Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21201) hackeeeee válasza jahatpersze (#21200) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Csökkentett mód. Ha valami hardver okozza, akkor nem tölt be ilyenkor hozzá illesztőt, és így el lehet indítani a rendszert, és így ki lehet kapcsolni az auto restartot... Ha így is kékhalál van, akkor egyéb gond lehet.

Véleményem szubjektív...

(#21202) Sub-ZeRo válasza stvnppp (#21199) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az opera exe-re egy jobb gomb, tulajdonságok, kompatibilis fül, majd futtatás rendzsegazdaként.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#21203) jahatpersze válasza hackeeeee (#21201) üzenetére


jahatpersze
aktív tag

warez verziós win7-em van ez igaz, és nem kínál fel csökkentett módot csak normal indítást, és repairt de a repair nem javítja ki a hibát. A K+F "törvénye", hogy egyszer át kell váltani win7-re

(#21204) negyedes válasza jahatpersze (#21197) üzenetére


negyedes
addikt

Most vagy a te winedben van a hiba, vagy a te hwben van a hiba. Masnal atomstabil, nalam solid edge siman megy(vistan is, core 2 solos gepen!!!).

Nekem kell hogy egy OS stabil és kompatibilis legyen
vegyel macet bazzzz. de azert a 3.11-el ne legyen mar kompatibilis ugye? :U

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#21205) Sub-ZeRo válasza jahatpersze (#21203) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha olyanod van, akkor szedj le egy érintetlen win7-et, és akkor gyere vissza, hogy valami nem jó... Főleg ha Ati edition win 7 akkor meg főleg egy olyat szedj le, ami érintetlen.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#21206) Sub-ZeRo válasza jahatpersze (#21203) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Dupla. :O :(

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#21207) jahatpersze válasza negyedes (#21204) üzenetére


jahatpersze
aktív tag

Hát ha XP alól minden jól megy, ez egy HPQ 6910p új notebook+ a barátomén is szaggat a Solid Edge, na mármost a HW-hiba nem lehet a SW függvénye, ezért a HW-ek jók.
Szerintem egy stabil OS nem teljesíthetetlen mikulás kívánság, azért jól kiparodizáltad, Ha te kiadsz simán 40 rugót egy OS-ért évente, holott ingyen is letöltheted, akkor vegyél rögtön két Wint és az egyik lemezt küldd el nekem!

(#21208) hackeeeee válasza jahatpersze (#21203) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Indításkor, miután eltűnik a POST, kezd el nyomogatni az F8-at, és láss csodát. ;)

Más, érdemes keresgelni neten, az adott gép ügyében, hogy hogy áll a rendszerhez... Mellesleg, minek 40? :U

A másik (tudom, hogy nem mindenki egyetemista.., vagyis tanul felsőoktatásban), de már úgy is legális oprendszerhez lehet jutni, akkor meg minek warez? Sőt, ha már van ismerősöd, akkor már megvan a telepítő, és 3szor tudod rearmolni a rendszert, és nem kell barmolni az aktivátorokkal.. Nah mindegy, ezt én se fogom soha megérteni...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#21210) Sub-ZeRo válasza jahatpersze (#21207) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

40-ért már doboz ultimatet majdnem hozzávágják... Igaz angol...
Amúgy meg 30 alatt már veszel magyar home premiumot....

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#21211) jahatpersze válasza hackeeeee (#21208) üzenetére


jahatpersze
aktív tag

Vannak hátrányai az education verzióknak, nem tudom mik pontosan, de nem szeretnék pl. úgy kinyomtatni valamit, hogy alatta egy nagy ACADEMIC COPY logó van.

(#21212) jahatpersze válasza Sub-ZeRo (#21210) üzenetére


jahatpersze
aktív tag

Igen kb. 40e Fta féléves ösztöndíjam+nem vagyok Demján Sándor unokája.

(#21213) pzstm válasza jahatpersze (#21211) üzenetére


pzstm
titán

rég hallottam ettől nagyobb marhaságot már bocsi....
A tisztaszoftver program kereteiben elérhető Win7 Prof ugyanaz a Win7 prof mint a boltok polcain ami van, csak épp nem Te fizetsz érte a Microsoft-nak, hanem állambácsi.

