Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21501) Lenry válasza Storms (#21500) üzenetére


Lenry
félisten

ne linkelj warezt

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#21502) hackeeeee válasza Storms (#21500) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

[link]

Véleményem szubjektív...

(#21503) jhos910


jhos910
aktív tag

Sziasztok!

Nem rég tettem fel a windows 7-et (64 bit) ami egy ideig szépen működött de elkezdett kékhalálozni mostanában. Az alaplapom garija 3 hete járt le úgyhogy egyből rá kezdtem gyanakodni.... szavatossági ideje lejárt szval célzás az új vásárlására.

No de amire elsőnek kíváncsi lennék hogy tudom kikapcsolni az automatikus újraidnulást kékhalál után?Meg szeretném keresni mi is okozza a gondot, aztán cselekednék csak. Sokszor játék közben jelentkezik a probléma, ami xp alatt nem jelent meg sosem.

Köszi a segítséget.

(#21504) pzstm válasza Storms (#21500) üzenetére


pzstm
titán

jah hát nekem magyar nem kell....meg ez legalább nem házilag tákolt ;)

De éles rendszerre teljesen felesleges felrakni, legalábbis nekem Update-ekkel teljesen tökéletesen fut lassan 1éve...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#21505) Fire/SOUL/CD válasza jhos910 (#21503) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

1. Nem kell feltétlenül kikapcsolni az újraindulást. Töltsd le és futtasd, ez kiírja a kékhalállal kapcsolatos infókat: [link]

2. Ha játék közben gyakoribb a jelenség, az utalhat melegedésre, vagy tipikusan videokártya/video driver gondokra. Halkan megjegyzem, hogy a legutolsó NVidia driver több ismerősömnél is BSOD-t okozott, így visszarakták az előző változatot.(Ha esetleg NVidia-t használsz és frissítetted a drivert)

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#21506) pzstm válasza jhos910 (#21503) üzenetére


pzstm
titán

esetleg BSOD-t tud okozni tuning is...amire lehet XP nem volt annyira érzékeny, Win7-nek viszont már nem tetszik. Akár videókártya, akár proci, akár esetleg RAM tuning van a gépeden, mindent állíts vissza alapértelmezett értékekre. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#21507) jhos910 válasza Fire/SOUL/CD (#21505) üzenetére


jhos910
aktív tag

Feltöltöttem egy screen-t a kiírt infókról mert nekem nem mond semmit egyik sem.
Hátha nektek mond valamit :P :)

[link]

Túl nincs húzva már semmi. Nem éri meg nekem az a kis plusz, hogy szétsüljön az egész és vegyek bele új alkatrészt. (az előzőre válaszolva Ati x1650pro-m van)

[ Szerkesztve ]

(#21508) Fire/SOUL/CD válasza jhos910 (#21507) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Hát ott van minden, mint a búcsúban... :DDD Bármelyik hardver- vagy szoftverelem okozhatja, hajlok afelé, hogy húzva vagyon a géped. Ha van, ha nincs, a BIOS-t állítsd alapra (BIOS-ban Load BIOS deafults vagy hasonló lehetőség segítségével) Semmi húzás...

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#21509) negyedes válasza jhos910 (#21507) üzenetére


negyedes
addikt

Tettel fel valamilyen uj progit mielott elkezte doblani ezeket? Milyen av van fent?

Hat tenyleg van itt minden.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#21510) Sub-ZeRo válasza Lenry (#21493) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

:DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#21511) jhos910 válasza Fire/SOUL/CD (#21508) üzenetére


jhos910
aktív tag

Egy kicsit később megcsinálom és jelentkezek. Köszi a segítséget.

Ezt a NEM túlhajtás bizonyítására :DDD
[link]

mod:

Megcsinálom inkább most....amíg van aki itt ül a gépnél és tud segíteni :)

[ Szerkesztve ]

(#21512) Sub-ZeRo válasza jhos910 (#21503) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem valami kókányolt win7? Tuning van rajta?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#21513) Morden24 válasza pzstm (#21504) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ménemkell magyar? Hát milyen hazafi vagy te?
Meg egyébként is, nehazuggy', mindenki tudja, hogy nagyon nehéz egy angol Windózt használni. Nagyon magas nyelvismeret kell hozzá.

