Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20351) klinssman válasza Morden24 (#20241) üzenetére


klinssman
csendes tag

igen, mindet próbáltam. semmi változás :(

(#20352) syler válasza Fire/SOUL/CD (#20334) üzenetére


syler
aktív tag

Szia. Köszi a segítséget. Sajnos nekem nem sikerül. Megcsináltam a programmal amit kell. Beteszem a laptopba, de amikor telepítenie kellene akkor csak fekete képernyő és villog a cursor. A laptopban beállítottam 3 fajta bootot

1: USB HARD DRIVE
2: USB DISKETTE on KEY
3: USB FLOPPY

Mindhárommal ugyan az a helyzet. Egy micro 8GB pen drive-ról próbálom telepíteni. Ötlet esetleg?

[ Szerkesztve ]

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#20353) Fire/SOUL/CD válasza syler (#20352) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

A laptop bootmenüjébe be tudsz lépni? (nem a BIOS-ba) Ha igen, akkor a listában szerepelnie kellene a pendrive-nak...Ezt próbáld ki, aztán írj.

Fire.

Ugye most nem a WinToFlash által készített pendrive-ról beszélünk?

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#20354) syler válasza Fire/SOUL/CD (#20353) üzenetére


syler
aktív tag

Igen be tudok lépni. De most látom, hogz pzstm oldalan a leírásban a képeknel, amikor végez a windows 7usb/dvd akkor zöld. Nálam meg piros. Most néztem, hogy amit adtal az 32 bites cuccot tud kezelni? Na meg a laptopban t2450 proci van, ha jól látom az is 32 bit-es. Na megpróbálom, az x86 win7-et. Azután írok. Köszi.

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#20355) syler válasza Fire/SOUL/CD (#20353) üzenetére


syler
aktív tag

Nahh:) Az x86-os win7-et megcsinálta jól a progi és megy is mint a szél a laptopon. Köszönöm ismét a segítségedet, ez már a sokadik. Kénytelen leszek meghívni egy sörre :DD

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#20356) Fire/SOUL/CD válasza syler (#20354) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Nem a szoftverrel van a gond, hanem az Ön készülékével... :DDD
A Core Duo meg a Core 2 Duo CPU-k közt az egyik leglényegesebb különbség, hogy az előbbiek 32 bitesek, míg utóbbiak 64 bitesek. Ergo az Intel Core Duo T2450-es CPU az 32 bites proci és még szép, hogy a W7 x64 telepítő leakad rajta.... :DDD

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#20357) SLYM


SLYM
veterán

üdv. a flash playert nem lehet telepíteni 64 bites winre, vagy 64 bites explolerre nem lehet csak? egyébként mi a különbség a 64 bites meg a 32 bites exploler között?

[ Szerkesztve ]

(#20358) Sub-ZeRo válasza SLYM (#20357) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Telepíteni lehet, de csak 32 bites flash van. És nincs 64 bites flash. Nagy különbség nincsen köztük szerintem. A 64 bites rendszereken a feladatkezelőben az iexplorer mögött egy ilyet látsz *32, akkor a 32 bites ie megy.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#20359) pzstm válasza syler (#20355) üzenetére


pzstm
titán

x64-es win7-et tartalmazó bootolható Pendrive-ot is nem egyet készítettem már azzal a progival...tökéletesen ment....
Esetleg ha van időd/kedved, megpróbálhatod majd a parancssoros módszert is.
Amíg nem volt ez a kis csodaprogi, addig mindig így csináltam:
http://www.winblogger.net/2009/01/windows7_beta_telepitese_pendrive_rol/

A cikk még ugyan a BETA idejében íródott, de tökéletesen megy a végleges változatokkal is :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20360) Neil Watts válasza Kolondrum (#20345) üzenetére


Neil Watts
veterán

Szia!

Driver hiba!
Mondjuk nekem viszi a GTS250 a FHD filmeket is DXVA-val, Ubuntun pedig VDPAU-val! :)
#20360! :D

Udv. core2

[ Szerkesztve ]

(#20361) Kolondrum válasza Neil Watts (#20360) üzenetére

Úgy legyen! Néha nálunk is becsusszan egy hibás driver. :DDD

(#20362) Neil Watts válasza Kolondrum (#20361) üzenetére


Neil Watts
veterán

100% hogy az! :)
Hasznald az erot, Luke! (WinUpdate)

(#20363) biker


biker
nagyúr

Lenne egy leállási gond Wn7 (home premium) és asus P4S800 lappal. leállás helyett újraindul, hibernálás esetén is leáll, újraindul.

