Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20301) kozi71 válasza Chabe89 (#20300) üzenetére


kozi71
senior tag

Igen, éppen ezt néztem én is. EU bazárban alig van zászló felhozatal. A többiben lényegesen többféle választható. Vásárolni csak úgy lehet, ha azon a szerveren ficeregsz, ahol veszed.
Másként nem lehet megvenni, mert amint klikkelek rá, kéri adott szerverre a belépőt.
Szóval ha átteszem a játékom másikra, (a józan ész szerint) kéne engedni vásárolni.
No de utána visszaengedi-e hozni azt a zászlót EU-ra, vagy elveszítem ez itt a kérdés. :F

high tech, low life

(#20302) Kucsek válasza kozi71 (#20299) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Szerintem nem, mivel az account sem vihető át. példa amire ezt alapozom:

Kolléga kezdéskor véletlenül a rossz a régióba reggelt (NA). Majd miután közöltem vele, hogy azért nem látjuk egymást wazzeg. Írtam a nevében egy levelet a supportnak, hogy sajnos tévedés történt és szeretnénk átmenteni az accountot EU regióra. Nemleges választ kaptunk, és javaslatot , hogy reggeljünk újra EU-n
: Generally it is not possible to transfer accounts between different servers, nor can you transfer in-game items between accounts. This is due to the use of different databases on each server, restricting this action.
If you wish to play any of our games on another server, feel free to create a new account in the chosen region and download the regional game client.

Meg anyátokat, lusták dolgozni

Ha ez nem lenne elég, az állat vett egy Warspite-ot, és benézte mert NA-ra vette. A fentiek tükrében meg sem kíséreltük átrakatni EU-ra a hajót..

[ Szerkesztve ]

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#20303) dokee78


dokee78
félisten

Dm.Donskoion mágnes van?
Minden csatában rám vadásznak.
Érdekes public testen jobban adta,bár itt még fapados.
Meg persze publicon ott vannak a kis Tierben játszók is kipróbálni a nagyobb hajókat.

daa-raa Elhiheted nem mindig vagyok ilyen távol,általában kifelé menekülök,ha az éppen dühös lángoló csatahajók üldöznek.

[ Szerkesztve ]

(#20304) kozi71 válasza dokee78 (#20303) üzenetére


kozi71
senior tag

Már meg is van? Azt írtad hétvégére ugrik be.
Én Friedrich der Große-t szeretném a négy nap alatt bezsákolni, persze még csak a fapados verziót.
Indianapolist meg nagyon kerülgetem. :D

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#20305) dokee78 válasza kozi71 (#20304) üzenetére


dokee78
félisten

Meglett,mert közben húztam egy 10 milliós ládát.

(#20306) kozi71 válasza dokee78 (#20305) üzenetére


kozi71
senior tag

A mázlista! :C
Nekem eddig két szuper volt, egyikben valami számomra használhatatlan alkatrész. A másik jól jött, abban volt 100 db. sárkányos zászló. Fel is sikerült vele húznom a jónépet. Egyik már 13 szintű, a többi 6-8 közötti.

high tech, low life

(#20307) đe$|re


đe$|re
senior tag

Végre, 100k feletti sebzés és győzelem.

(#20308) ddt500hu válasza kozi71 (#20304) üzenetére


ddt500hu
veterán

Indianapolis felejtős. Ingyen kaptam egyet de asszem 2 csatát mentem vele. :(

(#20303) dokee78 Ez elég gyakori, hogy teszt szerveren jobb egy hajó. Beetetés. :U

[ Szerkesztve ]

(#20309) kozi71 válasza ddt500hu (#20308) üzenetére


kozi71
senior tag

Akkor marad még a listámon:
Dunqerkue, Warspite,Atlanta.

high tech, low life

(#20310) kozi71


kozi71
senior tag

Volna még egy kérdésem, és ma már nem zavargok itt.
A harc közben felhasznált javító csomagok valamilyen módon befolyásolják a végeredményt, bevétel szempontjából?
Mert az látom a youtube videókban, hogy sokan szinte csak végső esetben használják, mikor már pirosban van, esetleg a sárga legvégén.
Szóval ezek levonásra kerülnek XP szinten?
Nekem sokszor marad felhasználatlan csata végére, érdemes még a vége előtt használni, hogy kevesebb legyen a javítási költségem levonása?