Sectumsempra - For Enemies

(#21514) hackeeeee válasza Morden24 (#21513) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:K :DDD

Véleményem szubjektív...

(#21515) pzstm válasza Morden24 (#21513) üzenetére


pzstm
titán

van nyelvvizsgám...csak azért merem használni. ;] :P

Józsefvárosin vettem bundle Pack-ban volt karácsonykor: Win7 OEM englííís (BIKICSUNÁJ edisön)+Angol OEM középfok ;] :P :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#21516) jahatpersze


jahatpersze
aktív tag

Felraktam a win7 BIE Ultimate 32 bites angol verziót, ami 30 napos volt, aktivátorral aktiváltam, aztán felraktam a daemon tools lite legújabb verziót, restartolt és kékhalál, megint. Ahogy mondtátok nyomogattam az F8-at és Safe with network módban elindult . Most adjam fel, vagy van erre megoldás?

(#21517) pzstm válasza jahatpersze (#21516) üzenetére


pzstm
titán

hmmm... szóval BIE verzió...ez annyira nem "támogatott" errefelé....de esetleg ha elmeséled, hogy BSOD milyen hibaüzit dobott...talán tudunk segíteni...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#21518) jhos910 válasza Sub-ZeRo (#21512) üzenetére


jhos910
aktív tag

Nem kókányolt, nem tuningos win.

Mod:
A biosreset megvolt, várom a változásokat. :R

[ Szerkesztve ]

(#21519) Morden24 válasza jahatpersze (#21516) üzenetére


Morden24
nagyúr

Az, hogy nem warezolt szemetet raksz fel, hanem elmész a boltba.
Vagy ha már mindenképpen ki akarsz próbálni egyet, akkor legalább módosítatlant tölts le a netről.
Nem mellesleg legális módszerrel is használhatod 120 napig, sőt tovább is. Felejtsd el az aktivátorozást meg egyebeket, manapság már tényleg hülyének kell lenni ahhoz, hogy ilyeneket használjon valaki.

Mellesleg warezolt Windows-hoz itt ne várj sok segítséget. Kérj azon a honlapon, ahonnan kukáztad.

Amúgy a hibaüzenet is kéne, az, hogy BSOD, elég bő fogalomkör.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#21520) Morden24 válasza jhos910 (#21518) üzenetére


Morden24
nagyúr

Drivercsere, frissítés nem volt azóta esetleg? Bármilyen szoftvert tettél fel, amióta előfordul a probléma?

Sectumsempra - For Enemies

(#21521) hackeeeee válasza Morden24 (#21519) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ezé szoktam mondogatni, hogy egyetemi telepítőt sztem úgyis tud szinte bárki szerezni már, ha nagyon körbe néz az ismerősei között, az legalább tiszta... 120 napig elmegy minden varia nélkül, ahogy Te is írtad..

Na meg ott a 90 napos verzió is... (Enterprise?)

Véleményem szubjektív...

(#21522) pzstm válasza hackeeeee (#21521) üzenetére


pzstm
titán

nahja...de ezek mind"optimalizálatlan" verziók..... tele fölösleges szeméttel ;] :P :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#21523) Morden24 válasza hackeeeee (#21521) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ja, és lássuk be, a legtöbb ilyen "kokányolós" mókusnál a 120 napos Windows már olyan matuzsálemnek számít, hogy pezsgőt bontanak, ha elindul a 3dMark... ;]

(#21522) pzstm: Jaja, stabilitás, megbízhatóság, biztonság... mielőbb ki kell kaparni mind, nehogy valami bajt okozzon :D

