Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98258) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Hello! WP8.1 segítséget szeretnék kérni.

Telefongyűjtő vagyok, és eddig kimaradtam a WP-ből, de láttam, hogy Dec. 16-án vége az alkalmazásboltnak, így gyorsan vettem egy Lumia 1020-at.
WP-ről annyit tudok hogy két informatikus barátomnak volt L520, amit szanaszét hackeltek, meg HTC HD2, amin WP7.8 futott szintén rommáhackelve.

Azon kívül, hogy én sose csináltam és nem értek hozzá, a nagyobbik baj, hogy 0 időm van megcsinálni az egészet. MSc, egyetem, szorgalmi időszak...

Két dolgot szeretnék a telefonnal:
- store-ból, ami offline (vagy egy darabig még online) használható értelmes app, annak az XAP, vagy akármilyen telepítőjét elmenteni. Ergo egy offline store backup a legjobbakból.
- beállítani az L1020-at és interop vagy akármilyen (lehető legdurvább) unlockkal legfrissebb 8.1-en hagyni.

Ehhez tudna valaki leírásokat linkelni nekem?
Store-ból lehet csak UUID alapján, telefon és annak meg HTTPS man-in-the-middle proxyztatása nélkül XAP-t leszedni? (ingyenes appokhoz)
Kell store, vagy bármi MS dolog WP8.1 unlockhoz?

Más kérdés, bár WP7-nek már annyi.
Ha most vennék WP7 telót, azt tudnám még unlockolni? Zune, SDK, driverek, fenn vannak még valahol?

Direkt a 8.1, nem akarok WP10-et, aki WP10-et akarna rakatni velem 1020-ra, ne írjon.

WP10 is lesz, a Lumia 950-et néztem ki.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.