T10 volt, de az csak szuperligában.

[ Szerkesztve ]

(#20513) #65675776


#65675776
törölt tag

Ezért kár volt nagy sebességet adni a francia cirkálóknak. Campel az összes. Begyűlnek a szigetek mögé, mint egy szerencsétlen pattanás. CV paradicsom.

(#20514) sh4d0w válasza #65675776 (#20513) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor asszem elkezdem a CV-ket is jatszani...

https://www.coreinfinity.tech

(#20515) dokee78 válasza #65675776 (#20513) üzenetére


dokee78
félisten

T3 és T4 Francia cirkálókkal játszottam most délután.
Nekem egyelőre bejön,bár az RNG is velem volt.

Ahogy az egyik YT videós mondta,olyanok,mint az angol cirkálók.

(#20516) #65675776 válasza sh4d0w (#20514) üzenetére


#65675776
törölt tag

Alig látok közülük olyat, amelyik félgőznél gyorsabban menne. Amelyik meg gyorsan, az meg egyenesen, mert fél, hogy a legkisebb manőver is lefelezi a sebességét. Amíg ilyen sok van belőlük, le kellene hozni low tier-be az Ocean-t, 70%-os előfordulási aránnyal.

(#20517) sh4d0w válasza #65675776 (#20516) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Hamar vége lenne a francia cirkáló-ágnak... :)

https://www.coreinfinity.tech

(#20518) kozi71


kozi71
senior tag

Szevasztok!
A játékmenettel kapcsolatos kérdésem lenne.
Tegnap játszottam azon a pályán ahol nincsenek szigetek, csak a három elfoglalni való terület.
A játék első részében a három területből kettőt elfoglaltunk, a harmadik az ellenfélé volt.
Ahogy múlt az idő és fogytak a hajók, az ellenség elfoglalta azt a kettőt amit mi birtokoltunk.
De az ő általuk korábban elfoglalt részt meg az akkorra már egyedül talpon maradó hajónk foglalta el.
Igen ám, és most jön az érdekes dolog ő elfoglalta, és ment tovább a fehér határjelző vonal felé, és közben a számláló nekünk dolgozott, elérte az ezret és mi nyertünk.
Na ezt nem értem. Két rész az övék volt, no meg három hajójuk volt egy ellen, és mégis mi nyertünk.
Miért?

Volt még egy idegesítő dolog. Ez már másik ütközetben. A csoportunkban volt két (V.I.P) előjelű tag.
A játék közepén fogták magukat és mind a ketten kiléptek. Ez milyen dolog már mikor éppen vesztésre álltunk lelécelnek...

high tech, low life

(#20519) Chabe89 válasza kozi71 (#20518) üzenetére


Chabe89
addikt

Pontokkal nyertetek, nagyon okosan csinálta az illető. Aki hamarabb eléri az 1000 pontot az győz.

A másik dolog meg népbetegség és sajnos nem csak WG játékoknál. Ha valami nem úgy van ahogy azt Vér István elképzelte, akkor ragequit és kész. Meg van oldva a probláma (szerintük).

[ Szerkesztve ]

(#20520) Razermazer


Razermazer
őstag

Tegnap tiszta agyhalál volt, jött a sok banyavihar és bearanyozta az estém :D . Kb lett is 28%-os arányom ez kész. Ohhh hát az extra süti az a francia cirkáló ág volt, az olasz hajóval legalább tökös legények tolták.
Ahogy daa-raa írta szépen hátul elvannak, meg a szigeteknél bujkálnak hasznos tevékenységet nem végeznek aztán gyorsan meghalnak. Ugyebár én voltam a hülye, hogy nem nyertem meg a csatát egyedül.
Az első 10 percben vezetünk, utána lehal az egész brigád maradunk öten négyen és a teljes ellenfél létszám megvan vagy max két hajó kilőve ennyi vége. Én mindig hozom 2-3 kilőtt hajót ezek 5 hajó nemképes kilőni egyet, sírva vihogtam, és ez tier 9-10-be!!!! nem ám lent.
A wot-ot sokkal jobban élvezem annak ellenére, hogy az halmozottan rosszabb. Ott a legjobb az amikor azt hiszik a csapattársak, hogy fel van szerelve a tankjuk víz alatti átkelésre és három egymás után átkel a folyón mínusz hárommal kezdünk az elején :DDD agy@@@sz.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#20521) #65675776


#65675776
törölt tag

Ha már a launcher feldobta első sorban a Tirpitz makettet gondoltam ránézek a shopjukra a 20% kedvezménnyel. Eléggé felejtős, mert boltokban kedvezmény nélkül is olcsóbban beszerezhető szinte mindegyik makett. Egyedüli kivételek a 23,92€-s makettek, azok 300HUF-tal olcsóbbak a WG-nél.

