Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20451) Morden24 válasza NoX (#20447) üzenetére


Morden24
nagyúr

A szimpla mag miatt nem lesz semmivel jobb skálázódásod, mint XP alatt. A jobb memóriamanagement és a töltésgyorsító eljárások miatt valszeg lenne jópár app, ami gyorsabban idulna, mint a mostani rendszereden, de ha a játékok a lényegesek, akkor teljesen felesleges erre a gépre Win7-et tenni, mert jobb eredményeid nem lesznek, legfeljebb ugyanolyanok, azért meg kár venni egy OS-t.

Ettől függetlenül a gép tökéletesen futtatná a Win7-et, de gyorsabb nem lesz.

Sectumsempra - For Enemies

(#20452) pzstm


pzstm
titán

From May 10, we can expect appearance on the network SP1 BETA FOR WINDOWS 7 / WINDOWS SERVER 2008 R2

Ne tessék meglepődni esetleges szivárgások esetén :B :N

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20453) Morden24 válasza pzstm (#20452) üzenetére


Morden24
nagyúr

Lesz enhanced gamer edition? Persze lehetőleg a Server 2008-ból :))

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#20454) creed30


creed30
aktív tag

Sziasztok!
Mit kell beállítani a keresési beállításoknál hogy a vinyón lévő minden mappára és fájlra rátaláljon a start menü keresési paneljébe írtak után a keresési funkció?
Most alapvető dolgokat sem talál meg.Másnak is van ilyen problémája a hetesnél? :F

(#20455) Laccoss válasza creed30 (#20454) üzenetére


Laccoss
addikt

Az egész vinyót indexelned kell, akkor elvileg megoldható. Viszont minden változtatást indexelni elég problémás. Indexelés nincs kikapcsolva?

(#20456) Gabás válasza creed30 (#20454) üzenetére


Gabás
addikt

az összeset? :Y arra a sok ezer rendszerfájlra sztem nincs akkora szükséged, hogy a start menüből hívd elő:) mappákat hozzáadhatsz az indexelési beállításoknál

[ Szerkesztve ]

(#20457) creed30


creed30
aktív tag

Sziasztok!
kijelöltem a C: és D: -t mint indexelni kívánt helyeket,újraépíttettem az indexelést,úgy néz ki hellyel-közzel megoldódott a problémám ;)
köszönöm a segítséget! :R :R

(#20458) leroyclub


leroyclub
senior tag

Hello! Tudnátok nekem segiteni? Iphonon ugy neteztem hogy a laptop wifijét megosztottam. Azóta ha beiroma laptopon a böngészöbe (chrome, firefox) azt pl hogy szifon.com, vagy iphoneclub.hu az oldalak ugy jönnek be mintha iphonról nyitnám meg. Szoval egymás alatt vannaka szalagcimek. Már ujrainditottam a gépet, töröltem a csokikat meg stb...

(#20459) Gabás válasza leroyclub (#20458) üzenetére


Gabás
addikt

mert lehet, hogy ilyen az oldalak elrendezése?:)
a csokit pedig törölgessed szorgalmasan :DDD

(#20460) Morden24 válasza leroyclub (#20458) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem lehet, hogy a regedhez kapcsolva a honlap úgy gondolja, hogy mobilról vagy bejelentkezve? Esetleg az iPhone-ból importálásra kerültek a könyvjelzők, amik a honlapok mobilos verziójára mutatnak?

Mellesleg Csoki az Üvegtigrisben van, amire te gondolsz, az süti ;)

Sectumsempra - For Enemies

(#20461) leroyclub válasza Morden24 (#20460) üzenetére


leroyclub
senior tag

:D köszi! Megoldodott

(#20462) dJ Peer


dJ Peer
aktív tag

Sziasztok!