eleve sis648x szetthez nincs driver, de megette a korábbi drivert.
de mitől indul vissza? biosban nem bántottunk semmit reinstallkor.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#20364) Kolondrum válasza Neil Watts (#20362) üzenetére

Feltettem a wn7-et, alapból olyat művelt amit nem néztem jó szemmel! Telepített 3 frissítést, tehát letöltötte telepítette csak lestem, ebből egyik az 190.xx-es nvidia driver volt, modom jó egye fene. Aztán jött vagy még 40 frissítést közöttük újra egy nvidia driver, ezt már tiltottam és magam telepítettem azt amiben elvileg javított az MPC hiba, ezek után tartok ott h akadnak a filmek. Amúgy a gép hibamentes. Nem is aktiválom még teljesen világos nem lesz h stabil vagy sem.

(#20365) Lauda válasza Kolondrum (#20364) üzenetére


Lauda
félisten

Telepített 3 frissítést, tehát letöltötte telepítette

Miert engeded neki? Allitsd be ugy, hogy jelezze a frissiteseket, de te dontesz rola, hogy letoltod es telepited-e oket. No meg erdemes ranezni, hol van pipa a frissiteseknel. ;)

(#20366) Kolondrum válasza Lauda (#20365) üzenetére

Első boot után csinálta, épp állítgattam be a gépet, a háttérben zajlott.

(#20367) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok,hatalmas a baj!

Laptop,win 7 prof 32bit.

Android telefonnal kellett szórakoznom,de nem akarta felismerni a gép,ezért neten kerestem leírásokat.
Volt egy,ami alapján működnie kellett volna a telónak,de katasztrófa lett belőle!
Ez volt a leírás:
1. Remove: C:\WINDOWS\system32\drivers\Wdf01000.sys,
2. Remove: HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Wdf
3. Remove: HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Wdf01000
and then restart your mashine.

Ezt megcsináltam,újraindítottam a gépet,és most a helyzet a következő: nincs hang,nem megy se a bill,se az egér.
Az eszközkezelőben ismeretlen eszköz a merevlemez,a cd meghajtó,a hangkártya,a képernyő,a proci,stb..
Online driver frissítés után sem ismeri fel őket,ha pedig törlöm őket és újra felismertetem őket,akkor se ismeri fel őket.

Mi lehet a baj?

(egy pozitívum viszont van,hogy eddig nem akart kikapcsolni a kijelző a beállított idő után,most hogy nincs felismerve az eszköz,már kikapcsol a meghatározott idő után:D )

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#20368) Steelmanus válasza Zirowe (#20367) üzenetére


Steelmanus
addikt

Nagyon fontos rendszerfajlt toroltel azt nem tudom hogy mikent mert az usernek vagyis csak Neked Olvasas es Vegrehajtas joga van, gondolom az UAC ki volt kapcsolva.

Ehhez tartozik meg ez is.

Mirol tudsz helyre allitani mivel laptoprol van szo?

(#20369) Zirowe válasza Steelmanus (#20368) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Uac és minden más ki volt kapcsolva,simán engedte kitörölni,és a bejegyzéseket is töröltem registryből.

Én azt hittem,hogy nem lesz baj,mert egy hivatalos android leírásban volt.

A második file-t, amit mutattál,ahhoz nem nyúltam,az még megvan.

Mit tudok helyreállítani?
Kb semmit.
Szóval a gép működik,nem is van,most is onnan írok (külső bill és egérrel),de az alap bill és egér nem megy,hang nincs,gondolom ha beraknék egy dvdt,azt se olvasná.

Ha haverom átküld nekem egy 32bites win7ből egy ilyen filet és barkom,az kezdetnek jó lesz?
Mert itt van egy leírás,ami szerint ezzel helyre tudnám rakni.

Mindenesetre most lefuttattam egy sfc /scannow -t,ami elvileg jelzet hibát és javított is vmit,mindjárt meglátjuk mit csinált,mert rebootolni kell.

Reboot megvolt,semmi változás:S

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#20370) Sub-ZeRo válasza Zirowe (#20369) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Tanultál belőlle, hogy nem kell ilyenekkel sz@rakodni.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#20371) Zirowe válasza Sub-ZeRo (#20370) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ok,az biztos,hogy tanultam belőle (én hülye,miért is bíztam a googleban :D),de hogyan tudnám helyrehozni?

