Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20601) olivera88


olivera88
veterán

Missouri 283 K dmg, 4 kill, 15 citadella. :Y A 15 cit azért odaver.
Replay [link]

Ezt cáfolom. Schanhorstal lehet menni jó köröket. :)) Nem rég lett meg vele sebzésrekordom.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20602) olivera88 válasza olivera88 (#20601) üzenetére


olivera88
veterán

Razermazernek ment a második , csak elfejtetem odaírni.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20603) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Egyik legjobb lexi dobásom: Szerencsés DD doublekill

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20604) olivera88 válasza ledgeri (#20603) üzenetére


olivera88
veterán

Jól adja a citát a Chapayeved. :)) :D

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20605) ledgeri válasza olivera88 (#20604) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Élmény menet volt...

De azért e stream első salvója jól esett..

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20606) Razermazer válasza olivera88 (#20601) üzenetére


Razermazer
őstag

Ezt én is cáfolom lehetett menni jó köröket!!!!! ha van supportod aki pushol veled akkor még most is, de nem jellemző féltik a hajójukat.
Nagyon erősek lettek a ca-k mikor megvettem anno 1 éve, csak úgy hullottak a salvóktól patch-ról patch-ra gyengült a hajó, ők meg erősödtek, a belfast is ilyen már lassan nem is megyek vele értelmetlen, hogy én legyek az első számú célpont meg extra süti, még a dd-k is átlövik. Új hajók jöttek amik papír páncéllal, de eszement löveggel rendelkeznek, bírja most is szemből az áldást de ha bemegyek a sűrűjébe akkor elpárolog ez a hajó is. Pedig arra való, ezért szeretem jobban kicsit a gnesie-t ott csak a pontatlan lövegek a zavaróak de nagyon.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#20607) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Meglódult az autoshoti:

Különösen jó ribbongyűjtós misszióknál... ;]

Egyébként meg #nolife

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20608) FoxiestFox válasza ledgeri (#20607) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ennyi találattal ilyen alacsony sebzések?
Érdekes lett volna látni, mennyi a pen-nopen arány... gyanítom, eszement sok nopen van...

(#20609) olivera88 válasza FoxiestFox (#20608) üzenetére


olivera88
veterán

Az Akicukitol mit vársz? Gyenge mint harmat , fossa az overpen hegyeket.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20610) FoxiestFox válasza olivera88 (#20609) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nemtom, nekem sosem volt. Csak számok alapján wtf.. daka-daka-daka félezer találattal, és nem történik semmi. :D

(#20611) olivera88 válasza FoxiestFox (#20610) üzenetére


olivera88
veterán

Nekem volt, meg el is adtam már 2x is. Először volt a megdöbbentő mikor meg vettem, ha elolvastam volna előtte WOWS Wiki biztos nem sietem el..
Úgy szenved em vele össze a 100 k + körömet én is h volt vagy 500 hit.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20612) ddt500hu


ddt500hu
veterán

A Saipan-ba csak az a jó, hogy az esetek 80%-ban szellemi fogyatékosok játszanak vele. ;] Az uccsó fickóra ráírtam, hogy full noob (2x lőtte le a 2 komplett TB raját azért, hogy lelője 1 vadász rajomat) erre beírja, hogy a Saipna egy szar és ha az Essex-el lenne akkor megemlegetném.
Visszaírtam, hogy az Essexednek 36k avg dmg van te idióta! :D :D :D Gondolom 3 fighter squaddal üzemelteti mert van 34 átlag légi győzelme de még így is szánalmas.

(#20613) olivera88


olivera88
veterán

Tegnapi WTF sztori.
Missourival vagyok Shatteren. Megindultam az A felé mert láttam h az ellenség nagyrésze arra jön.. Egyszer csak előbukkan egy Kagero a sziget mögül. El is füstölte magát gyors ahogy észrevette h fepspotolodott, de nem menekült el, pár mp múlva jöttek a torpedok amiből csak egy talált, közben meg AP vel elkezdett lövöldözni el. Oké mondom, rányomom a radart.. Na majd elébe lövök egy kicsivel ne h mögé lövés legyen a vége.. Előttem magam, ő persze megse mozdult én meg persze mellé lőttem... :W , az idő múlik továbbra se mozdul, bevárta még újratöltödnek az ágyuim :C , akkor kapott 4 találatot, ekkor telt le a pont radar ideje is.


