Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-10-13 09:58:43

LOGOUT.hu

TP-LINK routerek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

WR941ND routernél hol találom,és tudom beállítani azt,hogy a net sebessége egyforma legyen a felhasználók között ( Ip Qos-Control Bandwidth ) ?

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#1202) tboy72 válasza danirobi1975 (#1199) üzenetére


tboy72
aktív tag

Szerintem a hálózati nyomtatás beállításánál nem azt az ip-t adtad meg, amelyiket a router ossza a nyomtatónak, hanem az asztali gép nyomtatómegosztását.

(#1203) danirobi1975 válasza tboy72 (#1202) üzenetére


danirobi1975
csendes tag

És azt pontosan hol kell beállítanom?

(#1204) tboy72 válasza danirobi1975 (#1203) üzenetére


tboy72
aktív tag

Ez attól függ milyen rendszert használsz. Általában a nyomtatóbeállításoknál, ott kell ip cím szerint hozzáadni a nyomtatót.

(#1205) danirobi1975 válasza tboy72 (#1204) üzenetére


danirobi1975
csendes tag

Win 7-et használok, és nem találtam a beállításoknál ip cimet.A routernél esetleg?

(#1206) tboy72 válasza danirobi1975 (#1205) üzenetére


tboy72
aktív tag

Akkor hozzá kell adni egy hálózati nyomtatót, de előbb a router beállításaiban, vagy ha a nyomtató kiírja, akkor a nyomtatóban megnézni, hogy milyen ip-címet kap a nyomtató. Mélyebben nem tudok segíteni, mert nem ismerem a nyomtatód menüjét.

(#1207) Claude Leon válasza danirobi1975 (#1205) üzenetére


Claude Leon
senior tag

A nyomatóbeállításoknál a portok fül alatt kellet bevinni TCP/IP portot még XP alatt.
Szerintem azóta ez nem változhatott túl sokat, a TCP/IP port beállításait lelesheted a vezetékes gépről.

Egyébiránt a wifis gépen szerintem nem pont ugyanúgy kezdted a nyomtatótelepítést, mint a vezetékesen (a routerhez mellékelt driverrel), hanem csak felvettél 1 hálózati nyomtatót, ami épp a vezetékes gép megosztása volt.

(#1208) Claude Leon válasza adamcsik (#1200) üzenetére


Claude Leon
senior tag

Igen ott.
A control settings alatt a teljes kapacitást,
a rules alatt pedig részletezni, hogy melyik ip-címre mennyi jusson ebből.

De ahelyett, hogy egyformára állítanád a maximumot, inkább egy átlagminimumot állíts be általánosan, hogy ha nem mindenki egyszerre használná, akkor is ki legyen használva a vonal kapacitása.

u.i bocs a dupláért, nem figyeltem :)

[ Szerkesztve ]

(#1209) kisguly


kisguly
tag

Sziasztok !
Van nekem egy tl wa701nd típusú acces point nevezetű ketyerém. Repeater módra van beállítva a router wifijének az erősítésére. A router az tl-wr841n.
Rendesen működik, csak az a baj hogy sűrűn kell újraindítani. Első időkben hónapokig ment. Egyszer csak elkezdte a vacakolást. Már a firmware-t is frissítettem. Van amikor elmegy egy hétig, van amikor csak egy két napot.
Van erre valami megoldás ?
Köszönöm: Kisguly

(#1210) kisguly válasza danirobi1975 (#1205) üzenetére


kisguly
tag

Próbáld az új nyomtató hozzáadása résznél a hálózati nyomtatót megkeresni. Ha nem találja akkor a másik gépen megnézed a nyomtató ip címét, és utána ip cím alapján tudod telepíteni a nyomtatót. Vagy pedig a nyomtató telepítőjét elindítod a gépen.