WoT-os téma: Tiger I WG webshop, ~9700 HUF sima makettwebshop, 8500 HUF.

WoWs: Tirpitz@WG ~9700HUF és a korábban linkelt webshop, 9500HUF. Mindez kedvezmények nélkül.

Festékek sem érik meg. A készlet a hat darabjával ~4000HUF. Miközben egy-egy flakonnyi 600HUF, azaz a hat darab összesen 3600HUF.

Az Italeri webshopjához képest valóban akciós, de maga az a webshop jóval a piaci ár felett dolgozik. Nagyon ritkán érdemes onnan vásárolni.

Csak érdekesség képpen írtam, gondolom nem igazán érdekel senkit.

(#20522) LK válasza Razermazer (#20520) üzenetére


LK
addikt

Ugyanez volt a Német cirka ág bevezetésekor. Ilyenkor aranybánya BB-vel belépni. Frissen megszerzett cirkával nem tudnak bánni, ingyenfrag.
Valaki magyarázza meg ezt nekem: minden egyes csatában 1-2 Francia cirkával beállnak egy sziget mögé, és ott állnak. Nem segítenek,nem csinálnak semmit. Olyan gagyik, hogy Gaede-del kilövöm a fenébe őket. Miben jók ezek a hajók?

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#20523) sh4d0w válasza #65675776 (#20521) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ez csak az egyik fele. A masik fele a dolognak, hogy gondoltam 1:1200-as vizvonal modellekbol beszerzem a nemet flottamat (azert ekkora, mert nagyobbakat nem tudok elhelyezni). Nomarmost, akarhanyszor is kutattam ezugyben az interneten, mindig azt talaltam, hogz Bismarckbol van ekkora modell, Prinz Eugenbol ami van, az nagyon igenytelenul nez ki, a tobbi nemet hajobol meg nincs, csak 1:700-as modell.

LK: menekulesben, gyorsan tudnak tolatni.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#20524) olivera88 válasza #65675776 (#20521) üzenetére


olivera88
veterán

Én gondolkodtam rajta h megveszem a Tirpitz maketett. Nem tudom ez az Italeri milyen minőségű, illetve részletes. Ha jónak találom akkor megveszem.
Ha már Tirpitz, akkor itt az előbbi csata a kimaxolt másodlagosokkal.


Találkoztam Crysantossal is, a mii csapatunkban volt , a HOOD-ot tesztelte, 67 K HP je van a HOOD-nak, ami egy T8 as BB nek felel meg kb. :U

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20525) Razermazer válasza #65675776 (#20521) üzenetére


Razermazer
őstag

Csak annyit, hogy én a kék kobrában szoktam vásárolni(vagyis játék makett centrum) az mennyország, kint van a halálf@@@n(Gyáli út 31b) de egy egész hangárnyi makett, modell, kieg meg elvetemült szaki van ott. Én ha tehetem Tamiyat veszek csak részletes, nem sorjás egyszer vettem azóta csak azt,(itthon egyre kevésbé kapható, helyette harcjárműből dragon, revell) egy panzer iv-h volt az első.
A kisebb boltok is tőlük vásárolnak. Mondjuk nektek nem hiszem, hogy be kell mutatni, eltévedtetek már arra biztos.[link]
Én 1:35-ben tolom, van nekik vitrin :D

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#20526) #65675776 válasza sh4d0w (#20523) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az 1:700 manapság a standard. Az újabb fejlesztésű makettek inkább még kisebb méretarányúak, tipikusan 1:350.

Revell Missouri-t viszont semmiképpen se vegyél. Egy 1953-as készlet, valószínűleg soha fel nem újított szerszámmal. A felépítményen már kb semmiféle részlet sem kivehető. A Revell is csak megvette a szerszámot valakitől. A semmihez sem passzoló méretarányról már inkább ne is beszéljünk. Mondjuk legalább olcsó.

