Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20551) Morden24 válasza Rebirth II. (#20549) üzenetére


Morden24
nagyúr

Megmutatod a felméréseket, amikre támaszkodva ezt mondod?

Sectumsempra - For Enemies

(#20552) petrusz82 válasza cimbi186 (#20546) üzenetére


petrusz82
aktív tag

Futtatás, majd írd be: control userpasswords2 Aztán vedd ki a pipát, így elvileg jó lesz.

(#20553) pzstm válasza dim dim (#20545) üzenetére


pzstm
titán

várom PM-ben a mailcímedet, amire küldhetem az üzenetet. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20554) pzstm válasza Morden24 (#20551) üzenetére


pzstm
titán

olvastam én is valahol hasonlót...de most nem találom...bár lehet az csak arról szólt, hogy a Win7 igen nagy lökést ad az x64 elterjedtségének (azt hiszem tán a STEAM-es játékosok között megfigyelhető az, hogy akik win7-en játszanak, azok jóval többen használnak x64-et mint x86-ot...)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20555) Kolondrum

Üdv! Mi az az EFS? Pro és Ultiba van, HP-ban már nincs. Kell az nekem? :F

Más: Mi van ha veszek egy HP boxot és feltolom asztalira + notira? Tudom mindkettőt aktiválni?

[ Szerkesztve ]

(#20556) polonic válasza Kolondrum (#20555) üzenetére


polonic
félisten

Encrypting File System
Fájlrendszer szintű titkosítás. Nem fogod tudni aktiválni egyszerre, mivel egy példányhoz van a kulcs. Telepíteni lehet, bármennyi gépre, de egyszerre csak egy helyen aktiválható.

(#20557) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Üdv. Win7 mellé szeretnék Xp-t, az lenne a kérdés, h melyiket tegyem fel előbb, h mind2-t használni tudjam? Jelenleg Win 7 van fennt. Köszi :R

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#20558) #40835072


#40835072
törölt tag

mi a különbség a 32 és a 64 bites oprendszerek közt? :R

(#20559) polonic válasza Scholes9 (#20557) üzenetére


polonic
félisten

Először xp-t, ha nem akarsz a bootmenüvel bajlódni.

(#20560) Kolondrum válasza polonic (#20556) üzenetére

Ezt nem vágom. Mert mi van ha formázom a gépet, honnan tudja, hogy újra lehet aktiváláni? Vagy honnan tudja, hogy a másik gépen aktív? Az a közel 100 ropi 2db box HP-ért nekem sok. hmhm!

(#20561) polonic válasza #40835072 (#20558) üzenetére


polonic
félisten

(#20562) Rebirth II. válasza Morden24 (#20551) üzenetére


Rebirth II.
tag

Megmutatnám ha megtalálnám de nemtalálom

(#20563) pzstm válasza dim dim (#20545) üzenetére


pzstm
titán

hátha másnak is kell
Option Globetrotter with x64 drivers

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20564) localhost válasza #40835072 (#20558) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem hinném, hogy szívesen és részletesebben leírná bármelyikünk is ennél jobban.
Itt van egy másik válasz, tessék : [link]

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#20565) artiny


artiny
őstag

Hogyan kell műkodesre birni GTA IV hez letoltott save gamet?
az xlive es a rockstar game/save game mappakba kell tenni oket azt tudom es hogy hol van,de mikor masolas utan nem mukodik a jatekban.....valmi hibat ir ki hogy failed load...vagy valmi hasonlot.

(#20566) Laccoss válasza artiny (#20565) üzenetére


Laccoss
addikt

Miért nem a játék fórumán kérdezed? Ez nem win7 függő.

[ Szerkesztve ]

(#20567) artiny válasza Laccoss (#20566) üzenetére


artiny
őstag

Elnézést. Nem ide akartam feltenni.

(#20568) cimbi186 válasza petrusz82 (#20552) üzenetére


cimbi186
aktív tag

Tyűűűűűűűűű!

Köszi szépen,müxik! :C (honnan tudsz Te ilyeneket :Y ,káprázatos :K )

(#20569) negyedes válasza cimbi186 (#20568) üzenetére


negyedes
addikt

Annyiszor irtam/irtuk, linkeltem/linkeltuk mar. :U Csak a keresot kellene hasznalni vagy a guglit.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#20570) Rebirth II.