high tech, low life

(#20311) Razermazer válasza ddt500hu (#20308) üzenetére


Razermazer
őstag

Jah North Carolinával voltam így hogy deüberkirály a testszerveren, aztán mikor meglett élőben nem volt olyan húde most kezdtem ráérezni, de megint mintha szar lenne valamit kommunikálnak vele( a dd-k leszedik szépen apránként, a gyújtás mellett a rohad ic he-vel, néha olyan hajók sebeznek amik karcolni se tudnák ahhhhh.
Pontosságára nem panaszkodom, annyira nem hord szét nekem.

Kozi71:Dunkerque felejtős nagyon(hacsak nem akarsz tolatni minden meccsen), Warspite minden percét élvezni fogod, nagyon pontos, nagyon nagyot üt, atlantát szintén ajánlom, nálam ha ellenél van elsődleges célpont piszok szemét gyújtogatós hajó(gyorstüzelő istennyila).

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#20312) olivera88


olivera88
veterán

Jönni fog tán valami buff 0.6.4 ben a high tier Német cirkákhoz, azaz Hippertől kezdve.

(#20303) dokee78 Mert szar a concealment, és jól adja citadellát. :DDD

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20313) dokee78 válasza olivera88 (#20312) üzenetére


dokee78
félisten

12 km a Conclement

(#20314) ledgeri válasza kozi71 (#20309) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A D-t rakd hátra a sorban, mert az különleges, de nem ütős!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20315) DaGuardian válasza kozi71 (#20309) üzenetére


DaGuardian
tag

Szerintem legyen a Dunkerque, csak a retardáltak tolatnak vele, én jobbra-balra suhanok vele, pörgök-forgok!
327 csata, 53% wr, 53k damage, 1.04 kill/battle, omg, omg! Mecsoda átlagos statok!
Ez egy cirkáló csatahajó ágyúkkal, bármelyik lehetséges csatahajó ellenfelet szépen oldalba lehet sebezni vele, ha van már nagyobb szög, akkor inkább HE, mivel nullára pattognak a lövések.
A gond a tier 8-as cirkálókkal van, mivel a 330 mm-es ágyú nem tudja overmatchelni ezeknek a 25 mm-es orrpáncélzatát, ha éppen rád rontani van kedvük.
Ha tier 8-ba betennék a Richelieu prémiumot az instant buy lenne nekem!

(#20316) fasyrt válasza đe$|re (#20307) üzenetére


fasyrt
őstag

Mennyivel masabb, mint a Yorck vagy a Nürnberg?

(#20317) olivera88 válasza olivera88 (#20312) üzenetére


olivera88
veterán

Itt a buff amit említettem.

Public Test 0.6.4 Round 2 - changes:

"For Admiral Hipper, Hindenburg, Prinz Eugen, and Roon, the thickness of the fore end plating, aft end plating, superstructure plating and respective decks was increased from 25 mm to 27 mm.
These changes are aimed at improving survivability and combat efficiency of the cruisers. The said hull parts can now withstand hits by HE shells with a caliber of 152 mm and 155 mm. The 27 mm armor is capable of effectively counteracting the previously "guaranteed” armor penetration ability of 380 mm and 381 mm AP shells."

Megjött az igért Shimakaze és Yugumo torpedo buff is.

