Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21101) pzstm válasza betyarr (#21100) üzenetére


pzstm
titán

Igen

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#21102) bobsys válasza betyarr (#21100) üzenetére


bobsys
addikt

miert ne lenne komoly

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#21103) betyarr


betyarr
veterán

"hivatalosan" árulják a warez win-t? pfff,de gáz!nem hallottam még erről,azért vagyok meglepve.

(#21104) pzstm válasza betyarr (#21103) üzenetére


pzstm
titán

kishazánkban kisebb a "piaca", de USA-ban nem egy ilyen van/volt/lesz...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#21105) Laccoss válasza betyarr (#21103) üzenetére


Laccoss
addikt

Akkor már inkább a többfelé eladott licenszkulcs a problémás.

(#21107) betyarr


betyarr
veterán

teljesen meg vagyok döbbenve.és úgy árulják,mint full hivatalos verzió?rendes áron?

a 7-esben hol van a start menü mappája?nem lelem sehol.

(#21108) pzstm válasza Kolondrum (#21106) üzenetére


pzstm
titán

alapból nincs bejelölve ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#21109) Kolondrum válasza pzstm (#21108) üzenetére

De én bejelöltem! Most telepíti! :R

konfigurál 75%...Üdvözöljük! Megfelelt! Finito Ende! :R

[ Szerkesztve ]

(#21110) virkir válasza bobsys (#21099) üzenetére


virkir
veterán

Ja nem is lenne rossz csak annyi a baj vele, hogy a "normális" törést ez sem fogja meg.
Vituális gépen próbáltam amikor megjelent meg most is és gond nélkül megy a loaderrel aktivált 7-es.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#21111) polonic válasza betyarr (#21107) üzenetére


polonic
félisten

Van pár helyen. Indíts egy keresést.

(#21112) Laccoss válasza virkir (#21110) üzenetére


Laccoss
addikt

De 90 naponta frissíti magát a watu, tehát előbb utóbb a loaderes windowst is ki fogja ütni. Persze a loadereket is fejlesztik addigra...

(#21113) betyarr válasza polonic (#21111) üzenetére


betyarr
veterán

nem leli

[ Szerkesztve ]

(#21114) Sub-ZeRo válasza Kolondrum (#21109) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Gratulálok. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#21115) Kolondrum válasza Sub-ZeRo (#21114) üzenetére

Félre ne értsd, én attól tartottam a legálisat is kiüti mert neki valami nem tetszik.

(#21116) Sub-ZeRo válasza Kolondrum (#21115) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

?! :F
Amúgy a finító endre írtam, hogy grat. :F

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#21117) csabyka666 válasza pukkancska (#21064) üzenetére


csabyka666
addikt

Üdv!

Először is köszönöm a választ!

Kábeles netem van - 3mbit/s / 0,5mbit/s
3 giga memóriám van, ennek nagyjából fele szabad.
A vinyónak bírnia kell ezt a kemény 3 megabitet.
Avast-ot használok, eddig sohasem volt vele gondom.

Egyetlen lehetőség a lapozófájl lehet, ezt visszakapcsolom, hátha segít rajta.

Plusz ma újradobom a Win7-et is, ha időm engedi.

Egyéb ötlet esetleg?

Köszi!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#21118) Dot


Dot
őstag

Sajnos még mindig nem oldódott a problémám. Valaki tudna segíteni?

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#21119) polonic válasza betyarr (#21113) üzenetére


polonic
félisten

Mert itt csak az indexelt helyekben keres, kattints a további eredményekre, aztán ott a jobb felső sarokba írt be a keresendő dolgot.

(#21120) csabyka666 válasza Dot (#21118) üzenetére


csabyka666
addikt

Kompatibilitás WinXp-re? Csak egy ötlet volt...

MOD: Esetleg valami Win7 patch CoD2-höz?

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#21121) Sub-ZeRo válasza Dot (#21118) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Rakd vissza az xp-t akkor. ;] :P

Amúgy meg csak nálad van ilyen probléma, ahogy látom, úgy hogy nem hiszem, hogy a win7 lenne a baj. Szerintem ott valami beállítás dolog, vagy valami más kavar be. A játéknak a legújabb patch-e van fent?
Új dx van fent? A vga driverét cserélted már egy régebbire? Ugye nem valami buherált win7?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#21122) csabyka666 válasza Sub-ZeRo (#21121) üzenetére


csabyka666
addikt

Buherált Win7 +1 !

Nekem buherált XP-vel voltak anno bajaim...