Amúgy valójában NEPTUN kódodat meg az indexed digitálisan aláírt hiteles másolatát küldi el az MS-nek ;] :P

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#21214) hackeeeee válasza jahatpersze (#21211) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

És? ha nem használsz kulcsot hozzá, ki tudja, hogy az miaz? Mond már meg.. :) Meg mit akarsz kinyomtatni? :U Állam fizeti az MS-nek, mivel felsőoktatásban tanulsz. :W

Kulcs nélkül használod 4 hónapig a rendszert... Kipróbáláshoz eleve elég.

@pzstm: Adjisten. :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#21215) negyedes válasza jahatpersze (#21209) üzenetére


negyedes
addikt

Ez mar kicsit tullepte a forum szabalyait.

Szerintem adj elsore erdemi infokat, a szidkozodas meg kioktatas helyet. Pl gep tipusa, hibakod(stop kod), mit latsz, mikor jon elo stb.

Evente minek os cserelni? :F 3 ev alatt csak ossze lehet gyujteni 40K(de mar 25kbol siman kjohetsz, cska tudnod kell, hogy honnan rendelj).

Szerintem probald meg egy sima erintetlen!!! windowsal(home premium,prof vagy ultimate).

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#21216) pzstm válasza hackeeeee (#21214) üzenetére


pzstm
titán

Üdv!
Szép jó estét! :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#21217) jahatpersze válasza negyedes (#21215) üzenetére


jahatpersze
aktív tag

Elnézést kérek Negyedes, hogy nem hangozhat el negatív érv a topicban, viszont a te "...
vegyel macet bazzzz..." hsz-edet szívesen vesszük kedves "Emese". Pszichológia van a dologban, hogyha úgy írom meg a problémámat hogy "Legyetek szívesek segíteni..." akkor a kutya se fog válaszolni, de ha negatívumot írok akkor biztos valaki leordítja a fejemet hogy "én mekkora egy Emese vagyok meg totál retardált meg full kretén, és még pimasz is mert meg próbálom védeni magam. És akkor még a "...már bocs,. hogy ezt mondom" felirat sem vidít fel. Amúgy tényleg nem ez fórum témája, már bocs bazzze...

(#21218) stvnppp válasza Sub-ZeRo (#21202) üzenetére


stvnppp
senior tag

köszi! :R

(#21219) negyedes válasza jahatpersze (#21217) üzenetére


negyedes
addikt

nem hangozhat el negatív érv a topicban
De elhangozhat, csak hulyesegeket ne irj.

"Legyetek szívesek segíteni..." akkor a kutya se fog válaszolni
Kiprobaltad ebben a topikban? Altalaban akkor nem valaszolunk ha nekunk sincs semmi otletunk.

de ha negatívumot írok akkor biztos valaki leordítja a fejemet
Mert sokszor nem a program a hibas.........

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#21220) jahatpersze válasza negyedes (#21219) üzenetére


jahatpersze
aktív tag

Igen, tegnap írtam egy hsz-t hogy mit gondolnak a win7-ről, érdemes-e váltani, a problémámat is leírtam és nem válaszoltak. Ha nem hiszed hogy írtam ilyet lapozz vissza pár oldalt.

(#21221) beci


beci
őstag

Üdv.
Lenne egy olyan kérdésem,hogy win7-et használok,és töltéskor,mikor a 4pontból összeáll a win jel,ugrik egyet.
Ez mitől lehet?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#21222) polonic


polonic
félisten

jahatperszenek

Nem gondolod, hogy ott is probléma lehet, hogy egy letöltött szart használsz, kitudja milyen crackel.
Meg nem a windows kompatibils valamivel, hanem a programnak kell kompatilbisnek lenni az oprendszerrel.

[ Szerkesztve ]

(#21223) Sub-ZeRo válasza stvnppp (#21218) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nincs mit. :B

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#21224) jahatpersze válasza negyedes (#21219) üzenetére


jahatpersze
aktív tag

itt és ez (#21016) jahatpersze

(#21225) #65675776


#65675776
törölt tag

Még mielőtt elfajulnának a dolgok higgadjon le mindenki!