Az 1200-as Bismarck is '71-es szerszám, és ismerve a Revellt, azt is az Esci újította fel utoljára, valamikor a '90-es évek elején. Sokat elmond mondjuk arról a makettről is szerintem, hogy ~3000HUF-nyi mellékest adnak hozzá. Mondjuk eleve nem értem ezet a kezdő kiteket. Tipikusan többe kerül a melléjük csomagult cucc, mint a készlet teljes ára. Itt is a három festék ~1800HUF, az ecset vagy 300HUF, a ragasztó 900 HUF. Ami azt illeti maximum az ecset lehet ezek közül egyéjszakás kaland, a többi roppant sokáig elég. A Revell akrilok a Vallejo, Italeri, Hataka akriljaihoz hasonlóan majdhogynem takony sűrűségűek. Ha az embernek jó a technikája, akkor akár 10x-ére hígítva is jól használhatóak. Ezekből 14 ml (Vallejo, Hataka 17 ml, Italeri 20 ml) 2-3x kiadósabb, mint a régebbi olaj/műgyanta bázisúak, vagy a Gunze és Tamiya hagyományos akriljai. A gyári hígítót meg nem is feltétlenül kell megvenni, homemade tipikusan jobbat lehet készíteni, ráadásul töredék áron.

Szerintem ha méltóképpen meg akarsz emlékezni a szeretett hajóidról, inkább szűkítsd le a mennyiséget, és 1:700-ban építsd meg őket.

Nos, itt ténylegesen akciósak a WG-s Italeri makettek.

(#20527) sh4d0w válasza #65675776 (#20526) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Koszi, ez hasznos volt, nem vagyok otthon a modellekben.

https://www.coreinfinity.tech

(#20528) #65675776 válasza Razermazer (#20525) üzenetére


#65675776
törölt tag

Jó, a Kék Kobra nagyker és disztribútora is pár cégnek (pl a Revellnek is). Kell is, hogy legyen náluk hegyekben minden. Bár a makettezőközösség támogatásából nagyon visszavettek. A klubok nagy része nem is tőlük vásárol, mert nem éri meg. Sokszor nagyon nehéz velük a kommunikáció.

Tamiya nagyon vegyes minőségben. Vannak eléggé őskövület kitjeik, pl a T-62A (1979), Leopard (1960-as évek), az A4 is '79-ben lett kiegészítve az új toronnyal (azért is csak simán Leopard, mert ugye akkor még nem volt Leopard 2), Merkava (1983). Ezek mind röviddel a típusok rendszeresítése után jelentek meg, szóval van rajtuk hiba bőséggel. Alak és mérethibák is. A T-62A mondjuk még így is sokkal pontosabb, mint a Trumpeteré, pedig utóbbi 2009-es szerszám. Ráadásul mivel elég régi szerszámok, és bár a Reveltől eltérően a Tamiya időnként fel is újítja őket, azért meglátszik rajtuk a kor. Most éppen egy T-62A-t építek, és kb nincs olyan alkatrész, amelyiken ne lenne több-kevesebb sorja, kidobócsapnyomok mindenhol. Utóbbi pl a vonóhorgok esetén eléggé kellemetlen. A cső meg teljesen használhatatlan, nem lehet pontosan illeszteni, mert a két fele között jó 0,2-0,3 mm méreteltérés van. Szóval abból vennem kell majd egy esztergáltat.

Ha igazán jó és pontos maketteket akar venni az ember, akkor bizony "szar" kínait kell venni. A Meng jelenleg kb a legmagasabb minőséget képviselő cég. A japán márkák nagyon hektikusak minőségben, legyen szó akár a Fujimiről, akár a Tamiyáról, akár a Hasegawa-ról. Fujimi ráadásul már alig beszerezhető nálunk, pedig vannak kifejezetten érdekes és jó makettjeik is (pl japán hadihajók szinte csak náluk vannak érdemben).

Egyébként építek mindenfélét. Jó, a hajó eddig kimaradt.

oli: Az Italeri egy (többnyire jó értelemben) közepes minőséget képviselő cég, de tipikusan az árakkal sincsenek elszállva. Vannak kitűnő készleteik, és régi, nem éppen acélosak. Sokszor kooperálnak a Revellel, tipikusan akkor van ennek jó eredménye, ha a lenézett olaszok tervezik a szerszámot. (Lásd Leo 1 sorozat, ahhoz németek kb csak a saját dobozukat fejlesztették, a Meng Leo1 készletei előtt egyértelműen a legjobbak is voltak. Pár éve a Revell tervezett egyet maga, csak sajnos szinten minden szempontból rosszabb, mint a korábbi Italeri, a futóműve pl a jelenlegi legrosszabb a piacon, miközben az Italeri készleté a mai napig az etalon). Harcjárműveik között a szovjet/ oroszok szinte kivétel nélkül a Zvezda-tól származnak, egészen jó minőségűek. De az Italeri legalább nem titkolja az ilyesmit, minden esetben rajta van a dobozon ha más gyártótól származik a készlet.