Hol tudom megnézni a rendszer eseménynaplót?
Azt szeretném megnézni, hogy mikor indult el a gép a nap folyamán..
Köszi :)

(#20463) Sub-ZeRo válasza Morden24 (#20460) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Jól van na: :) Fel akarta dobni a hétfőt. :DDD

dj Peer: Arra van gadget. Írd be googleba, hogy Uptime gadget. ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#20464) Morden24 válasza dJ Peer (#20462) üzenetére


Morden24
nagyúr

Beírod a Start menu-be, hogy eseménynapló/event viewer.

Sectumsempra - For Enemies

(#20465) Steelmanus válasza Zirowe (#20393) üzenetére


Steelmanus
addikt

Bocs' hogy nem valaszoltam a kerdeseidre de gepeket hoztak javitani igy most olvasok vissza a sajat gepemen, orulok hogy sikerult mas, Tisztelt Forumtarsaknak segiteni Neked.

dim dim : A W7 32 bitesen mennek csak a regi alkalmazasok igy a 16 bitesek is, W7 64 bites op.rendszer alatt mar nem mennek. Ezt eszre is lehet venni W7 32 bit alatt mert letrehozza a C:\ gyokerben az XP-ben megszokott Io.sys 0 MSDos.sys 0 fajlokat.

[ Szerkesztve ]

(#20466) Steelmanus válasza LordDarkness (#20440) üzenetére


Steelmanus
addikt

Nekem ket vincsim van (konfigom) a 160-as az XP-e a 320-as most mar a W7_32-e de siman nem lehet bootmenut csinalni csak ha Bcdedit -el szerkesztel.
A rendszerben csak egy aktiv C:\ lehet ezert pl az EasyBCD 1.7.2 sem lehet mert ha a W7 aktiv akkor az XP-s C:\ eleve mas betukiosztast kap.
Valahol itt olvastam ha jol emlekszem csak nem tudom mar kinek a "tollabol" szoval nem a sajat tudomanyom, de ha van kedved akkor kiserletezhetel vele termeszetesen sajat felelosegre.

# Meghajtó:\Windows\system32\Bcdedit /set {ntldr} device partition=x:
Megjegyzés: Ebben a parancsban az x: az aktív partíció meghajtóbetűjele.
# Meghajtó:\Windows\system32\Bcdedit /set {ntldr} path \ntldr
# Meghajtó:\Windows\system32\Bcdedit /displayorder {ntldr} /addlast

En ugy oldom meg a dolgot hogy rack-be tettem az XP-s vincsit - azert hogy csak akkor menjen ha szuksegem van ra - es az alaplap F12-es Bootmenubol inditom ha rovid idore van ra szuksegem, ha tovabb, akkor atallitom a BIOS-ban a bootsorrendet.

(#20467) NoX válasza negyedes (#20450) üzenetére


NoX
senior tag

Köszi, erre voltam kíváncsi, hogy az oprendszer azért használható marad-e.

Játékra szinte egyáltalán nem használnám, csak munkaállomás lenne. Thx pckownz!

Értem, és köszi Morden24!

[ Szerkesztve ]

(#20468) piadex2


piadex2
senior tag

Sziasztok!

Mappa megosztás egy xp pro és egy win 7 pro között.
Van egy win 7-es gépem, amin egy mappát szeretnék megosztani, úgy, hogy azt win xp-s másik gépemen látni lehessen.
Hogyan kell csinálni?
Mert az eddigi próbálkozásaim arra voltak csak jók, hogy lássa a két gép egymást, de, hogy a win 7-esben lévő mappát meg tudja nyitni az xp-s gép már nem sikerült elérnem.
Előre is kösz a segítséget:

piadex2

[ Szerkesztve ]

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#20469) Def26


Def26
félisten

Sziasztok, egy partíción megfér egymás mellett a windows 32 és 64 bites változata?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20470) Morden24 válasza Def26 (#20469) üzenetére


Morden24
nagyúr

Egy partíción nem, de kettőn minden további nélkül :)

