Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20051) ledgeri válasza olivera88 (#20050) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Good news! I have decided to keep WoWReplays.com alive and kicking. The overwhelming support I have received from the community warrants keeping this alive. -írja Justin

Pedig ma pont úgy voltam, hogy elkezdem arhiválgatni onnan le a dolgokat, hátha lesz a jövőben valami...

Más:
A klánozósdi műkszik :)

Meg vannak érdekes meccsek...



A legszomorúbb, hogy nem én voltam a legkevesebb XP-s a csapatban, sőt 2-en voltak mögöttem...

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20052) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Persze, hogy a Pach-not-kieg NA-n megjelent, ami kiemeli, hogy mi re érdemes vigyázni.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20053) kozi71 válasza ledgeri (#20045) üzenetére


kozi71
senior tag

Nem tudom miért érdekel csak a 10 tier. Emberi gyarlóságom lehet?
Kishajókkal 1-3 –ig nem volt semmi kihívás. Mentem lőttem, nyertem. :P
Én is voltam már olyan csatában ahol a Tirpitz (amivel én voltam) , volt a legkisebb hajó.
De mégis jobban éreztem magam, láttam hogyan kell bujkálni , támadni menekülni.
Szóval az tanulságos volt. Meg persze dühítő is, hogy az én találataim alig sebeztek, míg amiket én kaptam hamar végzetesek voltak.
Tényleg sokkal jobban jönnek az XP-k most hogy megcsináltam amit mondtatok. :R
Annyira jobban, hogy ki is hagytam a V Königet, és rögtön a VI Bayern-t vásároltam meg.
Azt már nem is merem elmesélni, hogy az első csatába vele, írd és mond nulla lövést tudtam leadni, és már ki is lőttek. Valahogy mindig olyan csoportba kerülök, ahol IX szintű hajó támad rám.
Egyszerűen nem tudtam a közelébe kerülni, míg neki bőven bent voltam a lőtávban.
Kicsit el is keseredtem.
Kérdésem persze van most is. Beszereztem egy zászló pakkot 10 féle van benne, de nekem csak négyet írt jóvá. A többit akkor kapom meg ,mikor elérem azt a szintet ahol elérhetőek azok is?

high tech, low life

(#20054) sith7


sith7
nagyúr

lassan, de biztosan meglett nekem is :))

(#20055) távcsőves válasza kozi71 (#20053) üzenetére


távcsőves
senior tag

Ha tier6-tal te tier9 hajóval akadsz össze, az csak noob szakasz lehet. Eredmény: semmi értelmeset nem tudtál összehozni, magad írod, 0 sebbzésel mentél a lecsóba. Ez tényleg élvezhető? Vagy félreértettem valamit?

(#20056) ooooobi válasza kozi71 (#20053) üzenetére


ooooobi
senior tag

"Mentem lőttem, nyertem."
De mint kiderült ez mind botok elleni játék volt. Azért alacsony tierben is is ki lehet kapni rendesen. ès sokszor sokkal élvezetesebb egy T5-6 meccs mint fentebb ahol mindenki félti a hajócskáját és amint meglát 3 ellent közeledni már fordúlnak is vissza. T6al meg csak a legritkább esetben dob be t9es csatába már ha összedob egyáltalán. èn ilyet nem láttam még szerintem. Max T8-al.

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#20057) kozi71 válasza távcsőves (#20055) üzenetére


kozi71
senior tag

Nem élvezkedés ténye forgott fent. Csak elmeséltem a tegnapi történést.Ha már tanácsot kértem,és kaptam. :)

ooooobi: Friedrich der Große volt a tettes, az IX nem?
Melyik gombbal tudok fotózni? Megörökíteném szenvedéseimet én is. Szigorúan elrettentésnek. ;]
Csatahajóval én mindig neki megyek mindenkinek, azért van nem?
Cirkálóval, és rombolóval kéne taktikázni gondolom. (lövök, elmenekülök,lövök, elmenekülök. BSGO-ban mindig ez jött be).

