Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20801) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv!

Win7 (64 bit) alatt nem tudok a print screen gomb megnyomásával képernyő mentést csinálni játékokból. Mindig egy sima fehér oldalt illeszt be a paintbe.

Mit/hol/hogyan állítsak, hogy működjön? Köszi!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#20802) Dolby válasza Steelmanus (#20783) üzenetére


Dolby
senior tag

Nem, win7 prof lenovo g550-en. Nekem is ez volt az első kérdésem tőlük :-S

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#20803) Laccoss válasza belaazallat (#20801) üzenetére


Laccoss
addikt

Talán fel kellene telepíteni a frapsot, mert anélkül nem igazán lehet.

(#20804) belaazallat válasza Laccoss (#20803) üzenetére


belaazallat
addikt

XP- alatt nem kellett fraps, hogy ha megnyomtam a prt scr gombot, automatikusan mentette a képernyőt a vágólapra, és azt be tudtam illeszteni paint-be, hogy elmentsem. Most csak egy sima fehér kép kerül a vágólapra. W7 visszafejlődött az XP után, na ne már!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#20805) Piloss válasza band1103 (#20798) üzenetére


Piloss
senior tag

Én a Program Files-ból manuálisan törölném a fájlokat majd valamilyen registry pucólóval (Pl Ccleaner) végigmennék rajta.

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#20806) Laccoss válasza belaazallat (#20804) üzenetére


Laccoss
addikt

Ez érdekes, mert akkor mást tapasztaltunk.

Rebirth II: Akkor neked csuda egy windowsod van. Pedig win7 telepítőlemez be, javítás lemegy, parancssor és X:\sources-hez beírod hogy bootrec, és már ott is hogy mi micsoda. De gondolom windows alól indítottad...

[ Szerkesztve ]

(#20807) Steelmanus válasza band1103 (#20798) üzenetére


Steelmanus
addikt

Revo Unintaller Pro (fizetos) de mukodik. A sima Revo Unintaller csak 32 biten mukodik.

(#20808) Rebirth II.


Rebirth II.
tag

Szóval 64 bites Win7 boot file-it hogyan tudom javítani?:D

[ Szerkesztve ]

(#20809) Laccoss válasza Rebirth II. (#20808) üzenetére


Laccoss
addikt

Szóval mit ír neked?

(#20810) h0o2a7j6


h0o2a7j6
tag

Szűz win7 X64 alatt nincs netem. Eddig xp volt a gépen, most váltottam 7re.
A net kábelnet /PRtelecom/ xp alatt tökéletesen ment, nem volt vele gond.
Eddig raktam fel legfrissebb LAN drivert, semmi változás, nincs fent se tűzfal vagy bármi más.
Másik gépen /erről vagyok most/ xp-n megy, szóval a net jó.

Ötlet, hogy mi lehet a baj, vagy kell-e a 7-ben vmit állítani? /szeritem menni kellene magtól.../
:F

(#20811) Rebirth II. válasza Laccoss (#20809) üzenetére


Rebirth II.
tag

Egyszerűen annyi, hogy Win7 dvd nélkül nem hajlandó bootolni a Win7 :D Kiveszem kiírja hogy nincs meg egy boot file ha berakom meg egyből megy

(#20812) Laccoss válasza Rebirth II. (#20811) üzenetére


Laccoss
addikt

De ugye amit leírtam azt megcsináltad?

(#20813) pukkancska válasza Killing (#20789) üzenetére


pukkancska
tag

Na így már értem :K
Tehát akkor nem is a gép csatlakozik, hanem a router.
Nekem nem kell a router, ezért kellene így megoldani, ahogy Xp-ben is.
De hidd el: A modemnek nincsen semmilyen kezelőfelülete, csak egy parancssoros cucc, amivel azt lehet,csak azt tudod beállítani, hogy kisebb sebességre veszed, ha szakad.

(#20814) Rebirth II. válasza Laccoss (#20812) üzenetére


Rebirth II.
tag

csináltam volna, ha felismerné a parancsot de mivel nemismeri így nem

(#20815) Laccoss válasza Rebirth II. (#20814) üzenetére


Laccoss
addikt

Lehet hogy Bootsect a parancs...

[link]

De bootrec-nek is működnie kell, nem értem.