(#1211) kali válasza kisguly (#1209) üzenetére


kali
legenda

csak az ap ha le?
esetleg próbáld ki a szórást más/minden csatornán, mert nem kizárt, hogy egy azonos vagy szomszédos csatornán üzemelő hálózat került a képbe, és az akaszt be a te szórásodnak!
akár fel is térképezheted az elérhető wifi hálózatokat; link (nem kell telepíteni, csak futtatni!)
teljes reset és újrakonfig volt?
nem került használatba olyan eszköz, ami konkrétan legyilkolhatja? moddolt firmware verziós mobiltelefon...stb?

[ Szerkesztve ]

(#1212) Claude Leon válasza alex73 (#1) üzenetére


Claude Leon
senior tag

Itt találod, amit esetleg érdemes tudni róla.

Arra nagyon figyelj, hogy melyik verziójú a routered, hogy a hozzávaló cuccot használd, bár erre a gyári firvware-nél is figyelni kell.

Letölteni erre (luci felülettel), vagy innen (gargoyle) tudod a legfrisebbet, ha az RC1 verziót túl kiforratlannak gondolnád, ugyanerre a korábbi verziókat is megtalálod.ezeken az oldalakon.

u.i. még én is csak kacsintgatok erre a dologra, de nagyon érik a csere :)

(#1213) kisguly válasza kali (#1211) üzenetére


kisguly
tag

Most cseréltem le a router a tp-re, eddig más gyártmányú volt. Hátha az a baj. Beállítottam minden. Összehangoltam a 2 kütyüt. Beállítottam a csatornát. Megnézve hogy a környéken a wifik hol mennek. Működik a dolog. Elmegy egy darabig. És aztán egyszer csak meghal. Látja a rendszer, de nem tud csatlakozni hozzá. Ilyenkor újraindítom, és utána egy darabig megint jó.

(#1214) Treff válasza tboy72 (#1206) üzenetére


Treff
aktív tag

Hello!

Nekem ugyanaz a gondom, mint danirobi1975-nek és nem tudom, mi a nyavaját kell még telepíteni vagy állítgatni.

Állítólag ezt kellene végigcsinálni a laptopon is, tehát a gyári tplinkes szoftver telepíteni a laptopon úgy, hogy ráköti az ember a nyomtatót (mint ahogy azt az asztali gépnél kellett).

Létezik, hogy így kellene??? :F

(#1215) kisguly válasza Treff (#1214) üzenetére


kisguly
tag

Én ezt úgy csináltam, (mivel nem akartam a teljes nyomtató progit rátenni) és a gép nem találta a hálózati nyomtatót, hogy IP cím alapján telepítettem. Az asztali gépen megnéztem a nyomtató IP címét. Majd ezt beírva a laptopon telepítettem (saját lemez, kikeresve a drivert). És így működik .

(#1216) Treff válasza kisguly (#1215) üzenetére


Treff
aktív tag

Szia!

1. Hogy nézted meg a nyomtató IP címét? Elvileg 192.168.1.1
2. Hova írtad be a laptopon?
3. Akkor a laptopon csak a hozzáadott kislemezről telepítetted a TPlinkes progit?

[ Szerkesztve ]

(#1217) kisguly válasza Treff (#1216) üzenetére


kisguly
tag

Én az eszközök és nyomtatók-nál a nyomtató tulajdonsága alatt a port beállítása alatt találtam meg az IP címet. Ezt az IP címet írtam a laptop nyomtató hozzáadásánál. A Driver telepítésnél pedig a nyomtató lemezét használtam. Az enyém elég régi és a WIN7-hez nem is talál újabb drivert. Mindezek alatt természetesen a nyomtató bekapcsolva kell legyen.

(#1218) Treff válasza kisguly (#1217) üzenetére


Treff
aktív tag

köszi! :)

(#1219) Treff válasza danirobi1975 (#1199) üzenetére


Treff
aktív tag

Na, nekem is ez volt a problémám és sikerült megoldani. :C

Gyakorlatilag követni kell a TP-Link leírását ez ügyben, azaz minden egyes gépre, amelyikkel szeretnéd használni a nyomtatót akár kábelen, akár wifin keresztül, azokra fel kell telepíteni a nyomtató drivereit és a TP-Link mellékelt cd-jét. (Laptop esetén is, azaz LAN kábelt rá kell dugni a telepítés alatt, mint egy asztali gépnél!)