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#20058) Razermazer válasza ooooobi (#20056) üzenetére


Razermazer
őstag

Tegnap ezt érzetem is, aztán hagytam a fenébe, nem tudtam leszorzózni a belfastot haha hehe idióták.
Megyek mondom gyertek van füst, hydro, radar elkapom a dd-ket nem kell félni. Nem jönnek, kilövöm a dd-ket aprítom az ellen bb-it ca-it, persze a végén csak kilőnek 3-4 hajót viszek, és miután meghaltam elindulnak a majmok, későn persze 1 bázis van csak elfoglalva és az is az amit én foglaltam. A csapat másik fele rég lehalt a túlvégen, ezek meg nagy boldogan behajókáznak a foglalt bázisra, és egy tapodtat se mozdulnak pfff.
Ezt tegnap hatszor eljátszották, a legszebb egy missouri volt, aki teljes hp val egyetlen egyet sem lőve végighajókázta a térképet és nagy kegyesen elfoglalt egy bázis, úgy reportoltam mint a szar(bocsánat).
A legjobbak mindig az 1 hajó feltart 5-öt felállás :DDD egy kis dd, de nem kell hogy dd-legyen hát ugye nem megyünk előre mert a festék megkarcolódik a hajón, meg jaj tűz ez elűz :)) .
Ezek miatt nem tudom megszerezni a friedrichet

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#20059) sh4d0w válasza ooooobi (#20056) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Attól függ, milyen ellenek jönnek szembe 3-an. Alacsonyabb tier cirkálók nem annyira problemásak - torpedókra azért figyelni kell - de ha van köztük 1-2 BB, akkor más a felállás. Ha esetleg le tudod kötni őket menekülés közben, akkor a társaid egy részét tehermentesítheted.

Egyébként láttam olyat is, hogy t4-t7, illetve t5-t8 BB került azonos csatába, fullszar az mm.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#20060) kozi71 válasza kozi71 (#20053) üzenetére


kozi71
senior tag

Zászlós kérdésem már tárgytalan.
Rájöttem miután jobban megnéztem a shopban, hogy csak első háromra ad 320db.-t.
A maradékra csak 32db.-t. Valamiért azt vártam mindre 320 jár….

high tech, low life

(#20061) olivera88


olivera88
veterán

Van humorérzék rendesen WG nél, milyen nevű kapitány kapott a tengeralattjáró, Russianbias. :DDD :DDD

sh4d0w Akkor van ilyen mikor divizióba mennek nem egyforma TIER hajóval, akkor feldobhatja 3 szintel magasabbra.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20062) ledgeri válasza kozi71 (#20053) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Csak látod: haladsz tanulás nélkül, vásárolsz utánajárás nélkül.

Az én szememben nem ez a jó módszer....

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20063) olivera88


olivera88
veterán

Hmm. Befutott az Alabama :Y [link]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20064) sh4d0w válasza olivera88 (#20061) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, sikerült jól elkefélniük a tengeralattjárót is...

https://www.coreinfinity.tech

(#20065) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Na IF-HE bizonyított


// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20066) ledgeri válasza ledgeri (#20065) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hosho... kinda good still

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20067) kozi71 válasza ledgeri (#20062) üzenetére


kozi71
senior tag

Miért mondod , hogy utána járás nélkül vásárolok?
Hiszen Ti adtátok azt a tanácsot , hogy ha gyorsan akarok szintet emelni akkor használjak mindig zászlókat. Szerintem jól is működik, tényleg jól haladok. :R
Vagy ha úgy értetted, hogy túl „vérpistikés” vagyok hát nem. Saját pénzem költöm, 46 évesen azért csak megengedhetem már magamnak ezt a luxust. Aztán ha jobban belegondolsz, ezeket a gyorsítókat, illetve bonusz hajókat a fejlesztők teszik bele. Semmi illegálist nem művelek ha használom. Nekik ez a bevétel, hiszen a játék ingyenes. A befolyó pénzekből fejlesztenek. Én is háboroghatnék más miért játszik ingyen, az én kontómra. :D
De viccet félre téve. Említettem már korábban nincs időm annyit játszani mint amennyit szeretnék.
Viszont érdekelnek a nagy hajók. Valamikor még kölök koromban lenyomtam négy évet a MAHART-nál. Egész családom tengerész volt. Faterom, az ő testvére, sőt még a nagymamám is, igaz ő csak rádiós tisztként nyomta itthonról.