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#21524) virkir válasza jahatpersze (#21516) üzenetére


virkir
veterán

Ha már ilyet használsz legalább olvasd el az NFO-t benne van, hogy nem kell aktiválni. :W

pzstm

Azt azért ne felejtsd el, hogy csak néhányan kaptunk speciál MS edisünt az RC-ből amik azóta is hiba mentesen működnek még a véglegesre frissítve is. :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#21525) negyedes válasza Morden24 (#21519) üzenetére


negyedes
addikt

Ezt mar egyszer lefutottuk. ;) Ugy latom ertelmetlenul.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#21526) hackeeeee válasza Morden24 (#21523) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Naja.. Kb. 120 nap? Ugyanmár..... :DDD De ezt sose fogom megérteni én se, hogy csak kipróbálni minek sz@rozni a warezzel. :D Dehát sebaj, ők biztos tudják. :)

@virkir: Minnyá jön a kérdés, hogy mi az az NFO... :DDD

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#21527) blueMerle válasza Morden24 (#21523) üzenetére


blueMerle
veterán

Ha meg nem haragszol ezt elkérem aláírásnak, majdnem leestem a szék alá mikor elolvastam ilyen álmos fejjel :DDD :DDD

(#21528) Morden24 válasza blueMerle (#21527) üzenetére


Morden24
nagyúr

Be my guest :)

#21525) negyedes: Ha elmagyarázod nekem, hogy a f@sznak mindenféle kuruzsló által összeintegrált vackot használni rendkívül megbízható aktivátorokkal (amikre egyébként az MS bármikor, akár bejelentés nélkül kicsap egy kiiktató frissítést) ahelyett, hogy legláisan, rearm segítségével "tesztelgessen" a vásárolni nem hajlandó egyén, akkor megígérem, nem lesz értelmetlen.

(#21526) hackeeeee: Ne légy már naiv. Azért, mert nem kipróbálják, hanem "kipróbálják" :D

(#21524) virkir: Nabazz, ez overkill :DD

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#21529) hackeeeee válasza blueMerle (#21527) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én is pont ezt akartam kérni... Na sebaj. :D

Véleményem szubjektív...

(#21530) hackeeeee válasza Morden24 (#21528) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah értem, állandó kipróbálás....Mint a soha le nem járó demó verzió... Értem én. :D

Véleményem szubjektív...

(#21531) negyedes válasza Morden24 (#21528) üzenetére


negyedes
addikt

Arra ertem, hogy mar tanalcsoltuk neki, hogy tiszta verzioval probalkozzon, ne ganyoltal.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#21532) Morden24 válasza negyedes (#21531) üzenetére


Morden24
nagyúr

Óóó, akkor mea culpa, hogy így letorkoltalak. Tényleg bocsi :B

Sectumsempra - For Enemies

(#21533) jahatpersze válasza pzstm (#21517) üzenetére


jahatpersze
aktív tag

ezt ajánlották itt a topicban korábban ezt a BIE-t. tényleg nem írja hogy az nfo hogy aktiválni kell, de akkor csak 30 napos a licens. hogy kell beállítani hogy ne induljon újra a kékhalálkor?

(#21534) jahatpersze válasza Morden24 (#21519) üzenetére


jahatpersze
aktív tag

előbb leszedek egy itt ajánlott warezolt szemetet, hogy kipróbáljam, mert 40-et nem lökök ki az ablakon egy zsákbamacskáért, régen szerettem a zsákbamacskát most már nem. ha te le tudod szedni a netről a próbaverziót Isten vagy, nekem kegyetkenül nem sikerült.

(#21535) jahatpersze válasza virkir (#21524) üzenetére


jahatpersze
aktív tag

nem kell aktiválni tényleg, de akkor a licens csak 30 napos rendszerinfóban, meg a product key is rosz

(#21536) hackeeeee válasza jahatpersze (#21534) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

De mi a f@sznak kipróbálásra warezolt? Amikor van 90 napos legalális verzió [link]? Plusz már mondtam párszor, egyetemes ismerősök közül (gondolom akad azért) szerzel vkitől prof verziót, és ez warez nélkül megy 120 napig...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#21537) Morden24 válasza jahatpersze (#21534) üzenetére


Morden24
nagyúr

Na, hatalmas istennek kell hozzá lenni, tényleg... :U
Elég sok istennek sikerült már, meg tudnának tölteni vagy 2-3 panteont.