Gyári útmutató

[ Szerkesztve ]

(#1220) mate0314


mate0314
aktív tag

Üdv! Open-wrt van fent a TL-WR740N-es bütykömön és azt tapasztalom hogy amikor szeretnék wifi-t használni, nem elérhető. kezelőfelületen ki-be kell kapcsolnom a wifi-t és újra jó, (vagy restart). Nincs valakinek ötlete hogy mitől lehet? Nem dobál le meg semmi. Úgy vettem észre, ha nem használok wifi-t, akkor lekapcsolja 1 idő után, mert ha pl a tablet be van nyomva állandó kapcsolat+sync-re akkor nem dobja le, de ha elviszem vhova és hazajövök akkor már nem látható.
Ez esetleg valami alvó mód? vagy ilyesmi lehet?

(#1221) kisguly


kisguly
tag

Sziasztok !
Lehet valahol a TP-LINK termékekhez magyar nyelvű beállítási segédletet beszerezni ?
Konkrétabban vetten egy TL-WA830RE típusú Range Extendert-t. A hozzáadott lemezzel megcsináltam a beállítást. Úgy tűnik működik. De például a laptop mellet van a ketyere, mégis csak egy két jel van. A Tab.on pedig full. Meg igazán szeretném rendesen beállítani. Igazából a funkcióit használni.

Ui.: Közben a laptop is felment full-ra.

[ Szerkesztve ]

(#1222) mexel


mexel
veterán

Sziasztok! Egy barátom elrontotta a tp-link routere FW frissítését. (azt hiszem valamilyen 6-os széria).
Netről akart frissíteni, de valami megszakadt, és azóta se kép se hang. Mit lehet ezzel csinálni?

(#1223) SüdiLaller válasza mexel (#1222) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

"Netről akart frissíteni" Ez alatt mit értesz? WIFI-n keresztül?

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#1224) mexel válasza SüdiLaller (#1223) üzenetére


mexel
veterán

Nem tudom, olyasmit mondott, hogy a router fw-jét frissítette. Nincs olyan opció hogy neten a router keres újabb fw-t és felajánlja a frissítést? Csak telefonon kérdezte hogy mit kellene ilyenkor csinálni.

(#1225) Kispotter


Kispotter
tag

Na sziasztok!
Van egy TP-Link TL-WR740N routerem és frisíteni szeretném majd rajta a Firmware-t. NAmos csináltam már ilyet más routereken, de a Hardware Version-nál ez áll: WR740N v1/v2 00000000. Most akkor itt a Download-nál a Software-nél melyikre kellene mennem V1 vagy V2?? Jelenleg egyébként ez van rajta most: 3.11.7 Build 100603 Rel.56412n.
A válaszokat előre is köszönöm!!

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#1227) Kispotter válasza krealon (#1226) üzenetére


Kispotter
tag

V2.0 van rajta. Szóval akkor ezt kell rá felraknom?? Egyébként az mért van, hogy ami most van rajta firmware azt a hivatalos oldalon a V1 be találtam meg?? Lehet V1-es volt rajta??

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#1228) krealon válasza Kispotter (#1227) üzenetére


krealon
veterán

Ha a matrican v2.x van, akkor a V2-es firmware-ek kozul kell valogatnod.

Lehetseges, hogy a HW valtozas kezdetben fw modositast nem igenyelt, ezert ugyanazt tettek ra.

(#1229) Kispotter válasza krealon (#1228) üzenetére


Kispotter
tag

Köszönöm sikerült! De egyébként a verziószámon kívül kb semmi nem változott, de mindegy..

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#1230) kisguly


kisguly
tag

Sziasztok !
Én még mindig keresnék magyar nyelvű leírást, beállítást.

(#1231) SüdiLaller válasza mexel (#1224) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Nincs, ez nem önállósul soha (szerencsére) Neki kell kiválasztania a megfelelő verziószámút, a router alján lévő címke alapján.