[ Szerkesztve ]

(#21226) jahatpersze válasza polonic (#21222) üzenetére


jahatpersze
aktív tag

Nem tudom, hogy jó-e az a win. ezt töltötték legtöbben, nem tudtam, hogy a warez verzió ilyen rossz lehet. Elvileg azt írták, hogy csak 30 napos demo verzió volt az a win. A tisztaszoftver keretében csak a Windows 7 Professional x64 -t tudnám beszerezni, 3ezer+posta és 1 hónap amíg kihozzák. Nekem mindenképp 32 bites kellene

(#21227) negyedes válasza jahatpersze (#21226) üzenetére


negyedes
addikt

Igen lattam. Nem mindig vagyunk itt es nem mindig tudunk valaszolni. Tema lezarva szerintem.
__________________________________________________________

Lattunk mar nem egy esetett ahol az aktivator miatt kekhalalozott a gep. Azert mondtuk tobben is, hogy probald meg egy "tiszta" win7tel(amibe nem nyultak bele, nem lett aktivalva, marad 3 napod tesztelni+ meg a a rearmok). Ha igy is kekhalalozik akkor ott mas baj van.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#21228) jahatpersze


jahatpersze
aktív tag

Meg tudná valaki mondani, honnan szedhető le a 3 napos angol próbaverzió? a Microsoft oldaláról nem tudom leszedni.

(#21229) pzstm válasza jahatpersze (#21228) üzenetére


pzstm
titán

30 naposra gondoltál esetleg? az nyilván Microsoft oldaláról nem szedhető le, ellenben van egy 90 napos trial, ami INNEN letölthető.

Év végéig kipróbálható a Windows 7

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#21230) Kolondrum

Mi az oka annak a jelenségnek, hogy MSN webcam alatt ha tegyük fel everestet vagy valami olyan dolgot indítok el amire az UAC rákérdez az rendre kilövi az aerot. Abban a pillanatba hogy az igenre nyomok. Az oknak azt írja: MSN Live
Amint bezárom az MSN-t és várok minden visszajön.
Gép: Noti

(#21231) Egzee


Egzee
őstag

SEGÍTSÉG!!! NEM BÍROM TOVÁBB, ELEGEM VAAAAAAAAAAAAAAAAN!

Harmadszor teszem újra ezt a rohadt tetves winfost, mert folyamatosan szopat ezzel az svchost dcomlaunch meg Localsystemnetwork 100%-os processzorterheléssel!!! VALAKI SEGÍTSEN KÖNYÖRGÖM MERT KIBASZARINTOM AZ EGÉSZ TETVEDÉK GÉPET A KERTI TÓBA!!!

(#21232) Ap3x89


Ap3x89
aktív tag

üdv!
olyat szeretnék hogy egy win7 telepítő dvd-jébe bele legyenek integrálva azok a programok amiket fel szoktam rakni és ezek közül választani is tudjak a telepítéskor ezt meg lehet csinálni ha igen akkor hogy?

most a corvinusra járok K-karos vagyok most láttam ezt az ingyen win7-es dolgot itt a forumban. hogy lehet ilyet igényelni írjátok le légyszi hogy mit kell csinálni hogy kapjak egyet. előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

Xbox 360 slim --- Gamertag: apatizs

(#21233) Kolondrum

Hol tudom lelőni a noti ventijét? Mióta újraraktak a wint folyamatosan megy alap sebességen.

(#21234) Egzee válasza Kolondrum (#21233) üzenetére


Egzee
őstag

Mi a bajod a noti ventijének alapjáratával, miért a Win7-es topicban teszed fel ezt a kérdést és főként, miért akarod te azt lelőni??? Meg akarod sütni a notid?

(#21235) pzstm válasza Ap3x89 (#21232) üzenetére


pzstm
titán

sóházba bemész ISZK-ba, vagy http://www.tisztaszoftver.hu

WAIK-on kívül mást nem nagyon tudok javasolni, bár azzal sem pont a kívánt hatást tudod elérni...meg persze a WAIK sem egy egyszerű történet... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#21236) Kolondrum válasza Egzee (#21234) üzenetére

?He? :F Annak nem kell mindig mennie! Kussol egészen a windows felállásáig, utána is ehhez tarthatná magát és csak ha kell akkor induljon el. Lehet h én emlékszem rosszul, de az nekem nem net mindig előző windows alatt.

(#21237) pzstm válasza Kolondrum (#21236) üzenetére


pzstm
titán

energiagazdálkodásnál nézz szét ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#21238) Egzee válasza Kolondrum (#21236) üzenetére


Egzee
őstag

nemtom... én még nem láttam olyan laptopot ami venti nélkül ment, mondjuk nem vok nagy notis. Ha a tied tényleg ilyen, akkor vagy beporosodott a gép és mivel mindig meleg, megy a venti, vagy eddig is ment, csak te nem hallottad és most csapágyas lett.

