Hirdetés
- GoodSpeed: Philips AWP9820 (vízlágyító) Calgon helyett?
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- BerserkGuts: 9800X3D Hitvallás, Dogma megcáfolása egy RTX5080+12600K-val
- GoodSpeed: Munkaügyi helyzet Hajdú-Biharban: észak és dél
- sziku69: Szólánc.
- mefistofeles: Érdekes történések a hardveraprón 3
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- GoodSpeed: Te hány éves vagy?
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- hcl: Amúgy mi a terv?
Aktív témák
-
DraXoN
addikt
Volna egy kérdésem, mégpedig, hogy újjabban mi a helyzet a nyílt meghajtókkal az ATI grafikuskártyák terén?
ATI Mobility Radeon HD 2400 am van, és már jó ideje a hivatalos zárt meghajtókkal használom -- van néhány nyügje.. de most nem ez a lényeg, őt már ismerem -- a lényeg az lenne, hogy a nyílt meghajtók hogy állnak mostanában ehhez a kártához, Illetve talasztalható-e bármi kölünbség a 2 verzió a ..video-ati és ..video-radeonhd meghajtók között? (az utóbbi tudom, hogy a R5xx-nél régebbi kártyákat nem támogatja).
Egy éve néztem utoljára a radeonhd fajtát, de akkor még nagyon kezdetleges állapotban volt. Úgy nézem azóta fejlődtek valamennyit [link] de nem nagyon akarom megbolygatni a rendszert ha nem muszáj, azaz, ha van valakinek konkrét (nem túl régi) tapasztala velük, az nyugodtan elmondhatja
... a 3D teljesítmény másodlagos, amik lényegesek lennének az videógyorsítás és a compiz (az se a csicsa, hanem inkább az átlátszó felületek miatt).Szerk: Ha nincs senkinek tapasztalata, akkor legfeljebb majd megnézem én, de nem akarok most feleslegesen foglalkozni vele

Aktív témák
- Őrült módjára szabja át AI-ra a GeForce-okat Kína
- GoodSpeed: Philips AWP9820 (vízlágyító) Calgon helyett?
- Milyen egeret válasszak?
- Háztartási gépek
- Anime filmek és sorozatok
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Milyen TV-t vegyek?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- További aktív témák...
- Eladó Honor Magic 7 Lite 5G 8/512GB / ÚJ HÁTLAP / ÚJ KIJELZŐ / 12 hó jótállás
- Hutt C6 ablaktisztító robot / 12 hó jótállás
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 8600G / 6700XT 12GB / 16GB DDR5 / 512 SSD + 2TB HDD!
- Telefon felváráslás!! Samsung Galaxy S22/Samsung Galaxy S22+/Samsung Galaxy S22 Ultra
- Apple iPhone 16 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
... a 3D teljesítmény másodlagos, amik lényegesek lennének az videógyorsítás és a compiz (az se a csicsa, hanem inkább az átlátszó felületek miatt).