(#20529) frame>24 válasza #65675776 (#20521) üzenetére


frame>24
addikt

De, engem pl. érdekel. Olyannyira, hogy be is néztem az egyébként kissé halódó makettes topikba (tt a PH hobbi részlegen), meg egy csomó makett webshopot is felkerestem.
Pl. pont kérdeztem volna hogy hajóból mi a szokásos méret, (írtad később, hogy 1:700)...

Mikor "még volt időm rá, " elég sok 1:72-es II. vh repülőt összeraktam, és most a sok hajózás miatt néha elgondolkodtam, főleg mikor a WG az arcunkba tolja a reklámokat.
Aztán rájöttem, hogy még ott áll egy Italeri B-26K Invader, amit még az első kölök születése előtt kaptam, de még azt sem raktam össze, úgyhogy a hajó műfaj még vár majd.

A gond az is, hogy elmúltak azok az idők, amikor még Budapesten kívül is voltak makettboltok, bementél, és levetted a polcról azt, ami tetszett a sokszáz termékből, itt Pécsen pl. 1-2 játékbolt hátsó fertáján a babák mögött van pár makett, de speckó bolt nuku (pedig volt Armada, meg Tomcat hatalmas kínálattal)..

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#20530) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Tegnap este láttam az egyik csatában ellenségnél egy Hood-ot.
Valakinek valami sejtése elkövetkezendő angol BB vonalról? Vagy a Hood prém hajó lesz.

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#20531) #65675776 válasza frame>24 (#20529) üzenetére


#65675776
törölt tag

Fel lehet azt éleszteni. Eleve ezzel a témával már inkább át kellene menni oda.

Makettbolt Debrecenben sincs már sok, kb egy. De ott is alig van választék (az árakról inkább ne is beszéljünk). Meg pár áruházszerűségben kisebb-nagyobb mennyiség. Régebben pedig volt vagy 4-5 a városban. A Tomcat ugye egy országos hálózat volt, legalább 8-10 bolttal. Mondjuk nem is lep meg annyira. Többnyire érdemesebb megrendelni külföldről a kicsit is komolyabb maketteket, mert még postával is olcsóbban kijön úgy. De szerencsére van jópár webshop az országban, egészen kellemes kínálattal. Mondjuk van amelyiknél kicsit kacifántos a fizetés, de ez legyen a legnagyobb probléma.

[ Szerkesztve ]

(#20532) Chabe89 válasza Kucsek (#20530) üzenetére


Chabe89
addikt

(#20533) Razermazer válasza Chabe89 (#20532) üzenetére


Razermazer
őstag

Kilőttük ma méghozzá egy bismarck, leégettük és kilőttük, elég hamar.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#20534) kozi71 válasza Chabe89 (#20532) üzenetére


kozi71
senior tag

Éppen most voltam egy csapatban vele.

high tech, low life

(#20535) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Ha nem kap torpedót lehet nem veszem meg. :(

(#20536) Razermazer válasza ddt500hu (#20535) üzenetére


Razermazer
őstag

Mutsut megvetted? neked való :D volt egy mutsus srác már kétszer játszottam vele nagyot aprítottunk én gneisevel mentem, jó csapatmunka volt.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#20537) olivera88 válasza ddt500hu (#20535) üzenetére


olivera88
veterán

Márpedig nem fog. De nem is kell megvenni tán, mert azt rebesgetik ez lesz a nemsokára induló új campaign fődíja.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20538) kozi71


kozi71
senior tag

Alázatosan érdeklődnék a mesteremberektől, melyik ágba érdemesebb bele kezdeni. A német destroyer, vagy az angol cruiser félébe? Tudom nem egy osztályról van szó. De melyik lehet az, amelyik egy magamfajta lassú kezűnek sikereket hozhat? Melyik az élvezetesebb? Úgy olvasom az angolba van két jóféle hajó ( Fiji, Minotaur). Németről semmit sem tudok.

high tech, low life

(#20539) dokee78 válasza kozi71 (#20538) üzenetére


dokee78
félisten

Angol szerintem jó,ott megtartós a Fiji.