[ Szerkesztve ]

(#20816) pojzon válasza Lenry (#20757) üzenetére


pojzon
tag

Köszi, így sikerült megoldani. :)

És a többieknek is köszönöm a segítséget! :R

(#20817) #35723520 válasza Steelmanus (#20807) üzenetére


#35723520
törölt tag

Revo Uninstaller nálam 64 bites win7-nél is működik! :))

(#20818) pzstm válasza Rebirth II. (#20808) üzenetére


pzstm
titán

Windows 7 Master Boot Record javítása

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20819) janos1988 válasza Sub-ZeRo (#20786) üzenetére


janos1988
addikt

Persze, hogy ott is Soha van beallitva. Most atalitottam 60 000 percre, majd kiderul :)

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#20820) betyarr


betyarr
veterán

az vajon miért van hogy eddig rendben ment minden az advanced system care-el,indult a rendszerrel,auto takarítás működött,most meg nézem,valahogy eltűnt az automatikusan induló progik közül mindkettő.hiába teszem vissza,csak nem indulnak.az értesítési terület ikonjai menüben pedig azt írja hogy (miután változtatok és visszaállítom az ikonok és értesítések megjelenítésére) ez az értesítési ikon jelenleg nem aktív. :F

illetve az értesítési terület ikonjai menüből hogyan lehet kitörölni hogy ne mutassa a már uninstallált programokat?

(#20821) Rebirth II. válasza pzstm (#20818) üzenetére


Rebirth II.
tag

kössz <3

(#20822) Sub-ZeRo válasza betyarr (#20820) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Így

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#20823) betyarr válasza Sub-ZeRo (#20822) üzenetére


betyarr
veterán

köszi a linket!úgy látom van még mit javítani a win 7-en is.megcsináltam a leírtakat és bár a már nem létező progi ikonja eltűnt,de az advanced system care-é és az autosweep nem is tért vissza,csak miután elindítottam.illetve az autosweep akkor sem.arra lennék kíváncsi hogy ettől függetlenül vajon végzi(k)-e a dolgukat?

(#20824) band1103 válasza Steelmanus (#20807) üzenetére


band1103
őstag

Köszönöm kipróbáltam. Elég jó kis progi.

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#20825) Kiss67 válasza Morden24 (#20772) üzenetére


Kiss67
senior tag

Én ezt tudom hogy lassul, de engem az zavar hogy amikor már bejött a logo utána áll vagy 15-20 sec-ot ás az ág világon semmi nem történik. Nincs lemezmúvelet meg semmi.
És volt amikor azonnal bejött az op.

Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

(#20826) #40835072


#40835072
törölt tag

Üdv!

Az a bajom hogy ma reggel bekapcsolom a gépet és rámegyek a felhasználói fiókra mondja hogy Üdvözöljük! és utána fekete lesz..... csak CTRL+ALT+DEl. el új feleadtnak tudok csinálni bármit is! 2X újraindítottam ugyan ez... semmi vírus nincs kb 3 hónapos a rendszer NOD32 van CClearral mégigfuttatom minden nap stb.. mi lehet a baj?

(#20827) Sub-ZeRo válasza betyarr (#20823) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Mivel mindent törölt, így persze hogy nem lesz ott egyből.
Ha feladatkezelőt mergnézed és fut, akkor végzi. Nem tudom milyen progik.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#20828) Zwiebel


Zwiebel
tag

Sziasztok!

Ha a COA matricán levő számot más is látja rajtam kívűl abból nem lehet gond?

Válaszotokat előre is köszi!

Zwiebel

Egy új fogalmat szeretnék alkotni: ProG(r)a(m)mer

(#20829) negyedes válasza #40835072 (#20826) üzenetére


negyedes
addikt

CClearral mégigfuttatom minden nap

Edes istenem minek? :W Ha nem moddingolnatok meg ganyolnatok agyon a rendszert meg tan hasznalhgato is maradna.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#20830) Fecogame válasza Zwiebel (#20828) üzenetére