Egyébként ha csak ki akarod próbálni, akkor miért volt bajod a 30 napos licenccel, miért aktivátoroztad?
A 90 napos legális próba is gondolom smafu. Sok a duma, az a baj.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#21538) Fire/SOUL/CD válasza jahatpersze (#21535) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Windows 7 Enterprise 90-day Trial
Ennyi idő meg elég lesz kipróbálni... ;]

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#21539) virkir válasza jahatpersze (#21534) üzenetére


virkir
veterán

1.Kizártnak tartom ,hogy itt valaki ezt a verziót ajánlotta volna.
2.Nem negyven csak 28000.
3.Ha innen nem tudod leszedni a 90 napos Enterprise-t akkor inkább tényleg maradj a vareznál.

Kíváncsiságból leszedem és este felrakom virtuális gépre.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#21540) jahatpersze válasza hackeeeee (#21536) üzenetére


jahatpersze
aktív tag

egyik csoporttársamnak sincs win7-je, egy idegenhez meg nem állhatok oda hogy írd már ki nekem, mert nem vagyok csöves, bocs a legális verziót nem tudtam leszedni, de most már megy, a gpond az volt hogy firefoxszal nem lehet elszedni, internet explorer a megoldás, csak nem tudom hogyan írom ki ebbena safe módban

(#21541) jahatpersze válasza Morden24 (#21537) üzenetére


jahatpersze
aktív tag

nem sumákolok, most jöttem rá hogy csak internet explorerrel jön le, firefoxal próbáltam.

(#21542) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Én javaslom, hogy mindenki cserélje eredeti windows-át egy warezolt vmire:D
Így egységesen nem létező hibákat tudnánk orvosolni:D

(#21543) negyedes válasza virkir (#21539) üzenetére


negyedes
addikt

a 28k az oem, azt meg ha jol tudom csak uj geppel lehet megvenni.

jahatperszeminek neked ultimate? tan titkositod a vinyod?

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#21544) jahatpersze válasza virkir (#21539) üzenetére


jahatpersze
aktív tag

1. nem hazudgálok, privátban kaptam hogy ezt próbáljam ki
2. 28a Home Premium, nem az Ultimate
3.most szedtem le

(#21545) hackeeeee válasza jahatpersze (#21540) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát ez ilyen...akkor meg ha meg ennyire megy a warez, akko meg lehet találni tiszta telepítőket is, amik megegyeznek az eredeti telepítőlemezekkel, nincsenek meggányolva minden szir-sz@r aktivátorral...

Mellesleg, neked átlag júzernek mi a francnak ultimate? Mit tud az ultimate, amit a Prof, vagy a HP nem? A nyelvváltáson kívül, de pl ezt is a prof-ban egysszerűen meg lehet oldani..

Most ha meg csak azért warezolsz mert ultimate kell és az eredeti meg drága, akkor sok sikert... :R És sztem innentől kezdve nincs miről beszélünk. :N

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#21546) szabonagyur válasza jahatpersze (#21544) üzenetére


szabonagyur
félisten

MIért van neked szükséged ultimatera? :U
Egy home premium is bőven elég egy otthoni felhasználónak:)

(#21547) jahatpersze válasza szabonagyur (#21542) üzenetére


jahatpersze
aktív tag

te megvennél 40-ért valamit amiről nem tudod hogy működik-e?Ha igen akkor szerintem veled van a baj.

(#21548) hackeeeee válasza jahatpersze (#21547) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Minek vegyünk 40k-ért otthonra, amikor a 28k-s is, sőt még az olcsóbb is bőven elég ? Magyarázd már el... :DDD

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#21549) jahatpersze válasza negyedes (#21543) üzenetére


jahatpersze
aktív tag

hát a legjobban felszerelt verziót akartam kipróbálni ez az igazság

(#21550) szabonagyur válasza jahatpersze (#21547) üzenetére


szabonagyur
félisten

A home premiummal semmi baj sincsen....
HA meg tényleg ennyire próbálkozni akarsz akor leszeded a nem gányolt verziót ahogy fentebb is mondták, 30 nap alatt kipróbálod és veszel utánna egyet ha tetszik:)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.