Sectumsempra - For Enemies

(#20471) Chromicum


Chromicum
csendes tag

Sziasztok!
Remélem megfelelő topicba írok..
egy olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek mitől lehetséges az tény, hogyha az alvó mód hibernáció...etc bekapcsol a gépemen.. ebből visszahozni képtelenség az erre alkalmas modszerekkel..????
részletesen:

eléri az adott időintervallumot és alvó állapotba kerül...
ha megmozdítom az egeret, klikk, enter vagy egyéb más (powergomb)
semmit nem reagál azon kívül, hogy felpörög iszonyatosan a prociventi..
semmit nem lehet ilyenkor kezdeni vele.. ha kikapcsolom a gépet (power nyomvatart 4-5 secig)
és visszakapcsolom akkorsem.. szintén prociventi ezerrel megy de se kép se hang
egyedül ilyenkor az megoldás, hogy kikapcs és lerántom konektorból is legalább 1 percre...
aztán ha visszakapcsolom nagyon lomhán visszaáll a felhasználó bejelentkezésre.. (a win7 megtartja ezen állapotát)
Gondoltam kikapcsolom teljes egészében az alvó állapot funkciót.. ezt meg is tettem.. 2-3 napig nem is volt gond.. ma megint erre kell hazajönnöm, hogy ezerrel pörög és semmi aktivitást nem mutat..

Ha valaki tapasztalt hasonlókat kérem ossza meg velem tapasztalatait

utánnanéztem azért és általában ez laptopoknál win7 comboval szokott elöfordulni.. érdemi segitséget a megoldására nem kaptam eddig .. csak, hogy kapcsoljam ki a funkciot az energiagazdálkodás menüpont alatt..
megtettem .. müködött 2 napig...

A konfigom: gigabyte UD-4 lapon egy Intel i5 procival, 1600 as hyperx 2x 2gb, 500 as wd vinyo, és eredeti win7 x64 prof ...

Gondolkoztam még az alaplap funkció áttekintésével , de rossz tulajdonságaim egyike, hogy kérdezem mielött cselekednék..

köszi előre is annak akit tud segíteni..

C

(#20472) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Üdv Mindenkinek!

Végső elkeseredésemben írok :(

Alapjában véve nem vagyok hülye a PC-hez, ez a fő hobbim lassan 20 éve ...
De sajnos az a típus vagyok, aki mindenki más problémáját fél óra alatt megoldja, de a sajátját sosem sikerül :(

Szóval adott egy PC:
Gigabyte 790XT-UD4P
AMD Phenom II X2 550/ X4 B50 (Unlockolva, de alapon)
4GB OCZ Platinum 1600MHz (1333 MHz 7-7-7-21)
nvidia GTX275
Audigy 2
Samu 1TB

Rajta Win 7 Ultimate 64 Bit ...

A gép maga HW-esen atomstabil, többször végigment rajta OCCT power supply teszt, 12-24 órás Prime tesztek, stb ... Gyakorlatilag a hosszútávú tesztek azt mutatják, hogy a géppel semmi gond nincs ...

De ... Ha bekapcsolom a gépet, vagy valami miatt újraindítom, akkor 30-40%-ban újrainduláskor a desktopon - jobb esetben még előtte az egész rendszer csontrafagy ...

Nincs kékhalál - nincs minidump ... bootlog is majdnem mindig mást mutat ...
Ezek után 1-2-3-4 reset és beindul ... Majd ezek után tökéletesen működik ...

Csökkentett mód persze mindig működik, ergo valamelyik driver lehet a ludas, vagy valamelyik proggi vagy service ami elindul ...

Ennek örömére a minimálisra redukáltam az induló dolgokat, csak a legfontosabb driverek vannak fent, sokat nem jelent, de mind WHQL ...

Emellet Van még, nhancer, cfos, ulrtamon, daemon tools,perfectdisk és comodo ami indul (Ezek nélkül is volt szerencsém tapasztalni a hibát) sőt, előtte Ati kártyám volt, azzal is hasonlóképp szenvedés volt ...

Minden driverből próbáltam régebbieket, újabbakat, volt win7 reinstall, nem is egy ...