For Shimakaze, Yugumo, and Zao, the detectability range of Type F3 torpedoes was reduced from 1.9 km to 1.8 km.
For Shimakaze, the detectability range of Type93 mod. 3 torpedoes was reduced from 1.9 km to 1.7 km.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20318) ddt500hu válasza olivera88 (#20317) üzenetére


ddt500hu
veterán

A Shimakaze-ra ráfért a buff. :DDD

(#20319) sh4d0w válasza kozi71 (#20310) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Mindig levonja a teljes javítási költséget, tökmindegy, mennyi HP-d marad.

https://www.coreinfinity.tech

(#20320) ledgeri


ledgeri
nagyúr

PT-n ma láttam:Tier IX French Cruiser Saint-Louis próba, ha az alábbiak teljesülnek:

1) One win on a Soviet ship to get 1x India Yankee Signal Flag on the Test server

2) One win on a German ship to get 1x Juliet Yankee Bissotwo Signal Flag on the Test server

3) One win on a British ship to get 1x India Delta Signal Flag on the Test server

4) Two wins on an American ship to get 1x Hotel Yankee Signal Flag on the Test server

5) Two wins on a Japanese ship reward to get 1x Sierra Mike Signal Flag on the Test server

6) Play a battle

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20321) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Project R NA módra

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20322) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Új stat-collector, replayekhez

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20323) kozi71


kozi71
senior tag

Végre meg van a Friedrich Der Grobe! :D
A kapitányom meg 14 szintű lett.
A kérdésem, hogy a másodlagos fegyvereknél a manuális állást, hogyan tudom használni?
Úgy vettem észre nem lőtt, pedig elég közel voltam a másik hajóhoz.
Eddig automatában rendesen osztotta az áldást.
Valamit nyomnom kéne hozzá, hogy működjön?

high tech, low life

(#20324) ledgeri


ledgeri
nagyúr

No EUn is elérhető a Clash of elements
Ki melyik oldalt választja?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20325) FoxiestFox válasza ledgeri (#20324) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Megint egy Kamikaze? :D Zseniális. Minden évben lesz egy? Mondjuk az új játékosoknak remek lehetőség a legjobb T5 ninja megszerzésére.

(#20326) olivera88


olivera88
veterán

Hehh még ilyent, két x találkoztam ma Flamuval, ez előtt még egyszer se találkoztam vele. Első csatában ellenfélként aztán csapattársként


Közben meglett ma a Shimakaze is, azzal voltam előbb mikor egy csapatba voltunk.
Jó csata volt, csak hát lose, :O Flamu mögött második lettem.

Ledgeri Én a vizet választottam.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20327) albandy válasza kozi71 (#20323) üzenetére


albandy
tag

A ctrl gombot lenyomva kell kiválasztani a célpontot az egérrel

(#20328) kozi71 válasza albandy (#20327) üzenetére


kozi71
senior tag

Köszöntem széken! :)

high tech, low life

(#20329) ledgeri válasza FoxiestFox (#20325) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Én bánom picit.
Lehetett volna jó pénzt, meg időt lehúzni úgy, hogy az R-volt a Project R része, a Kamikeze (natúr) az egy különleges korán megvehetett, vagy egyedi ajánlatos különlegesség, a Fujin a shopba vissza-vissza térő, és lehetett volna egy Kamikaze E vagy C Vagy F v.W, ami meg ez ezévi special csónak.

Egyforma spec, külön név és mögöttes történet. ha ránéz valaki tudja, hogy honnan van, ha valakinek meg a dokkját nézzük akkor meg achivement teljesítmény mutató, vagy e-pénisz növelő maximalizmus.

Az aktuálison meg már én úgy módosítanék, hogy aki most szerez először r-et, akkor az csak az ezévi camót kapja...

Mindegy én a doubira megyek... :)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20330) #65675776


#65675776
törölt tag

De ugye semmi sincs előre fixálva, a MM teljesen korrekt...

(#20331) kozi71


kozi71
senior tag

-

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#20332) dokee78


dokee78
félisten

Jöhetne a 0.6.4.
Bár gondolom tele lesz francia cirkálóval.
Persze én is azért várom.

(#20333) đe$|re


đe$|re
senior tag

Csak meglett a 3. szuperkonténer. Egyszer 250 zászló, meg a mostanival együtt kétszer 5 millió kredit.

fasyrt:

Jobban bírja a gyűrődést az elődeihez képest, gyorsabban fordulnak a tornyai (leggyorsabb Tier 8 cruiserek között) legtöbb HP-val rendelkezik a nem prémium Tier 8 cruiserek között, AP lőszerrel nagyon szépen lehet aprítani az ellent. Amit viszont ne felejts el: Concealment Expert-t a kapitánynál kifejleszteni és Concealment Systems Modification 1-t a moduloknál rápakolni, mivel elég hamar kiszúrják.