Rebirth II.
tag

na jött 2 Win7 x64 update. Pontosabban 4 ebből 2 office-ra vonatkozik 2 win re

(#20571) Morden24 válasza Rebirth II. (#20562) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ha majd mégis sikerül ne feledkezz már el róla, nagyon érdekelne. Részemről örülnék neki.

(Azért esik nehezemre elhinni, mert a kínálat alapján még mindig több OEM gép van x86-os rendszerrel szerelve...)

Sectumsempra - For Enemies

(#20572) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Van egy gép amin elszállt az exploler. Ezáltal nem jelenít meg a bejentkezés után semmit se. Ezért szeretnék ha újra tenném a win-t rajta. Viszont a fiókok jelszóval védettek voltak, és másik gépre rádugva sem láttom a felhasználok fájlait. Hogy tudom ezt mégis megtenni? Xp alól inditva esetleg?
A jelszavakat tudjuk, viszont megnyitáskor nem kéri a gép.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#20573) sch_a


sch_a
addikt

Sziasztok!
Telepítés közben, a formázásnál valamit elronthattam, mert a Win7 csak a rendszer partícióját látja, holott lennie kéne még egynek. Megoldható ez a probléma újratelepítés nélkül?

(#20574) 7Heads Drago válasza sch_a (#20573) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Vezérlőpult/Rendszer és biztonság/Felügyeleti eszközök/Számitógép kezelés/Lemezkezelés alatt megtalálod a vinyódat. A még nem használt vinyó területét kell particiónálnod. Ez után már látja a bármely fájlkezelő progi is.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#20575) sch_a válasza 7Heads Drago (#20574) üzenetére


sch_a
addikt

Köszönöm szépen!

(#20576) polonic válasza Kolondrum (#20560) üzenetére


polonic
félisten

Honnan tudjam, hogy a win honnan tudja? :D Meg van oldva biztosan. . .
Azt meg hogy a másik gépen is aktív szerinted honnan tudná? Ellenőrzi az aktiválást. Pl. két aktiválást észlel, két hardverkörnyezeten, ugyanazzal a kulccsal.

(#20577) Laccoss válasza sch_a (#20573) üzenetére


Laccoss
addikt

Ha a másik partíción volt adat, akkor nehogy leparticíonáld!!

Csak az előbb felsorolt útvonal után a nem látott partíciót kiválasztod, és jobb egérgomb - Meghajtóbetűjel és elérési út módosítása - és adsz neki betűjelet. Ha üres a vinyó akkor tárgytalan:)

(#20578) 7Heads Drago válasza Laccoss (#20577) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ha nem látja a fájlkezelő akkor mit formázna le? Az csak üres lehet. (partició mentes)

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#20579) Laccoss válasza 7Heads Drago (#20578) üzenetére


Laccoss
addikt

Hol írta hogy a fájlkezelő nem látja? (már feltelepítette a windowst, és ott nem látja) Te is a lemezkezelőt írtad... ott pedig akár formázva van, akár nincs, akár betűjel adva van, akár nincs, mutatja... ha csak nem törölte a partíciót, és egybe nem nyomta.

[ Szerkesztve ]

(#20580) cimbi186 válasza negyedes (#20569) üzenetére


cimbi186
aktív tag

Asszem én bénáztam el,mindkettőt használtam,de sztem rossz definíciót adtam nekik.
Mindenestre naon köszönöm a türelmet :R

(#20581) virkir válasza 7Heads Drago (#20578) üzenetére


virkir
veterán

Amikor nincs egy partíciónak betűjel adva akkor egyik fájlkezelő sem fogja mutatni de ettől függetlenül ott akár adatok is lehetnek.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#20582) pzstm válasza Rebirth II. (#20570) üzenetére


pzstm
titán

csak 2 Win update jött nekem.... Office 2010 x64-re nem jött update ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20583) zoli62


zoli62
addikt

Internet Explorer 8 alatt néha a hivatkozások lassabban nyílnak meg egy új fülön. Előfordulhat, hogy valamelyik frissítés okozza ezt?