Amúgy jó csata lett, csak a krakenem lenyulták. :W Bár én is hibás vagyok..

ddt500hu Ahogy utsó Rankedbe is volt. Sok haszon volt a Saipanos idiótákból. :W

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20614) kozi71


kozi71
senior tag

Gyorsan kitöltöttem egy lottó szelvényt is.
Ha nyerek mindenki kap egy Warspite-t. :D
kép

high tech, low life

(#20615) ledgeri válasza FoxiestFox (#20608) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Az, mert nincs fent IFHE... De tud ha akar én a pengőgyűjtés miatt csak a találatszámra mentem, meg gyújtásra raktam inkább 3 pontot, és kb meg a múlt héten vettem elő, miután elit lett 3-4 héttel azelőtt... Nem ismerem még.

(#20611) olivera88 Bocs, de szerintem a te véleményed hajókról nem minden esetben helytálló... :Y

(#20614) kozi71 Köszönöm szépen, viszont ígérem!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20616) Razermazer válasza kozi71 (#20614) üzenetére


Razermazer
őstag

Abszolute jó lenne köszönjük :DDD

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#20617) Arolotifar válasza kozi71 (#20614) üzenetére


Arolotifar
őstag

Ezt fogalmazd át, mert ha csak egy ezrest nyersz, abból bajosan veszel mindenkinek hajót :D

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#20618) ddt500hu válasza olivera88 (#20613) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ilyen kis távolságról minek lőttél elé? Ha elindul előtte elkezdi lökni a füstöt és csak után 1-2mp-re van olyan tempója, hogy elé kelljen lőni.

(#20619) olivera88


olivera88
veterán

Előbbi Alabama. :DDD :)) 447 k nettó kred. :))
Gneisenaunak is lőttem egy citet, azt hiszem most először, v másodszor.
Jó kis csata volt, bár végére úgy tünt egy kis ideig h elvesztjük. :W

ddt500 Már be volt füstöltve írtam. Gondoltam rögtön el fog indulni. A Missouri lövedékei meg lassuak.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20620) ledgeri válasza ddt500hu (#20618) üzenetére


ledgeri
nagyúr

itt viszont mellé állok: van az a pillanat/állapot, amikor az a fél-két másodperc soknak tűnik elsőre átgondolni...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20621) ddt500hu válasza olivera88 (#20619) üzenetére


ddt500hu
veterán

Szerintem te előbb meglátod minthogy neki megjelenne a detected.

(#20622) FoxiestFox válasza ledgeri (#20620) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Sokat Missiztem, és tény, hogyha nincs füst, rálövünk, ha van füst, elé..

(#20623) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Mi lehet a különbség a prémiumhajók között, ha a hajókategória-ikonka ölelő részét nézzük?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20624) szochyo válasza ledgeri (#20623) üzenetére


szochyo
csendes tag

Hello,csak olvasgatni szoktam a fórumot,nem szóltam még hozzá,de azt hiszem erre tudom a választ pont. Aminél babérkoszorú van az sima prém hajó, aminél meg láncszemek az promóciós prémium (valami extra módon,vagy csak időszakosan lehetett szerezni).Működésben elvileg nincs különbség ahogy tudom.

(#20625) olivera88 válasza szochyo (#20624) üzenetére


olivera88
veterán

A babérkoszorus hajók amik doublonért megvehetők a kliensből. A láncszemesek meg csak a shopból.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20626) ledgeri válasza szochyo (#20624) üzenetére


ledgeri
nagyúr

(#20625) olivera88

Köszi! Majd még azért ránézek...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20627) ricinus13


ricinus13
senior tag

Távol voltam egy darabig, innen is meg a játéktól is, de most újult erővel megy minden :D

Addigi termés:

Sajnos mindkettőt elvesztettük de már megszoktam...

Ez meg nem lett nagy menet sebzés szempontjából, de az XP nem rossz, meg egy valag Achievement is jött. 50 találatból 178k egész jó átlag. A heti küldi is meg lett, a camo amit ad elég komoly.