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#21123) Tosee válasza csabyka666 (#21117) üzenetére


Tosee
őstag

Szia!

Véletlenül nem utorrentet használsz? Mert azt olvastam valahol, hogy valamelyik verziónál előfordulhat, hogy felzabálja a memóriát! Szóval ha azt használsz, akkor próbálkozz másik verzióval, vagy másik kliensel!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#21124) Sub-ZeRo válasza csabyka666 (#21122) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor fogod és a buherált win7-es vinyódat kiszeded a gépből, rá benzin és felgyújt és örül neki... ;]

Akkor megvan a hunyó. Remélem valami nvidia turbó edisön van fent. ;]
Ha netán szerzel egy nem buherált wint, azt feltelepíted, és utána minden szépen fog menni...

Akkor másodszor nyalt vissza a fagyi, mert buhárt winekkel nem kell foglalkozni...

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#21125) szente válasza Laccoss (#21098) üzenetére


szente
addikt

igen,letölthető hozzá.bár nem tűnik túl stabilnak...azért várom az ötleteket!

(#21126) Sub-ZeRo válasza szente (#21125) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha nem tűnik stabilnak akkor miért használod? Nem elég hogy a képeket tudod időközönként változatni? :U :F

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#21127) polonic


polonic
félisten

(#21128) csabyka666 válasza Tosee (#21123) üzenetére


csabyka666
addikt

Üdv!

De, uTorrentet használok, és már én is kezdtem gyanakodni rá, mert amikor az fut, akkor akadnak a filmek leginkább. De ha nem tölt semmit, akkor is szaggatnak. Valami bugos kliens lehet.

Viszont azt nem értem, hogy a sima letöltés is megdögleszti a Win7-et?! Elképzelhető, hogy ezt orvosolni fogja a reinstall, meglátjuk...

Köszönöm a tippet!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#21129) betyarr válasza polonic (#21119) üzenetére


betyarr
veterán

meg lett,köszi!

(#21130) polonic válasza csabyka666 (#21128) üzenetére


polonic
félisten

A legújabb mikrotorrentet tedd fel, ez a 2.0.2. Itt nincs memóriafelzabálás.

(#21131) #40835072


#40835072
törölt tag

helo!
szereztem új win7 et meg új dvd írót és azt csinálják hogy beteszem a win7 et bekapcsolom és akarnám telepíteni de továbbmegy és csak utána ovlvassa be... ha meg saátgépből nyitom meg akkor meg csak telepítés van javítás nincs... mi a teendő? :R

(#21132) Sub-ZeRo válasza #40835072 (#21131) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Biosban állítsd be, hogy elsőnek lemezről bootoljon, ne merevlemezről.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#21133) csabyka666 válasza polonic (#21130) üzenetére


csabyka666
addikt

Megpróbálom. Azt hittem, hogy a legfrissebb van fent, de a 2.0 volt. Akkor ez okozhatta a hibát.

Köszi!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#21134) ToBeY


ToBeY
nagyúr

A win7.ben van valami olyan opció hogy javítás,de úgy hogy minden cuccom és beállításom megmarad?!

(#21135) Gabás válasza ToBeY (#21134) üzenetére


Gabás
addikt

van

(#21136) Dot válasza csabyka666 (#21120) üzenetére


Dot
őstag

Xp-n van, de 7 és vistával is ilyen.

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#21137) Dot válasza csabyka666 (#21122) üzenetére


Dot
őstag

Ha ezt nekem írta, hogy buherált win7 akkor bizony ez mellé! Ugyanis eredeti MSNDAA-s sponsored by OE.

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#21138) ToBeY válasza Gabás (#21135) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Esetleg bővebben is kifejtenéd? :U

(#21139) #40835072 válasza Sub-ZeRo (#21132) üzenetére


#40835072
törölt tag

javtásnál azt írja hogy nincsmit javítani..:S a rendszervisszaállításnál meg nem tuja megicsnálni...!