high tech, low life

(#20068) Razermazer válasza kozi71 (#20067) üzenetére


Razermazer
őstag

Szintén zenész atyám, a kishajózási vállalatnál kezdte, utána lett BKV, ami megszűnt ugye és most a csodálatos BKK-t kaptuk.
Aztán gépészmérnökkén korlátlan teljesítményre, az nagy szó volt akkoriban 60-ban nem mindenki kapta meg, Óbudai hajógyárban dolgozott nagyon sokáig(meg máshol textilgyárban, mezőgépgyárban).
Mehetett volna tengerjáróra de miattunk nem ment hogy lásson is minket ne csak a fényképeket. Én nem mentem erre a pályára, de a szerelem a hajók iránt maradt.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#20069) dokee78 válasza ledgeri (#20065) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem ez a legjobb kör Chapayevvel,nincs rajta IF-HE.
Hippernek nem tudtam citadellát lőni tegnap,pedig közel volt.

(#20070) dokee78 válasza dokee78 (#20069) üzenetére


dokee78
félisten

Screenshot teknikai okok miatt lemaradt.
Otthon pótolom.

146k dmg
277 találat
11 gyújtás

(#20071) ooooobi válasza kozi71 (#20067) üzenetére


ooooobi
senior tag

Szerintem nincs ezzel semmi gond, viszont 7-8fölött már semmiképp nem ugranék át hajót, csak a modulokra meg fejlesztésekre költenék, aztán szépen elérve a következö hajót csak úgy mennék tovább, hogy azért jöjjön egy kis tapasztalat is mire T10re érsz. Igaz, hogy csak játék, de itt se úgy játszik egy kezdö mint az aki már hónapok óta nyúzza.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#20072) Razermazer


Razermazer
őstag

Akkor egy kis segítséget kérnék akinek van friedrich der grose egy upgrade panel beállítás jól jönne néztem én a vidiket, de mindenki mást preferál. :) kíváncsi vagyok, hogy ti mit raktatok rá.
Csak meglett hamarabb mint a Yama nézem hogy bismarcknál mennyi xp-m van, hát mondom akkor beváltjuk, és tessék itt a Nagy Frigyes.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#20073) sith7


sith7
nagyúr

Nálatok minden rendben a játékkal ? :U

Reggel volt egy patch, és azóta érdekes dolgokat művel ... nem látok célkeresztet, a következőben nem látom a reload idejét, aztán max 4-5 hajóra enged kattintani, más hajókat nem tudok kiválasztani, stb.

Csak az újraindítás segít, de akkor is 1-2 csata után jön valami hiba :F

(#20074) tbundy válasza sith7 (#20073) üzenetére


tbundy
csendes tag

szintén, a tab-ra nem reagál, csata után nem enged kilépni, stb

(#20075) ddt500hu válasza kozi71 (#20067) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hát azért kérdés nélkül vettél jópár nem olcsó prémium hajót. Ami nem baj csak kihagyod teljesen az alsóbb széria tanulási fázisait. Azt értsd meg, hogy eljutsz tier10-be és ha nem tanulsz meg játszani meg fogod utálni a játékot.
Mert pl. még ha te is vagy a legkisebb hajó a Tirpitz-el azért 80-100 000 sebzést össze lehet vele lőni tier10-ben is. Csak ésszel kell játszani.
Így csalódás lesz a Kurfürst. :U

