Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A topik célja, hogy a félresikerült üzleteket itt megbeszélhessék a felek, ha azt nyilvánosan szeretnék megtenni.

További tudnivalók >>>

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#959) Kis Joe


Kis Joe
aktív tag

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni.
Adott egy 9800GX2

Eladtam ezt a kártyát janos80 fórumtársnak.
A kártyát a gépemből vettem ki, hibátlanul ment egy 800W FSP everest tápegységgel. (előtte még nálam egy Be quiet 600W tápegység kevés volt neki).
Átadtam a kártyát, még aznap keresett hogy nem megy neki. Egy 700W Hipro tápegységre kötötte rá. Az ő gépe el sem indul vele az esetek nagy részében vagy ha elindul vga hibát jelez (egy hosszú és 2 rövid csippanás). A venti sem megy a VGA-n.
Elvittem neki a régi lapomat amiben ment procival, rammal és az FSP táppal. Nekem indult vele viszont csak integráltra adott képet. Őnála csak DVI átalakítóval d-sub csatlakozón tudtuk kipróbálni. Így a venti sem pörgött. Én HDMI-n használtam így bevittem egy boltba kipróbálni az én konfigommal ahol a HDMI-n (hdmi->dvi átalakítóval) sem adott képet. Viszont indításkor ilyenkor már elindult a venti és a kék led is kigyulladt a HDMI mellett.
A vevő azt mondta szétszedte a kártyát, azt mondta azért hogy lehet a hűtőtől nem ül bele rendesen a foglalatba.

Mi a véleményetek? Én hiba mentesen használtam a kártyát, erre több tanúm is van és direkt kipróbáltam még egyszer mielőtt elvittem volna neki. Direkt anti sztatikus zacskóba raktam bele szállításkor nehogy ezzel is gondja legyen.

Segítségeteket előre is köszönöm! :R

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.