Ami leginkább behatárol, hogy véletlenszerűen jön a dolog ... van amikor egy hétig nincs, van amikor minden nap ...

Van valaki akinek van bármi kézzel fogható öltete arra, hogy mi okozhatja ezt, vagy legalább arra valami, hogy hogyan tudom megfogni, hogy melyik service/driver/program fagyhat meg? Van erre valami lehetőség? Program? Egyéb?

Kicsit idegölő, mert ha nem indítom újra a gépet, akkor nincs gond vele ...

Bármilyen vadnak tűnő ötlete szívesen várok, már ide van készítve a csákány az asztal mellé, szóval első körben SW-es ötleteket várnék :)

Előre is köszönöm!

Life is shor...

(#20473) artiny


artiny
őstag

Valki feltudna tolteni Windows 7 boot secorjat , hogy bootolhato dvd tudjak kiírni?

a mostani windows telepitojeben csak ket fajlban szerepel a boot szocska:
bootmgr file
botmgr.efi

Boot.ini -t keresem

[ Szerkesztve ]

(#20474) Laccoss válasza artiny (#20473) üzenetére


Laccoss
addikt

Azt aztán keresheted... a boot.ini egy szöveges fájl volt, hivatkozás hogy miről bootoljon. Ami neked kell az a boot sector az nem a boot ini és nem is a többi fájl. Az olyan dolog amit nem látsz.

Vistához:
* copy DVD contents to D Drive (ie: d:\Vista)
* download cdimage.exe
* copy cdimage.exe to ROOT drive of d:\
* then use command prompt & change dir to d:\
* type the following command "cdimage.exe -lVISTA_EN_DVD -m -u2 -bd:\Vista\boot\etfsboot.com d:\Vista\ d:\Vistax86.iso"
* windows vista bootable requires UDF file system & the above command creates the iso image with UDF file system.
* burn the iso to DVD restart & boot from the DVD
* 100% working... Tested Already...!!

[ Szerkesztve ]

(#20475) Def26 válasza Morden24 (#20470) üzenetére


Def26
félisten

Köszi, már elb@sztam. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20476) Sub-ZeRo válasza DummyBoy (#20472) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én a helyedben megpróbálnám a procit alapra rakni. Persze ha még nem próbáltad meg.
Bios frissítésed volt már? Én a giga lapomnál egyből megcsináltam mikor 7-re váltottam.

Chromicum:Te is próbálj meg egy biost updatelni. (tudom, mindenkinek ezzel jövök, de én már nem egyszer tapasztaltam, hogy az megoldotta a problémát. Annó az SLI lapommal is azt kellett csinálni, hogy minden játék jól menjen SLI-ben.) Meg nem beszélve arról, hogy sok hibajavítás van benne.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#20477) Laccoss válasza DummyBoy (#20472) üzenetére


Laccoss
addikt

Nézted az eseménynaplót?

(#20478) Morden24 válasza Def26 (#20475) üzenetére


Morden24
nagyúr

Amúgy is, minek neked egy 32-es meg egy 64-es rendszer is? :D

Sectumsempra - For Enemies

(#20479) Steelmanus válasza DummyBoy (#20472) üzenetére


Steelmanus
addikt

Szerintem meg ne unlock-old a procidat. Probald ki ugy is.

Megeloztek.

[ Szerkesztve ]

(#20480) Zolás válasza Morden24 (#20478) üzenetére


Zolás
addikt

Csak gondolj bele ha sikerül összeadnia a rendszereket egy particióra akkor 96bites lesz és ez akkora világszám mint a bikicsunáj ;] Mindkettő magyar találmány(már ha a 2oprendszer összejön) :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#20481) Def26 válasza Morden24 (#20478) üzenetére


