Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20151) dangerzone válasza dangerzone (#20082) üzenetére


dangerzone
addikt

Itt van pár bsod. Valaki tudna segíteni, hogy ez esetleg szoftveres, vagy hardveres eredetű lehet.
Illetve vírusírtó képes lehet ilyet okozni? Az oprendszer win 7 pro, ma tettem fel újra, mert korábban is voltak ilyen hibák.

(#20152) RootRulez válasza dangerzone (#20151) üzenetére


RootRulez
félisten

Memóriateszt?

═════════════════════════════════════════

(#20153) dangerzone válasza RootRulez (#20152) üzenetére


dangerzone
addikt

Megvolt. Egész estés memtest. Semmi hiba.
Tuning sincs most, minden alapon megy.

[ Szerkesztve ]

(#20154) RootRulez válasza dangerzone (#20153) üzenetére


RootRulez
félisten

Vinyó is fasza? Az szokott lenni a 2. a kék képernyő ludas listámban...

═════════════════════════════════════════

(#20155) dangerzone válasza RootRulez (#20154) üzenetére


dangerzone
addikt

Sentinel szerint ja.
De most estére tolok rajta hutil-t is.

Jó lenne, ha nem a lapom lenne szar.
A tápom meg hétvégén egy másik konfigban üzemelt. És semmi baja nem volt ott.

Meg fura, hogy a bsod-ok 80%-a akkor jön elő, ha pár óra után kapcsolom ki a gépet.
Tehát ha "hidegen van indítva"

Nem értem én ezt már... :W

(#20156) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Új szépség: Windows 7 DeepBlue edition :DDD

Link

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#20157) Picturemaker válasza dangerzone (#20155) üzenetére


Picturemaker
őstag

Üdv!

"Meg fura, hogy a bsod-ok 80%-a akkor jön elő, ha pár óra után kapcsolom ki a gépet.
Tehát ha "hidegen van indítva"".

Nem pár óra utáni kapcsolod be?
Mert ha igen, ilyennel már találkoztam.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#20158) negyedes válasza Sub-ZeRo (#20156) üzenetére


negyedes
addikt

Mar volt. :P

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#20159) Tacsilaci


Tacsilaci
tag

Sziasztok!

A win7 gyári bluetooth fájlküldő programja nekem nem működik.Valószinűleg én vagyok balga.
A számitógépről simán küldök a telóra,de a telóról a gépre nem megy!Elindul a küldés és egyszercsak megszakad!!Tudd valaki segiteni hogy mit kell beállitani?Vagy másnak is ilyen?

(#20160) negyedes válasza Tacsilaci (#20159) üzenetére


negyedes
addikt

Olyan helyre mentsd mit irhatsz, pl documents vagy downloads.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#20161) dangerzone válasza Picturemaker (#20157) üzenetére


dangerzone
addikt

De, de igen.
Szóval ha pár óra után kapcsolom be.

(#20162) Picturemaker válasza dangerzone (#20161) üzenetére


Picturemaker
őstag

Akkor kb. ugyanezzel már találkoztam, ott elég volt 30-40 perc kikapcsolt állapot. Az első indításkor (vagy 1-2-3 indításkor) dobta a kékhalált.
A memória volt a rossz (CSX 1066 CEC kit). A memtest tökéletesnek mutatta minden futtatás alkalmával. A ramot több lapban, más-más platformon is próbáltuk, mindnél előjött a hiba. Ha viszont egyszer elindult a gép, bejött a Win (XP, Win7 64), akkor onnantól kifogástalanul működött a rendszer, soha nem fagyott le.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#20163) dangerzone válasza Picturemaker (#20162) üzenetére


dangerzone
addikt

Igen. Ugyanez van nálam is. És a memtest is hibátlannak írja ki.
Meg akkor illenek rá a random hibaüzenetek is.
Jó lenne valakitől ddr3-as memóriát szerezni, hogy ki tudjam próbálni.

(#20164) RootRulez válasza dangerzone (#20163) üzenetére


RootRulez
félisten

nyertem... azér' ciki, hogy f*s a ram és ne mutatja... vagy csak a lapoddal nem szeretik egymást...

═════════════════════════════════════════

(#20165) dangerzone válasza RootRulez (#20164) üzenetére


dangerzone
addikt

Jah....Elég gáz sajna.
Pedig most "hidegen" ráküldtem kapásból a memtestet, és semmi hibát nem ír ki.

Ilyenkor örülök hogy csak 2 modul van a gépemben, és ha elviszem gariztatni, 3 hétig nem lesz gép...
Vagy vehetek addig másik memókat...

(#20166) sedios


sedios
tag

sziasztok!

vistás pcről nézek wifin keresztül filmeket win7es notimon. (eddig notin is vista volt,és klite+mpc-vel működött a dolog.)
most uezt próbálom win7 alatt, de 10-20-30 percenként megáll a kép, és lefagy a teljes mpc gui. mitől lehet?