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#1232) mexel válasza SüdiLaller (#1231) üzenetére


mexel
veterán

Mindegy, nem is a frissítés módja a lényeg, nem kérdeztem rá pontosan hogyan volt. A fő kérdés az lenne, hogy mit lehet tenni egy elflesselt routerrel.
Tud valaki valami gyógymódot? Jelenleg se kép se hang a frissítés óta.

(#1233) mate0314


mate0314
aktív tag

(#1234) aldebaran


aldebaran
őstag

Sziasztok! Van egy tp-link tlr-460 routerem. Amikor be akarom állítani az address reservation-t, azt írja ki, hogy bad ip address, pedig korábban már felvettem 7-et. Amikor ebből a 7 mac-ip párosból akarom az egyiknek a mac címét átírni, akkor is azt írja, hogy bad ip. Hiába olyat akarok hozzáadni, ami nincs a client list-ben, vagy ha benne van, akkor sem megy.

Találkozott már valaki ilyennel?

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#1235) Joker850403


Joker850403
csendes tag

Sziasztok!

Van egy TP-Link 1043ND-s routerem amire tegnap tettem fel a vargalex féle 1.02.1-es firmware-t. Az elején támadt vele egy kis problémám. a WAN port nem működik rajta. konkrétan ha belecsatlakoztatom a router wan portjába a motorola modem felől érkező kábelt, még a LED se villan fel.
Egy másik routerrel is kipróbáltam a kábelt és tökéletesen működik. Azon lett is net, teháta a modem is jó.
Mielőtt a firmware-t feltettem előtte a gyárival tökéletesen ment. több mint valószínű hogy hardveresen minden ok.

Esetleg valaki találkozott már ilyesmivel?
Vagy valami ötlet?
köszi előre is

(#1236) csixy válasza Joker850403 (#1235) üzenetére


csixy
addikt

Tedd fel a Vargalex 1.1.5-öt (az előző open wrtre a sysupgrade menjen a beállítások megtartása nélkül) és azzal jô lesz. De miért nem jössz át az 1043-as topicba?

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#1237) Joker850403 válasza csixy (#1236) üzenetére


Joker850403
csendes tag

Hello!
Már megtettem, köszi a helpet.
Közben megtaláltam a topicok közt a 1043-as- is és oda is feltettem. Ott is ezt írták.
Azóta mióta feltettem a 1.1.5. tökéletesen működik!
csak innen nem töröltem a hozzászólást.

Üdv

(#1238) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Nem akarok sok hülyeséget írni,egy ismerősöm routere és nete lenne a téma,viszont neki nem szóltam hogy utána kérdezek a bajának,szóval emaitt nem tudok pontos adatokat :( Adott egy asztali pc,és egy régebbi típusú TP-Link router. Kicsit szögletes a formája,úgy tudom 500Mbs sebesség. Nem tudom a pontos típusát ,de tuti hogy van vagy 3 éves készülék,sőt lehet még régebbi. Na most,kábeles netet köttetett be,de van a pc-n neki beépített wifi. (ez nekem még új,hogy ilyen is van asztali gépre,hátul a csatlakozóknál,de nem olyan mint egy usb-s akármi) Szóval net bekötve,router-re kötve,wifi osztja a netet,de ha lekódolja akkor nem csatlakozik magától a nethet(wifi jelhez) a gép bekapcskor. Ha nincs kódolva,akkor a gép bekapcskor automatice csatlakozik a saját routere által oszott wifi jelhez. Ugyanis a pc is wifin keresztül használja a netet,nem kábelen. Érti valaki? :DD Namost,a kérdés csak az,hogy nincs rá mód hogy kódolva maradjon,de automatikusan csatlakozzon a megosztott wifi jelhez az asztali pc? :U
Ui.: sacc/kb ilyen routere van,csak egyszer láttam.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1239) krealon válasza Foose (#1238) üzenetére


krealon
veterán

Ha a nem csatlakozo gepen Windowas XP sp2 van, akkor fel kell telepiteni a KB893357 patch-et.

Ha WinXP sp3 vagy ujabb van rajta, akkor kene fogy tudjon automatikusan kapcsolodni a WPA2 titkositott WiFi halozathoz a beepitett Windows Wireless Zero Configuration Utility-vel.