(#21239) Kolondrum válasza pzstm (#21237) üzenetére

Megtörtént, de semmi. több dolgot is megpróbáltam.

(#21240) Egzee


Egzee
őstag

Jó, én meg megtaláltam, hogy mi szopat... Hangkártyadriver!!! Hát persze... Ki ne gondolt volna a jó öreg hangdriverre, hogy sorvadjon el tövig a keze aki csinálta! :W

(#21241) pzstm válasza Kolondrum (#21239) üzenetére


pzstm
titán

Itt nézted?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#21242) Kolondrum válasza pzstm (#21241) üzenetére

Pontosan ott néztem meg, sehogy nem áll le.

(#21243) polonic válasza Egzee (#21240) üzenetére


polonic
félisten

És melyik gyártó fantasztikus terméke ez? :D

(#21244) Egzee válasza polonic (#21243) üzenetére


Egzee
őstag

Realtek :D Sima integrált HD889-es chip... Nemtom miért szivat...

(#21245) kali válasza Kolondrum (#21233) üzenetére


kali
legenda

illesztők (chipset...stb) rendben? mert nem minden esetben jó az az alap illesztés, amit a win 7 ad - annak ellenére sem, hogy az eszközkezelőben látszatra minden ok -, a legtöbb notinál javasolt/szükséges a noti gyártója által adott - a notira szabott - illesztő!

(#21246) brd válasza priti (#21163) üzenetére


brd
nagyúr

Hogyhogy milyen már? Nyilván sz.r. Aki rendelte tőled a szolgáltatást, az mennyit fizetett érte (ha fizetett egyáltalán), ill. ki az illető főnöke? Miért nem rúgja ki/magyarázza el neki, hogy ingyen/kevés pénzért ezt kapjuk, és ha nem tudod használni, akkor...
Ha rendesen fizetnek a szolgáltatásért, akkor tessék vásárolni tanúsítványt, ha pedig nem, akkor mondhatod, hogy a rendes tanúsítványnak költségvonzata van. Ingyen ez ilyen. Egyébként nem vicceltem, ilyen hibás tanúsítvánnyal a HTTPS csak egy tréfa, a sima HTTP-hez képest annyi a különbség, hogy aki meg akarja tudni, mi van az adatfolyamban, picit felkészültebbnek kell lennie, mert a legtöbb felhasználó nem fogja minden egyes alkalommal megnézni, hogy ki állította ki a tanúsítványt, így mondjuk a hamisított weboldalon ugyanúgy rányom a továbblépésre, és próbálna is bejelentkezni, kiadva ezzel az adatait.

The only real valuable thing is intuition.

(#21247) Kolondrum válasza kali (#21245) üzenetére

Már minden oké, teszi a dolgát, haláli a csend! :R

(#21248) gyurci76


gyurci76
csendes tag

Sziasztok megint!

A problémám még mindig a következő:
Leállítás gombra nyomva a számítógép nem kapcsol ki csak a monitor!
Csak úgy tudom kikapcsolni a gépet, hogy megnyomom a főkapcsolót!
Nincs alvó mód beállítva..Megnéztem a biost is, minden oké!
Mi a fene lehet a probléma mert már kezdek bekattanni! Amúgy szépen
megy minden! A rendszer 64 bites. Nem tudom mennyire számít e valamit
de anet az vodafone mobil net!

aki tud valamit segítsen mert fogalmam sincs!!!!

Asus P5B Deluxe, intel core2 quad q6600 2400Mhz, 4x1 giga dual ddr2 geil ultra, WD 250 giga sata2, Plextor dvd iró, Asus EN9600 GT Top 512 MB, Chieftech 500W táp

(#21249) bpx válasza gyurci76 (#21248) üzenetére


bpx
őstag

P5B lapoknál ez sajnos általános probléma
eszközkezelőben érdemes körülnézni, és engedélyezni az eszközökre, hogy a gép kikapcsolja őket (hálókártya, FW kártya ha van, stb...)

(#21250) gyurci76 válasza bpx (#21249) üzenetére


gyurci76
csendes tag

Akkor ez alaplapi gond lehet? Lehet ideje lenne lecserélnem őket...
Megnézem az eszközkezelőt hátha!

Asus P5B Deluxe, intel core2 quad q6600 2400Mhz, 4x1 giga dual ddr2 geil ultra, WD 250 giga sata2, Plextor dvd iró, Asus EN9600 GT Top 512 MB, Chieftech 500W táp

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.