(vlc-vel egyébként rendesen megy, csak irányítás miatt nem szeretem)

(#20167) Rebirth II.


Rebirth II.
tag

64 bites Win7 alá egy mouse fix (egérgyorsítás kikapcsolása)-et tud dobni valaki?

(#20168) bucilali válasza dangerzone (#20165) üzenetére


bucilali
aktív tag

Hali!
Sztem próbáld meg egy kis plusz fesszel a RAM-nak..

Üdv: bucilali

Ha nem megy, eröltesd!-Ha eltörik, úgyis ki kellett volna cserélni....(Murphy)

(#20169) 19870820


19870820
senior tag

Hali.Szerintetek nem gond ha ezt egy játék felrakta magának? Microsoft Visual C++ 2005 SP1 Redistributable Package (x86). Elég régi ez ahogy néztem. Előtte az ATI drivere felrakta ebből a 2008 sp1-et.A 2005 és a 2008 nem akad össze?Az nem gond hogy ezt a régi 2005öt is felrakta a játék?Win7 x64-ről van szó. :)

(#20170) Sub-ZeRo válasza 19870820 (#20169) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem gond.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#20171) 19870820 válasza Sub-ZeRo (#20170) üzenetére


19870820
senior tag

Az se szokott gond lenni amikor egy idő után a programok hozzáadásánál már legalább 6féle llyen Visual C++ van? Egyik progi ezt a másik azt rakja fel ezekből,aztán végül már azt se tudom melyik mi.

(#20172) Sub-ZeRo válasza 19870820 (#20171) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én nem hallottam még róla, hogy gond lenne velük.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#20173) anonymus89 válasza Rebirth II. (#20167) üzenetére


anonymus89
addikt

Nem tudom, hogy ez jó-e de próbáld meg.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#20174) ttt1


ttt1
őstag

Valaki meg tudja mondani Win7 alatt miért tűnik el idönként 1 2 hdd-m?Van amikor magától kiveszi (unplugolja) és csak restart hozza ujra vissza.ez vmi energiagazdálkodási "feature" v érzékeli,hogy hdd-m mondjuk fos és inkább eltávolítj kék halál elkerülése végett?

(#20175) Sub-ZeRo válasza ttt1 (#20174) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A hdd-ék milyen módban vannak a biosban? AHCI, IDE? Telepítettél hozzá drivert? Mondjuk AHCI-t?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#20176) Asifan


Asifan
tag

Üdv. Olyan problémám van, hogy néha fogja magát, és 95-100 %-on megy a proci anélkül, hogy bármilyen alkalmazást használnék. Ez néhány hetente jelenik meg, de igen idegesítő.

(#20177) Sub-ZeRo válasza ttt1 (#20174) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Lehet hogy kábel probléma, vagy táp csati, cseréld ki őket és úgy nézzd meg őket.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#20178) ttt1 válasza Sub-ZeRo (#20175) üzenetére


ttt1
őstag

Sata hddk , de nem tudom biosba milyen módba vannak:Melyik a jó ?

(#20179) ttt1 válasza Sub-ZeRo (#20177) üzenetére


ttt1
őstag

De nem mozgatom a gépet és restart után meg helyreáll....

(#20180) Asifan válasza Asifan (#20176) üzenetére


Asifan
tag

Tudtok a problémámra valamit? Fordult elő másnál hasonló?

(#20181) cellpeti


cellpeti
veterán

Szevasztok!

Ügyesen letiltottam a telepikont a windows-ban és szeretném újra engedélyezni. Hogy tehetem ezt meg. Rendszergazdai jogosultságom van elméletileg,de mégse engedi visszaállítani. :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#20182) klinssman


klinssman
csendes tag

Hello

Nemrég raktam fel a win 7etet az Asus laptopomra, és az a gond h az usb-s dolgokat sehogy se tudom biztonságosan eltávolítani róla. Miután megpróbálom leszedni csak a devices and printers-nél látszik és egy sárga felkiáltó jel van mellett USB mass storage device is not working properly.

Mit lehet csinálni h ez megszűnjön?

előre is köszi a segítséget

(#20183) Gyick válasza Asifan (#20176) üzenetére


Gyick
őstag

vírus?

(#20184) Sub-ZeRo válasza ttt1 (#20178) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát hogy melyik jó, az relatív. Ha ide módban van, akkor nem tudod leválasztani mint egy pendrive-ot. Ha AHCI-ben van, és van hozzá fent AHCI driver, (az alapgyártótól) akkor letudod választani, és a sata2 tulajdonságok működnek. Pl. hot-swap, ncq.

Ha meg nem mozgatod a géped, akkor nem tudom. Lehet hogy egy új bios kellene, vagy esetleg tényleg kipróbálni a másik kábelekkel.
Több ötletem nincs.