(#20584) Rebirth II. válasza pzstm (#20582) üzenetére


Rebirth II.
tag

hagyad már 2010 :D 2007-et se használják a sulik és a munkahelyek 80%-án :D

(#20585) Lenry válasza pzstm (#20582) üzenetére


Lenry
félisten

arra nekem se :D
de a két Wines megjött, meg egy Security Essentials db update

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20586) 7Heads Drago válasza Laccoss (#20579) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Win7 csak a rendszer partícióját látja
Mert szerinted hol máshol nézte? Szerintem az intézőben nézte.
És ott a nem particionált rész nem látszik.
virkir: Nincs betűjel adva? Ezt telepítés után milyen módon lehet elérni? Mert egy adott formázott partícióhoz a win telepítés után hozzá fog rendelni egy betűt. Legalább is nekem az ellenkezőjét még soha nem csinálta, és egy pár win-t már felraktam.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#20587) pzstm válasza Rebirth II. (#20584) üzenetére


pzstm
titán

hát melóban sz*pounk is rendesen 2003-ban a 256 oszlopos excel csodával :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20588) 7Heads Drago válasza Rebirth II. (#20584) üzenetére


7Heads Drago
veterán

És miért nem?
Mert a régen megtanult és megszokott dolgokat nem ugyanott találja az ember. Tőlem soha senki se kérte hogy szerzek be neki 2007-et, mert mindenki elégedett a 2003-mal is :D
Persze ez nem azt jelenti hogy az nem jó. Lásd Win7 vs Xp. Csak az ember nehezen válik meg a megszokott és bevált dolgoktól. És a legtöbben még a 2003-mal tanulták az alapokat.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#20589) pzstm válasza 7Heads Drago (#20586) üzenetére


pzstm
titán

Nincs betűjel adva? Ezt telepítés után milyen módon lehet elérni?

Lemezkezelő segítségével mondjuk ;)

Ha nem találod meg legegyszeűbb ha beírod Start menübe: "diskmgmt.msc" (idézőjelek nélkül) majd enter és ott adsz nekik betűjelet

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20590) virkir válasza 7Heads Drago (#20586) üzenetére


virkir
veterán

Olvass vissza, a 7-nek meg van az a kedves szokása, hogy bizonyos körülmények között telepítéskor nem ad betűjelet nem rendszer partícióknak.
Ne kérdezd mitől függ, talán a csillagok állásától nem tudom.
Nekem sem jött még elő ez a probléma de attól még van.

pzstm
Te sem mostanában ébredtél :D
Arra kérdezett rá, hogy hogyan fordulhat elő ez a telepítés után nem a megoldására.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#20591) pzstm válasza 7Heads Drago (#20588) üzenetére


pzstm
titán

azért 2003 ellen jó pár érv szól...és Ribbon menü simán meggyorsítja a való életben a munkát és rendszerezettebben vannak a dolgok...
Tudok olyan nem kis cégről, akik már egy éve kb 2007-es Office-ra tértek át....sőt nem egy hivatalos helyről kaptam már .xlsx vagy .pptx formátumban E-mail csatolmányt ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20592) 7Heads Drago válasza pzstm (#20589) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Elhiszem.
Csak nem értem hogy én ezzel még miért nem találkoztam. :N
Persze az Eiffel tornyot se láttam még, de attól az létezik. :R
Office: Aki tudja kezelni annak jó, csak aki még a 2003 tart annak egy kicsit kínai. Én jelenleg csak magánszemélyek gépeivel foglalkozom, cégekre nem lenne időm és igény sincs rá. És ott a 2003 is megfelel nekik.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#20593) pzstm válasza virkir (#20590) üzenetére


pzstm
titán

pzstm
Te sem mostanában ébredtél :D

Épp ez a poén, hogy nemrég ébredtem....bealudtam egy beadandó felett...de akkor sorry... :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20594) pzstm válasza 7Heads Drago (#20592) üzenetére


pzstm
titán

Én jelenleg csak magánszemélyek gépeivel foglalkozom, cégekre nem lenne időm és igény sincs rá. És ott a 2003 is megfelel nekik.

Én könyörtelenül átszokatom őket 2007-re minimum ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20595) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Erre valaki?
:D

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#20596) bobalazs válasza 7Heads Drago (#20572) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Esetleg. Vagy egy linuxos bootolható cdről.
vagy ghostold ki a user mappákat.

[ Szerkesztve ]

(#20597) Laccoss válasza 7Heads Drago (#20595) üzenetére


Laccoss
addikt

Mit látsz a képernyőn? Mert előfordulhat hogy több videókimenetes videókártyán másik kimenetet rak alapértelmezettnek, és emiatt, te csak egy fekete képernyőt, vagy épp egy háttérképes képernyőt látsz, ikonok, start menü nélkül. Mondjuk ez legtöbbször telepítés után szokott 1x előfordulni, de ki tudja.. volt már rá példa, hogy menet közben is.