Nagyon nincs kedvem újrarakni az egészet:S

Haverom átküldte az ő file-ját,de nem sokat javított a helyzeten,minden változatlan:S

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#20372) syler


syler
aktív tag

Sziasztok. Beteszem ide is hátha. Sziasztok. HP dv2000 laptopom van. A windows 7 telepítés 86%-nál leáll mindig. Találkozott már valaki hasonlóval? Ha valaki tud valami okosat mondani azt megköszönném.

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#20373) virkir válasza Zirowe (#20371) üzenetére


virkir
veterán

A registry-t visszaállítottad?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#20374) Zirowe válasza virkir (#20373) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Igen,ez lett volna a következő kérdésem,hogy vki le tudná írni,hogy miket kéne visszaállítanom registrybe az alapján amit fent írtam?:S

Nagyon hülye voltam..
Ilyen még nem fordult elő velem:(

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#20375) Sztlaci


Sztlaci
aktív tag

Hali!

Hogy lehet beállítnai az 1152x864 képernyő felbontást?
1024*768 és 1208*1024 van a listában. ATI 5770 videó kari, de az előző Geforce 9600gt sem ismerte Win7 alatt.
XP alatt van a CCC-ben egyedi felbontás megadása, de Win7 alatti driverben nincs 10.4.
Monitor Samtron 95P+ natív felbontása lenne. A magasabb felbontáson nem olyan jó a képe.

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#20376) virkir válasza Zirowe (#20374) üzenetére


virkir
veterán

Szvsz kérd meg a haverodat, hogy mentse el a bejegyzéseket és küldje el neked.
Ha nem megy írj felrakok egy 32 bitest és kimentem belőle.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#20377) virkir válasza Sztlaci (#20375) üzenetére


virkir
veterán

Nézd meg jobban ott kell annak lennie.
Nálam 4870-el ne kérdezd mikori driverrel (még valami tavalyi van fent) meg van.
Az ne zavarjon, hogy szürke attól még be lehet állítani.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#20378) Sztlaci válasza virkir (#20377) üzenetére


Sztlaci
aktív tag

Jólenne ha lenne, se szürkén se feketén nincs. Hanyas driver?

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#20379) kashuk


kashuk
csendes tag

Sziasztok! Tudja valaki ennek a zenének az előadóját vagy egy linket ahonnét letölthetem.
[link]

(#20380) dim dim


dim dim
tag

Üdv!

A Win7-nek nem kéne problémamentesen futtatnia a Win 16bit-es alkalmazásokat? Azokat, amik a Win3.1 idejéből maradtak?
Valamint: dos-os alkalmazásokat? Legalábbis megpróbálnia, mert védett mód és hasonló kompatibilitási problémák lehetnek, de hogy helyből nem futnak, visszautasításra kerülnek, az furcsa.

Hibaüzenet:

Ilyet még nem láttam edig, mostanában jöttek elő.

Köszönöm

(#20381) Zirowe válasza virkir (#20376) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Köszönöm a felajánlást! :R :R

Megkérem a haverom,szerintem kevésbé macerás neki:)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#20382) virkir válasza Sztlaci (#20378) üzenetére


virkir
veterán

2009 augusztusi amit a 7 rakott fel magának.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#20383) dscholtz


dscholtz
tag

Sziasztok! Nem tudom, volt e már korábban hasonló problémája valakinek, de a nem teljesen eredeti Win7-et egyszerűen képtelen vagyok notebookon regisztrálni, egyik activator sem működik. Folyamatosan azt írja, hogy 30 nap van hátra.
Esetleg valami tipp? Előre is köszönöm.

Bzzz

(#20384) Sub-ZeRo válasza kashuk (#20379) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ez hogy jön a win7 topikhoz? Amúgy én simán letöltöttem :DDD

dim dim: Nem tudo futtatni 16 bitws alkalmazásokat.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#20385) negyedes válasza dscholtz (#20383) üzenetére


negyedes
addikt

Vedd meg.

Ilyen kerdessel nagyon messzirol keruld el a forumot.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#20386) hfrankee


hfrankee
senior tag

Hali!
USB-s külső HDD-re OS-t(Win7 64bit) szeretnék telepíteni,ugyanúgy intézzem,mint a normál telepítésnél vagy BIOS-ban állítani kell vmit?!
Ha sikerül a telepítés akkor a külső vinyóról csak símán indítom boot sorrend beállítása után?!
Kösz

(#20387) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Hali!
Találkozott valaki a mostani defender frissítéssnél, hogy a startmenü valamelyik része eltűnik? Ha újra indul akkor minden oké, de már 2x-er eltűnt nálam. Arra gyanakszom, mert nem telepítettem semmit a frissítés óta.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#20388) Kolondrum

Ki milyen bugokat tapasztalt a 197.45-ös NVIDIA driver alatt? Ez katasztrófa! Device lost üzi 3d mark alatt, akadó film MPC alatt. Eddig ezek jöttek elő.