Nálam hasonló probléma volt. Bekapcsoltam a gépet látta a vinyót, amint újraindítottam, vinyó nuku. Kikapcs, vissza, és működött megint. Amint új gépet vettem (új lapot) minden működött és nem csinálta így a vinyó. Nem az ő hibája volt.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#20185) Moltix


Moltix
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy internetbeállítási problémám win7 alatt. ADSL netem van, beállítom az internetbeállítások fülön ahogy kell. Van élő internetkapcsolat. Beállítom, hogy tárolja a jelszót és hogy ez legyen az alapértelmezett kapcsolat, meg mindenféle hülyeséget amit kell.
Működik a net kapcsolatom is addig, amíg újra nem indítom a gépet. Újraindítás után mintha elfelejtette volna a dolgokat a win7, egyszerűen nem tudok csatlakozni a netre. Valami diagnosztikai problémával zaklat, és nem értem a dolgot, hogy miért.
Törölnöm kell a netbeállításokat, újrakezdeni előlről és akkor megint van net, amíg ki nem kapcsolom a gépet.
Xp alatt persze működik rendesen, akkor win7 alatt miért nem tudom megcsinálni ugyanígy?
Tud erre a problémára valaki valami jó megoldást?
Köszi a válaszokat.

(#20186) polonic válasza cellpeti (#20181) üzenetére


polonic
félisten

Hogyhogy nem engedi?
Vezérlőpultban keresősávba írd be: értesítési terület, kidobja a találatot, katt rá, utána ha bejött az ablak, ott alul kék betűkkel lesz a rendszerikonok engedélyezés és letiltása. Oda kattints és itt tudod állítani, melyik rendszerikon látszódjon, köztük a telep ikonja is energiaellátás néven.

[ Szerkesztve ]

(#20187) cellpeti válasza polonic (#20186) üzenetére


cellpeti
veterán

Ezt én is megtaláltam,csak ezt dobja ki nekem!

Tigris, tigris, csóvafény...

(#20188) Steelmanus válasza cellpeti (#20187) üzenetére


Steelmanus
addikt

Szerintem az Vez.pult / Energiagazdalkosai.../ Energiasema-nal allitottal el valamit, mert ha modositani akarod ahhoz kell Rendszergazdai jog.

(#20189) Tim82


Tim82
nagyúr

Sziasztok! Hozzájutottam egy Win 7 Ultimate 32 bites verzióhoz, amelyik hivatalosan "Promóciós lemez: kereskedelmi forgalomba nem hozható" felirattal van ellátva. A kérdésem az, hogy ez vajon OEM vagy Retail verziónak számíthat?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20190) Asifan válasza Gyick (#20183) üzenetére


Asifan
tag

Mint kiderült a feladatkezelőből a media center amit soha sem használok önálló életre kelt és folyamatosan terhelte a procit. Kikapcsoltam a folyamatok között és azóta jó.

(#20191) cellpeti válasza Steelmanus (#20188) üzenetére


cellpeti
veterán

Vissza állítottam a sémákat, bár nem nyúltam hozzájuk,de most se jelenik meg. Ugyan az mint a linkelt képen!

Tigris, tigris, csóvafény...

(#20192) negyedes válasza cellpeti (#20191) üzenetére


negyedes
addikt

probald meg safe-modeban hatha ugy engedi

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#20193) SPF


SPF
senior tag

Minden gépindításkor előjön ez a hibaüzenet, kétszer kell leokézni, hogy eltűnjön. Hogy lehetne megszüntetni?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#20194) cellpeti válasza negyedes (#20192) üzenetére


cellpeti
veterán

akkor sem lehet átállítani

Tigris, tigris, csóvafény...

(#20195) negyedes válasza cellpeti (#20194) üzenetére


negyedes
addikt

Nem allitgattal mostanaban semmi a felhasznalofiokokban, nincs bakapcsolva az abszolut admin acc?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#20196) cellpeti válasza negyedes (#20195) üzenetére


cellpeti
veterán

Na hála isten sikerült visszatennem! Ennek a leírásnak köszönhetően!

Tigris, tigris, csóvafény...

(#20197) raczger válasza raczger (#20065) üzenetére


raczger
őstag

valaki? :U

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#20198) Tacsilaci válasza dangerzone (#20161) üzenetére


Tacsilaci
tag

Köszi a választ!
Hol tudom beállitani hogy máshova mentsen a bluetooth?

(#20199) bobsys válasza Tim82 (#20189) üzenetére


bobsys
addikt

nagy valoszinuseggel oem

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#20200) Tim82 válasza bobsys (#20199) üzenetére


Tim82
nagyúr

Köszönöm, ez az én tippem is, tekintve, hogy nem tartalmaz x64 verziót. :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.