[ Szerkesztve ]

(#20598) sch_a


sch_a
addikt

Nincs rajta semmi adat, barátnőm új notebookjára telepítettem. Kicsit szarakodtam telepítésnél a partíciókkal, törölgettem stb, mert ami alapból volt rajta rendszer, az csak egy pár száz megás partíción volt, úgyhogy töröltem mindent, és létrehoztam két, nagyjából egyforma méretűt, meg ugye a rendszer azt a 100 mega környékit magának. Telepítés után viszont csak azt a partíciót látta az intéző, amire a rendszert telepítettem. Gondoltam megkérdezem itt, hátha lehet vele valamit csinálni, ne kelljen újratenni az egészet. Köszönöm mindenkinek a segítséget, ma megpróbálom megcsinálni neki! ;)

(#20599) pzstm


pzstm
titán

Akkor íme egy kis friss, ropogós infó az SP1-el kapcsolatban:
"ESCROW ASSEMBLY SP1 BETA 1 FOR WINDOWS SERVER 2008R2 AND WINDOWS 7, BUT THIS IS STILL NOT OFFICIAL BETA 1 SP1

I would like to explain what this assembly:
MICROSOFT.WINDOWS.7.AND.SERVER.2008.R2.ESCROW.B1SP1UPD.WAVE0.DVD-MSFT
BUILD: 7601.16556.100421-1510; Service Pack 1, v.172
FILE: 7601.16556.100421-1510_Update_Sp_Wave0-B1SP1.0_DVD.iso
SIZE: 1,306,019,840 byte
CRC: 9EEC87D7
MD5: ADD8D6C1C17CAAF3C4C4B7A86BBE164A
SHA1: 0DE53C0F707FF9DD81457F7290B4A6E6E66EA089
NOTE: upgrade only for any version of Windows 7/Server 2008 R2, contains x86/x64/ia64 platforms.
Wave0 Language : English, Spanish, Japanese, German, French
Build Stage: Build Escrow for SP1 Beta1
Timebomb: the copy will Expire on 2011 April to July
SP1 RTM Target : Bottom Sep - Top of OCT-NOV 2010
May 10 Update, a leaked version of one of Escrow Beta Build an SP1 for Windows 7/Server 2008 R2. Escrow Beta builds an assembly that will choose which later became an official Beta release of the first service pack SP1 for Windows 7/Server 2008 R2.
I will try now to explain the inner kitchen MS.
There are several plans to work on the project of SP1 for Windows 7/Server 2008 R2, some plans are designed for employees of Microsoft, second is designed for partners, corporations, and certainly there are plans for testers company.
Levels of access to one or another stage of work and assemblies at all different, it depends on the degree of involvement in the project.
Here are some key calendar dates without taking into account possible shifts in the timing of works:
4/14/2010 - Beta Release!
4/12/2010 - Beta Release to HTP RTM
4/14-6/11 - Beta Deployment and Feedback
5/10-5/21 - Win7 BTP
6/07/2010 - HTP RTW
5/17-6/11 - RC FTP
6/21/2010 - FORK RC
........ Cloudy condition ..........
- On the basis of these dates and a number of other signs we have done the assumption that the network will be able to get an assembly with 10 May.
For any, will be collected one beta version, release candidate of RC and then RTM SP1 final at the end of October, early November 2010.

Install this assembly can be and NOT Wave 0 of the system, but first you need to install English language pack English Language Pack, then you should select English language interface and the region the United States "

Mondjuk érdekesen hangzik, regional settingsnek is United Statesnek kell lenni....lehet este megnézzük mit szól hozzá a virtuális masina, amin a márciusi SP1 build zakatol :U

Elnézést ha kicsit hosszúra sikeredett volna, akit nem érdekel úgysem olvassa el :DD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20600) bobalazs válasza sch_a (#20598) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Pár hsz.el korábban volt, hogyan tudod aktiválni a másik particiót.
Annyit megsúgok, a lemezkezelőben lesz...

pzstm
-Béták nem nagyon érdekelnek.
Ami fontos az úgyis benne van a kétheti updatekben.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.