(#20389) Killing válasza Sub-ZeRo (#20387) üzenetére


Killing
addikt

Nálam nincs ilyesmi. Nyomj egy rendszer-visszaállítást.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#20390) SLYM


SLYM
veterán

hali. hogy lehet beállítani a 64 bites win7-nél, hogy ha sokáig nem vagyok gépnél na állítsa le a procit, csak maradjon mindig úgy ahogy kell? eddig 2-ből 2x ilyenkor ha visszajöttem lefagyott kékhalállal. meg amúgy is szeretem ha egész nap megy a gép. köszi

[ Szerkesztve ]

(#20391) beci válasza negyedes (#20333) üzenetére


beci
őstag

Köszönöm.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#20392) Zirowe válasza Zirowe (#20381) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Remek,a helyzet csak rosszabbodott sajnos..

Hülye haverom rosszul küldte el a registry részleteket, újraindítottam a gépet,de kiad egy hibaüzentet,felajánlja,hogy javítja a hibát vagy normál modú indítás..
Mivel a normál modú indítás ugyanoda visz vissza,ezért kiválasztottam a javítást.. Elemzi a hibát,majd "kisérlet a javításra" és itt marad.. A status bar a végtelenségig pörög körbe körbe..
Ha meg telepítővel próbálom javítani,ugyanezt az eredményt érem el,recovery módban meg csak az elsőt próbáltam,de sikertelenül..

Közben meglettek a helyes registry bejegyzések,csak nem tudom,hogy beadni a gépnek.
A c meghajtóhoz hozzáférek,amikor win dvdről indítom és javítás keretében tudok tallózni a gépbe..

Mi tévő legyek?

Sajnos nem tudom lenullázni a gépet,mert elég sok fontos adat van a rendszer partición..:S

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#20393) Zirowe válasza Zirowe (#20392) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Bocs,túl hamar fakadtam ki..

Közben minden megoldódott,rendszer újra jó,minden működik és nem kellett újra telepítenem! :D

Soha többet ekkora faszság.. :(((

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#20394) kraftxld válasza SLYM (#20390) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Vezérlőpult, energiagazdálkodás? Mondjuk a blue screen sokat elárul a konkrét hibáról.,, esetleg jó volna némi részlet.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#20395) Dusee válasza Dusee (#20268) üzenetére


Dusee
őstag

erre még mindig semmi ? :(

(#20396) The DJ válasza Dusee (#20395) üzenetére


The DJ
addikt

Az adapterbeállításoknál a hálózati és megosztási központban tiltsd le a Hamachi adaptert, restart és próba. Nekem is csinált már ilyesmi kavart a Hamachi. Sőt olyat is, hogy a Firefox nem hozott be semmi oldalt, de az MSN meg működött. Egészen addig fenn is állt ez a hiba, amíg le nem tiltottam a Hamachi interfészt.

https://astrogate.hu - PC & Laptop Szerviz + Shop - Alaplap javítás, zárlatos tápkörök javítása, BIOS hibák orvoslása.

(#20397) hfrankee


hfrankee
senior tag

ERRE valaki?! :F

(#20398) virkir válasza Dusee (#20395) üzenetére


virkir
veterán

Van neted?
Megy minden aminek kell mennie?
Ha igen ne foglalkozz vele nem kell azt nézegetni, nálam is van egy + kapcsolat amin nincs net és mégis jó minden.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#20399) virkir válasza hfrankee (#20397) üzenetére


virkir
veterán

Fogalmam sincs de érdekes lesz a dolog.
Ha van másik HDD a gépben amikor telepítenéd tuti, hogy arra teszi a boot-hoz szükséges dolgokat tehát önmagában az USB-s nem fog elindulni.
Ha lehúzol mindent akkor meg bios szinten nem tudom mennyire fogja látni a telepítő az USB-s kütyüket.
Szvsz megoldható valami segédprogram segítségével.
Hirtelen ezt találtam igaz Xp-ről szól.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#20400) kp78


kp78
addikt

[link] Ez az áttelepítő működik xp - win7 esetében is?
Outlook express-ből kellene megmentenem a leveleket, és áttenni az az új gépre.
:R előre is.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.