[ Szerkesztve ]

(#20628) Razermazer válasza ricinus13 (#20627) üzenetére


Razermazer
őstag

Baromira nem vesztettél semmit :D tegnap én voltam a hülye megint, hogy nem nyertem meg a játékot és nem haltam meg. Mind a három csatában egyáltalán nem foglaltak semmit a csapattársak, én meg a nagy dög frigyessel mint dd eledel megyek persze senki nem követ. Az utolsó olyan szoros volt, hogy az ellenfél csak 1 pont híján nyert pedig sima ügy lett volna, ha hajlandóak csinálni is valamit, nem csak hajókáznak hátul.
Úgyhogy tegnap be is fejeztem arra a napra mondom köszi elég. Nem találnak el semmit bezzeg az ellenfél az írt, az a röhej hogy én sem, de sejtem miért, nem elég ez a gép ehhez, lagolok mint állat 17fps-el, nem elég ez, ellövöm a kókuszt mire odaér az ellen már nem ott van(viszont ha megvan 20-30 között akkor okés). Tegnap mondjuk a wot szerverek lehaltak a nagy 9,18-as frissítés szinte tudtam, este már elérhetetlenek voltak. Pedig vannak benne jó dolgok reszelni kell rajta.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#20629) kozi71


kozi71
senior tag

Most karbantartás van? Nem enged belépni.
Reggel mikor játszottam, nekem is akadozott.

high tech, low life

(#20630) Razermazer válasza kozi71 (#20629) üzenetére


Razermazer
őstag

Csak a wot-on volt a csodás 9.18 úgy izgultak érte, hogy hú meg há. Wow-nál nem volt frissítés és jogos tényleg nem megy a wows-szerver akkor karbtart. Nem baj nem is hiányzik, majd tankozok jobban élvezem a kis prémiumos tier5-ös tankjaimat, faszák és ennyiért megérte(2k meg 4k hajóknál nem is értem miért vannak ennyire elszállva az árakkal, nem elég semmi mi :DDD ), nem is dobál fel csak 6-ba ott meg bőven elegek(tier limitesek, hozzátenném a wows-ba is elférne bőven a tierlimit :U ), pláne a su-100y az egy állat 510-es dmg-vel :DDD egy találat és mennek a tankok a sztratoszférába, jó őt felteszi mivel 6-os 7-8-ba,ott azért kell bujkálni egy ekkora szekrénnyel, de könyörgöm az o-i-ket amiket utálok mint a s@@@r két lövésből kicsinálja.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#20631) dokee78


dokee78
félisten

Hétvégére csinálhatna a Wargaming egy szervert a kreténeknek.
Kibírhatatlan,hogy hétvégén beszabadulnak az idióták.
Kretén leming agyhalott majmok.

Ráadásul a D.Donskoial állandóan elsődleges célpont vagyok azt hiszem eladom,úgysem nekem való a Tier9.

[ Szerkesztve ]

(#20632) redzsi válasza ricinus13 (#20627) üzenetére


redzsi
senior tag

Jammin411 által láthattuk a Yamás csatád. :)

(#20630) Razermazer persze hogy tetszik a su, és nem csoda hogy akkora a felépítmánye: 130 mm/50 B13 löveg van benne, ami az Ognevoyon is van, és a ennek egy változatát építették a Tashkentbe is.
Egyébként a wot sem tesz jót az idegrendszernek, abba is hagytam kb 2 éve. Pár csatára elővettem, de szerencsére nem szívott be újra.

[ Szerkesztve ]

(#20633) Razermazer válasza redzsi (#20632) üzenetére


Razermazer
őstag

Persze persze tudom kapom ott is az ívet, de még csak 800 csatánál vagyok, és nem frusztrál mit ez nem értem :U én is csak szigorúan szabadidőben 3-4 csata aztán csoki. Már nem is érdekel a csapat hogy mit csinál megyek egy két értelmes emberrel aztán kész ez wow-ra vonatkozik(lesz ami lesz belőle, most takao nagyon jó ahogy észreveszik, hogy írtom a dd-ket meg gyújtogatok mindent ami mozog, kezdenek támogatni :K ). Wot-ban eddig egy sráccal mentem divbe magyar volt, nem különösebben hoz lázba nem is vagyok csak tier5-be 6-ba valahogy elég is.
Igen wot magyar portál végigtanulmányozása után vásároltam nagy segítség, köszönet a lelkes készítőknek :R . Általában mindig a tengerészeti lövegeket építik be ha kell a brutális erő.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#20634) olivera88


olivera88
veterán

Bár nem szoktam használni ezt a hajót, de nincs itt semmi baj ahogy Razermazer mondja. :U Lehetett volna jobb is csak elkúrtam. :W Se DE nincs fent se IFHE.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20635) Razermazer válasza olivera88 (#20634) üzenetére