(#1240) Foose válasza krealon (#1239) üzenetére


Foose
addikt

Na ez az amit nem tudok, de megkérdezem tőle. Egyenlőre köszönöm! :R

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1241) Foose válasza krealon (#1239) üzenetére


Foose
addikt

Na és még valami. Ez a frissítés amit belinkeltél,(ha SP2 van a gépén)felmegy akkor is a gépére,ha neadj isten nem eredeti az xp-je? :D Mert speciel ezt sem tudom.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1242) SPeter1987


SPeter1987
csendes tag

Sziasztok,

Lenne egy gyors kérdésem, van egy TP-Link WR941ND eszközöm, volt rajta egy Open WRT aztán megpróbáltam vissza tenni "mtd" paranccsal az eredeti Firmware-t tenni rá. Azóta mint a karácsonyfa villog minden LED és nem elérhető erre kinek van tippje mit tehetnek meg hogy jo legyen?

Esélyes hogy rossz volt a rom.

Üdv Peter Sinka

(#1243) ontheground


ontheground
tag

Sziasztok. Tegnap érkezett meg az új routerem egy 841ND (v8.1) személyében. Kibontás után beálligattam mindent(mtu-t hagytam 1480-on, spi firewall bekapcsolva, virtual serverek+dmz beállítva), ment is kb negyed órát szépen, majd nem akartak csatlakozni a megnyitott weblapok azon az egyetlen gépen sem, ami be volt kapcsolva(torrent is ment rajta(csak feltöltés) a köv beállításokkal: kapcsolatok max száma: 500, torrentenként max 100, dht 330 csomópont, 5M/512K a net, a feltöltés kb 360Kbit/s-al csorgadozott felfele).. Benézve a router konfigjába, nem bontott kapcsolatot, a kapcsolat automatic-on volt, pár perc múlva lett is net, de ezt az elmegy a net dolgot azóta is ismétli. Próbálkoztam firmware frissítéssel(TL-WR841ND_V8.0_121101) a TL-WR841ND_V8_120802 helyett, de ugyanaz a probléma. Próbáltam kikapcsolni az SPI tűzfalat, próbálkoztam az MTU-val 1492-n(az előző, még ennél is gagyibb routeremen-mistralos surecom ep4904sx gond nélkül ment így minden), a gyári 1480-on, lekapcsoltam az alg-ket, volt gyári beáll. visszaállítása és konfig visszatöltés is, a torrentnél is mentem le 200 max kapcsolatra/dht kikapcsolásra, mindezek a fentebb felsorolt dolgok külön-külön és együtt is. a legtovább a probléma nélkül a régebbi fw-el, 1492 mtu-val, spi firewall/alg disabled-ekkel bírta. A gépeim statikus ip címekkel kapcsolódnak(kivéve 2 mobiltelefont, ami dhcp-n), dns szerverek be vannak írva a routerbe(a szolgáltatóm dns szerverei), ntp szerverek is be vannak írva a routerba, frissítik is rendesen az időt. Még annyit, hogy a modemem egy Telindus 1111 nevezetű csoda. Elég stabil, nem igazán melegszik, igaz nem mai csirke, de eddig sosem volt gondom vele. Valakinek van valami ötlete a 841ND-vel kapcsolatban?

[ Szerkesztve ]

(#1244) Raidon


Raidon
őstag

Sziasztok! Olyan problemam lenne hogy:
Net UPC 50/5 Router TP-Link TL-WR741-ND
Eddig Gargoyles Firmware volt rajta most a gyari legfrissebb.
Tegnap egesz este be volt kapcsolva most reggelig a gep leulok netezni erre 5 perc mulva nem toltott be semmilyen oldal... Aztan kijott a halozati ikonon a felkialtojel... Kozben volt net de vetekedett a 0,64 es nettel.... Kikapcsoltam a routert meg a modemet is aramtalanitottam kb 5 percre... Visszadugom visszakapcsolom semmi...
Kikotottem a routert siman a modemrol jon kozvetlen a gepre a cucc es igy jo!