Fecogame
veterán

Nem hinném, mivel a vásárlást igazoló papír nálad van. :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#20831) pukkancska válasza pukkancska (#20774) üzenetére


pukkancska
tag

Erre senki? :U

(#20832) BudaiZoli


BudaiZoli
tag

Hali,

azt szeretném kérdezni, hogy az XP-ről lelehet-e menteni a programok beállításait? Applications Data és a Local Setting mappákra gondolok főként. Mert egy csomó beállítást stb. ezek tartalmaznak, és eddig csak simán a szűz Xp-n bemásoltam ezeket a mappákat, és minden programnak ott volt az eddigi beállítás. Megoldható? :)

Üdv: Zoli :)

(#20833) Morden24 válasza BudaiZoli (#20832) üzenetére


Morden24
nagyúr

Megpróbálhatod, de valszeg a jogosultságkezelés és a megváltozott elérési utak miatt nem fog öszejönni. Persze akár upgrade-elhetsz is XP-ről Win7-re, akkor nagyobb esélyed van, hogy bizonyos programok megmaradnak.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#20834) BudaiZoli


BudaiZoli
tag

hát akkor sajnos így jártam.. :W Köszi a válaszod! :)

(#20835) betyarr


betyarr
veterán

kikapcsoltam a 7 tűzfalát,tettem fel egy comodot.most a torrent nem megy rendesen így gondoltam mint az xp-nél itt is hozzá kell adni a win tűzfalához.de hiába kapcsolom ki a comodot,a win tűzfalat nem lehet visszakapcsolni. :W mi a gond ilyenkor?

(#20836) Laccoss válasza betyarr (#20835) üzenetére


Laccoss
addikt

Lehet a Comodo átvette az irányítást. Nem próbálod meg azon beállítani a portot?

pukkancska: Ez alapján [link] csinálsz egy bat fájlt, amit beteszel az indítópultba és jó lesz (elvileg).

[ Szerkesztve ]

(#20837) betyarr válasza Laccoss (#20836) üzenetére


betyarr
veterán

azon már megvolt,de win-én is kell (xp-nél kellett legalábbis,addig nem volt bejövő).

(#20838) Laccoss válasza betyarr (#20837) üzenetére


Laccoss
addikt

Vezérlőpult - Windows Tűzfal - Program vagy szolgáltatás átengedése a Windows tűzfalon sem megy?

(#20839) betyarr válasza Laccoss (#20838) üzenetére


betyarr
veterán

nem,és ha az ajánlott beállításokra nyomok akkor meg hibaüzi:

(#20840) Sub-ZeRo válasza betyarr (#20835) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem ezek a feltett tűzfalak sosem voltak szimpatikusok... :U
Marad a win-es nálam, mint eddig... Azzal nincs gubanc...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#20841) betyarr válasza Sub-ZeRo (#20840) üzenetére


betyarr
veterán

xp-n annyira hozzászoktam,hogy nem szeretnék tőle megválni.na meg a defense+ is jó dolog.

(#20842) TROG AIR


TROG AIR
aktív tag

Üdv. A 32 bites és a 62bites win 7 között csak a "memóriamennyiség látás és használat" között van -e különbség?....

430 pozitív , 0 negatív....

(#20843) negyedes válasza TROG AIR (#20842) üzenetére


negyedes
addikt

Hasznald a keresot. :U roviden: 64bites softok futattasa, 2 gb tobb memoriat kaphat egy alkalmazas.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#20844) Fecogame válasza TROG AIR (#20842) üzenetére


Fecogame
veterán

Igen. :K Plusz 64 bites progikat kell felraknod.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#20845) TROG AIR válasza negyedes (#20843) üzenetére


TROG AIR
aktív tag

ok...köszi...

430 pozitív , 0 negatív....

(#20846) TROG AIR válasza Fecogame (#20844) üzenetére


TROG AIR
aktív tag

téháiksz... :DD

430 pozitív , 0 negatív....

(#20847) Laccoss válasza TROG AIR (#20846) üzenetére


Laccoss
addikt

És mindenhez 64bites driver is kell, ami néha nem egyszerű régebbi konfigurációnál.

betyarr: Comodo uninstall?

[ Szerkesztve ]

(#20848) betyarr válasza Laccoss (#20847) üzenetére


betyarr
veterán

lehet az lesz...

(#20849) Sub-ZeRo válasza betyarr (#20848) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor még is csak megválsz tőle...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#20850) #40835072 válasza negyedes (#20829) üzenetére


#40835072
törölt tag

mi a teendő? :R

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.