(#20076) sith7 válasza tbundy (#20074) üzenetére


sith7
nagyúr

akkor jól sikerült patch volt ez :o

(#20077) ddt500hu válasza Razermazer (#20072) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nekem így nézett ki az FDG is (asszem):

[ Szerkesztve ]

(#20078) dokee78 válasza dokee78 (#20070) üzenetére


dokee78
félisten

(#20079) Razermazer válasza sith7 (#20073) üzenetére


Razermazer
őstag

Nálam is ez volt egy integrity check meg egy repair a settings fülön a quicklaunch menüben helyretette.
Sőt memóriahibával elszállt míg ezt meg nem csináltam, pár oldallal ezelőtt egyik kollégának pont ez volt a hibája, próbáljátok ki.

ddt500 ahogy látom te is a második slotot secondery-re toltad nem a légvédelemre, a harmadikat nem a töltés gyorsításra hanem a lőtáv növelésre hmmmmm. Az utolsó három az okés, az első hármat lehet variálni.
Hozzáteszem teljesen stock a Frigyes nincs b hull sem, se lőtáv növelés, se nagyobb ágyú, meg erősebb motor.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#20080) ddt500hu válasza Razermazer (#20079) üzenetére


ddt500hu
veterán

Muszáj mert nagyon gyér az alap lőtávja.
Valaki ment már a tengeralattjáróval? Ahogy nézem egy ez csak egy 2km concealment-es, iszonyú lassú hajó? Tehát nincs merülés meg semmi?

[ Szerkesztve ]

(#20081) olivera88 válasza ddt500hu (#20080) üzenetére


olivera88
veterán

"Players will not be able to enter battle in any mode with the submarine."

April foolsra lesz azt hiszem.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20082) ledgeri válasza kozi71 (#20067) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Beszereztem egy zászló pakkot 10 féle van benne, de nekem csak négyet írt jóvá. A többit akkor kapom meg ,mikor elérem azt a szintet ahol elérhetőek azok is?

Ezt értettem félre valamelyest.

(#20070) dokee78 Majd nézz egy Pen-arányt, hogy neked hogyan alakul az...(csak be kell állítani, hogy lást a találatok milyenségét, ha nem lenne beállítva.., mint a képeimen is látszik.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20083) Arolotifar


Arolotifar
őstag

Belépek a játékba, hogy megyek pár kört, erre jelzi a rendszer, hogy ma 16 és 17 óra között szerverkarbantartás... Most még jobban elszúrják a frissítést?

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#20084) Chabe89 válasza ddt500hu (#20080) üzenetére


Chabe89
addikt

Kb. egy dísz a portba. Úgy emlékszem a "port slut" megmarad, ha vége az eventnek.

(#20085) sith7 válasza Razermazer (#20079) üzenetére


sith7
nagyúr

most tölt valami 71 mb - ot ... remélem helyreteszi a dolgokat

(#20086) dokee78 válasza sith7 (#20085) üzenetére


dokee78
félisten

A frissítéssel jött egy rakás kretén.
5. bukó csata zsinórban.

(#20087) redzsi


redzsi
senior tag

Kronstadt T8 orosz BB

HP: 62200
32 knots
3x3 305mm, 19.1 km, reload 20s, sima 2.0
Citadel: 230-330mm
Moskva Radar 11.7km range/25s

Április 1 csak holnap lesz, de akkor sem hiszem el ezt.

[ Szerkesztve ]

(#20088) olivera88


olivera88
veterán

Egy Scharnhorst T 8 ban.
Prém Orosz BB a láthatáron. [link]

redzsi Ehh , megelőztél 1 percel.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20089) redzsi válasza olivera88 (#20088) üzenetére


redzsi
senior tag

Bolondok napi trollkodás lesz ez, viccnek is rossz.