Def26
félisten

Ma jutott eszembe a dolog. Végül is van egy komolyabb gépem, és ezen a szinten mindenki 64 bites oprendszerrel tolja. Mivel az utóbbi 2-3 hétben kb. 10x telepítettem windowst (32bit) arra jutottam, hogy mindenképpen megtartom a jelenlegi oprendszeremet és mellé próbálom raknia a 64 bitest is. Ez nem jött össze. Most jól elqrtam valamit, úgyhogy asszony laptopjáról vagyok, halnap ha lesz kedvem akkor nekiülök és legyalulom az egészet a picsába... :B

Zolás: :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20482) harry


harry
veterán

Sziasztok, azt néztem az asztali gépnél, hogy (ritkán ellenőrzöm, ccleaner) néha nagyon nagyméretű lesz a win\temp alatti mindenféle, most is van ott 2GB cucc. Azon belül random névvel pár méret: 700mb, 300mb, 130, 60-30-20, stb.
Másik gépemen is van w7, bár azt nem használom sokat, ott nincs ennyi cucc. Ezt is inkább öcsém használja. Mitől lehet?
Van pár hangszerkesztő progi fent, néha készítenek pár hangfelvételt, nem tudom, az gyárt-e ennyi ideiglenes cuccot, avagy ha igen, miért nem törli...

Ötlet? Írjak egy scriptet, ami pár naponta, vagy adott helyfoglalás után takarít? Lehet érdemes lenne.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#20483) Morden24 válasza Def26 (#20481) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ha 10x telepítetél Win-t, akkor hogy jutottál arra a következtetésre, hogy megtartod a jelenlegit? Nem úgy ismertelek eddig, hogy mazohista hajlamaid vannak :D

Egyébként ha nincsenek 16 bites kódot tartalmazó alkalmazásaid illetve nem támogatott hardvereid, akkor nem lesz gondod a 64-es rendszerrel, teljesen felesleges szarakodnod a dualboot megoldásokkal.

Ha meg bajod van, majd idejössz, aztán segítünk rajtad jól :D

Sectumsempra - For Enemies

(#20484) Def26 válasza Morden24 (#20483) üzenetére


Def26
félisten

Azért gondoltam, hogy megtartom, mert a ráuntam a telepítés utáni babrálásra. Vírusirtó, nero, torrent, gmail, trallala... stb...

Azt egyébként meg sem merem kérdezni, hogy a MS Reclusa billentyűzetemmel mi baja van a win 64 -nek, de nem hajlandó együttműködni vele. :W Érdekes módon az egér működik, pedig az is a billentyűzetbe van bedugva (USB).

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20485) Laccoss válasza Def26 (#20481) üzenetére


Laccoss
addikt

VirtualBox vagy Xpmode ha már 16bitest akarsz futtatni, ha meg dos-os a program akkor DosBox. Felesleges felrakni újabb x gb-nyi windowst, ha pár megával megúszod.

(#20486) LuiT


LuiT
tag

Valaki mondjom már egy normális vírusírtót, win7 x64 ultimate-re, ami úgy műxik ahogy szeretném.

F-secure-től és a Kaperskytől beájul a rendszer.
Eset 4 egy kissé bonyolult, 1 nap se elég a beállítására.
Spyware Terminator jó volna, ha lenne x64-es verziója.

Üdv. „A törvényeket a bölcsek hozzák, és a bolondokat sújtják velük.” :-)

(#20487) Flashrider86


Flashrider86
tag

Hello All !

Srácok az normális,hogy nekem 13 percig ír egy dvd-t 8x-osan a nero Win7 alatt?
Konfig: Gigabyte Ep45ud3lr
Q8300
2*2gb Dominator 1066 Mhz
Seagate 360 gb Sata2

Az elöző régi gépemnél,mintha gyorsabb lettt volna sokkal,pedig ugyanez a rendszer volt rajta. tipp?

(#20488) Morden24 válasza Def26 (#20484) üzenetére


Morden24
nagyúr

Reclusa-hoz feltetted ezt? Természetesen a 64 bites lehetőséget válaszd.