(#21140) Sub-ZeRo válasza #40835072 (#21139) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor a másik vinyót, amin a boot van, azt lehúzod, és újra húzod a rendszert erre a vinyóra, amin most a rendszer van. És hagyd, hogy a telepítőben megcsinálja a 100 megás partíciót, hogy ne legyen több ilyen gikszer vele. Más ötletem már nincs.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#21141) #40835072 válasza Sub-ZeRo (#21140) üzenetére


#40835072
törölt tag

bocs ezt nem értem...!
mit csináljak? :F

(#21142) Sub-ZeRo válasza #40835072 (#21141) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

kinyomod a gépet, majd azt a merevlemezt, amin a boot fájl van, azt lehúzod a gépről.
Majd elkezded telepíteni a wint arra a merevlemezre, amin a mostani win7 van. A telepítőben, mikor meg kell adnod, hogy melyik partícióra telepítse a wint, azt a partíciót törlöd, újra létrehozod. Ebből majd egy 100 megás partíciót lefog magának csípni a rendszer, amin lesznek a bootfájlok és nem lesz mégegyszer ilyen szívás a rendszerrel.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#21143) Remix


Remix
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni a következő dolgokhoz:

Orendszer: Windows 7 Professional

Most telepítettem fel ( teljesen jogtiszta rendszer) + összes frissítés + office 2007 (frissítésekkel szintén)

Amikre nincs megoldásom:

1.Amikor msn-ben írnak és közben zenét hallgatok (legyen az média player, youtube) recseg a hang de elég szépen! Laptopról van szó és eddig ilyen se xp-n se vistán nem volt. Mi a megoldás erre?

2. Start menüt hogyan lehet klasszikus nézetre váltani?
3. Valami néha elég szépen tekeri a gépet csak nem tudom mi az :F 3GB ram és dual proci van benne meg ilyenek! Valamit ki kell kapcsolni ?

4. Rendszervisszaállítást és Automatikus frissítést érdemes bekapcsolva hagyni ?
5. Vista alatt volt olyan hogy amikor rádugtam a töltőt a laptopra akkor animált ikon jelent meg + a hangerő állításnál és a vezetéknélküli netnél is ! Most ilyen nincs! Nem ismert volna fel valamit az update? Próbáljam meg vista driver lemezzel mert csak azt adtak hozzá? Vagy mit csináljak ? ( Asus F5Vseries)

6. Ezt a Microsoft Silverlight-ot ti szoktátok telepíteni ?
7. Asztali ikonokat, hogyan lehet kisebbre venni ?

Előre is köszönöm a válaszokat :R

(#21144) Sub-ZeRo válasza Remix (#21143) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

1. Új driver a hangkártyához.
2. Ha személyreszabásnál nem aero témát választasz ki.
3.Az a prefetch lesz, vagy az indexelés. Ha pár nap múlva is csinálja, akkor más bibi van ott.
4.Igen.
5.Passz, nincs laptopom, de szerintem nem kell driver hozzá. Nem lesz olyan animált dolog és ennyi.
6.Én igen.
7. CTRL gomb + egérnek a görgetőjét pörgeted, vagy jobb gomb az asztalon és nézet kis ikonok.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#21145) pzstm válasza Remix (#21143) üzenetére


pzstm
titán

5. ASus F8vA-m van, gondolom ugyanaz kell neked is :B
ATKOSD2 ami neked kell, hogy hangerőváltásnál ilyen kis 3D-s animált dolog legyen

Erre gondoltál ugye? :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#21146) negyedes válasza Remix (#21143) üzenetére


negyedes
addikt

a netnel nincs animalt icon, vidd fele az egerkurzort es irni fogja h hova van csatlakozva es ha van net. Animalva cska akkor van amikor lekeri a ipcimet. Amikor toltod az aksit akkor az kis elem az ora mellet szepen mozog, toltestol fuggoen.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#21147) Remix válasza pzstm (#21145) üzenetére


Remix
csendes tag

Így van ilyen animált dolgok szoktak lenni ! Vistánál volt most Win 7 nincs!

Mit kell akkor letöltenem hozzá ,és honnan ?

Asus F5Vseries a laptopom és Win 7

(#21148) pzstm válasza Remix (#21147) üzenetére


pzstm
titán

http://support.asus.com/download/download.aspx?SLanguage=en-us

Itt add meg a modelledet, majd válaszd a Vist 32bit-es oprendszert (mivel nincs máshoz, de ne aggódj)
MAJD nyisd le az ATK menüt és az ATK Hotkey-t és ATK OSD2-t szedd le és rakd fel, majd restart

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#21149) betyarr


betyarr
veterán

bár ez nem konkrétan w7 kérdés,de hátha tudtok segíteni.munkahelyi gépemen a hetes villámgyorsan feláll,de otthon előtte vagy fél percig kell bámulnom a bios különböző dolgait:memo teszt,aztán valami táblázatszerű jön be és csak utána a win logó.le lehet ezeket a biosos nyavajákat rövidíteni vajon?vagy alaplap függő?

(#21150) Gabás válasza ToBeY (#21138) üzenetére


Gabás
addikt

esetleg bővebben is kifejtenéd, mit akarsz javítani? :U

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.