[ Szerkesztve ]

(#20090) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Na kezdjük el a mai napot. :DDD Lássuk sikerül-e 5 vereséggel nyitni? :o

[ Szerkesztve ]

(#20091) olivera88


olivera88
veterán

Most írta vki h érkezett az elébb egy újabb patch, 0.6.3.0.2 , én kiléptem, de nem érkezett ilyen.
A NA szerveren meg azt írja cancelled a 0.6.3.0.2

"The planned 0.6.3.0.2 hot fix update for World of Warships on March 31, at 03:00 PT/ 06:00 ET was canceled due to a found issue with the update causing problems with the game controls.

A new hot fix is in work to address the current issues with the 0.6.3 update."

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20092) Razermazer válasza redzsi (#20087) üzenetére


Razermazer
őstag

Hát pedig minden túl van tolva, (ezen sem csodálkoznék) de nagyon gyakorlatilag belfastnál tapasztalom, hogy lassan szart sem ér.
Eleve a dd-ket túltolták, 2 salvó és csá volt, most mit ha bb lenne if he vel adok neki oszt alig vesz le belőle, meg miket sebeznek már túróst, bb vel hamarabb végzek velük(ez is csak bismarckra vonatkozik mivel neki van elég jó secondary lőtávja).
Másik az összes ca gyakorlatilag már majdnem kapott radart, de hydrot elég sok, ugye jönnek a radaros dd-k is gratulálok.
Már azon kell dolgozni hogy ha füstöt csinálok akkor onnan el és egy sziget mögül, már ha van éppen a közelben, osztom az ellent.
Elporladt a hajó előnye tejesen, nem kell hogy kiemelkedjen de ez azért már sok.
És azt felejtsük el, hogy én romlok hétről hétre, minden egyes frissítéssel mennek lefelé a lejtőn.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#20093) kozi71


kozi71
senior tag

Szevasztok!

Miért van az, hogy a tech tree nézetnél más a research értéke, mint amikor megvásárolnám?
Gneisenau ha csak ráviszem egeret 80500, ha rákattintok és a portba kerül akkor már 97000.
A második patch után nálam már jól működik minden. Ez előtt nem tudtam egérrel kattintani zászlóknál.

high tech, low life

(#20094) sh4d0w válasza olivera88 (#20091) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nagyon sikerült elkefélniük az aktuális levelt...

https://www.coreinfinity.tech

(#20095) olivera88


olivera88
veterán

Az Áprilisi event calendar is elkészült közben.
[link]

A tengeralattjáró is megvan említve
Schuka
"You may have heard about a new, perfectly balanced ship with a new weapon system coming to game - just leaving this here... " ?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20096) ledgeri válasza kozi71 (#20093) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hát régebben azért volt ilyen, mert pl egy modulod még hiényzik, és annak az értékét is beszámolja az össz "kell még" Xp összegbe. Ha ez nem áll fent akkor passz..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20097) dokee78


dokee78
félisten

Észre vettem hétvégén sokan szeretnek meghalni.
Mindegy mivel,de nyíl egyenesen mennek a pontok felé,mint a marhák.
Már tegnap délután elkezdődött ez az eszetlen móka.

(#20098) kozi71


kozi71
senior tag

Alabama miért nincs a tech tree helyén?
Kétfélét látok wikin 1 2
Első a fullos, a második a standard.

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#20099) olivera88 válasza kozi71 (#20098) üzenetére


olivera88
veterán

Mert prém hajók nem kerülnek be rögtön a kliens be, hanem később.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20100) kozi71 válasza ledgeri (#20096) üzenetére


kozi71
senior tag

Igazad volt! :R
A Bayern B hull nem volt megvásárolva, ezért volt más -más összeg írva.

Megvettem az Alabamát. Repülő elhárító része nagyon erős, csak úgy potyogtak a repcsik a vízbe.
A hajótest is erősnek tűnik, mert egyik repülőtől bekaptam három torpedót, és mentem tovább.
A sebessége, és kanyarodási képessége Tirpitz-hez képest nem túl jó.
Ágyúkat szeretem, jól működnek.

high tech, low life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.