[ Szerkesztve ]

(#20334) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Na a francia 9-es tetszik. 40kts sebeség mindennel, 19%-os fire chanche. Ha marad ilyen, akko bejövös!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20335) dokee78


dokee78
félisten

Új Wotosként kérdezem,mi ez már,hogy feldob 3 Tierrel nagyobb szintre is?
Type 64-el Tier 9-be.
AMX ELC Bisel Tier 8-ba.
WoWsban 2 Tier a határ.

Kezdőknek melyik páncélvadász ág a jó választás?

[ Szerkesztve ]

(#20336) olivera88


olivera88
veterán

Újabb prémium a láthatáron? USS KIDD Fletcher osztályú DD.
Forrás: WOWS ASIA Twitter

Ledgeri Boostal 40 kts ugye?

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20337) dokee78 válasza dokee78 (#20335) üzenetére


dokee78
félisten

Rossz helyen kérdeztem.

(#20338) fasyrt válasza đe$|re (#20333) üzenetére


fasyrt
őstag

Zsivany. :K

(#20339) Razermazer válasza dokee78 (#20335) üzenetére


Razermazer
őstag

Szeva váltig állíthatom, hogy az amerikai (t67 üt gyors nagy az átütőképessége, bitang gyorsan újratölt utálom ha ellenél van) csak nem az elején hanem az 5-ös szinten. Elég hamar megszerezhető és ontja a kreditet, erre én is csak most jöttem rá, én a német ágat toltam most vagyok hetzernél.
Ohh b@@@@g én sem figyelek már priv akart lenni erre ide írom jáj

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#20340) Chris0321 válasza dokee78 (#20335) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerintem a TD-knél az orosz és a régi német TD ág (JagdTiger-es) amit érdemes kipróbálni kezdőként ez játékosfüggő. A német gyorsan lő de kisebbet sebez az orosz az ellentéte.

(#20341) olivera88


olivera88
veterán

AZ USS KIDD csak T8 lesz a Fletcherrel ellentétben. Érdekesség hogy 1x5 torpedó lesz rajta. Kérdés fog e vmilyen extrát kapni a hajó. Nyilván erős AA lesz rajta mert az első torpedó indító helyén légvédelem van.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20342) olivera88


olivera88
veterán

Összegyűlt 100 arany mára, vettem is belőle 20 water camot, egész jól néz ki. :)

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20343) ledgeri válasza olivera88 (#20336) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mint írtam: mindennel: Boost és flag!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20344) sh4d0w válasza dokee78 (#20335) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Egyebkent wows-ban is feldob 3 tierrel feljebb, tegnap eppen szemtanui voltunk. Klantarsam Wyominggal, ellenfelnek ott volt a Gneisenau...

https://www.coreinfinity.tech

(#20345) olivera88 válasza sh4d0w (#20344) üzenetére


olivera88
veterán

Csak divziokkal teszi ezt, ha két hajó nem azonos tier. A napokba mentem az egyik klántárssal, ő jött T7 el, én T8 al, és T10 be kötöttünk ki. :U

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20346) #65675776 válasza sh4d0w (#20344) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mert div esetén a legmagasabb tierű tag a mérvadó. Találkoztam már T7-ban Phoenix-szel is. Nem volt hosszú életű. Ahogy a Fuso sem T9-ben. Gyakorlatilag minden találat cit volt rajta.

(#20347) ddt500hu


ddt500hu
veterán

A Des Moinesem WR-je lassan közveszélyes lesz. Már 30% alatt van az elmúlt 3 hétben. 100k átlagsebzéssel, 1,4 fraggel. :W

(#20348) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Ez legalább még működik. :U

(#20349) sh4d0w válasza olivera88 (#20345) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ami csak azt bizonyítja, hogy szar az mm.

https://www.coreinfinity.tech

(#20350) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Hát kiérdemli a High Tier Minekaze címet:

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.