(#20540) #65675776


#65675776
törölt tag

Az emberiség szégyene, amit a francia cirkálósok művelnek.

(#20541) sh4d0w válasza #65675776 (#20540) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Az a vicc, hogy ha megnézel néhány videót pl. Flamutól, hogyan kell játszani a Nürnberget, ugyanezt látod: sziget mögött takarásból campelnek. Nem mellesleg ugyanez volt a legutóbbi team battle döntőjében is: a két "menő" klán hajói sziget takarásából, füstből lőtték egymást, csatahajóval is - dögunalom a köbön.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#20542) dokee78 válasza #65675776 (#20540) üzenetére


dokee78
félisten

Tisztelet a kivételnek. :R

Más:
Mostanában elkezdte adni a Bismarck.
Cita 16km-re lévő másik Bismarcknak.

[ Szerkesztve ]

(#20543) #65675776 válasza sh4d0w (#20541) üzenetére


#65675776
törölt tag

Bakker, legutóbbi csatában beálltak a szigetek mögé, mikor még egyetlen ellenséges hajó sem látszott. Ha valami véletlen folytán felspotolódott valami, akkor rálőttek, egyébként akár 5-6 percekig semmit sem csináltak. Elvárnák, hogy az ember csatahajóval spotoljon nekik. Ha van CV, akkor meg azt utasítgatják, hogy spotoljon, máskülönben noob.

Szánalom a köbön. Szép lassan tényleg semmiféle értelme sem lesz elindítani ezt a prodoktumot, mert egészen egyszerűen nem lehet játszani. Ez nem játék, ami most zajlik az utóbbi napokban.

(#20544) Chabe89 válasza kozi71 (#20538) üzenetére


Chabe89
addikt

Német DD-ket szerintem felejtsd el. Britek is csak T6-tól lettek elviselhetőek (számomra).

(#20545) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Kaga by Aerroon ha másért nem a méretemi miatt ajánlom a végét...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20546) Arolotifar válasza #65675776 (#20543) üzenetére


Arolotifar
őstag

Sajnos egyre gyakoribb az is, hogy kapásból 2-3 AFK emberkével indul a csata.. Közben mindig van pár ember, aki beírja a chatbe, hogy Bye, aztán kilépnek a játékból... A maradék 5-6 játékos meg farkasszemet nézhet 12-vel... Az ilyenek minek jönnek be? nem vagyok egy jó játékos, de mindent megteszek, hogy támogassam a csapattársakat. Mások miért nem képesek erre?

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#20547) #52588800 válasza Arolotifar (#20546) üzenetére


#52588800
törölt tag

Legszivesebben én is kilépnék, mikor t6 hajóval bedob a t8 hajók közzé.

(#20548) távcsőves


távcsőves
senior tag

Na kérem, érdemes volt küzdeni a WG supportal, végül jóvá írták a 150 aranyam ami fogyóeszközre ment el szándékom ellenére. Nem ment elsőre, mert kapásból lepattintani akartak azzal, hogy nem vettem észre mindjárt. Szerencsére elfogadták a csata végi összesítő képet indoknak. (Amit Ti is beszoktattok ide rakni.) Ott virít rajta a BATTLE gomb, és ezzel meg is indokoltam. (Rögtön szoktam tényleg új csatába menni sokszor, anélkül, hogy megnézném a többi összesítő oldalt.) Ma amikor beléptem, jött az értesítés, 150 jóváírva, és utána jött még 50, plussz camo is a Fire csapat nyerte az első hetet.

(#20549) olivera88 válasza #65675776 (#20528) üzenetére


olivera88
veterán

Köszi. Akkor lehet h megveszem. Majd szétnézek még.
Ja láttam valami Trumpetert is, azokról tudsz vmit?

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20550) olivera88


olivera88
veterán

Megkezdtem a Francia cirka ágat. Az Emile Bertinről indultam, nem sokára meglesz a T6 os.
Az előbbi csata. Szépen gyújtott, rajta van már a DE is, bár előtte se volt gond a gyújtással. Armor az gyakorlatilag nem létezik rajta : , olyan mint egy DD, de ha vigyáz az ember akkor lehet vele szépeket menni.

Látom a Francia cirkák is csak T7 ig léteztek, valahogy gondoltam is.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.