Nem surun csinalja de ha igen az elegge idegesito.

Erre esetleg valakinek valami otlete?

Koszonom a valaszokat elore is! :R

Udv

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#1245) XSiGma


XSiGma
aktív tag

Sziasztok!
Adott egy t-online adsl vonal,egy tp-link td8840b új modem,és egy tp-link tl-wr541g router.A problémám a következő: ugye beállítottam a modemet bridge módba,beírtam a helyes vci/vpi értékeket (1/32),kiválasztottam hogy llc akármi.A routernél pppoe kapcsolat,wan connection mode: connect automatically.A wifi részénél channel:6,mode:54mbps,Enable Wireless Router Radio,Enable SSID Broadcastés wpa2-psk védelem.Kábellel a router hibátlanul működik,azonban wifivel csak nagyon ritkán észlelhető (általában nem) a hálózat.A routeren a sys és a wlan ledek folyamatosan villognak.Próbáltam a tp-link kék számát,de szerintem mellétették a telefont.
Valakinek lenne ötlete erre esetleg?
Előre is köszönöm.Üdv
szerk:a router eddig is ezt csinálta,ezért vettem új modemet (d-link 360r volt előtte),de ez a probléma nem szűnt meg.

(#1246) ontheground válasza XSiGma (#1245) üzenetére


ontheground
tag

lehet ütközik a wifid egy másikkal, próbálj más csatornát, minél távolabb ettől. Ja, ha wan okostelód keresgess a wifi programok közt a piacterén, ott biztos lesz olyan progi, amivel meg tudod nézni, milyen csatornákon mekkora teljesítménnyel van ütköző wifi a környékeden. Androidra pl ott a wifi overview 360, abban pedig a ch radar menüpont.

Az én routerproblémám meg megoldotta a hard reset, újrakonfig, és az mtu 1472-re állítása kombóval, meg hogy kivettem az ntp szervereket. Datanetes vagyok, ott 1492 lenne az mtu a router logjából kiolvasva, úgyhogy nem tudom mi lehetett a gond.Talán az ősrégi Telindus 1111 modemben van valami, annak a konfigja viszont sajna a gyári beállításokkal elérhetetlen.

(#1247) XOTK


XOTK
csendes tag

Sziasztok! Van egy TP-Link WR541G routerem és a következő a problémám! Tegnap este hozzáadtam pár portot az eddig tökéletesen működő routerhez, majd miután még ígyis ledobált Moderate Nat Type miatt a crysis 3 beta, kitöröltem a hozzáadott portokat. Azután viszont eljött a pokol maga, a net egyszer volt-egyszer nem, játékokban amik eddig jók voltak(Dota2, Cod:BO2) apró pici belagolások mikor nagyobb akció van. Próbáltam újraconfigolni, DMZ módba rakni, fw-t frissíteni, kábelt cserélni mindent amit lehet, de mégsem jó. Digi 40/20-as a net. Mi lehet a probléma?

[ Szerkesztve ]

(#1248) csocsika1700


csocsika1700
tag

Sziasztok. Van egy routereme ezekkel az adatokkal,
Firmware Version: 3.9.7 Build 090821 Rel.58159n
Hardware Version: WR841N v5 00000000
a lényeg az volna, hogy távolról irányitva be tudjam kapcsolni az NSA310et(WOL-al) ,hiába próbálom bármiféle wol-os programmal, nem akar felébredni az NSA. port nyirva udp ahogy az"jó"
fix ip ..meg ami kell még. szoval nem megy... :W várom válaszotokat.
üdv. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1249) csocsika1700


csocsika1700
tag

még annyit, hogy a routerben a mac cim része 00-00-00-00-00-00, de ha pl telóról küldök csomagot, akkor mutatja hogy kapja, de hiába, mert nem ébred fel... a nason pedig be van kapcsolva a wol.

(#1250) mexel válasza mexel (#1232) üzenetére


mexel
veterán

Senki sem tud semmit mit lehetne tenni egy frissítés alatt elszállt routerrel?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.