Razermazer
őstag

Egy meccsből levonod a következtetést hát jól van, menj vele a héten kíváncsi vagyok.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#20636) ddt500hu válasza Razermazer (#20635) üzenetére


ddt500hu
veterán

Mindig ezt csinálja. Aztán jön a 35k átlagsebzés. :U

(#20637) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Hiryu vs tier9. :(

(#20638) olivera88 válasza ddt500hu (#20637) üzenetére


olivera88
veterán

Hát a T9 nem túl szerencsés T6 os gépekkel. :(

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20639) ddt500hu válasza olivera88 (#20638) üzenetére


ddt500hu
veterán

A fejlesztett gépek 7-ek.

(#20640) Plutor válasza ddt500hu (#20637) üzenetére


Plutor
aktív tag

De azért a csapat is toppon volt.
Én elég béna vagyok,de így is a top 3-ban voltam a sok 9-s között. :Y
Sőt 2 T8-s van elöl.

(#20641) olivera88


olivera88
veterán

Ennyi érmét sikerült eddig összegyüjteni.

Nem tudom mit vegyek rajta ha meglesz a 800? Vegyem meg a Kamikazet, vagy 2 k doublon inkább :F Prém hajóm van már szépen... Úgyhogy dubli lesz sztem.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20642) ricinus13 válasza olivera88 (#20641) üzenetére


ricinus13
senior tag

Kicsit számolgass utána és rájössz hogy felesleges a Kami-t nézegetned. Egyébként Engine boost a francia cirkákra és orosz rombolókra, Hydro a Belfastra és a német rombolókra. A többit nem érdemes. Esetleg még zászlókat vehetsz május 3-tól 15-ért 5db Zulu vagy Zulu hotel.

[ Szerkesztve ]

(#20643) #52588800


#52588800
törölt tag

Megváltoztathatnák már ezt a MM -et, hogy csak 1 tierrel nagyobbat/kisebbet (ne egyszerre mint most) dobjon be a csapatba és ellenfélnek is...

[ Szerkesztve ]

(#20644) ricinus13 válasza #52588800 (#20643) üzenetére


ricinus13
senior tag

Ilyet nem fognak csinálni abban biztos lehetsz. Rengeteget kéne sorban állni egy-egy meccsért, még ha itt EU-n nem is, de az amcsi szerveren mindenképp. Teljesen vállalható ez a +/-2 csak egy két hajót kellene kicsit buffolni és kész.

[ Szerkesztve ]

(#20645) ddt500hu válasza olivera88 (#20641) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hogy lehet ezeket gyűjteni?

(#20646) ricinus13 válasza ddt500hu (#20645) üzenetére


ricinus13
senior tag

Itt regisztrálsz, és XP-ért, sebzésért, győztes csatákért, ribbonokért meg killekért kapsz érméket. Ez már az utolsó hét a 3-ból.

(#20647) ddt500hu válasza ricinus13 (#20646) üzenetére


ddt500hu
veterán

Akkor leves. Köszi.

(#20648) dokee78


dokee78
félisten

Ilyen supportot gyerekek.
Mind megérdemelne egy teamkillt.

(#20649) olivera88


olivera88
veterán

Találtam egy nagyon jó kis promót!

Ezek a járnak a kapott kód aktiválása után:
1x Port slot
20x damage con II
20x Repair II
20x Smoke Generator II
20x Typ 6 Camo( +100 % XP )
1x Buffed Flag

Igy kell meg szerezni a kódót:

1 Buffed
2 Kiválasztod a Die richtige Heft-Aktion wählen-en a Bonus Code-ot
3 "Dein Code aus dem Magazin (inklusive Trennzeichen, falls vorhanden)" résznél beilleszted ezt a kódot F399733-6E82163-7644183
4 "Deine E-Mail-Adresse" saját e-mail címed megadod
5 "Bonus Code jetzt anfordern"
6 Várod a tényleges WG-s kódot onnan pedig a szokásos procedúra

Én most próbáltam ki az előbb, sikerült. :C

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20650) ledgeri válasza olivera88 (#20649) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Amint láttam próbáltam, és elfogadta! Mindenféleképp Köszönöm!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.