Sectumsempra - For Enemies

(#20489) Morden24 válasza Flashrider86 (#20487) üzenetére


Morden24
nagyúr

Próbáld ki valami színvonalasabb íróprogrammal, pl. Ashampoo Free verzióval, imgburn-el vagy hasonlóval.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#20490) Morden24 válasza LuiT (#20486) üzenetére


Morden24
nagyúr

Microsoft Security Essentials
Avira

Mindkettő jó, működik 64 biten és ingyenes.

Sectumsempra - For Enemies

(#20491) szakalistvan válasza Morden24 (#20490) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Üdv!
Microsoft Security Essentials - ez a program XP alatt is működik?

(#20492) LuiT válasza Morden24 (#20490) üzenetére


LuiT
tag

Köszi ki fogom próbálni.

Felvetődött még 1 kérdés: Ha uninstalálok egy programot, akkor az Értesítési terület ikonjai beállító panelen lévő volt program ikonját hogyan tudom eltüntetni???
Mivel az ott marad és idegesít.

Üdv. „A törvényeket a bölcsek hozzák, és a bolondokat sújtják velük.” :-)

(#20493) Morden24 válasza szakalistvan (#20491) üzenetére


Morden24
nagyúr

Igen.

(#20492) LuiT: Taskbar properties -> Notification Area és itt rejted a zavaró ikont. Bár megjegyzem, az eléggé problémás, ha uninstalláltál egy alkalmazást, de az ikonja ott maradt. Nem lehet, hogy a következő újraindításig aktív maradt a service?

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#20494) LuiT válasza Morden24 (#20493) üzenetére


LuiT
tag

A rejtés megvolt, de magában a beállító panelen maradt ott, már vagy 2 hete az Avast vírus irtó ikonja aztán most próbáltam az F-secure-t, annak is, és az ESET-nek is, pedig mindig újraindítottam a gépet amikor kellett.

[ Szerkesztve ]

Üdv. „A törvényeket a bölcsek hozzák, és a bolondokat sújtják velük.” :-)

(#20495) 19870820 válasza Morden24 (#20490) üzenetére


19870820
senior tag

Hali.Nem tudod hogy lehet beállítani az MSE-t hogy az MSN-be a fájlküldésnél ellenőrizzen?
Eszközök-->Beállítások-->Fájlátvitel-->Fájlok vírusellenőrzése a következő programmal.
Erre a részre gondolok,hogy itt milyen fájlt kell megadni neki hogy az MSE ellenőrizzen?

(#20496) polonic válasza 19870820 (#20495) üzenetére


polonic
félisten

Fölösleges az ilyen msn integráció. A rezidens védelemmel eláttott programok úgyis ellenőrzik a merevlemezre írandó adatokat.

(#20497) 19870820 válasza polonic (#20496) üzenetére


19870820
senior tag

Tudom én is,de ha msnbe fájlt akarok küldeni akkor addig nem küld el semmit amíg be nem állítom hogy mi ellenőrizze a fájlokat.Gondolom nálad is így van ez.

(#20498) polonic válasza 19870820 (#20497) üzenetére


polonic
félisten

Na most már értem miért szeretnéd ezt beállítani.
Én kb soha nem küldök fájlt msn-en, talán a legutolsóval nem is küldtem, úgyhogy ezért nem tűnt fel. Mióta van ez? Mert régebbről nekem nem rémlik, hogy nem akart küldeni ilyen dolog miatt.

[ Szerkesztve ]

(#20499) 19870820 válasza polonic (#20498) üzenetére


19870820
senior tag

A 2009esbe már így van,a régebbibe nem tudom volt-e.
Rákérdeztem külön privátba is Mordennél erre,tudtommal ő MSE-t használ.
Msn-nek az ilyen hülyesége miatt nem szándékozok más vírusírtót felrakni.Amúgy az a szívás ebbe,hogy amíg nem állítok be neki valamilyen programot addig se küldeni se fogadni nem tudok fájlokat.

(#20500) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Halihó :R

Ismerősöm w7 ulti 64bites gépére nem megy fel, az adobe flash player. Admin telepítéssel sem. Hol a hiba? :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.